4192
  • Tuvok #3632
    negatív
  • Carlos
    #3631
    EU Patch-ről van már valami hír?
  • bigapó
    #3630
    HI!

    Úgy látom mégsem hal ki a topik:)

    Én meg egyből rogue-n kezdtem, szívat is rendesen. Szerencsére szereztem eegy Royal Sloop-ot, most már jöhet bárki:)) már jártam börtönben is, kétszer. szal elég nehéz.
  • péder
    #3629
    köccke
  • Tuvok #3628
    Kalózok gyakori előfordulási helyei (ezeken a területeken keresd) :

  • galocza
    #3627
    majd jobban szervezem 8)
  • Carlos
    #3626
    Hidd el marad!
    Én a 3 nehézségi fokozaton kezdtem és a második osztozkodásnál léptem feljebb és végig azt a nehézséget toltam. Igyis meglett a max pont és minden rom és 10 feleség meg minden.
  • galocza
    #3625
    na végigtoltam.
    szégyen-nem szégyen de csak tanoncként: annak idején még így is borzasztóan szivatott (c64en és pcn is játszottam).
    pár dologban egyszerűsítettek, másban gazdagították a játékot és nem hittem volna de jobban tetszik mint a pirates! annak idején...
    apprentice-ként mondjuk túl könnyű, de journeymanbe meg nem mertem belevágni - viszont sikerült megvalósítani régi álmomat és meghódítottam a egész térséget angliának (1-1 idegen város kivételével), köszönhetően valszleg a nagyon emberbaráti városfoglalásnak, és (asszem) a városok kisebb számának. ezt az eredetivel sohase sikerült.
    először utáltam a táncot, mostanra viszont a parkett ördögeként az egyik kedvencem.
    pár dolog nem tetszett csak:
    -pl most kb másfél tucat mendozát kergetek. teteszett a régiben, hogy véletlenszerűen generálja adott nevekből és rangokból a kalózokat/vadászokat.
    -a florida nyugati felénél beakadó kalóz (aki szenvedett vele tudja mire gondolok) nagyon csúnya bug
    -angol feleségemet egy jól időzített városfoglalással elspanyolosították, és ezt a várost nem is tudom visszafoglalni (mondjuk spanyolként jobban tetszik 8)
    -a fenéért kellett az össze elveszett várost majdnem ugyanoda, a világ másik felébe pakolni...

    legközelebb journeymanként vágok bele, kétségem sincs hogy a 126 pont meglesz, de attól tartok a hódításra már nem marad majd idő.
  • bigapó
    #3624
    Majd meglesz valahol, szerintem foglalkozz mással-már ha van mivel-, keresd az eltűnt városokat, csajozzál(táncolj), egyszóval Éld az Életet! aztán majdcsak előkerül:))
  • péder
    #3623
    Tuvi!!! kergetem a Roco Brasilient ő az egyetlen élö kaloz de, nincs ott ahol mondtad sőt sehol sincs, végig jártam mindet, minden kocsmát, de nem is utalnak rá, hogy merre lehet
  • bigapó
    #3622
    Párszor Én is végigfogom, mert vettem RAM-ot és így nem szaggat annyira szegény matuzsálem gépemen(ami azért nagyon is jól bírja a megpróbáltatásokat-néha kicsikarok belőle egész érdekes teljesítményeket más játékoknál:))
  • Carlos
    #3621
    Höhö...én már párszor végigtoltam.
    Szerintem a peccsig most pihentetem!
  • bigapó
    #3620
    Gondoltam, hogy csak morcos voltál, ezért válaszoltam ugyanabban a stílusban, hátha ráébredsz vétett hibáidra, ammen:)

    Én meg most kaptam ismét elő és szelem a habokat, meg nézem a kocsmáros-csajok bimbóit:))
  • Carlos
    #3619
    Hehe...korán volt/van még.
    Ilyenkor hisztis vagyok... :)
    Amúgy most férretettem kicsit a gámát és svájnozok megenn.
    Tegnap megvettem kemény 990 Ft-ért... :)
  • bigapó
    #3618
    akkor még nem voltam benne biztos mivel nem otthon voltam JÓEMBER!!
    egyébként 3611-ben válaszoltam, az egyértelmű nem?
  • Carlos
    #3617
    Nem ezt kérdeztem a 3610-ben, jóember!?!?
  • bigapó
    #3616
    Hi!

