227
Nokia 6600
  • Mihail
    #67
    de hát a pc suite az pont arra van, h bluetoothot is tudja
    próbálkozz még vele! szedjél le újabb verziót!
  • sohrking
    #66
    :) 1 újabb kérdés....
    A pcsuite nem akar bluetoothon kommunkiálni....
    van olyan progi ami leszedi az smseket meg a telefonkönyvet és kommunkikál bluetoothon keresztül?
  • oneal1
    #65
    na hazt akartam:)
  • sirdond
    #64
    az oldal nokiaprogramok.hu
    sztem smseket,névejegyzékeket pcsuittel érdemes lementeni
    infoért mondjuk a telefonguru.hu, ha vmi konkrétan érdekel róla, csak éókérdezed meg és vki majd válaszol
  • sohrking
    #63
    köszi
  • oneal1
    #62
    www.nokiaprogram.hu
    itt marhasok minden van fennt hozzá
    FExplorer a progi neve

    telefontkönyvet asszem csak a pcsuit al lehet leszedni
  • sohrking
    #61
    másik kérdés... sms-eket, telefonkönyvet hogy lehet lementeni róla?
  • sohrking
    #60
    Tudsz mondani ilyen progit, illetve, honnan lehet letölteni?
  • Gaba9
    #59
    Helosztok
    Segitség kellene .. a mostani telomat cserélném .. de nemtom h mienre, ez a 6600 teccik de dobnátok egy kis infot h mit tud, mien extrák vannak .. lehet h láma kérdés de jobb azoktol tudni vmit akiknek ez van ! thx elöre is
  • oneal1
    #58
    a bluetooth hoz nem kell nokiás progi!
    a jatékokat fel kell instalálni tehát a játék nak a jar vagy a sis file ja kell!
    a telefonra tegyél fel egy jó file kezelQprogit és akkor azzal mindent el tudsz küldeni a gépedre.
    a kártyát tudod formázni is a telefonnal és akkor vadonat zsír lesz:)(extrák mappa/memória)
  • HUTÖPIKE
    #57
    Sziasztok nekem is ugyanez lenne a kerdesem !
    En is ma vettem usbs bluetooth genyot es sajna a Nokia progi nem mukszik !
    Valami mas progi kene pls ondjatok valmit amivel ugyanazokat meglehet csinalni
    mint a nokia genyoval !
    Meg igy maa eza 'pucolas' is erdekel engem is !
    Elore is koszi!
  • sohrking
    #56
    hali all
    nemrég szereztem be a 6600-mat... ma veszek usb-bluetooth eszközt. Le szeretném menteni az összes cuccot ami most a telón van (nevek, smsek, képek, játékok, progik)...(telóról és memóriakártyáról). Utána szeretném teljesen "kipucolni"... mindent letörölni tisztára, s ami kell visszarakni... ehhez kell valamilyen progi PC-re? ha kell,honnan tudok ilyet szerezni?
    Mit nem szabad törölni a telóról? A játékok instalosak? ha leszedem őket, vissza tudom majd rakni?
    Köszi
  • sirdond
    #55
    nekem úgy tűnik van :D
    keress meg priviben. mennyire érdekel a dolog?
  • Mihail
    #54
    nincs vkinek egy eladó 6600-ja?
  • sirdond
    #53
    ott is próbáld ugyanúgy csinálni mint eddig.ha nem megy körömmel akkor próbáld egy kis ólló hegyével, de vigyázz nehogy összekaristold az oldalát, mert az elég ronda.
  • oneal1
    #52
    nah most ott vagyok hogy alulról az infráig már leszedtem mindkét oldalon de innen nemtudok továbbhaladni:)
  • sirdond
    #51
    jah, nem valami bonyolult, talán csak elsőre. :D
    a lényeg hogy kezdd alulról. ki kell pattintanod a körmöddel a kis tartórészeket, de óvatosan nehogy letörd. elindulsz mindkét oldalon ,hogy egyszerre haladj, és így könnyebben fog majd a végén lejönni. tudom picit béna a leírásom de remélem segít. ha gond van vagy vmit nem értesz szívesen segítek
  • oneal1
    #50
    tudja valaki hogy hogy an lehet leszedni a 6600 előlapját??
    thx
  • oneal1
    #49
    isten ez az oldal!!!:DDD
    a kamerás játékok nagyon keméynek::DDD
    már nem bánom hogy vettem 256 os mmc-t bele:)
  • sirdond
    #48
    az attól függ mihez képest. mondjuk nekem egy kicsit lassúcskának tűnik, de ez eltörpül a nagy tudás mellett
    nem tom pontosan mit is akartál megkérdezni, de a 6600bán csak mono hangszoró van, úgyhogy stereo nem lesz, max dual mono
  • Mihail
    #47
    mennyi idő alatt áll fel a rendszer egy ilyen 6600-áson?
    létezik mp3 lejátszás mmc kártyáról úgy h a mini jack kimenetre
    sztereó hangot tud kinyomni?
  • dardevil
    #46
    Jeeee ! éljen a 6600 sector !
    Köszi !
  • Szabyka
    #45
    Katt ide : http://6600sector.field.hu/
  • dardevil
    #44
    Úgy hallottam végleg megszünt a 6600 Sector, és átköltözött 1 bizonyos hub-ra.
    Ha valaki tudja a hub nevét, elérhetőségét írja már meg - Köszi !
  • savafan
    #43
    Köszi!
  • sirdond
    #42
    wav alapból be tudsz állítani csengőhangnak. mp3at meg át tudod konvertálni wav-ba.
  • savafan
    #41
    Sziasztok!

    Milyen programot kell telepítenem a telóra, hogy mp3-at vagy wav fájlt be tudjak állítani csengőhangként?

    Köszi előre is!
  • sirdond
    #40
    köszönöm az eddigi segítségeidet!
  • sirdond
    #39
    hát nekem valahogy csak nem akarja behozni a galoppos oldalt,de a nokiaprogramok.hu tényleg vannak jó cuccok.
    egy kérdés: symbian 40 es cuccok működnek 6600-n???
  • Googre
    #38
    Galopp oldala miért nem megy?Most probáltam.Jol irtad? Különben a www.nokiaprogramok.hu is elég jó.
  • sirdond
    #37
    sajna csak a salmoneusos oldal jött be, de ha tudz még akkor leírhatod. főleg programok érdekelnek.
  • Googre
    #36
    www.salmoneus.uw.hu, www.galopp.try.hu wap.lcr.hu, és nemsoká ogre.try.hu. Ha kell még, izenj.
  • savafan
    #35
    www.zedge.no
  • sirdond
    #34
    hali
    én is vettem egy ilyen telórt., mert már régóta bejött, úgyhogy most nagyon örül a fejem. viszont kellene egy oldal ahonnan tölthetek rá cuccokat,ingyen, mert a 6600 sectoron már alig van fent vmi. vki help plz
    előre is kösz!!
  • traxy
    #33

  • SNP
    #32
    az egykori csucstelombol am már csak egy középkategoriás telo lett
  • bodesz
    #31
    6600sector.tx.hu
  • bodesz
    #30
    hi allééééé.most akarok ilyet venni és érdeklődök hogy hol olcsó vagy ki adja itt el?
  • Trade
    #29
    Mi van a 6600 sectorral?Megszunt?
    De a 3650.lap.hu is eltunt
  • Tatyla
    #28
    A legjobb: