4192
  • Sforzan
    #3592
    Hello!

    Van egy olyan problémám a játékkal, hogy egyszerűen nem hajlandó "on" állapotban, hagyni a Num Loc-ot. Két gépen is próbáltam, az egyiken 2000 a másikon XP Home van. A játék eredeti, boltban vásárolt. A BIOS-ban be van állítva, hogy a Num Lock be legyen kapcsolva mikor indul a gép, és működik is, míg a játék el nem indul, de utána nem akar megmaradni. Ha kilépek vissza lehet kapcsolni.

    Ha találkozott már valaki hasonlóval és tudja a megoldást, hálás lennék a segítségért, mert nagyon idegesít.

    Köszi!
  • Tuvok #3591
    Köszi, már 30x végigjátszottam, több hajót fogtam el, mint az összes kalóz összesen ;)
    #3588 -ra is
  • EqUiNoX
    #3590
    j

    ;]
  • Carlos
    #3589
    Szőlő?????
    Amúgy kartács.
  • PLaci #3588
    grapes.... rövid a hatótávolsága, de kevesebbet sebez a hajótestba, míg a legénységet iszonyatosan írtja...
  • bigapó
    #3587
    Mazsolák:))

    Nem muszály csontig leamortizálni a fedélzetet, mert nem marad semmi amit elvihetnél. Sortűz után dobozok (csomagok) is hullanak a vízbe, na az volt a rakomány egy része:) Cikázni kell, hogy ne találjon el, de közben Te is közelebb férkőzz.

  • Nemcso
    #3586
    Néha én is jártam úgy, hogy egy sortűzzel többet adtam le az ellenfelemre, mint kellett volna, és így sajna hullámsírba küldtem.
  • Tuvok #3585
    na igen, a margarita-i kocsmárosnő szerint 4000 aranyat vitt az egyik, de nem hagyták magukat, az egyik elsüllyedt, mérgemben a másikat utánaküldtem :D
  • Nemcso
    #3584
    Nem leamortizálni, hanem elfoglalni kellett volna őket...szerintem.
  • Tuvok #3583
    2 zsíros Fast Galleon, és egyik se akart adni a rakományából :(

  • Tuvok #3582
    Hát ez az ... :)
  • maxius
    #3581
    Bazze mennyi Raymondo van! Így aztán végképp...:P
  • Tuvok #3580
    reinstall ?
  • Tuvok #3579
    Bazze, így legyen az ember spanyol ... elfogom Raymondo-t, meg Montalban-t, erre a saját népem vérdíjat tűz ki rám ...
  • andriska
    #3578
    Hi.Nem tudok bemenni a kocsmába,mert ahogy belépek rögtön ki is lép.Gondolom a tört verzió hibája.Nincs erre valami megoldás?
  • Tuvok #3577
    Hmm, na megnéztem ezt a packot ... hát, a zenék nem rosszak, de egyszer elég volt meghallgatni őket, valahogy nem illik a játékhoz :)
    A zászlók és vitorlák közül sztem 1-2 kivételével nem nagy durranás egyik sem, erre-arra rajongói honlapokon találtam már szebb és érdekesebb munkákat is .
  • Nemcso
    #3576
    Akkor passz...
    Tényleg nem valami jók a térképek néhány esetben, de azért ne add fel, meg lehet találni a dolgokat.
    Az viszont érdekes, hogy hetekig tudtam menni nulla kajával, de a zúgolódáson kívül semmi nem történt a legénységemmel kincskutatás alatt a szárazföldön. Senki nem hullott el, csak zúgolódtak, nyafogtak.
  • JLH Fans
    #3575
    Hidd el ezzel nem sokat segitettél mivel mondtam hogy teljesen ugyanott volt már másik elveszett város rokon sőt kincs is...
    Ha elolvastad volna a hozzászólásom.......
  • Nemcso
    #3574
    Campeche "melletti" elveszett város : [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1079361701&order=reverse&index=2#3492]#3492[/URL]
  • JLH Fans
    #3573
    Én is akkor,ha az ellenfél is vivőtőrt választ....
    A Maya elveszett város nem lesz meg:(
    A kurva életbe a gépnek ezt is Campeche környékére tette és nem jelez partot sem....
    sak 3 gejzir van szorosan egymás alatt a térképen meg a lost city 50000 km re keletre tőlük.
    Jah és kurvára lehet tájékozodni mert teljesen ugyanide lebaszott már 2 rokont,1 lost cityt és 1 kincset is szóval ez az 5.dolog csupáncsak ami rohadt közel van egymashoz ugyhogy kb 5-6 boltiv,ház meg 8-10 gejziz és hasonlok vannak jó közel....
    Kapjak be a f.....t
    Igy 2 elveszett város se lesz meg hiszen ahhoz hogy beadja az utolsónak a térképét meg kéne találnom még ezt is....
    Ez azért rohadt nagy szemétség:(
    Meg már előre félek a köv.karriertől...És hát....A játékélményben igy marad bennem egy kis tüske.
  • Carlos
    #3572
    Hehe...Én 4x évesen már szopom a f***t a kardozáskor!!!
  • JLH Fans
    #3571
    Máris felvontam a piros-fehér-zöld lobogót reszkessen a jónép:D
    A kapitányom már 51 éves ha igy megy tovább meglesz az utolsó rokon is:)
  • Carlos
    #3570
    A Firaxis a nép kezére adta kalózos 3D akció kalandjátékának témabővítő csomagját. Sid Meier úr vezető edző jóvoltából átfesthetjük a vitorlákat, új emblémákkal csobbanhatunk tengerre, lecserélhetjük a zászlókat meg a zenét és mélyíthetjük a polgármesterek leányainak dekoltázsait.
    Katt

