3246
banner
  • Shep
    #981
    Neked esélytelen :) (sniper elite v2 :))
  • TaRka0107
    #980
    Azért azt vegyük hozzá, hogy az említett két játékban (GTA IV, LA Noire) nagy bejárható terület volt. Ebben viszont nem lesz. Én bízok benne, hogy faszányosan fog menni:)
  • Bence94
    #979
    én még reménykedem.elvileg ez nem egy port lesz.
    itt az la noire gépigénye és ott is csúcsokat adtak meg miközben nincs akkora igénye bőven szóval bőven lehet reménykedni.

    Tehát: LA Noire! tesség megnézni példának a ramot meg videókártyát...
    Intel Dual Core 2.2GHz to Quad Core 3.2GHz / AMD Dual Core 2.4Ghz to Quad Core 3.2Ghz
    RAM: 2GB to 8GB
    VGA: NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB to NVIDIA GeForce GTX 580 1536MB / Radeon HD 3000 512MB to Radeon HD 6850 1024MB
    DX: DirectX 9
    OS: Windows 7 / Windows Vista Service Pack 1 / Windows XP Service Pack 3
    http://gepigeny.hu/
    HDD: 16GB
    Hang: 100% DirectX 9 Compatible

    ODD: DVD Drive
  • Shep
    #978
    Kulcsszó az elvileg :) Számítsunk arra, hogy akadni fog és hátha kellemesen csalódunk majd :)
  • tommygear
    #977
    az is egy port volt, itt a pc verzió is fejlesztve volt a kezdtektől (elvileg)
    én se számítok sok jóra sajnos
  • Shep
    #976
    Hát ha az eddigi R* játékokból indulunk ki akkor sok jóra nem kell számítani, bár az LA Noire már éppen súrolta a lécet alulról.
  • tommygear
    #975
    még esetleg abban lehet bízni, hogy normálisan skálázható lesz és nem 10 fps lesz min meg max beállítások alatt, gondolom az ajánlott gépigény fullhd 16x AA meg a dx11 beállításoknak kell
    (anno assszem a metro 2033 is igényelte az i7-et, de mediumon azzal se volt már semmi gáz)
  • Shep
    #974
    Persze.
  • Shep
    #973
    Annyi előnye lesz az egésznek ,hogy nem kell majd várni a bullettime feltöltődésre állandóan lassítva leszünk :D
  • Shep
    #971
    R* szóval nem az, az lenne a hihetetlen ha optimalizálnák és úgy futna mint a többi manapság megjelenő játék. Akadni fog ez mint a franc én már előre látom. Ez az a fő oka annak, hogy még mindig nem rendeltem elő.
  • ratgab
    #970
    Lesz itt szaggatás, meg sírás rívás van egy olyan érzésem...
  • tommygear
    #969
    mert még így is hihetetlen az egész :D
  • Shep
    #968
    És hogy mondta a jónép, hogy á az nem hivatalos :D
  • tommygear
    #967
    LOOOOOOOOL
  • tommygear
    #966
    nem nagyon, azt a játékhoz csinálták, de a játék megjelenésekor kiadják az ost-t, vagy még előtte
  • Szabi84
    #965
    erről jut eszembe a második trailer zenéje nincs meg valakinek?
  • tommygear
    #964
    a soundtrack is ütni fog ismét, akár az első két részben
  • Rayden02
    #963
    Bocsi ha már volt!
  • Djuree
    #961
    collectorsot honnan érdemes előrendelni? lehetőleg 100 dollárért jó lenne. de nem nagyon találok sehol. itthon abszolút nincs.
  • LasDen #960
    a gonosz BKV vezér rabolta el a feleséget ezért vannak ott :D
  • tommygear
    #959
    lesz egy olyan pálya, igen
    gondolom nem akarják bemutatni az összes pályát
  • Ryder62
    #958
    Ez most valami busz pályaudvaron játszódik majd, vagy mi?

    Minden videóban vagy képcsokorban buszok közt rohangászik és lődöz.

    Csak feltűnt
  • Prince23
    #957
    3 új kép
  • tommygear
    #956
  • mester1987
    #955
    Érdekes. Nem tudok erre sem mást mondani, mint "marketing".
  • gabo91
    #954
    "további extra gyanánt olyan játékokkal köthetjük össze mint GTA V ahová betölthetjük Max Payne 3-as karakterünket".... hm ez vicces lesz.
  • tommygear
    #952
    egyszerűen bemásolod a játék főkonyvtárába a modot és kiválasztod a játék elindítása előtt, nem kell semmi developer a modokhoz, az más dolog
  • tommygear
    #951
    lerágott csont már ez hogy nem lesz hangulata, rengeteg játékokkal foglalkozó oldal megkapta a demo-t és dícsérik orrba szájba... 1:55-nél meg mondja a gyerek, hogy se new york se noir, de azért pont a new york-i képkockák vannak a videóban abban a percben :D
  • Ryder62
    #950
    Nagyon rég volt, de úgy rémlik a launcherben kell kiválasztani a modot ha már bemásoltad.
  • mester1987
    #949
    A mozgásanimációért az Euphoria modul felel. A grafikáért a RAGE.
  • Daniiiiii
    #948
    Sziasztok!

    Mivel a max payne 2es fórumba 2 éve nem irt senki itt kérdezném meg h a 2ben hogyan kell modokat használni??pl most a magyarításra gondolok.felraktam de nem magyar,az inditó fájlt már átírtam a developerrel ki is jön a konzol de mit írjak oda h magyar legyen???
  • MerlinW
    #947
    Azt mondja a Euphoria motor felelős a grafikáért:) Még jó, hogy képben van:)
  • mester1987
    #946
    Na igen ez a Noire hangulat nincs miután nem a Remedy készíti.
  • Rayden02
    #945
  • grebber
    #944
    Nuvvem ~ 10000FT (digitális verzió)
  • mester1987
    #943
    Reméljük a legjobbakat.

    Sokáig él, kinek a halál hírét keltik. :P
  • TaRka0107
    #941
    azért írtam mert, mester úr azt mondta, hogy nem lesz olyan sok gb, mert az 1. 2. része is 3gb volt.
  • mester1987
    #940
    Na arra kíváncsi leszek.
  • tommygear
    #939
    nyilván más a motor mint 10 éve...
  • TaRka0107
    #938
    Most már azért más grafikus motor van. Szerintem olyan 9-10gb körül lesz felrakva.