4192
  • Carlos
    #3672
    Én csak egy amerikai pecsről tudok, az nem jó szerintem a mi verziónkhoz. Amúgy megagmes-en nézz szét nocd ügyben.
  • Tuvok #3671
    Nagy fregatt egy van, a toplistán első kalóznak . :)
    Sorhajók csak 1660 és 1680-ban vannak, helyük változó . Én szinte mindig a keleti szigetek környékén találkoztam velük (St. Martin és Barbados közt), de elvétve láttam már északon (Eleuthera és Grand Bahama között) is .
  • SirHiggins
    #3670
    és honnan,mikor? mert én még csak nagy-fregatokkal akadtam össze
  • Tuvok #3669
    Hát már jópárat :)
  • SirHiggins
    #3668
    ti már szereztetek sorhajót? (gyengébbek kedvéért ship of the line:)
  • steweee
    #3667
    van egy 1.01-es peccs hozzá, jelenleg ez az egyetlen, és néhány apró hibát javít(nem is nagyon van benne több).de megoldódott,külön is rá lehet tenni, de vigyázni kell mert akkor kell hozzá a cd2 playdics mert az 1.0-ás nocd-vel visszaváltozik 1.0-ra, és utána már nem lehet peccselni.egyébként tudja vki hogy a peccs milyen fájlokat ír át? az exe-ben változtat vmit vagy scriptel? a nocd.exe miatt lenne fontos, mert ha scriptel, akkor jó neki a nocd.exe is, hiába ír ki utána 1,0-ás veziót, az már akkor is peccselt
  • Carlos
    #3666
    Sok videó van, azok a nagyok.
    A peccselős mondat nem teljesen érthető nekem.
  • steweee
    #3665
    igen, bár ez azért meglepő több mint egy giga tartalommal. valyon ezt ha sikerül rátelepítenem fel is peccseli vagy külön kell?
  • SirHiggins
    #3664
    azt tudja esetleg valaki, hogyan kell saját zászlókat csinálni? ugyan találtam egy leírást a http://www.hookedonpirates.com/guide/flagsandsails/index.html oldalon de ez nekem így magas, vmi egyszerűbb megoldás?
  • Carlos
    #3663
    Ja, nemtom. Nekem sem sikerült... :)
    Szerintem ez egy bónus dvd. Tehát a játék nincs rajta.
  • steweee
    #3662
    de hogyan kell installálni? bár most próbálom úgy hogy kiírom újraírhatóra,mert a játék is csak úgy volt hajlandó elindulni alapból, de aztán a gameburnon találtam hozzá nocd-t
  • Carlos
    #3661
    Nos, semmi extrém.
    Egy nagy csomó "extra" ami már kijött pecsként (zászlók, zenék, etc)
    Meg egy pár videó van még az extra lemezen és az eredeti Pirates!
  • steweee
    #3660
    tudja vki hogy a pirates collector edition mit tartalmaz a régi piratesen kívül? mert nem tudok mit kezdeni a fájlaival, és setup.exe-je sincs telepítésre?
  • Carlos
    #3659
    Szép az élet, daloljunk, tengerész... ;)
  • SirHiggins
    #3658
    ez borzalmas, 34évesen a holland robin hoodom már alig bír vívni...az meg teljesen a plafonra kerget ha összerakok egy fullextrás nagy fregattot, tele vagyok speckó tárgyakkal és akkor egy holmi Kidd kapitány kipakol egy szigetre...
  • Dzsotin
    #3657
    Menj ennek az oldalnak az aljára.
    Keresés a témában :
    ( alá írd be ezt a szót : térkép )
    Mehet (erre kattints rá és sok hasznos infót tudhatsz meg)

    Berakhatod ide a térképedet is, az alapján könnyebb segíteni.
  • SirHiggins
    #3656
    szerintetek az lehet, hogy egy térkép hibás vagy annyira fifikás. hogy nem pontosan úgy vannak a szárazföldön az objektumok(totemoszlop,templom,gejzír)mint ahogy lennie kéne?már csak egy rokonyt kék megkeresnem, megvan a hely is de képtelen vok a szföldön rábukkanni
  • bigapó
    #3655
    nem muszáj magyarítást felrakni:))
  • oneal1
    #3654
    ma próbáztam ki csak a játékot mer tartottam tőle hogy nem idézi fel majd az emlékeket!!!
    de tévedtem!!
    marhajó kis játék ez ugyogy magyarítás fel azt restart!!!!:D
  • Carlos
    #3653
    4) Are there going to be any more patches to fix the Artificial Intelligence of the game and other bugs that seem to have been added with this patch 1.01. The main complaint from the community seems that the game isn't as random as it needs to be on who you attack for finding your family. Maybe expending the, for a lack of better words, "Bad Guy" list and make it more random.
    Barry: We should be able to get back on the patch train (Both US and Europe) once the dust settles on this new deal.

    5) Is there going to be a patch released for the non-US versions anytime soon. There seem to be quite a few players out there that have a non US version that would love the patch to fix some of those issues mentioned in this release of the patch.
    Barry: For that too, the dust needs to settle.

