3246
banner
  • mester1987
    #937
    Azt is soknak látom, mivel Max 1-2 része 3 GB.
  • LasDen #936
    az a 30 giga a 3 játék össz...
  • mester1987
    #935
    A 30 GB az szerintem teljesen irreális. Feltelepítve olyan max 18 lesz.

    De mondjuk ha azt nézzük a GTA IV nincs akkora mint a San Andreas és vagy 4x akkora a mérete, hiába részletesebb...:)
  • broman191
    #934
    Jó vicc, a 16 GB RAM különösen...nagyon olyan szaga van mintha valami drága instant-pc vállalattal (pl. AlienWare) kötött szerződés íratta volna oda a fejlesztőkkel, csak hogy pörögjön az új "gamer gépek" eladása... :) Akiknek a GTA IV, a tömött városban mászkálva sz4rul ment, azoknak ez jól játszható lesz, akiknek pedig jól ment, szoftveresen kell majd lassítani, mert élvezhetetlenül gyors lesz...kis túlzással. :D A leírt ajánlott gépigény körülbelül akkor vehető komolyan, ha 3 fullHD/fullHD feletti monitoros, ráadásul 3D-s élményt nyújtó rendszeren szeretnénk élvezni a Max 3-at, másképp nem indokolt...
  • Maxtreme
    #933
    Beza.
    Bár igazából ha valaki nagyon szar munkát végez mert balfax (vagy lusta) akkor egy 2x2-s területű üres szobával is le lehet rohasztani bármilyen gépet :))
  • TaRka0107
    #932
    Főleg hogy nem is lesz akkora város rész, mint GTA IV-ben. Tuti fake.
  • Fpocok
    #931
    Még mindig ezen pörögtök? Egyértelműen fake.
  • Maxtreme
    #930
    Áhh emberek kizárt hogy ekkora vasigénye legyen.
    A látvány abszolút nem indokolja, ennyire meg nem lehetnek balfaszok a PC-s programozáshoz/portoláshoz.
  • Waczkor
    #929
    Szerintem se ez lesz a gépigény.

    BTW kikapcsolható lesz az x ami a találatot jelzi.
  • Shep
    #928
    Rage-ről jut eszembe, mindenki szidja ,hogy mekkora szar, meg textúra popup de azért 1-2 patch után már 90%-ban megoldódott a probléma és 60 fps egy több éves gépen is és igen brutálul néz ki. Programozni meg kell tanulni nem csak összegányolni valamit aztán mondani hogy hát izé fejlesszél gépet hülye.
  • Shep
    #927
    Ezzel én is pont így vagyok, mind a hiszem ha látm, mind pedig a géppel kapcsolatban. Mondjuk lehet ők már next gen fejlesztenek pc-re :D
  • Ryder62
    #925
    Most miért lepődtetek meg az ajánlott gépigény láttán? Mikor megláttam tommygear linkjét, rögtön gondoltam hogy a lehető legjobb, legerősebb gépet írják ajánlottnak. i7 és társai. Aki meg a GTA IV után reménykedik hogy egy pc-re optimalizált MP3-at kapunk, hát csalódni fog.

    Ugyan olyan fosport lesz mint a IV, csak itt még be is biztosítják magukat hogy ha nem megy a játék egy i5-s rendszeren még 30 fps-el sem, mondhassák hogy hát i7 kell meg a leg-leg-legújjabb vidikari a játékhoz.

    A rockstar egy mocskos banda, a GTA IV-el a bolygó magig elásták magukat és ezt a gépigényt meglátva, itt sem lesz másként mint a IV esetében.

    Én inkább arra lennék kiváncsi hogy mi a tökért kell neki 35 giga hely?? Még ha 30-at foglal telepítve más az is rengeteg. Úgy tűnik a RAGE (a játék) nem sokáig fogja birtokolni a "legtöbb helyett zabáló játék" címet.

    Szóval szép kilátásaink vannak: kapunk egy gány portot megint ami 30 gigán fog terpeszkedni és cserébe lesz max 8 óra single játékidő. Nice.
  • tommygear
    #924
    azaz igazi
  • mester1987
    #923
    Nembaj, majd youtube-on végignézem a végigjátszást konzolon vagy PC-n valami high-end kütyün...

