705
Miért ez a Nicked ? Hnnan ered ? Miért ez választottad ?
  • Serius
    #584
    De! azért tudtad miröl van szó:DDD Mert csak,azé na:DDD
  • prezi
    #583
    én is csak nem akartam beírni :D
  • Dynamic
    #582
    Az melyik?Én Serious Samet ismerek csak
  • jazzy
    #581
    Abban volt aeris? EN nem emlexem ra.
  • Serius
    #580
    Mert Szeretek Serius Sam -n játszani azt jobb nem jutott az eszembe:DD
  • aeris
    #579
    nagy FFVII lázban égtem gondolom
  • Nh Shevits
    #578
    nem. sosenem. nemvagyok CS-s.
  • jazzy
    #577
    Te egesz veletlen nem cszel shevikE neven meg hasonlokon?
  • Nh Shevits
    #576
    A logóm meg változik és áltában a kedvenc artist-jaim szerepelnek benne. Előző logóm egy szimpla Infusion kiírás volt. Pole Folder is jó zenét csinál...
  • Nh Shevits
    #575
    valami jó jugó név kellett anno amikor poénkodtunk osztályban a fiúkkal hogy kinek milyen menő neve legyen (pl ilyenekből születnek az XY-inho végezetű jó brazil-magyar nevek mint Takinho stb..) én meg a családi nevem mögé kaptam egy sevics végződést ami így együtt jól hangzott de haverom azt mondta hogy a sevics szólóban jobb így aztán kicsit megvariáltuk hogy írásban már Shevits legyen. Néha rövidítik és simán Shev-nek hívnak. az SG-nél még raktam elé egy NH-t ami a Newhill rövidítése ugyanis egy festői kisváros Újhegy (gyengébbek kedvéért - angolul Newhill) részében lakom. ennyi a sztori. izgalmas?
  • haxoror
    #574
    (én)- Im not cheating

    (ő)- YEA U DID U HAXOROR, OMG AIMBOT! OMG WTFUX YOU FUCKING AWP WHORE FAGGOT HACKER NUB BITCH! OMGSES BANZORED! HAXOR!!!

    Nagyjából ez a történet, megtetszett a haxoror :)
  • prezi
    #573
    -.-
  • maozedong
    #572
    megölök mindenkit azér@@@@
  • sferrari
    #571
    Scuderia Ferrari rövidítve:
    Sferrari
  • prezi
    #570
    lidl'el
  • LittleL
    #569
    hmmm érdekes nickek vannak .o
  • jazzy
    #568
    Ez jokerdes mar el is felejtettem, asszem csak ugy eszembejutott es hudejo :)
  • Sné Zsuzsa
    #567
    hupsz...
  • Sné Zsuzsa
    #566
    A barátom a CS-ben Sáska volt, így lettem én Sáskáné.... :)))
  • Sné Zsuzsa
    #565
    A barátom a CS-ben Sáska volt, így lettem én Sáskáné.... :)))
  • magus
    #564
    hm?
  • hmhm
    #563
    az érettségi is
  • pikk8
    #562
    részegen tetováltunk a tenyerembe, egy fekete 8-as billiárdgolyót. De másnap amikor megláttuk, inkább egy absztrakt pikk8-asra hasonlított. És innen ered...
  • degenerator
    #561
    azé, mer negyed óra után mindenki belehal a röhögsébe, ha egyszer megszólalok...
  • prezi
    #560
  • _Vegeta_
    #559
    Prezi ajanlasaval:

    Idezet:"Ha kivancsi vagy a vegeta szo a vegetarianus szobol ered, mivel jopar eve volt az h nemnagyon ettem hust es ez ramragadt."
  • prezi
    #558
  • Nem3sis At Work
    #557
    mert most melobol tolom. Nem3sis pedig azert mert DC-vel mikor elkezdtem jatszani altalaban igyekeztem megbosszulni az ellenem elkovetett dolgokat. nemesis pedig a bosszu isten noje,vagy mi.
  • qper
    #556
    Hetedikes ('92) koromban ment a Twin Peaks, amiben Dale Cooper nyomozott. Szinte az egész osztály rajongó volt attól függetlenül, hogy csütörtökönként este asszem mindennyian egy kicsit becsokizva feküdtünk le aludni.
    Fizikaórán volt egy képlet, valami v=Q/T, amire a haverokkal egyszerre ordítottunk fel, hogy "figyelj mááár, COOPERté/. Sokat szórakoztunk utána, hogy teleírtuk az iskolában lévő tantermek tábláit Q/ szignóval. Nemtom miért, akkor jó mókának tartottam.

    Az első e-mail előfizetésem szerződésébe ('96 ban járunk) be kellett írni a kívánt emilcímet. Hosszas agyalás után valamiért beötlött ez a Q/ dolog, de ezt a karaktert nem lehetett emilcímben megadni, így lett qper, amit azóta is használok nemcsak a neten, hanem Geocaching-ben, URH forgalmazásban is.
  • prezi
    #555
    ték -.-
  • prezi
    #554
    LÁL !!!!!!!!
  • ThePartyFace
    #553
    Hogy miért? Mert buli a suli
  • rezsofiz
    #552
  • obe
    #551
    Out of Body Experience- testen kivüli élmény:)) a fantáziájára bizom mindenkinek
  • Gorvik #550
    MAGUS, avagy a kalandorok krónikái rulz!
  • sweech
    #549
    miért ne?
  • Morpheus
    #548
    Mátrix fanatizmus...:)
  • Pluskast
    #547
    Én anno a Medal of Honor játék miatt regisztráltam magamat, mert klánban játszottam és akkor még nem is ismertem ezt az oldalt. A dolog furcsa része hogy nem Pluskast akart lenni hanem Pluskat, a leghosszabb nap című regény alapján. Ott volt egy német örnagy akit Werner Pluskat-nak hívtak:)
  • PResident Evil
    #546
    nem lehet megváltoztatni
  • DJviolin
    #545
    Miért DJviolin?

    Mert édesanyám indíttatására, (megse kérdezett), beiratott hegedülni első osztályos kroromban), és hét évig nem is tudtam szabadulni. Annyit tehettem hogy legalább a szólfézsórákról ellógtam, (bár nem mindegyikről, mert jó csajok voltak). :-) Igaz hogy eljutottam orgoványra zeneiskolai találkozóra, de az elért sikerek nem változtattak azon, hogy örökre megutáltam a komolyzenét. És miért DJ? Mert életem első maxi cd-je egy DJquicksilver album volt, amely szintén örökre megutáltatta velem a technót, de egyszer valahogy fülembe akadt egy depi szám, amely nagyon tetszett, ezért birom a rokkot. Ja Asszem ha elkezdek vitorlázórepülni, nicket kellene változtatni Lanti-ra. Apropó, hogyan lehet nicket változtatni, hogy ne kelljen újra beregelni, hanem csak megváltoztatnák a nevet?

    Üdv:
    DJviolin