227
Nokia 6600
  • misi9
    #107
    Nem tudja valaki, hogy mi a 6600 Sector új honlapja?
  • jamky
    #106
    Helló! Eladó,cserélhető egy független Nokia 6600.Érdeklődni lehet:[email protected]
  • Shane
    #105
    haj
    vki segitsen plz..
    leejtetem a nokia 6600 amat es a kijelzoje gallyra ment
    vennek hasznaltan kijelzot vagy telot..
    cimem: [email protected]
  • lido di jesolo
    #104
    Szeva!
    Nem teljessen ide való kérdés,6680 as telefonba vajon lehet rakatni GPS szftvert?
  • duran5r
    #103
    Nokia 6600-ás telefon eladó!! Doboz,gyorstöltő,cd, 128as memóriakártya + 2 db ajándék kártya egy 16megás és egy 32es. A telefon támogatja az mp3mat is. Akár csengőhangnak is betehető ami ennél a fajtánál nem alap dolog!!Akit érdekel irjon mailt :[email protected] vagy akár msn : [email protected] vagy irjon smst de csak kizárolag smst : 06303944833.
  • jamky
    #102
    Helósztok!Eladó,cserélhető egy Nokia 6600.Ha kell valakinek írjon.Érdeklődni:[email protected]
  • madman77
    #101
    Csá Pulse! Telefonba vagy kártyára telepítetted? Mert nem mindegy,én is jártam így mint te,én telóra telepítettem és nem sikerült a telepítés,áttettem kártyára a progit és tustam törölni.
  • madman77
    #100
    Csá Belton ! Az én 6600-om 4 napot bír ki ha nem játszom,bluetootholok rajta,ha simán csak be van kapcsolva akkor 4 nap. De sajna olyan helyen dolgozom hogy nincsen térerőm mindenhol azis szívja az akksit!
  • Pulse
    #99
    Sziasztok! Jól megszívtam, mert fel akartam telepíteni a 6600-ásomra egy sms olvasót de féluton megállt... Most nem tudom leszedni. Igaz, hogy kezelőben ki tudtam törölni, de az ikon és gondolom egy csomó bejegyzés bent maradhatott a telóban. Nem tudjátok, hogy tudnám véglegesen törölni a progit? Köszi!
  • madman77
    #98
    Csáo! Ajánlom neked az infraportot,nekem is 6600-ásom van,én így telepítek mindent,nekem bevált!
  • Deego
    #97
    CSoki! lenne 1 kérdésem, h van 1 6600ám :):P és nincs hozzá se kábel se adapter szal semmi és kiszedem belöle a memoriakártyát és azt a kártya olvasóba teszem és mondjuk rátöltök vmi .sis-t akor azt nem látja a telo, meg ha ugy bármit rátöltök kártyára géprö abbol semmit nem lát a telo, és az lenne a kérdésem, h Mit CSinálok XArul vagy, h kéne csinálni Ezt ???
  • deestroy
    #96
    Nekem már két éve 6600- ám van. De szerintem naggyon zsír telefon... egyedül az idegesít hogy halkan szolnak rajt a midik, és nem olyan szépek a csengőhangok. Bár ez minden Nokiánál így van. Az akksim 3-4 napot bíz. ha sokat szórakozok akkor 1,5- 2,5 nap.
  • malter
    #95
    nekem 2napot bir ha sokat piszkálom ha nem akkor 3 4et (ez se uj aksi)
  • Belton
    #94
    NAh nekem ugyan ezt csinalja sima usb s infra portal viszont a laptomomrol amin infra is van azal siman kommunikal...
  • Belton
    #93
    Hali nem reg sikerult venem egy 6600 ast nemrosz kis telo bar sztem az aksija halott sajna akinek van irja meg kb hány napot bir az aksi mert nekem 1 napot kb ugy hogy jacok kicsit max toltok ra infran es estere le merull...
    Elvileg medig muxik ?? mert neztem 3500ft az aksi hoza ami eredeti...
    Xoval Nem hinnem hogy 1-2 napokat birna ujj aksival is ....
  • fzoli990
    #92
    Gyerekek, ez egy olyan teló amit annak ellenére hogy 3-4 éve adtak ki én még ma is elfogadnám!!!
  • oneal1
    #91
    6630 asét 13 ér cserélik azt tudom!
    6600 ásét szerintem olyan 10 körül!
    baromi drága
  • malter
    #90
    azt miért csinálja,hogy 1-2 bluetoothon küldött üzenetet nem tudok törölni?
