3478
  • Spardas
    #3478
    Kezdetét veszi az első Dawn of War Hungary által szervezett verseny.

    A nyereménye egy 25cm méretű Space Marine szobor / trófea, Val Suto felajánlásával.
    A versenyre való jelentkezés a Tournament menü alatt található, a Binarybeast oldalán kell regisztrálni ahhoz, hogy tudjatok jelentkezni a versenyre.
    További részletek a Verseny hírek menü alatt olvashattok.
    A mérkőzéseket élőben fogjuk közvetíteni itt az oldalon, és igyekszünk a nézők számára is élvezetessé és izgalmassá tenni a versengést.



    Jelentkezés és további részletek:.
    http://dawnofwarhungary.hu/index.php/tournaments
    Utoljára szerkesztette: Spardas, 2016.12.09. 10:29:16
  • Spardas
    #3477
    Üdv mindenkinek.
    A CNCBase.hu oldal szerkesztője voltam és készítője Józsa István Theozi László társaságában.
    A C&C 2013 Free verziójára fel buzdulva láttunk neki a munkának bízva abban, hogy a játék sikere majd verseny lehetőségeket szül és szerettük volna az itthoni frontot képviselni.
    Sajnos a EA 2014-ben el kaszálta a játékot és így minden belevetett munkánkat is.

    Most ebben az évben a Sega bejelentette a Relic által fejlesztet nagy sikerű sorozat új részét a Dawn Of War 3-mat amihez maga a Sega is nagy reményeket fűz Esport téren is.
    Az ötletem a következő. Szeretnék újfent belevágni videók és tutoriálok készítésébe és versenyszervezésbe, stb...
    De jó lenne közösen dolgozni másokkal akik szintén nagy reményeket fűznének a játékhoz és látják benne a potenciát.
    Így hát tettes társakat keresek akikkel együtt bele lehetne vágni az itthoni szervezkedésbe.

    Amiket tudok vállalni abban az esetben ha lennénk páran.
    -Webkészítés/Design.
    -Videó és kommentár készítés.
    -Tutoriálok.
    -Versenyszervezés/kommentálás.
    Persze ezt mind úgy ahogy időm engedi ezért is lenne jó egy csapat, hogy folyamatos legyen munka.
    pl:. SC2 Core / SC2hungary

    Ha volna akit érdekelne a dolog akkor írjon nekem privátban és meg beszélnénk a többit és lehetne tervezni.
    A többi meg majd alakul magától.

    Utoljára szerkesztette: Spardas, 2016.09.16. 11:02:19
  • Hexex86 #3476
    A 2. részhez steam-en jó a magyarítás?
  • Hexex86 #3475
    Nem gáz. Azért köszi az infót! Eternal Crusade-re rápróbálok hátha hoz valamilyen feelinget!
  • cikasz
    #3474
    Csak az alaphoz :(
  • Hexex86 #3473
    Steam-es GOTY verzóhoz van működő magyarítás?
  • Edorn
    #3472
    Gondolom a DoW 1 steam-es goty verziót is lehet mod-olni, ugye?
    Pl ezekkel: http://www.moddb.com/games/dawn-of-war/mods
  • NiGhTM4R3
    #3471
    Sziasztok
    Az lenne a problémám, hogy ha a pálya végén megölök egy bosst akkor az szokott dobni valami tárgyat amit képtelenség már felvennem mert rögtön vége a pályának. Erre van valami trükk, hogy még fel lehessen venni valahogy?

    Nagy ritkán még beszélnek valamit és akkor még könnyen rátudok kattintani de az esetek 80%-ban rögtön "elvesztem" az irányítást és jön valami scriptelt jelenet.

    Dawn of War 2-ről van szó, konkrétan annak kiegészítőiről.
  • Musztafakebab
    #3470
    Sziasztok. Sok év után ismét felraktam a soulstormot egy kis lanozásra. Jó is volt de szeretném kicsit átalakítani már majdnem mindent megcsináltam amit akartam csak 1-2 egységnek szeretnék a limitén állítani. Corsix's mod studiot használtam de nem találtam sehol leírást, hogy tudnám megoldani. Valaki esetleg tudja, hogy lehet beállítani?

