414
Eloszor kinevettem, de lehet nem vicces...
  • Calver
    #174
    tényleg? az magát tökéletesnek képzelő ember is alkotott saját társadalmat meg az állatok is. csakhogy ezek közül az embereké kizsákmányol mindent és mindenkit, míg az állatoké harmoniában él a természettel.
  • [Walaki]D`Lair
    #173
    Nem...pont azért nem bírom, ha valaki bácsikákat vagy néniket üt, mert gyűlölöm az erőszakot...de ennél primitívebb dolog nincs a világon szerintem...

    Sőt...a múltkor én is seggberúgtam barátnőm macskáját, mert beleharapott a kezembe, amikor megfogtam a lány seggét...
  • K.András
    #172
    Hát bizony majdnem minden állat öl kedvtelésböl(nézzél NG-t),na de ebben nem kéne öket utánozni...
  • K.András
    #171
    Na de miért jo seggberugni egy macskát?Ezt nem értem,ha megharapja a kutya a gyereked fogod azt megnyuzod,elviszi egy macska a papagájod megnyuzod(egy havernak elvitte,ö meg eltörte a gerincét,persze bement a szomszéd macskája az ö házukba és onnan vitte el gyurikát :)),na de ha nem bánt senkit akkor nem kell bántani sem,bár ez az én meglátásom.
  • [Walaki]D`Lair
    #170
    Mégis az ember alkotott társadalmakat és nem a tökéletes állatok...
  • I.C.ram
    #169
    Ez most valami paradoxon?
  • I.C.ram
    #168
    Te láttál már állatot ok nélkül őlni? Az állat az egy profin beprogramozott gépezet, míg egy ember egy bugos szar.
  • [Walaki]D`Lair
    #167
    MErt szerinted a te nagyfaterod sose rugta meg a macskát...pff...
  • Punker
    #166
    ezek szerint te se arra tanítod a gyerekeid hogy ok nélkül bántsák az állatokat csak azért mert megtehetik.
  • [Walaki]D`Lair
    #165
    Dehogy élvezném...utálom az erőszakot...
  • [Walaki]D`Lair
    #164
    Nalátjátok...erre akartam kilyukadni...
  • I.C.ram
    #163
    Menjél katonának! Frankón mondom! Élveznéd.
  • a_n_d_r_e_w
    #162
    Ez a szörnyű, hogy bűntetlenül teheti...
  • Punker
    #161
    nem, az idióta emberekre akarjuk felhívni a figyelmed és hogy vannak más viszonyítási alapok is mint amit te mondasz.........
  • Frank99
    #160
    Van egy történet, indulunk hazulról, a pap fenékbe rugta a macskát, menj fogjál magadnak egeret. A macska vette a lapot, és megvárta amíg a mami hazaér, és kap kaját. Majd évekig élt velük, a ház udvarán temettük el, a papám ásta a sírját, miután a szomszédok megmérgezték.Ez a történet vége, de később volt kutyánk is (kuvasz), akit neveltem, meg volt még macskánk is, de állandóan megmérgezték, így idő után meguntuk.

    a történet végére általában nem kiváncsi senki sem, jön a durvaság, a qvaanyázás és társai. Mielőtt takonypajtás nekiállsz keménykedni gondolkodjál egy kicsit, még ha egy noname fórum mögött lapulsz is. 35 évesen gyermekem van, az élővilág szeretetére tanítom a fiam, horgászik, stb.

