553
Earth\'s Special Forces Evolution Mód
  • karesz7
    #433
    Tud valaki segiteni?
    Egyik harcossal sem tudok átalakulni ssj34-be.
    "gombokat mondjatok ha csak azok kellenek"
  • Picizöldfül
    #432
    hali,felraktam a cs-t(ebbe volt cz-ismsteam is),és amikor akarom telepíteni az esf1.2.3.at akkor amikor telepítem,nem engedi a mappába beletelepíteni,és a többi mappába se,szal ha c:/program files/valve-ra rámek akkor az instal betű szürke nemtok tovább menni,pls segítsete. (a cs eredeti)
  • dealer90
    #431
    sikerült felrakni a játékot,csak nem tudok szerverre csatlakozni mer nem eredeti a CS,tudnátok segíteni ezzel kapcsolatban???
  • dealer90
    #430
    sziasztok,segítségeteket kérném a játék telepítésével kapcsolatban,tegnap 6 órát basztam el mivel nem engedi az instalállást,azt olvastam h kell neki a HL,leszedtem azt nemlett jó,aztánmeg h kell neki a CS,leszedtem azt e sem jó,legyetk szivesek részletesen elmagyarázni ennek a menetét mer KELL a játék,előre is köszönöm!
  • renatokancso
    #429
    Valaki mondana egy oldalt ahonnan le tudnám szedni a Big PAck-eket meg a esf.thegame.extra.hu nem indul be!!
  • petxx
    #428
    hali.h lehet átalakulni?mert nyomom az y-ont és nem csinál semmit:S
  • adamprof
    #427
    azt vki meg tudja mondani, hogy új modelleket(nem modifikációkat, hanem vadonatúj karaktereket honnan tölthetek le, és hogan rakhatom bele a játékba?
    Nekem most 33 karakter van benne, de ismerek olyan akinek 42. Azt nemtom hogy, de annyi van benne, őse tudja hogyan.
    Vki help!
  • Petykooo
    #426
    Ez a botos probléma nálam is jelentkezett. Találtam egy hotfixet, ezt feltéve megoldódik a probléma!
    ECX Hotfix
  • szami2
    #425
    nálam is ez van de sajnos nemtom miért:(
  • C4akela
    #424
    hello!
    Valaki nem tudna segíteni?
    Az miért van hogy felrakom az ecx rc2-őt és nem bírják levenni az energiámat a botok?
    Valami megoldás kellene!
    elöre is thx
  • Gibor
    #423
    az már reégen volt... másnap már feltudtam menni.
  • xxxbaloghxxx
    #422
    én beszéltem az adminnal és azt monda hogy akkor mindenkit bannonlt még magát is véletlenül, de ha most fellépsz biztos hogynem leszel bannolva
  • Gibor
    #421
    esfthegame.extra.hu-n aztán rendes emberek vannak... Chaten segytséget kértem.. az admin segített... aztán beyrtam hogy köszi szépen meg regelek... azt erre bannoltak... gratulálok nekik.
  • xxxbaloghxxx
    #420
    vegeta-val hogyan lehet gt-s vegetává átalakulni?
  • xxxbaloghxxx
    #419
    a power level changernél : beírom a konzolba, hogy esf_powerlevel kisbalogh 8000000 és azt írja ki hogy ismeretlen parancs! ilyenkor mit kell csinálni?
  • szami2
    #418
    ha hosszan nyomod a Q-t akkor védekezik és akkor elüti a lövedékeket
  • Raven456
    #417
    hogy kell eltéríteni a lövedékeket mert amikor lőtem a hapika eltérítette a kamehameham és a sima tűzgolyóimat
  • mclala
    #416
    hello azt szeretnem h mi lehet a baj a ESF-ommal mert bigpackot feltettem es azt a 2 fajlt is beraktam hova kell de nem tudok atalakulni kisgokuva sem es mikor akarok fuziozni akkor elojon h mittom en grater than a free hunk ezeken h lehet segiteni???pls irjatok!rmeme`lem ertheto
  • szami2
    #415
    letöltheted
  • szami2
    #414
    szerintem innen
  • BlueBerry
    #413
    Black Lotus Pack,NewClass,BloodPatch 1.1 nem tugya valaki ezeket honan lehet leszedni?vagy nem tugya valaki át küldeni msn-en vagy emailba?
    msn:[email protected]
    email:[email protected]!
  • stefy16
    #412
    mmi az az ecx?
  • vki
    #411
    Ha nincs ECX-ed, akkor sehogy.
    Ha van, akkor meg olvass vissza.
  • stefy16
    #410
    hello!
    Meg tudná valaki mondani hogy hogy lehet ssj2,3,4 be változni?
  • Pityu77
    #409
    Már csak annyi lenne a kérdésem, ha az ecx rc 2-t felteszem, ahhoz kell e az rc1 is vagy egyből tehetem a 2t?
  • Pityu77
    #408
    Sziasztok!Érdeklődni szeretnék, hogy esf 1.2.3 hoz milyen patchet kell feltenni, hogy ne csak 1 szintet lehessen lépni?
  • szami2
    #407
    hogy lehet hamachin játszani
  • Raven456
    #406
    és nagyobb szintre is úgy kell menni hogy nyomkodod az y-t de a megfelelő mennyiségű pontodnak meg kell lennie
  • Raven456
    #405
    Úgy kell használni a potarat hogy leszálsz a földre kiválasz tod a potarat és jobb egér gomb hosszan míg a csík vegig ér és kész is.De előbb a Sárkánytól kérd a potarat.
  • BlueBerry
    #404
    thx
  • vixo
    #403
    nem kell hozzá kiegészítő,leviszed az életed 10 alá és hosszan nyomod a bal egér gombot,persze a metál cooler támadásra váltva.
  • BlueBerry
    #402
    nekem az a kérdésem lene hogy coolerel hogy lehet metál formába változni?meg hogy a potarot fülbe valoval hogy lehet fuzionálni?
    Fent van minden ki egyészitö és a big pack-is!
  • ganjasy
    #401
    koszonom szepen a segitseget.Megcsak annyi kerdesem lenne,hogy lehet atalakuln ssj3 es ssj4 be.elore is koszonom
  • szami2
    #400
    az miért van hogyha felrakom az ECX RC2-t akkor nem tudják az ellenfelek levenni az életemet?mert ez így elég szar hogy nemtudok meghalni
  • vki
    #399
    #361
  • suti07
    #398
    hali erre a problémára vki nem tud megoldást mer én nem találtam -Mod_NumberForName:Models/Plalyer/ecx.vegeta-ts.white.mdl not found-
  • szami2
    #397
    lenne egy kérdésem:hogy lehet védekezni az ellen amikor pörgetnek?
    mert engem mindig belezúznak a hegyekbe
  • Tombi
    #396
    Nemsokára érkezik a Budokai Style Beta verzioja..akkor ismét elöveszem az esfet !
  • szami2
    #395
    hogy rátudjak menni egy szerverre?
  • szami2
    #394
    igen nemkem nem eredeti
    akkor lehet azért van

    és ezellen már nem is tudok csinálni semmit?