    Nem nagy a forgalom úgy látom:)

    Sikerült megoldani a problemát. Az Alcohol volt az ok ami miatt nem indult. Egyből rouge fokozaton kezdtem, egyszer le is nyomtak:) egy hajóm bánta
  • bigapó
    #3615
    egyre erősebb a gyanúm, hogy valami miatt felraktam, egyébként nem szoktam használni. ezért nem emlékszem, hiába öregszem:))
  • PLaci #3614
    WinXP SP1, D-tools 3.47, no alcohol
  • Carlos
    #3613
    Lassan énnekem is fejlesztenem kellene...
  • bigapó
    #3612
    XP alatt? szal neked nem volt gond? A gépem ráadásul elég gyengusz már, aztán a régi jól bevált 98 alatt nyomtam, csak valami miatt egyszer nem tudtam felrakni és kénytelen voltam átnyergelni az XP-re. Bánom is meg, nem is.
  • bigapó
    #3611
    csak daemon legjobb emlékeim szerint. Azt tudom, hogy bekavar, de most tényleg nem emlékszem, hogy fent van-e:)) Ezt majd megnézem, köszike. (holnap reggel:(( )
  • Carlos
    #3610
    Alcohol és/vagy cloncd van a gépen?
  • PLaci #3609
    Hmmm... nekem nincs problémája Daemon-tools 3.47 -el....
  • bigapó
    #3608
    kösz.

    éppen otthon voltam és megkértem kollegát, hogy kérjen már serial-t, mert otthon sikerült kitörölni. ami a belinkelt oldalon van az viszont nem működött, de ide már volt korábban beírva (jelenleg a 9. oldalon van), abból egy működött szerencsére. DE! és aki tud most válaszoljon:))

    Felraktam szépen és indítanám, de azt mondja, hogy a Disk Emulator programmal gondja van, vegyem fel a kapcsolatot a Securom-mal! :)
    Próbáltam Én mindent ami korábban be volt írva, legújabb Deamon Tools van fent, ráadásul a Winfos98 alatt ilyet nem csinált, csak ez a rákos XP szarozik. Mit tudok még tenni? Kiírjam cd-re? De ha így is szarakszik majd? Vagy már nem fog? Esetleg nézzek NOCD FIX-et?
  • andriska
    #3607
    serialok
  • bigapó
    #3606
    Csaó kéne nekem egy szériaszám köszike.
  • dr Kotász
    #3605
    Kösz.
  • péder
    #3604
    pont Cempechenél tünt el



    köccke
  • Tuvok #3603
    nem bug az, csak jól elbújt
    Cempeche melletti félszigeten keresd keletre, vagy Florida Keys-től egészen északra, és persze a környéken térj be minden fogadóba, hátha a barmaid elmondja hol van
  • péder
    #3602
    Tuvok csak egy kalóz van élve de az meg eltünt


    szvsz bug
  • Tuvok #3601
    patch nem lesz tört, csak 1.01 noCD fixed exe
  • Tuvok #3600
    PiratesAhoy! fórumon olvastam, hogy _VAGY_ hamarosan várható az UK, DE, FR 1.01, _VAGY_ már van vhol
  • dr Kotász
    #3599
    És van már tört patch is?
  • Carlos
    #3598
    A mi EU verziónkhoz lesz patch?
    Vagy már van csak lemaradtam róla?
  • Sforzan
    #3597
    OK! köszönöm, akkor kutatok tovább.
  • Tuvok #3596
    Van US és UK (DE, FR, ...) patch is, csak meg kell találni, és jó, ha tudod, hogy neked melyik verziód van
  • Sforzan
    #3595
    És van európai (vagy UK, vagy eznemUS) patch már? Mert én csak az US-t találtam meg. Az meg, mint lentebb olvastabb, meg tapasztaltam is, nem megy fel.
  • Tuvok #3594
    Bug, kilépés után visszakapcsolod, ne 1 gombon akadj fenn
    Patch javítja
  • dr Kotász
    #3593
    Patch readme-ben benne van. Megoldották.