553
Earth\'s Special Forces Evolution Mód
  • Xanatosz001
    #473
    Ja még annyi, hogy a CF akkor növekszik, ha növekszik a KI-d értéke, ami attól nő, ha ütöd az ellent.
  • Xanatosz001
    #472
    Simán átváltozol.Beállítod valamelyik gombra, és amikor a CF eléri a maxot akkor megnyomod, és tudsz változni. A CF az a vonalka ami az erődnél van.A legfelső.
  • toguro9204
    #471
    Segítsetek fontos lenne
  • toguro9204
    #470
    sziasztok, hogy lehet az esf-be szintet lépni????
  • toguro9204
    #469
    Sziasztok,hogy lehet az esf-be fejlődni???
  • Xanatosz001
    #468
    Tudnátok segíteni? Az a problémám, hogy a játék 5-10-15 percenként lefagy, és indíthatom újra. Mit csináljak? Lehet, hogy régi verzió van meg nekem, és azért van?
  • david130
    #467
    Amúgy úgy kell ssj4be változni hogy normál alakban az erőd (KI-d) 10millió fölött van, az életed (HP)10 alatt és akkor már át lehet változni kis gokuvá. Ha ez megvan el kell érni az ssj3at (kis gokuval) kérni a sárkánytól 1 holdat (Moon) és már lehet is változni.
  • kutyakaki1
    #466
    http://esfgames.extra.hu/news.php
  • krisztian94
    #465
    honnan tom magát a Earth Special forces-t letölteni?????
  • kutyakaki1
    #464
    az a lényeg úgy lehet kisgokuvá változni, eléred az ssj3-mat ,vissza változol normál alkba , hp 5-10 , és console-ba írd be hogy "esf powerlevel ,ide a nicknevedírd, 2000000000 és már változhatsz is,
    ja az erődnek 10000 felett kell lenni.
  • david130
    #463
    Tudja vki hogy lehet gokuval ssj4be változni?
  • Xanatosz001
    #462
    Innen letudod tölteni, de felrakni már nemtom h lehet: http://esfgames.extra.hu/news.php
  • hiei2
    #461
    Meg mondaná vki hogy honnan töltsem le?Hm?
  • david130
    #460
    helló!
    Nem tudja vki hogy lehet a fülbevalóval fuzionálni, és hogyan lehet a sárkánytól kivánni vmit??
  • kutyakaki1
    #459
    nem tudja valaki hogy kell ssj5 be változni ssj4 be tudok ssj5 nem????????
  • bust
    #458
    nem. kérdeztem h mit értessz az alatt h "erő". mert ha eccer powerlevelchangerrel beállitok 200,000,000-ós Ki-t, akkor az bőven 10,000 fölött van szal ezért nemértettem h mit mondassz. szal még mindig nemsikerült változni.
  • kutyakaki1
    #457
    sikerült kis gokuvá változni????
  • bust
    #456
    akkor te most a Ki re gondolsz?

    nem nemtudok hozzá csalást. minek? van annyi eszem h nem ugy csinálom. ja és megnéztema kis trunks is rendelkezik a fuzio képességével bocs.
  • kutyakaki1
    #455
    ozaru-ként hogy kell harcolni???????????



  • kutyakaki1
    #454
    ez az az erő amit a támadásokhoz pl kamahame használsz.

    amit mondtál azd tudtam eaddig is én azt kérdeztem hogy a tánc után elront a nyilakat neeeeem e tudsz csalást??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????,
  • bust
    #453
    nemtom mit nemértessz ezen. biztos van görgő az egereden, amivel rátudod vinni a támadást egy olyan ikonra, amelyiken 2-2 srác van. bal oldalt 2 jobb oldalt 2. (goku-vegetta és fordítva...) aztán leszállsz a földre ugy h sétálsz. elmondom mégeccer SÉTÁLSZ. megnyomod az (alapértelmezetten) f gombot, h válthass lebegés/járás között. aztán ha már kiválasztottad a fuziót mint "támadás", akkor megnyomod hosszasan a jobb egérgombot és máris elkezd menni alul a csííííííík. egyből elkzedi szal nem kell várnod h mikor kezdi mán betölteni a csíkot. aztán ha végigment a csík (kb 2 másodperc) akkor megjelenik mellett vegeta ha goku val vagy, illetve goku ha vegeta vagy. nemtom h világos-e számodra h cask ennek a 2 karinak van fuzió mint képessége. a többinek (pl Trunks) kell potaras!!