  • tommygear
    #922
    váltig állítja a R* hogy ez most nem egy konzolport lesz, hát hiszem ha látom :)
    igaz, hogy nincs egy mai gépen, de igazából mai játékok közül semmi nem fog ki rajta... egyedül a rockstar volt képtelen eddig egy értelmesen skálázható játékot megcsinálni
  • tommygear
    #921
    hülyézned nem kell senkit azért
  • mester1987
    #920
    A gazdagok is 800x600-ba eljátszhatnak minimum beállítás mellett esetleg DX11-be hátha ott nyernek +5 FPS-t. OHH LÁLÁ :)
  • mester1987
    #919
    Hogy tudtam...since GTA IV...
  • Shep
    #918
    De akkor majd ne sírjál ha szarul megy.
  • Shep
    #917
    Ja csak majd megint mindegy lesz mit állítasz akadni fog, mint a fene. 4 magos proci alapból kell majd neki minimum grafikához is (30fps) ezt én most látatlanban alá merem írni.
  • Bence94
    #915
    Komolyan mondom annyi hülye dezinformált ember van itt... Ez a gépigény irreális és szerintem nem lesz ekkora és a legfontosabb(még ha ez is lenne majd) MÉG NEM JELENTETTÉK BE HIVATALOSAN A PC-S KÖVETELMÉNYEKET !!!!
  • tommygear
    #914
    nyugi még ez nem biztos egyáltalán, ha egy 6 éves konzolon elfut gond nélkül és jól is néz ki, nehogy már pc-n 3 giga vram meg 6 mag kelljen neki, ez egyszerűen nevetséges lenne... persze ajánlott gépigény alatt lehet fullhd felbontást és dx11-et értenek, de ha ugyan azt el merik játszani mint a gta 4-nél leszophat az egész R*
  • Büdös Bohóc
    #913
    MIVAN???? HÁT ÚRISTEN, EZ EGY MAXIMÁLIS KONFIG, NORMÁLISAK EZEK? A KURVA ÉDES ANYÁDAT ROCKSTAR A GECI KURVA ANYÁDAT
  • Shep
    #912
    De ha legalább állatul nézne ki de hát nem. Úgy tűnik GTA IV hatás megint ott lesz. :(
  • LasDen #911
    daquf???
  • tommygear
    #910
    lehet, de ha ez igaz akkor ezzel max a nasa-nál fognak játszani :D
  • KaBuTo666
    #909
    Tirexi írta. :D
  • tommygear
    #908
    kicsit nem estek túlzásba az ajánlott gépigénnyel??
    jóég...
  • mester1987
    #907
    Olyan 15 GB-ra kell számítani :D
  • tommygear
    #906
    elég ha veszel két darabot
  • Bhalage
    #905
    ehhez nem kell "gazdag"nak lenni...

    elorendeltem, mert a fene tudja, hol vannak a regi MP1-2lemezeim 100 eve nem lattam, igy tobb legyet utok egy csapasra, sztem 3 jatekert jutanyos ar (megha regi is) de legalabb meglesz es klaszikus regi jatek az orokeletu
  • akyyy
    #904
    itt az ideje megrendelni egy adag DL dvd-t :D:D:D:D
  • Büdös Bohóc
    #903
    csak a crytec tugggya elhozni a fejlődést a ziparnak
  • LasDen #902
    valószínű megfogom venni a gémet csak az a kérdés, hogy miután kijött vagy még most rendeljem elő....:D
  • tommygear
    #901
    akit érdekel az 576-nál van ilyen előrendelői akció


    a cdgalaxisnál meg egy multiplayer map az ajándék
  • gosumofo
    #900
    FEAR multiplayerben volt már bullet time



    meg sokkal korábban a the specialits modban, megelőzte a korát a játék, hihetetlen hangulata volt akkoriban :)

  • tommygear
    #899
    hát... olyan valóban nem volt, viszont bármikor bekapcsolhattad :P
  • LasDen #898
    de MP-ben nem emlékszem, hogy lett volna olyan, hogy belépsz valahova és automatikusan bullet time, hogy könnyebb legyen és drámaibb :D
  • tommygear
    #897
    bár ez még azóta se eldőlt vita szerintem, a max payne-ből már 98-as jelenetek is vannak, a matrix viszont csak 99-es
  • tommygear
    #896
    az szomorú, a cod széria csak az ezredik játék amelyik felhasználta a bullet time-ot, eredetileg a max payne-ből ered (na jó, a matrix-ból :) )