227
Nokia 6600
  • monster3
    #147
    hy pípöl

    6600hoz mien stereo headset való? vagy legalábbis kétfüles, mert tudtommal nem tud "sztereóul" szólni maga a teló..
    mondjuk egy HS-7-et vagy HDD-1-et megeszik?
  • 001806
    #146
    Szasztok ki tudja a Moto Racer-hez az Imei kódot?
  • sozs
    #145
    Kell hozzá két progi, de már nem emléxem mi.
  • adamprof
    #144
    Hogyan kell berakni mp3-at csengőhangnak?
    Ha valaki tudja vegyen fel msn-re [email protected]
    Csak mert nagon hülye vagyok hozzá ):
  • sozs
    #143
    Teljesen illegális! Szerintem ez nem az a fórum....
  • Kenzus
    #142
    Tud valaki valamit a 6600 IMEI szám megváltoztatásáról? Mennyire bonyolult, milyen program kell hozzá?
  • juve1127
    #141
    www.all4mobilephones.comnézzétek meg szerintem elég jó oldal.
  • Davcell
    #140
    Nem egészen értem!
    Az a gond, hogy nem tudod folyamatosan lejátszani az mp3-as számokat a telódon?
    Szerintem ez egyszerű! (ha ez a gond)
    Az mp3-as progiban állítsd be a folyamatos lejátszást, vagy ha nincs ilyen menüpont, akkor max válts mp3-as progit!
    Amit ajánlani tudok az az ultra mp3 progi, amihez óvan egy csomó fasza skin!
    Ha nem tudnád honnan tölcsd le: nokiaprogramok.hu
  • lampard99
    #139
    Helllo valaki Help!!!

    NEM tudja valaki hogy mijen progival tudom lejátszani folyamatosan 3pg vagy olyan formátumut amivel lehet.VAGY olyan fálj tipust ami kis mérestű!!!


    És mért nem tudom halgatni a blutuszos headsel az mp3-at(pedig minden müködik biztos) ÖTLETEKET PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Davcell
    #138
    Köszi szépen!!!
    Regisztrált vagyok, már egy tucat progit töltöttem le.
    Viszont mondok még egy oldalt, lehet hogy ismered, de ha nem, nagy meglepetés lesz, mivel filemk vannak fent, de smart movie-s formátumban, és nagyon jól mennek telón, tanusíthatom! :)
    Az oldal: www.hajlee.uw.hu
  • sozs
    #137
    Davcell!
    ITT regisztrált felhasználók letölthetik! A letöltéseknél keresőbe írd be Philips Camcoder Pro!
  • lampard99
    #136
    de ezen az oldalon belül hol please segítsetek!!!
  • Davcell
    #135
    Viszont nekem is lenne egy kérdésem!!!
    Valaki nem tud olyan progit 6600-hoz, hogy a videófelvétel végtelen hosszúdágu legyen??
    Mert megtudakoltam van ilyen!
    Ha valakinek van ilyen pls küldje el vagy mondja meg az oldalat ahonnan le lehet tölteni!
  • Davcell
    #134
    Sziasztok!

    Lampard, pheaper!
    Az oldala amit kerestek, www.nokiaprogramok.hu
    Ezen az oldalon rajta van az is hogy hogy lehet folyamatosan zenét klejátszani, meg egy csomó cucc is!!!
  • Pheaper
    #133
    na kéne pár cucc nokiáról :P csengőhang : intro.mid java játék : agent v ,bounce ha valakinek meg van szójon privibe :)
  • lampard99
    #132
    hello nem tudja valaki hogyan kell zenét lejátszani folyamatosan nokia 6600-val?
  • Davcell
    #131
    Köszi, már nem kell!
    Annyira örülök, megoldódott!
    Valahogy összehoztam!
    Addig-addig szarakodtam vele, hogy megoldódott!!
    Nagyon köszi neked is!
  • sozs
    #130
    Betűtípusos hasonló esete valakinek volt, aztán megoldódott, utánna nézek melyik fórumon, és megírom a választ!
  • Davcell
    #129
    Köszi,de télleg nem töröl mindent!
    Én is tapasztalatból beszélek!
    De már majd 2 hónapja szar a betü!
    Mert végülis az a gondom, hogy felraktam egy másik betütípust de nem jött be, mert angol, és nincsenek hozzá ékezetek, így ami ékezetes, nem jelzi...
    Ezt kéne valahogy megoldani, de nem megy!
    Sehol sem találok jó batütípust, hogy visszacsinálhassam!
    Ha tudsz valamit, kérlek szólj...
    köszi..
  • sozs
    #128
    Tévedsz!
    Az álltalad említett *#7370# kód töröl mindent, és gyárira állítja vissza a telót, mint ha most vetted volna ki a dobozból. Ezért törlődik még telefonszám is! Sőt, ha a memkarira pakoltad fel a cuccokat, a teló formázása előtt azt kell leformázni, mert különben ha benn van a kari, meghülyül a teló, még a menüt se éred el! Tapasztalat!!!! Ez azért van, mert a kód törölte az indúlási bejegyzéseket is a telóról, de a karin rajt maradt a program, és az bezavar. Ha kiveszed a karit akkor meg műxik a teló, ezért tudom ezt ilyen biztosan!
    Szoftfrissítés csak szervízben, vagy akinem van megfelelő "box-a" ehez, otthoni módszer nem lehetséges. Persze ez attól is függ milyen a szoft verziószáma a telón!
    Röviden ennyi!
  • Davcell
    #127
    Sziasztok!
    Nem tudtok segíteni?
    Az lenne a kérdésem, hogy mit lehet akkor tenni, ha felpakoltam egy csomó cucot a telefonra, és teljesen belassult!
    Annyira, hogy be se lép a fájlkezelő progiba hogy törölhessek!
    Nincs valamilyen kód amivel le tudom formázni?
    De most nem a *#7370# kódra gondolok, mert ezzel csak a háttér a csengőhang, meg hasonlók allítódnak vissza gyárira!
    Vagy ha kód nem is, nincs vamilyen szoftverfrissítéshez hasonló dolog a szervízekben?
    Előre is köszi...
  • Trucker39
    #126
    Most pedig már nem is lehet megtalálni az oldalt. :(
  • sozs
    #125
    Gond van az oldallal egyenlőre, mert ZaK még nem állította be rendesen. Az ékezetes betük se jók, stb...

