414
Eloszor kinevettem, de lehet nem vicces...
  • [Walaki]D`Lair
    #134
    Naná hogy belerúgnék a macskába ha rosszat tesz...
  • a_n_d_r_e_w
    #133
    De macskákat igen. Arra értettem az esetedben, bocs, ha nem voltam egyértelmű
  • [Walaki]D`Lair
    #132
    Hol volt leírva, hogy kedvtelésből bántotta a papper??? BELERÚGOTT, HOGY HÚZZON A PICSÁBA EGERÉSZNI!!!!
  • Calver
    #131
    ott a pont.
  • Calver
    #130
    ha az idős ember belerug egy macskába, akkor én is belerugok az idős emberbe - nevezzük revansnak. neked nehéz felfogni, tudom, de vannak még ilyen emberek, akik nem türik el mások puszta kedvtelésből bántsanak állatokat.
  • Frank99
    #129
    segítek :-)))
  • [Walaki]D`Lair
    #128
    Hol írtam én, hogy öregeket rugdosnék??? Épp az, hogy nem!!!
  • Frank99
    #127
    tudatlan az anyád fia.

    néha olvass egy kicsit, meg nézzél a Való Világ mellett Spektrumot is+ Nationalt.
    Igenis visszafejlődnek... meg mi is emberek, főleg mert ilyenek vannak köztünk, mint te....
  • [Walaki]D`Lair
    #126
    Leszarom a bibliát ívesen!!! Ha kell puszta kézzel töröm ketté a macskát, de ha meglátom hogyha valaki öregeket basztat azt megtaposom...
  • Punker
    #125
    szerintem meg kurvára mindegy hogy kutya, macska, csecsemő, öreglány járókerettel, aki csak azért bántja mert nagyobb és erőssebb az egy tetű és dögöljön meg...
  • Frank99
    #124
    etesd meg a macskáiddal...
  • a_n_d_r_e_w
    #123
    Wazz, már te is kezded?

    Én nem verek öregeket, nem is rúgok öregeket, főleg kedvtelésből nem.

    Veletek ellentétben, erkölcstelen nullák.
  • Calver
    #122
    és még énvagyok egoista meg nagyképű
    ugyanolyan érző lény vagy mint egy macska, ember és állat között annyi a különbség hogy az emberek az összes fajnál különbnek tartják magukat és ugy gondoljak uralkodnak minden és mindenki felett, ahogy a Bibliában is le van írva - és ez így undorító. ahogy egyre több embert ismerek meg egyre jobban kezdem tisztelni a hörcsögeimet...
  • Frank99
    #121
    csak nehogy téged...

  • [Walaki]D`Lair
    #120
    Nem-e??? Asszem nem ő akart megverni egy idős embert....TE FASZKALAP!
  • Frank99
    #119
    ennek kár is magyarázni.

    a Való Világokon nőtt fel.
    ott divat buzik kurvák között ez a mantalitás. (lsd. Indián)

    megrúgtam a nőt, mert megérdemelte. hát aztán...
  • a_n_d_r_e_w
    #118
    Köcsög? Gondolkozzál már faszfej!
    Eddig nem akartam személyeskedni, de kettőnk közül nem én vagyok a köcsög...
  • Prank
    #117
    így van... rosszabb vagy...
  • Calver
    #116
    szerinted vicces dolog az hogy belerugsz egy érző lénybe? igen? majd kipróbáljuk rajtad aztán eldöntheted mennyire vicces dolog! a többi amit meg írtál... no comment, csak nehogy találkozz egy radikális állatvédővel, esetleg még megütnéd magad...
  • [Walaki]D`Lair
    #115
    Kurvára nem vagyok egy macskával egyenértékű...
  • a_n_d_r_e_w
    #114
    Ezt a tudatlanságot, amit idehordtál.
    A macskák máig szívesebben ennének egeret, mert imádnak vadászni. Csak a világ változott, nincs annyi egér, és sokkal jobb búvóhelyeik is vannak.
    De ennyi erővel írtsuk ki a kutyákat, mert összeszarják a járdát?
    ugyanmár...
  • [Walaki]D`Lair
    #113
    Ott a pont!
  • Frank99
    #112
    nem vagyunk egy szinten, azé ..
    tanultál biológiát? Ő is gerinces ennyi...

