130
Horrorra Akadva 3.
  • fifi
    #10
    Én nem akarok spoilert írni, csak annyit hogy a legkirályabb amikor megnézik a videót és kiderül mi is a KÖR valójában...
  • Trespasser
    #9
    A 2ben a tolókocsis meg a nyomikezű gyerek volt a legjobb. Én mindkét résznél majd meghaltam a nevetéstől. Már-már tényleg féltem hogy meghalok. :D
  • Bandew
    #8
    Az első tényleg jó volt, a második már nem annyira.
  • Alien
    #7
    jaja
  • Alien
    #6
    Én láttam mindet, az első nagyon fárasztó , a második szerintem egyenesen POCSÉK, a harmadik viszont kellemes csalódás volt. Nem egy év filmje, de egyszer meglehet nézni
  • wizy
    #5
    de jó lenne....:-))) nekem a második nem tetszett annyira (amit kifiguráztak, a Ház a Kísértet-hegyen annál jobb volt), az elsőt viszont megnéztem egy jópárszor:-)
  • mochee
    #4
    Lesz négy?
  • zaki
    #3
    hát, én a 1-et láttam, elég fárasztó volt, 2-ek az eleje tetszett, ördögűző rulez :P a 3-ra már nem vagyok 1általán kíváncsi, a 4-re meg ennyire sem leszek.
  • mochee
    #2
    Csá!
    Naná, hogy láttam! Eszméletlen sokat röhögtem rajta! Bár az első rész áll még mindig hozzám a legközelebb, mert a Sikoly sorozat a legnagyobb kedvencem, azért eddig egyik részben sem kellett csalódnom, egyszerűen hihetetlen jó mindegyik rész!
  • Darkboy
    #1
    sziasztok, aki látta a Horrorra Akadva 3-ataz írjon ide!!!