  • good charlotte
    #124
    nekem problémák vannak az oldallal beakarok jelentkezni erre nem jelenít meg semmit elkezd tölteni kiírja tölt, utánna fehér kép és kiírja hogy kész pedig semmit nem töltött mi lehet a baj? vissza lépni vissza tudok éa akkro bejön rendesen a fő oldal csak amikor regisztrálni vagy pedig bejelentkezni akarok akkor csinálja ezt
  • Amse
    #123
  • sozs
    #122
    Meg van: 6600 sector újra itt!
  • sozs
    #121
    Utcsó infó az volt, hogy új helyre kerül, de azóta sincs semmi hír!
    Ha megtudok valamit szólok!
  • Amse
    #120
    6600 sector-al mi van? megszűnt vagy elköltözött?
  • sozs
    #119
    Amit leírtam kódot az a teló formázó kód!
  • Davcell
    #118
    Úgy néz ki, megoldottam a problemát! :)
    Adiig kersetem a neten más, magyar betűtípust, míg találtam eggyet.
    Nem a legszebb, de legalább magyar. :)
    Azért köszi a segítséget.
  • Davcell
    #117
    A memóriakáryán most nincs semmi.
    Mindent letöröltem éé sormáztam.
    Az a kód amit adtál, az csak visszaállította az eredeti beállításokat.
    Viszont a telót nem tudom hogy kell formázni?
    Mert szerintem így megoldódna.
  • sozs
    #116
    Még egy tipp, nem lehet, hogy a memória kártyára települt, és azt ha nem formáztad felismeri, és ezért a baj??
    Igaz csak találgatok, elösszőr formázd meg a telón keresztül a memkarit, majd utánna a telót!
  • Davcell
    #115
    Köszi, de nem egészen jött össze.
    Megmaradtak a telefonszámok, a képek is, de még a skinek is.
    A beállítások ugyan elmentek, vagyis már nem magyar, de a betütípus akkor is az ereseti, max olvashatobb így angol nyelven. :)
    Ha valaki tudna még valami segítséggel szolgálni, pls szóljon.
  • sozs
    #114
    *#7370# ezzel minden visszaáll, mint ha most vetted volna a telót.
    Viszont minden (beleértve a telefonszámokat amik a telefonban vannak, képek ha a telóban vannak, letöltött dolgok, stb..) elvesznek!
  • Davcell
    #113
    Hali!
    Valaki pls segítsen!
    Épp am vettem egy 6600-át, és mert olyan nagy tudásu vagyok, el is csesztem. :)
    Az a gondom, hogy letöltöttem a netről a telefonra egy másik betütípus fajtát.
    Ugyebár a legtöbb angol, ők pedig nem használnak ékezeteket, így ami itt ékezetes lenne, azt nem jelzi a telefon!
    Így el sem lehet szinte olvasni a menüpontokat.
    letöltöttem egy total commander-hez hasonló progit is a telóra, de nem tudom hogy mit és hol kell törölni.
    Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném: [email protected]
  • Fonixxx
    #112
    Hello!Ha vki tud vagy szeretne ilyet eladni,én most akarok ilyet,az szóljon.Vagy ha vki ismer jó olcsó használt mobilboltot az is jó.20-30 között szánok rá.Leírás,doboz,mem kártya van,vagy más tartozék is az még jobb.Meg ne legyen nagyon leharcolt!Köszi előre is aki jelez!Emailom és msn-em:[email protected]
  • zsoleer
    #111
    bocs nem akartam 3-szor csak tréfázott velem
  • zsoleer
    #110
    Eladnám jo állapotban lévö nokia 6600 telefonomat 256 mb mmc memo karival gyári dobozával 2 db headsetel 2 cd-vel 2 elölapal az egyik még foliás jo állapotban mind a kettö, sok progival a telon ár:27e vagy csere nokia 6230 telefonra email:[email protected]
  • zsoleer
    #109
    Eladnám jo állapotban lévö nokia 6600 telefonomat 256 mb mmc memo karival gyári dobozával 2 db headsetel 2 cd-vel 2 elölapal az egyik még foliás jo állapotban mind a kettö, sok progival a telon ár:27e vagy csere nokia 6230 telefonra email:[email protected]
  • zsoleer
    #108
    Eladnám jo állapotban lévö nokia 6600 telefonomat 256 mb mmc memo karival gyári dobozával 2 db headsetel 2 cd-vel 2 elölapal az egyik még foliás jo állapotban mind a kettö, sok progival a telon ár:27e vagy csere nokia 6230 telefonra email:[email protected]