    remélem érthető volt

    és mostmár leirnád h mit jelent az h az erőmnek 10000 felett kell lenni? kösz
  • kutyakaki1
    #452
    kicsit bővebben elmondanád a fúsiót
  • bust
    #451
    mi az h az erőmnek. az mi? amugy fuzió csalást elárulom, lemésza földre, de ugy h nem lebegsz ( f-megynomás váltás lebegés/járás között), majd nyomsz egy jobbegeret hosszan, ha betölt a csík akkor elkezdenek denszelni :D
  • kutyakaki1
    #450
    ja és vegeta nál is működik de akkor bebyvegetává változol
  • kutyakaki1
    #449
    az a lényeg úgy lehet kisgokuvá változni, eléred az ssj3-mat ,vissza változol normál alkba , hp 5-10 , és console-ba írd be hogy "esf powerlevel ,ide a nicknevedírd, 2000000000 és már változhatsz is,
    ja az erődnek 10000 felett kell lenni.

    ja és az én problémámra a fúsionál nem tudsz valami csalást?
  • bust
    #448
    sziasztok. asszem ismerős a problémám, nemtok kidgoku vá transformolni . elvittem ssj3 ig, összegyüjtögettem a gömböket, levitem a hp-m 15 re aztán visszaváltoztam, de mikor rányomoka transformra ssj-vé válok nem kidgokuvá. aztán jó, monmdom biztos félreérettem vmit kértem egy holdat, megint összegyüjtöttem a gömböket, hp 10 alatt. de még mindig ssj lesz nem kidgoku.

    próbálgattam powerlevellel szórakozni is nemtom h számít-e mennyi a Ki...


    vki megoldás?

    ja meg ugy zárójelben mire van a játékbana fekete színű gömb
  • bust
    #447
    sziasztok. asszem ismerős a problémám, nemtok kidgoku vá transformolni . elvittem ssj3 ig, összegyüjtögettem a gömböket, levitem a hp-m 15 re aztán visszaváltoztam, de mikor rányomoka transformra ssj-vé válok nem kidgokuvá. aztán jó, monmdom biztos félreérettem vmit kértem egy holdat, megint összegyüjtöttem a gömböket, hp 10 alatt. de még mindig ssj lesz nem kidgoku.
    próbálgattam powerlevellel szórakozni is nemtom h számít-e a Ki...


    vki megoldás?

    ja meg ugy zárójelben mire van a játékbana fekete színű gömb
  • kutyakaki1
    #446
    ja és fusio-nál elrontom a nyilakat nem tud valaki valamilyen csalást?
  • kutyakaki1
    #445
    ja nem írná le valaki részletesen hogy kell gokuvall ssj4 be változni? láttam róla videót de nem segített
  • kutyakaki1
    #444
    nem tudtok kódokat?
  • Kodo
    #443
    Srácok miért van az, hogy akármilyen serverre akarok connectelni kiírja, hogy client differnt vagy hogy the server uses and older version...Hol tudok használható client fájlt leszedni ? Vagy valahogy meg lehet csinálni ?
  • Xanatosz001
    #442
    Úgyse megy, ha csak 2 Hp-m van kb.:S Fingom sincs mit kell csinálni, h elérjem az ssj4-et gokuval.A kicsi gokuval sikerül mert ott nincs semmi extra, de a naggyal nemtom...Valaki segítsen!Köszi!
  • vki
    #441
    Ha jól emlékszem, akkor a HP-nak nagyon le kell mennie.
  • Xanatosz001
    #440
    Sziasztok!Hogy kell Gokuval ssj4-re alakulni?Összeszedem a kristálygömböket, összeraom megidézem a sárkányt, kérek holdat, de nem törtönik semmi.Mit kell csinálni?ja és h tudnék valameik bottal fúzionálni, vagy ien fülbivel egyesülni? előreis köszi!
  • iRuki
    #439



  • iRuki
    #438



  • Slig
    #437
    1.6
  • sadi57
    #436
    nah akkor felteszem a buta kérdést! ez 1.6 vagy sourcehoz való esf? amiről ti beszéltek.
  • adamprof
    #435
    hallott itt valaki az ESF Burst Limit 1.1 ről?
  • Vegita 2
    #434
    sziasztok tudik segiteni nektek.egyébként az y-szilonal lehet átalakulni
    és könnyebb ha letöltitek a mininova.org-ről ahoz u-torrent kell na helo