    Előre is köszönöm a válaszokat.
    Utoljára szerkesztette: Musztafakebab, 2014.08.12. 12:11:05
  • RatBaG #3469
    hoppá, tényleg.
    egyszerre volt megnyitva több warhammer-topic is... :P
  • Szaruman
    #3468
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1208025587

    ez itt dow1 topik :P

    a cuccok limitáltak. van egy bizonyos mennyiségű (pl 300 cucc összesen), azok tudnak esni. Ha pl az egyik játékban összeszedsz 4 lightningclaw-t, és 4 van összesen, akkor a következő játékban már újat nem fogsz látni (ez csak egy példa, nem tudom, h mennyi van pontosan).
  • RatBaG #3467
    bump!
    tegnap fejeztem be a chaos rising campaignt.
    a kérdés: az itemek random esnek? ha újra kezdem, más felszerelések eshetnek, mint előzőleg?
  • Lord Magnus
    #3466
    Dawn of War magyar bajnokság kezdődik holnaptól, várjuk a jelentkezőket!
    A kampányhoz hasonlóan, területfoglalós alapokon épül a bajnokság, csak ezúttal emberi játékosokkal! Már 9-en vagyunk, úgyhogy minnél többen gyertek! :D
    http://lordmagnus.mlap.hu
    Jelentkezés/MSN: [email protected]
  • Renátó1985
    #3465
    közben megtaláltam, hogy a frissítések után nem fordították le a megváltozott és plusz tartalmakat ezért kivették
    és amit írsz nem feltétlen igaz lásd Zeno Clash leírásban nincs magyar pedig a játék tartalmazza a magyar nyelvet
  • Lokker
    #3464
    Ha a steamen a termék leírásában nincs feltüntetve akkor nem, nem tartalmaz magyar feliratot.
  • Renátó1985
    #3463
    Sziasztok a steamen vásárolt dawn of war 2-nek nem kellene magyar feliratot tartalmaznia?
    Honosítások fórumán 2010-es postokban többen is ez állítják.
  • funfan
    #3462
    SoulStorm Magyaritás!!!
    Sziasztok!
    Sokat vártatok a Dawn of War Soulstorm magyaritására de nem jelent meg?
    Hát mi is átérezzük ezt a problémát, és úgy döntötünk, ha más nem akkor mi
    magunk lefordítjuk. A magyaritás részleteiről csak annyit, hogy nem tervezzük
    a kampány fordítását, csupán a SoulStorm egységei és fajai és az előtte megjelent
    fajok egységei, épületei és fejlesztéseinek magyaritását, így könnyítve meg
    a játékot az angolul nehezen tudóknak. Hogyha érdekel a magyaritás állása a
    következő címen megtalálható lesz, illetve az hogy a magyaritás hány % áll:

    http://lordmagnus.mindenkilapja.hu

    A fordítás vezetője: Lord Magnus ( msn: lordmagnus3gmail.hu )

    És terjesztője: Fritzy ( msn: [email protected] )

    Megjegyzés: A fordítás a multiplayerre van kihegyezve, ezért a multiplayerhez
    szügséges dolgokat fordítjuk le.
    Illetve szívesen játszunk multiban veletek, az oldalon msn címek és hamachi
    szobák is megtalálhatóak lesznek.
  • dantesward
    #3461
    Helló egy újabb kis meg lepi nektek, azért nem alszik a magyar kis közösség sem terjesztjük az igét tovább :)


  • sanyicks
    #3460
    Egyébként erről egy ilyen írást olvastam:
    warhammer multiplayer ai:
    Easy: braindead ai
    Standard: Insanely hard
    Hard:Insanely hard
    Instane: Insanely hard
    :D
  • dantesward
    #3459
    Helló egy kis egy kis meg lepi nektek azért nem alszik a magyar kis közösség sem terjesztjük az igét :)



  • sanyicks
    #3458
    mondtam hogy egy egységet is alig tudok gyártani. Mondjuk építek egy barakkot, és egy armoryt meg egy generátort, és már lerushol alig hogy kész 1 db space marine squad. Strandardon. Hardon ugyan ez semmi különbséget nem lehet észrevenni, csak skirmishben számít.
  • Szaruman
    #3457
    Az insane ai is nevetségesen béna... A standard lényegénben nem csinál semmit, az a 20 egység mennyi idő alatt van ott?
  • sanyicks
    #3456
    Haverral kipróbáltuk a dow+winter assaultot mulitban gép ellen(legújabb patchekkel).
    Azt tapasztaltuk hogy easyn semmi kihívás. Standard-tól kezdve viszont kb a 2. épület felépítése után, úgy hogy kb 1 squadot sikerül csinálnunk annyi idő alatt, már 20 egységgel (ai játékosonként, nem összesen) lerushol általában egyszerr az összes ai egy játékost, ami nyilvánvaló csalás, de ez nem olyan nagy próbléma mert a legtöbb stratégiában is nagyon csal az ai játékos(pl generals), de ez nagyon durva túlzás. És gyakorlatilag a standard, hard és instane fokozat között nincs különbség. Próbaképpen ugyan olyan felállásban ugyan azon a pályán ugyan olyan beállításokkal csak hard ai-val skirmishben lazán nyertem, nem volt ilyen durván csalós rush.