  • Frank99
    #111
    ennyit rólad is, kisköcsög...
  • Calver
    #110
    magyarázd már elöbb el ugyan milyen jogon rug egy állatba ami semmit nem tett ellene? te mit szólnál ha mennél az utcán és jönne veled szembe egy nagy kopasz tahó, akinek nem tetszene a pofád, és ezért poénból belédrugnak? visszaütnél? valszeg. csakhogy a macska nem tud!
  • Frank99
    #109
    mekkora flame lett, öcsém!

    az összes büdös elkényeztetett macska dögöljön meg, és az is, aki embereket akar egy vicces dolog miatt rugdosni, aki meri a bátorságot venni, egy embert, aki 80 évest végig dolgozott, kínlódott, háborút túlélte, megtanította dolgozni a gyermekeit lés unokáit!!! Úgyhogy elmész te a büdös kurva *-ba, és azt kívánom, hogy a te öregapádat is agyon akrják rugdalni, még ha egy faszzopó fórumon keresztül is.

    Hogy jössz te ehhez, majomfasz????

    szarnak hugyoznak a másik ember füvére, mert otthon nem teszik, ha meg igen , akkor a gazdi jaj, szegény biztos beteg kiáltással elpucolja helyette.

    az összes büdös dögnek néhány 100 év múlva nem lesz foga, mert csak apuha whiskast és egyebeket eszik, a macskának igen is egeret kellen ennie, te gyökér majom...
  • a_n_d_r_e_w
    #108
    Akkor ki nem szarja le, ha belerúgok egy nálam védtelenebb öregbe? Belehalt? nem.

    Csak a különbség kettőnk közt az, hogy én nem rugdosok öregeket...
  • [Walaki]D`Lair
    #107
    Mert ki nem szarja le hogy valagba rúg egy macskát...belehalt? nem...akkor mit kell mocskolni az öreget mi?
  • [Walaki]D`Lair
    #106
    Hát calver az adott esetre írta amit írt...
  • cSuwwi
    #105
    már volt? ehhh :P
  • a_n_d_r_e_w
    #104
    Nem mondtam, hogy vérengző állatkínzó, nem mondtam, hogy egy szemét, aki szarik az unokájára.
    Csak azt kérdem, milyen jogon rúg meg egy nála kisebb állatot, ha az még csak nem is bántotta????
  • [Walaki]D`Lair
    #103
    Persze...kövezzünk öreg nagyapákat, mert valagbarúgják a macskát...
  • Calver
    #102
    miért is? ha már olyan kömény hogy belerug egy macskába, ugyan tudja már meg milyen érzés is az ha belé is belerugnak.
  • cSuwwi
    #101
    Köhög a matska? Állíts a gyújtásán, talán megjavul. Utánna kell berúgni a motort. :P
  • Punker
    #100
    nem az adott eset a lényeg, de úgy tűnik te ezt nem érted
  • Prank
    #99
    nem tudom hogy éreznéd magad ha valaki csak úgy poénból valagba rugdosna és nem tudnál ellene semmit se csinálni...
  • [Walaki]D`Lair
    #98
    Biztos egy vérengző állatkínzó...elviszi az unokáját pecázni...de csak azért, hogy a halakat is kínozza...elmentek ti a bús picsába hülye barmok...
  • Lacee
    #97
    egyetértek. egy öreg is lehet olyan tetű, hoyg megérdemeljen egy rúgást pl, de egy macska is! Nem kell kivételezni...
  • a_n_d_r_e_w
    #96
    A világ legnagyobb primitívsége az, amit most ideírtál.
  • a_n_d_r_e_w
    #95
    Attól, hogy valaki öreg, még lehet mocsokláda, szemét, hülye, tahó, és nemcsak kedves, aranyos bácsika