3478
  • tomcsa4
    #3398
    Csinálj egy új fiókot (ehhez új email cím is kell, mivel megváltoztatni nem lehet) és ne magyarhont add meg! Hanem Angliát mondjuk vagy Németországot.
  • Vieras
    #3397
    Leszedtem a pub betát el is indul a game majd próbálok be lépni live id vel de valami olyat ir ki hogy nem támogatott az ország és nem lép be a game for windows ba
  • Rage47
    #3396
    tölthető a DOW2 pub beta Steamen
  • Rage47
    #3395
    összejöhetnénk majd, akinek van betaja, páran már játszottunk ma , nagoyn állat :)
    whRage vok live-n...
  • Shiwo
    #3394
    bízom benne, hogy elég kemény a gépem :P

    mesélj, milyen, képeket linkelj :D
  • AnarchoiD
    #3393
    a masodik resz betajaval jatszom ... hat elegge kemeny gep kell neki hogy megmoccanjon... de szebb is ;)
  • Shiwo
    #3392
    hamachi
  • Demila
    #3391
    csak eredetivel lehet onlineba nyomni , ? , van rá mód ,h anélkül is menjen ?
  • MarkBlade
    #3390
    soká lesz még..:(
  • JaSoN HuNTeR #3389
  • JaSoN HuNTeR #3388


    Dawn Of War 2
  • ZTM
    #3387
    de ott hol?alap játékom van azt hallotam hogy a kiegekben már nem tűnnek el nyomtalanul

    köszi

    #3386
    köszi
  • maniac001
    #3386
    Nyisd meg a local.ini-t notepaddal. Írd be a következő sort a végére:

    fullres_teamcolour=1

    Mentsd el és szép lesz a textúra.
  • Szaruman
    #3385
    Beállítások.
  • ZTM
    #3384
    Nem tudtok vmi modot ami nem tünteti el a vért és a halott egységeket a térképről?
  • ZTM
    #3383
    Kösz a segítséget remélem ez jó lesz:D
  • dronkZero
    #3382
    LAN nincs kizárva, csak nem úgy, hanem Hamachi-val neten, álLAN.
  • ZTM
    #3381
    Hy.

    Szükségem lenne 1 kis segítségre.
    Szeretnénk haverommal neten játszani és mivel nem éppen bolti verziónk van és a LAN ki van zárva csak a közvetlen kapcsolat marad na ehez kéne segítség:mire jó?hogy kell létrehozni?hogy kell csatlakozni? és megy nembolti játékkal is?
  • Shiwo
    #3380
    nálam elindult

    (más kérdés, hogy kevés volt hozzá a laptop, s minimum grafon szaggatott..)
  • grebber
    #3379
    Ez a Dawn of War megy minden gond nélkül Vistán?
  • ZTM
    #3378
    hy all.

    Nektek is ilyenek a chaos gárdisták full grafon?
    Illetve a többi egység is hasonló textúrarészletességgel bír?????
    Nekem vmié ilyen:S
  • haxoror
    #3377
    Kijött végre a patch!
  • sen1000
    #3376
    Én szeretnék gamelni akki akkarna az vegyen már fel msn-re:[email protected] , vagy valami elérhetőséget adjon márrr !!! vagy ventrire is tudtok jőnni de előbb vegyetek fel msn-en ! Őssze kéne hozzni egy jó kis csapatott ! Lehetőleg olyat akiknek van ts vagy ventri vagy valami beszélgetős progi !!! Amúgy Hamachin is vok Ates néven !!!
  • infinitixx
    #3375
    Hi all!
    Ha valaki akar gamelni jöjjön ebbe a hamachi szobába:
    Szerver: DoWSSHUN-2
    Jelszó:12345
  • infinitixx
    #3374
    Név: S0ld13r
  • infinitixx
    #3373
    Sziasztok!
    Aki akar gamelni az jöjjön ebbe a hamachi szobába:
    Név: S0l13r
    Pass: 12345
  • dronkZero
    #3372
    Kezd kicsit unalmassá válni a gépek elleni multizás, nem akartok véletlenül ellenünk harcolni? Vagyunk stabilan ketten, időnként hárman.
    Priviben adok TS elérhetőséget, hamachi szobát, ha érdekel valakit. (Mondjuk ez a hétvége nekem eléggé skipp)
  • FICEK9
    #3371
    Köszi a segítséget!
  • dronkZero
    #3370
    Relic Wiki

    A Vespidek is. Meg single-ben a commander első promója a detektáló sisak.
  • FICEK9
    #3369
    csak az az 1?
  • SaGa Jr
    #3368
    Ha jól emlékszem, akkor a pathfinder unit.
  • FICEK9
    #3367
    hali
    tudna valaki segíteni?
    a tau egységek közt ki a detector?
  • Shiwo
    #3366
    okés, köszi, akkor megpróbálom őket feltenni, hátha elmegy valamely :)
  • dronkZero
    #3365
    Darc Crusade és a Soulstorm külön kiegészítők, nem kell az alapjáték.

    Nem hiszem, hogy bővült volna az idők folyamán a támogatott kártyák listája, de egy próbát megér.

    Viszont a Soulstormnak vagy duplája a gépigénye, mint az előzőeknek, legalábbis proci meg ram terén.

  • Shiwo
    #3364
    Hali !

    Notebookon próbáltam a DoW -ot indítani, lévén a C&C3 elmegy rajta, de a DoW nem akaródzott..szerintetek ha felteszem valamelyik kiegészítőt, akkor esélyes hogy elmegy ? (tehát bővülhetett időközben a támogatott videókarik száma ?) 945GM-es kártya van a noteszben... illetve a kiegészítőkhöz kell az alakjáték feltelepítve vagy van amely magában elmegy ?
  • MarkBlade
    #3363
    Össze lehetne hozzni esetleg a 4vs4 -es partyt?
  • intelinszajd
    #3362
    Ismerős szitu.. feszültségek :)
    Noh viszont én akkor merészen dobnék egy msn címet, ha éppen ilyen játszó este adódna akkor rámszólhatnátok :D
    Köff :P

    [email protected]
  • Szaruman
    #3361
    Bármikor benne vagyok :) Egy 2-4 fős csapattal szoktunk általában játszani.
  • dronkZero
    #3360
    Mi is vagyunk alkalmanként 3-4-en, de felkészültségbeli különbségekből adódóan mi is csak gép ellen szoktunk játszani...

    Én is játszanék szívesen ember ellen.
  • intelinszajd
    #3359
    Üdv a DOW népének.

    Viszonylag láma kérdéssel állnék elétek. De hogy képbe legyetek.
    Elég régota játszunk egy kisebb csapattal (4 fő) ezzel remekkel sima Dow.. DC illetve most a SS-t. Ám eljutottunk odáig hogy unjuk a számítógép állandó unalmas taktikáit. És nagyon jó lenne egymás ellen játszani. Azonban rajtam kívül nem igazán támogatják ezt az ötletet. Viszont így már kezd unalmassá válni.

    Tehát a kérdés: Van-e olyan oldal, vagy olyan játékos társaság akikkel úgy mond bármikor le lelhet ülni egy gyors népírtásra? :)