    1ik 1 játék a másik 1 téma,és ha törölni akarom akkor azt irja már használatban van,kezelöben eltávolitottam öket,de igy sem engedi
  • SNP
    #89
    nem tudja valaki hogy egy kijelzőt mennyiért cserélnek ki? betörtem :(
  • Mc Benő
    #88
    e-mail : [email protected] amúgy 35 000
  • Mc Benő
    #87
    van eladó 6600-ám
  • sohrking
    #86
    Hali all
    Tegnap játszogatok a 6600-án egyszer csak lemerül. Feltöltöm.. erreat írja ki pinkód és startup után, hogy Alk. bezárva Startup....
    Ezekután telefonként műxik, minden gomb műxik kivéve a menü.... most mi van... nem szeretnék új rendszert, mert akkor pá adatok.... van megoldás?
  • izb
    #85
    Nem stereo.
    Ja az ultra mp3 player jó hozzá,de a telefon zenei produktuma kritikán aluli.
  • oneal1
    #84
    hali!
    nemtud valaki animált témákat s60 ra???
  • oneal1
    #83
    nem stereo asszem és ez a progi kell hozzá pl: ultra mp3 player
  • Paál
    #82
    Annyit szeretnék kérdezni, hogy megoldható lenne az mp3 lejátszás a 6600-on? csak nemtudom hogy mekkora memóriát ismer fel maximumra és, hogy stereo-e a telcsi
  • Gaba9
    #81
    oké bár akkor nemtudom hogyan észleli a telot .. a csengőhangra nemtudsz semmit ? de már nem azokkal probálkozom hanem szimpla win-en keresztül küldöm át :S
  • Mihail
    #80
    a bluetooth kapcs.nál arra figyelj h pc suiteban az usb az infra meg minden más legyen kikapcsolva
  • Gaba9
    #79
    Helo nemtujdátok meik progival lehet betenni az mp3-at csengöhangnak ?? a quodrings-en kivül mer az folyton hibát meg egy honlap cimét adja ki de nem müxik a honlap meg nem találhato :S
  • Goldtiger
    #78
    Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy nem tudok MMS-ben midi hangot küldeni. Valaki azt ajánlotta nevezzem át txt-re a file-t, de akkor beolvassa a file tartalmát és összevissza karaktereket illeszt be az MMS-be, amit elküldés után már nem lehet visszanevezni. Próbáltam az MMS it! nevű programmal is de amikor megkapja az MMS-t a "vevő" telefon teljesen üresnek látja, viszont mérete van (pl. 18kB), nem érdekes? Felhívtam a NOKIA HELPDESK-et és ott azt mondták, hogy egyes Nokia-ákba bele lett építve valami jogvédelem, csak ezen mi a jogvédett? Feltöltöttem 500 midit bluetooth-on és egyiket sem lehet küldeni. Ráadásul nem azt írja ki hogy a file védett, hanem azt hogy "a file sérült vagy nem támogatott formátumú". Segítsetek ha tudtok mert nem szeretnék ez miatt megválni a telómtól.
  • Kgero1
    #77
    hi
    ment valakinek a Glimmerati?
  • Gaba9
    #76
    mind1 mwegoldom kösz ..
  • sirdond
    #75
    most semelyik mert nincs felrakva :D
    mondom, ha még nem tetted volna eddig próbálj egy másik telefon manager progit
  • Gaba9
    #74
    azzal probáltam énis de nem megy :(
    meik verzio van meg ?
  • sirdond
    #73
    próbálj meg egy másik telefon manager progit, hátha sikerül. amúgy a bluetooth kapcsolat összehozása nálam is mindig problémás volt, de sikerült 6600ás pc suittal megoldani
  • Gaba9
    #72
    na akkor jolenne egy kis info is .. :S mer 6600ban még kezdö vok
    van blutyukom usb-s de akármien progit tettem fel (2db pc suitet) egyik sem ismerte fel a gép meg azt irja h nincs elérhetö készülélk a közelben pedig bevan kapcsolva rata .. vki egy kis segitséget tudna ?? :(
  • sirdond
    #71
    szerintem megérte :D
  • Gaba9
    #70
    Helo
    44ért vettem most a telt .. 128megás memokarival+zsir uj elöhátlap+meg a telo(használt)
    Ennyit megért nem ?
  • sohrking
    #69
    Hali
    Kösz a segítséget Mberek...
    +próbáltam újabb pcsuite-ot keresni, nem volt magyar, csak angol, de az sem kezelte a bluetooth-t...
    A másik.. a pcsuite nem képes az elmentett sms-eket lementeni. Sajnos..
    Mindenesetre thnx all
  • oneal1
    #68
    szerintem ha bemész a telóban a kapcsolatok vagy melyik mappára akkor ottvan az infra a bluetooth és még egy.azzal kell szinkronizálni a telót a géppel
    asszem