    Attól még szeretheted a természeted és az embereket hogy fenéken rúgsz egy macskát, aki ráadásul elég pofátlan volt, mert előszeretettel reggelizett az unokák reggeli tejéből...
  • [Walaki]D`Lair
    #159
    Te jó ég....hát segbberúgott egy macskát ÉS??? összedőlt a világ? Én nagyfaterom is volt hogy seggberúgta a macsekot, de nem történt semmi, nem állt meg az élet...ellenben ha valaki megrúg egy öregembert, az a hírekben benne van...
  • a_n_d_r_e_w
    #158
    Ember embert ment. Senki sem várhat tőle mást. de ok nélkül bántani valamit, azt is csak ember teszi
  • [Walaki]D`Lair
    #157
    Áh...fogom is itt osztani az észt...nem értitek miről beszélek de látom nem is akarjátok érteni...csak a "jajj szegény állatok, gonosz emberek" sztereotípiák ömlenek belőletek...
  • Prank
    #156
    aha és ha már nem egyenértékű, akkor szabadon azt csinálhatok vele amit akarok?
  • K.András
    #155
    Abban igazad van hogy nem ér fel egy emberrel,ha választani kell egy tüzesetnél akkor a macskát hozzák ki utoljára,no de ha nincsen rá okod,akkor miért kéne bántani szerencsétlen állatot?
  • a_n_d_r_e_w
    #154
    gyerekeim érdekében != kedvtelésből

    megnyugodhatsz, a macska is megtenné fordított helyzetben
    de sohasem kedvtelésből

    Ez a nagy különbség!!!
  • Punker
    #153
    onnantól kezdve hogy OK NÉLKÜL bánt valaki 1 állatot semmivel nem ér többet sőt...
  • Calver
    #152
    tényleg? ugyanugy vannak érzelmei, ugyanugy gondolkodik, ha ütik ugyanugy fáj neki... mégis miért nem érne fel egy emberrel?
  • MIMACSKA
    #151
    Egy 80 éves ember..és itt most nem a konkrét bácsira gondolok...egy csomó szemétséget követhetett el.
    Vagy neked elég annyi, hogy valaki 80 éves?
  • I.C.ram
    #150
    Tudod milyen vagy? Mint egy kis amerikai 10-en éves, aki délutánonként tanári kart gyilkol.
  • [Walaki]D`Lair
    #149
    Nem érted? Épp azt pofázom, hogy egy macska sehol nem ér fel egy emberrel..és ha arról van szó, hogy akár a leendő gyerekeim érdekében irtsak ki 100 macskát gondolkodás nélkül tenném meg...
  • I.C.ram
    #148
    és te hol vagy ezektől az öregektől??? Sehol! Akkor egy öreg kinyírhat gond nélkül, nem?
  • a_n_d_r_e_w
    #147
    Mire ment az életével? Arra, hogy felnevelje a családját. 100 év múlva azt sem tudják ki volt. Macska dettó

    Melyik a különb?
  • Punker
    #146
    na jó haggyuk nem fogok veled vitatkozni mert látom fölösleges...
  • Calver
    #145
    "aki embereket akar egy vicces dolog miatt rugdosni"
    #109, itt. és eleve, amíg a macska semmit nem ártott neki, addig igen egyszerűen csak kedvtelésből/poénból tehette.
  • [Walaki]D`Lair
    #144
    Hát neméppen...
  • Prank
    #143
    előre is sajnálom a gyerekeidet...
  • [Walaki]D`Lair
    #142
    Nem mert én értem ha mondják nekem....ellentétben a macskával...
  • [Walaki]D`Lair
    #141
    Meg hol egyenértékű egy 80 éves ember, aki végigdolgozta az életét, túlélte a háborút, meg felnevelte a családját és egy szaros macska, aki a picsáját mereszti egész nap a betonon? HÁT SEHOL!
  • a_n_d_r_e_w
    #140
    rosszat tesz!=kedvtelésből

    Világos???
  • Punker
    #139
    téged is korbáccsal szoktattak arra hogy ne kézzel egyél?
  • I.C.ram
    #138
    ...és beléd ki rúg, ha te rosszat teszel???
  • Calver
    #137
    hát igen, az emberek visszafejlődése egészen addig fog menni amíg a hozzád hasonló állatkinzó köcsögöket ki nem írtjuk.
  • MIMACSKA
    #136
    A különbség az ember és az állat között, hogy az állat nem bír tetü lenni.....viszont az ember.
    Tisztelet az állatoknak kérem!!!!!
  • I.C.ram
    #135
    Nem tudom miért gondolja az ember, hogy egy lepkeszarással is felsőbbrendűbb egy állatnál!

    Agyatlan köcsög, aki így gondolja. Aki a környezetét nem tiszteli azt gondolkodás nélkül gázkamrába küldeném.