    Hardwired
  • Carlos
    #3569
    hehe...
    Ha befejezem a mostanit, akkor énis 1680-ban kezdem újra...
    SoL-ra hajtok énis... :)
  • JLH Fans
    #3568
    Jajaja azért jo ugy ha min 4 esen inditod mert akkor az eleje elég nehéz és igy nem lesz olyan "gondod" hogy tul hamar végzel sőt:)
    Azt hiszem én meg ezután csinálok egy 1680 as runt szeretnék Ship of The Line al nyomulni meg állitolag ott bigott erős városok és igen jo kalózvadászok várnak..
  • Carlos
    #3567
    Ehhh...jól hangzik...
    Amúgy 3-on kezdtem 1600-ban és nem spanyollal. Nekem úgyis nehézkes volt... :)
    De aztán bekönnyült... :)
  • JLH Fans
    #3566
    jah hát ugy persze hogy könnyű...Kezdd min 4.en esetleg 5.ön és 1600 ban és persze nem spanyollal:)
  • Carlos
    #3565
    3-on szoktam kezdeni és idővel lépek egyet.
    Úgy a 2nd pénzosztás környékén.
  • JLH Fans
    #3564
    4.
  • Carlos
    #3563
    Az hanyadik az 5-ből?
  • JLH Fans
    #3562
    Te is Rogue fokozaton játszottál végig hogy ilyen hamar megvan minden?!
  • Carlos
    #3561
    Hehe...valahogy énnekem azután, hogy minden kincs megvan, minden kalóz kinyirva, minden rokon megtalálva, minden város megtalálva, utánna nem látom értelmét karrierem folytatásának.
    Hajót szerezni nemtok, mert lecsapnak, maradna a kereskedelem, dehát ahhoz idegek kellenének!
  • JLH Fans
    #3560
    Jaja...Előző osztozkodásnál kivételesen lementettem mert féltem 46 évesen nyugdijba küldd mert akkor huztam volna még....De hálistennek nem:)Igy már huzom még 3 évet min:)
  • Carlos
    #3559
    Nem csoda...47 évesen???
    Nagyon király ez a játék.
  • JLH Fans
    #3558
    Hehe már 47 éves a karakterem nem healthet választottam és Roguen játszom végig és még mindig nem akar nyugdujba küldeni.:)
    Már Montalban is kinyirtam 2 rokon és 1 elveszett város hianyzik már csak meg 2 kincs.
    112 pontom van a játékmenet is kircsi most már beleadok mindent remélem még van 3 évem:)
    Börtönbe hálistennek nem kerültem még de a kocsmai és szökökútos dueleknek legalább a felét bukom egyre lasabb szegény pára:D
  • Carlos
    #3557
    De valahogy nekem is a papírdobozos verzió kellene, ha van egyáltalán... :)
  • Carlos
    #3556
    Hááát, lehet, hogy akkor rácsábulok...
  • Amiga
    #3555
    De nem, a DVD-tokosban van ilyen alapos kézikönyv, megvan nekem is.
  • Carlos
    #3554
    Keresnék én!!! :)
    Ha lenne. Mindenhol csak DVD tokosat ajánlgatnak!
    (mindenhol a CD Galaxis... :) )
  • PLaci #3553
    Keress dobozosat....