    (Hooked on pirates (link))
  • Dzsotin
    #3652
    Információk itt, kattints ide!
  • steweee
    #3651
    tudna vki segíteni? miért van az hogy mikor a kormányzóktól küldiket kapok akkor a kísért hajó nem mindig akar bemenni a célállomásra? eléggé idegesítő. a másik hogy a szárazföldi ütközetekhet vki adjon már tippeket. a hajós csatát értem, mindig a flagship harcol, ha az egyik megrongálódik akkor egy másikkal harcolok, viszont nem értem hogy milyen arányban osztja el a legénységet a hajók között, és számít e hogy hány emberrel támadok meg egy hajót? abban igen ha én vagyok túlerőben akkor megadják magukat, viszont egy war galleont is simán le tudtam győzni(igaz még kezdő fokozaton)aminek sokkal több tengerésze volt, csak a kapitányt levertem kardpárbajban.és hogyan lehet megnézni hogy milyen küldit vállaltam el pl: hajókísáret ha elfelejteném hová is kell kísérni
  • steweee
    #3650
    na kiírtam újraírhatóra, így már megy, de azért érdekes hogy miért kell mindenképpen kiírni,nem lehet megkerülni hogy nem olvassa be a cd-t, viszont az 1.9.2 alcohol már ráéget minden emulált védelmet is, viszont furi hogy starfuck-kal sem tudtam kiküszöbölni a rákeresést
  • steweee
    #3649
    most szeretném kipróbálni. az elíndításához vki tippet adjon már, mert az info fájlban leírtakat hiába csinálom meg a regeditben,még mindig kéri az eredeti lemezt. "wrong disc inserted....." próbáltam starfuckkal is, de úgy is. nem értem mi a gond, eddig minden ilyen játékot el tudtam indítani, és nem találok hozzá törést vagy miniimagét a neten. van hozzá egyáltalán?
  • Tuvok #3648
    köszike :)
    hát minél többet :D
  • galocza
    #3647
    nem. a végső játékba nem került bele sem ez, sem a tűzérség. tán majd a kiegészítőben. addig is:
    walk the plank, ye scurvy landlubber, me see ya to davey jones' locker, aye!
  • dr Kotász
    #3646
    Újabb kérdés: a pedia szerint a szárazföldi csatákban harcoló bennszülöttek bármelyik oldalra állhatnak. De nálam kivétel nélkül az ellenség oldalán harcolnak. Mivel lehet őket rávenni arra, hogy mellém álljanak?
  • bigapó
    #3645
    jah, boldog szülinapot:)) hány kocsmároslányt teszel magadévá? :DD
  • dr Kotász
    #3644
    Áhá, köszi!
  • galocza
    #3643
    csata után az elvesztett legénységből vmennyit "visszakapsz" - csak harcképtelenek lettek, de borbély-sebész jómunkásemberünk meggyógyítja őket -> kisebb emberveszteség.
  • dr Kotász
    #3642
    Arra rájött már valaki, hogy a surgeonnek mi a pontos hatása? Tudom, hogy a Piratopedia szerint meggyógyítja a sebesülteket. Na de a csatákban nincsenek sebesültek, csak halottak! Mit tudok rosszul?
  • Tuvok #3641
    köszi ;)
  • PLaci #3640
    Boldog szülinapot Tuvok parancsnok!
  • Tuvok #3639
    készül
    sőt, néhány fórumban már írtak olyat, hogy kijött, de összeakadt a nyelvi fájlokkal
    hivatalos oldalon csak annyi volt, hogy hamarosan lesz
    de engem most jobban érdekelne az amcsi patch-hez a törés
  • dr Kotász
    #3638
    Van valakinek infója arról, hogy van-e (készül-e) patch az európai verzióhoz? Hetek óta azért nem kezdek új játékot, mert erre várok...
  • FoToS
    #3637
    Ej ez igazán kellemes dolgok nagyon bejön a gama régen nem játszottam a c64-es verzióval pedig meg volt ott is,de ez igy 17 évvel később sem késett el :-)
  • Nemcso
    #3636
    Ha már ott tartasz, hogy szökdösnek az embereid, két dolgot tehetsz:
    1. Kikötsz és osztozkodsz.
    2. Megtámadsz egy erős várost, ahol embereid java elhullik. lyenkor a maradék már nem sopákodik tovább.

    A zendülést pedíg elodázhatod szakács, fedélzetmester meglétével a fedélzeten, hajók, városok elfoglalásával, illetve hangulatjavító eszközök vásárlásával, mint pl. hegedü.
  • dr Kotász
    #3635
    + kaja is legyen elég a hajón.
  • galocza
    #3634
    a morálra az van hatással, mekkora az egy főre jutó zsákmányrész - tehát vagy az összpénz növelésével, vagy a legénység csökkentésével. idővel viszont növekszik az elvárás, pl ha évek óta úton vagy, nem érdekli őket hogy egy kisebb (nagyobb) vagyont kapnak, akkor is szeretnék már felosztani a zsákmányt.
  • FoToS
    #3633
    Srácok valaki árulja már el,hogyan kell az embereim morálját feltornázni mert folyamatosan haggyák el a hajókat :-(