130
Horrorra Akadva 3.
  • Darkboy
    #1
    sziasztok, aki látta a Horrorra Akadva 3-ataz írjon ide!!!
  • mochee
    #2
    Csá!
    Naná, hogy láttam! Eszméletlen sokat röhögtem rajta! Bár az első rész áll még mindig hozzám a legközelebb, mert a Sikoly sorozat a legnagyobb kedvencem, azért eddig egyik részben sem kellett csalódnom, egyszerűen hihetetlen jó mindegyik rész!
  • zaki
    #3
    hát, én a 1-et láttam, elég fárasztó volt, 2-ek az eleje tetszett, ördögűző rulez :P a 3-ra már nem vagyok 1általán kíváncsi, a 4-re meg ennyire sem leszek.
  • mochee
    #4
    Lesz négy?
  • wizy
    #5
    de jó lenne....:-))) nekem a második nem tetszett annyira (amit kifiguráztak, a Ház a Kísértet-hegyen annál jobb volt), az elsőt viszont megnéztem egy jópárszor:-)
  • Alien
    #6
    Én láttam mindet, az első nagyon fárasztó , a második szerintem egyenesen POCSÉK, a harmadik viszont kellemes csalódás volt. Nem egy év filmje, de egyszer meglehet nézni
  • Alien
    #7
    jaja
  • Bandew
    #8
    Az első tényleg jó volt, a második már nem annyira.
  • Trespasser
    #9
    A 2ben a tolókocsis meg a nyomikezű gyerek volt a legjobb. Én mindkét résznél majd meghaltam a nevetéstől. Már-már tényleg féltem hogy meghalok. :D
  • fifi
    #10
    Én nem akarok spoilert írni, csak annyit hogy a legkirályabb amikor megnézik a videót és kiderül mi is a KÖR valójában...
  • Al Bundy23
    #11
    peek-a-boo :)))))))))))))
  • zaki
    #12
    sajnos
  • zaki
    #13
    Scary Movie 4
  • fifi
    #14
    Nem lesz feltétlenül ez annyira katasztrofálisan gatya film!/legalábbis remélem/
  • Bandew
    #15
    Hát ha David Zucker rendezi, akkor biztos nem.
  • PLackó
    #16
    Az 1. az király volt , a 2. már nem annyira.Nagyon meg akarom nézni a 3.-at.Írjatok már belőle!!!
  • Al Bundy23
    #17
    nekem az xvid kiadáshoz kéne egy felirat...esetleg vki?
  • zaki
    #18
    feliratok.hu
  • Dzsega #19
    érdemes megnézni. Csak azért hogy tujuk hogyan lehet egy jó filmből egy szart (jó film önmagában csak az előző kettőhöz képest!!!!!) csinálni!!!! toszta mint a taxi 1 szuper 2 jobb jelenetek de laposabb 3 frankó kidolgozás silány minőséggel.
    egyébként meg van benne egy csomó frankó rész de azért egy csomószor megáltam a röhögésben és sokszor csak mosolyogtam az első résznél meg nem tudtam leállni annyira röhögtem.
    hm asszem ennyi! azé NEM rosz!!!
  • Laalee
    #20
    1. rész
    3. rész
    2. rész

    igy van a tetszési sorrendem. szerintem elég jó paródia lett, elég ütős fikázásokkal :D és amitöl féltem nem tolódott méginkább a pisikaki vicc irányába. a 2. ban ez nem tetszett, féltem olyan hulladék lesz mint a pite3, de annál lényegesen jobb, bár aki a vulgáris poénokat szereti az inkább a pite3 at nézze, ott van kutaygumi evés nagymama dugás fanször a tortán satöbbi...
  • mochee
    #21
    Na má!!!! Én örülök neki!!! De nagyon!!! Viszont Kurta hiányzik nekem a legjobban! Azon majdnem szétestem, amikor az egyben állandóan szívott, meg a gyilkos is! Lüki is baszott jó figura volt!!
  • mochee
    #22
    Rohadt nagyokat tudtam röhögni a "pisikaki" vicceken is, a pite 3 nem olyan jó, mint a 2, az volt a legjobb pite.
    Egyébként a sorrend az nekem is ugyanaz, de Kurta akkor is NAGYON hiányzik belőle.
  • Al Bundy23
    #23
    na megnéztem ezt. Hát nem volt olyan jo mint a 1 vagy 2 de azért könnyesre röhögtem a szemem...
  • Bandew
    #24
    Pite 3 nagy szar, a szó szoros értelmében!
  • Stann
    #25
    Szerintem qrva jó volt! Főleg az elején, amikor:
    "olyan furcsán viselkednek a kutyák"
    meg a vita a "patkány vagy egérről" is teccett.
    Elég jól összerakott film, habár néhány rész télleg elég erőltetett.
  • neménvoltam
    #26
    Most kár, hogy naon hülye vagyok, de ez már volt a magyar mozikban? Mer akkor rohadtul lemaradtam.
  • Al Bundy23
    #27
    az sem volt gyenge duma amit a lesli nilsen kent le azon a dijátadáson...."ROnda kurva, takarodj a bolygomról" :)
  • Darkboy
    #28
    nekem az is teccett amikor rappelnie kellett a csávónak, aztn kinyitotta a vécéajtót aztán lehányta a csávót, ezen sétröhögtem magam bazze..!!! És ténylegKurta nagyon hiányzott belőle!!!
  • Stann
    #29
    Ja, azaz epilepsziás öreg sem volt semmi, akit először ufónak néztek.
  • Alien
    #30
    ha már a Pitéről is volt szó: nekem tetszett a harmadik rész, sőt talán az a legjobb

    Horrorra Akadva sorozatról már elmondtama véleményem, az első kettő erőltettett eléggé(főleg a második), viszont a három már jobb

    persze izlések és pofonok:)
  • Alien
    #31
    nem volt még
  • PLackó
    #32
    írjatok a horrora akadva 3 ból lécci!!!
  • fifi
    #33
    Fasza film volt!
  • mochee
    #34
    Gyakorlatilag 3 filmet dolgoz fel: Jelek, A Kör, 8 mérföld.
    Annak egyébként nem látom értelmét, hogy elmondjuk itt előre a poénokat, de a legjobb a legvége, meg amikor kinyitja Leslie Nielsen az ajtót, a csaj meg lesik. A szokásos bebaszom a fejem poénok is vannak, de azok is elit minőségben, tehát ha már unod őket, ezen akkor is röhögni fogsz.
  • PLackó
    #35
    THX!!!!!!!!!
  • Balo
    #36
    nézd meg azt kész! amugy tényleg a vége a legjobb, amikor már ufók is vannak
  • Lacee
    #37
    marha jó ez a film! magasan veri az első két rész pisi-kaki-meztelen nő humorát (jó, ez csak személyes vélemény), hála a rendezőváltásnak (David Zucker a Wayans-tesók helyett). Na persze ha az embernek nem jön be a Nagy durranás-Csupasz pisztoly-féle vonal, akkor nem biztos hogy tetszeni fog... :)
    Szerintem is a körös video a legjob benne, a széken forgó hapsival... meg az 8mile-ból nyúlt rapverseny
  • Lacee
    #38
    ja, ez lemaradt:
  • Alien!
    #39
    ez jó ómen...kiváncsi vagyok rá(nagy ZAZ-film rajongó lévén),bár kötve hiszem,hogy tudták volna hozni az említett filmek humorát,de hátha...
  • Lacee
    #40
    hát az igaz, hogy a zseniális eredeti filmeknek nem ér a nyomába, de azért marha jókat lehet röhögni rajta.