    Valamelyik részben/ kiegészítőben rendesen működik a multiplayer ai vagy mindben ilyen gáz?
  • cikasz
    #3455
    Ráviszed a reward xp-s ablakra lent mintha nem használt fegyvereket vagy akármit alakitanál át.
  • felegyi
    #3454
    Csáó! Nos se a Chaos Rising-ban se a Retrobution-ban nem jöttem rá hogy hogyan kell használni az Expendable item-eket... van belőlük egy pár, valaki tud segíteni?
  • szeve81
    #3453
    Sziasztok!
    A soulstormal nyomom azon belűl az orkokkal . Az lenne a kérdésem , hogy felépitak mindent megkapom a mamutot is de mégis marad egy csomo üres kocka ... ott milyen lények lennének és hogyan tudnám megszerezni őket
    Köszi előre is
  • kev
    #3452
    Sziasztok

    Várunk minden játékost, aki szeret a Dawn of War 2-vel multiplayerben játszani, és szeretne hozzáértő társakat találni a játékához a Steamen.

    Dawn of War 2 HUN közösség a Steamen
  • cikasz
    #3451
    Sziasztok.
    Csak az alap játékhoz van magyaritás? A kiegészitőkhöz nem csinált senki?
    köszi
  • fawcet
    #3450
    http://www.moddb.com/mods/dawn-of-warhammer-40k-firestorm-over-kronus/downloads/dow40kfok-36-release-candidate-4530
    Kicsomagoláshoz a jelszó: red unz goes fasta!

    Ez a végleges verzió Dark Crusade 1.2 patchez, de kampány nincs már benne. Élvezettel lehet tolni komputerek ellen.

    Előző bétát azért hagytam abban, mert kampányban megtámadtam a birodalmi erődöt. Volt egy egysége ami egyszerűen megölhetetlen volt. Se lőszer, se ágyú és se penge nem tudta elpusztítani. Ez pedig assasin volt. Átraktam egy másik új bázisra összes emberem teleport segítségével, erre 2 perc múlva megint kezdte elölről ott.
  • fawcet
    #3449
    http://dawnofwar.filefront.com/file/Firestorm_over_Kronus_Beta_35;104183

    Ez Dark Crusade 1.2-esre készült mód. Nagyon eredeti és ráadásul a kampányban is működik ez a mód.
  • fawcet
    #3448
    Vannak e warhammer: Dark Crusade ilyen tuningolt ai? Néha butácskák tudnak lenni a computerek. Esetleg tudtok e olyan modról, ami érdekes győzelmi feltételeket lehet beállítani? Tök jó volt pl., hogy elfoglalod ellentől 1 zászlót! akkor a zászló tulajdonosa kinyiffan. Assasin meg túl könnyű volt, mert nem vigyáztak a hősökre annyira.
  • GabenMaster
    #3447
    Egy kis segítség az újak számára. (dawn of war: soulstorm)
    Na szóval azért nem enged patchelni mert fel van crackelve a játék.
    Ha patchelni akarjátok soha ne crackeljétek fel mert nem fogja felismerni a játékot.
    Onnantól már csak all breeds unlockert kell leszedni, talán a végén még kell crackelni (arra már nem emlékszem) és kész az egész.

    Remélem tudtam segíteni!:)

    Amúgy van 1hamachi szerverünk is mikor idő adódik játszunk
    név: dowssmulti
    kód: 1234
  • dronkZero
    #3446
    Honor guarddal rush az egyik bázisra, közben építed a saját bázisod, aztán gyártott sereggel odabaszol a másik bázisnak.

    Vagy forvard base-t felhúzod fullosra. Vagy deep strike-kal 4 squaddal kezdesz a pályán.
  • Rahar
    #3445
    Valaki leírná, hogy hard fokozaton hogyan lehet a gépet olyan hadjárati pályán leverni a Soulstormban ahol eleve két nagy bázissal kezd?
  • vice
    #3444
    Dawn of War óriási mágnes
  • CharrDen
    #3443
    De azzal hogyan? Kell valamit állítani? Mert mi simán összekapcsolódtunk hamachin, elindítottuk a játékot, de nem történt semmi :/ Mármint LANba nem látta a szervert.
  • MaRee
    #3442
    Ha jól tudom egyedül hamachival lehetséges.
  • CharrDen
    #3441
    És van esetleg valami megoldás amivel interneten lehetne? Próbáltuk hamachi-t, de azon keresztül és lanon nem látta a játékban a másik szervert.
  • MaRee
    #3440
    Lanon.
  • CharrDen
    #3439
    Sziasztok! Azt hogy lehet megoldani, hogy nem eredeti játékkal neten játszunk? 2en játszanánk, meg is vennénk, de előtte kipróbálnánk.