209
The Day After Tomorrow
  • Bandew
    #129
    Sztem még ott se volt különösen kiemelkedő. Meg aztán megnéztem pár nagyfelbontású képet a filmből, és hát mit mondjak...
    Olllyan durván látszik, hogy valami béna photoshopos gyerek csinálta, hogy az már fáj. Szó szerint lehet látni, hogy a villám be van vágva, mintha valami montage lenne.
  • rezsofiz
    #128
    Nos megnéztem én is. Hát ugye a látvány az jo volt. Viszont minden más rossz... A sztori az üres,semmi mondanivalo. Sok okorseg volt benne,ami miatt soxor felhuztam magam,de akkor voltam tele,amikor futkostak a konyvtarban ,es utanuk fagyott le minden,meg stbstb...tudja aki látta. Hát bennem nem hagyott mély nyomot,egy átlagos filmnek nevezheto,ami csak a latvany teren tudott felmutatni valamit.
  • grebber
    #127
    A valóságban ha lesz ilyen az még odébb lesz meg miránk nem lesz nagy hatással csak a hideg az Amcsik meg az Oceánok mellettiek megszivják.
    Megfagyni nem fogunk az tuti max éhenhalunk.
    A film jó csak túl gyors minden benne.
  • rezsofiz
    #126
    A GYU3 nemcsak latvanyos volt,az egy JO film. ;)
  • Bandew
    #125
    De egy jobb rendező több pénzt csinálna belőle.
  • davos80
    #124
    Azért adják neki, mert ő pént csinál beőle.
  • FtranX
    #123
    A DAT-t még nem láttam, de nem várok sokat tőle. A Függetlenség napját először könyvben olvastam és egyszerűen nem bírtam letenni. Utána láttam a filmet és hát mit mondjak, rettentő kiábrándító volt. Pedig a könyv 99%-ban ugyanaz. A látványt leszámítva egy Star Trek rész is jobb nála, egyszerű tucatfilm. Nem értem, miért ennek az idióta R. Emmerichnek adják az ilyen filmeket...

    De megnézem és majd mondok róla konkrét véleményt.
  • davos80
    #122
    akármi=akármilyen
  • davos80
    #121
    Nekem az nem tetszett, hogy szinte végig csak amcsi részeket mutattak (mondjuk ez jellemző, főleg, h am. film.)
    Lehetett volna benne, mondjuk ruszki rész (isszák a vodkát a kreml tetején...), vagy akármi európai helyszín.
  • Bandew
    #120
    Nem, mert a Brooklyn híd az ott volt a háttérben. :-)
  • PREMIERE1
    #119
    Az a híd nem a Brookly Bridge volt? :) Azért volt olyan alacsony, mert alatta be volt fagyva.
  • Mike
    #118
    nekem pl. ez a film jobban tetszett mint a Trója
  • asdasdasd
    #117
    Az amerikai alelnokot nem engednek be egy mecsetbe sem... :)
  • asdasdasd
    #116
    Nekem ez volt az elso film, amit a latvany nem tudott eladni.
    Pedig a Danis Quaid vagy hogy hivjak jo szinesz. Remelem kapott erte annyit, hogy megerte.
  • Bandew
    #115
    Persze látványos volt, de az nem ad nekem semmit. Akkor inkább nézegetem a videókártyák tesztanimációit. :-D
  • Mike
    #114
    na de legalább látványos volt, nem?
    ez tetszett nekem a legjobban

    ez egy sci-fi
    azt csinálsz benne amit akarsz

  • Bandew
    #113
    Na igen, de ha valaki rendez egy ilyen filmet, azért nem árt ha odafigyel a részletekre.
  • Bandew
    #112
    Ja ezeken én is gondolkoztam.
    Vagy:
    -Ha másodpercenként 10 fokkal csökkent a hőmérséklet egy 8 kilométer átmérőjű (!) helyen, akkor mégis hova tűnt az a rengeteg hő? Mert akkor már itt több ezer fok tünt el csak úgy, ami nem lehetséges.
    -Ha egyből elkezdődőtt a hideg, vagyis semmilyen nagyobb meleg nem volt, akkor honnan lett az a hatalmas felhőtömeg, ami az egész északi féltekét beborította esővel és hóval?
    -Azok az emberek, akik elmentek a könyvtárból (mert nem hallgattak a nagyon okos fiúra :-D), miért a híd alatt aludtak, mikor az összes épület üres volt? Ha pedig már itt tartunk, hogyan tudtak egyáltalán a híd alatt aludni, amikor az egész várost elüntütte a víz, ami megfagyott. Tehát több méterrel a híd fölött kellett volna lenniük, mert ez ugyebár csak egy kis híd volt.
    -Mitől fáztak a srácok a végén a könyvtárban, mikor az egész épület már hó alatt volt. Ugyanis a hó, nagyon jó hőszigetelő, plusz épületben voltak, plusz fűtöttek.
    -A hirtelen megfagyásokról pedig inkább nem is szólok semmit. :-D
  • Mike
    #111
    kötexel

    nem mindegy ez csak egy film

    nem a valóság
  • asdasdasd
    #110
    Nyalas szar volt.
    Amugy a filmrol az igenytelenseg jutott az eszembe.
    Ha ennyi penzt beleolnek valamibe, akkor abbol miert nem lehet valami normalis USA-n kivul is emesztheto cuccost csinalni.
    USA and (friendly poor Canada,England) and the rest of the world...

    SPOILER!

    Egyszeru dolgokra oda lehetett volna figyelni (es nem az alapotlet baromsagra gondolok):
    Miert ment az elnok kocsival, ha az utolso tudosert 3 helikopter ment?
    Miert gyalogoltak el a szabadsagszobor mellett? Kiterokent atgyalogoltak az Atlanti-oceant?
    Miert olvadt el az osszes tengert borito jeg az utolso filmkockara, amikor a szarazfoldeken meg tombol a jegkorszak.
  • Mike
    #109
    egész jó kis film volt
  • Bandew
    #108
    Ja, én is azt kaptam amit vártam. Egy nagy semmit. :-D
  • Bandew
    #107
    Na jó asszem lesz egy logocserém, mert úgy látom nagyon be vagyok skatujázva. :-D
    Amúgy ha már a GY.U.-t hoztad fel, csak annyit mondok, hogy nem azzal van a bajom, ha egy film látványos, hanem ha CSAK látványos. Én hasonlóan vélekedek, mint Csacsi, csak nekem a második rész volt a "csalódás", de mindenképp az első a legjobb.
    Amúgy sztem az Utolsó szamuráj egy kalap kaki volt. Talán csak az tetszett benne, hogy ellenezte a modern fegyvereket.
  • Csacsi
    #106
    "Nem bántásból, de pl. a 3. Gyűrűk Ura rész is inkább csak látványos volt, mint igazán jó film, bár abszolut nem ugyanazon kategória a Holnaputánnal."

    Azthiszem, ezzel a mondatoddal még nagy vihart kavarhatsz.

    Egyébként vhol igazad van. Én nagyon szeretem a Gyűrűk Urát, de míg az első két résznél át tudtam élni az egészet...mármint előjöttek olyan dolgok, mint a könyvben. De a harmadik részben ezt már nem éreztem. Az eléggé a látványra ment rá. Ettől függetlenül jó film.

    És hogy On is legyek, a Holnapután is jó film. Nekem tetszett..én azt kaptam amit vártam, így nem csalódtam.
  • PREMIERE1
    #105
    Nem bántásból, de pl. a 3. Gyűrűk Ura rész is inkább csak látványos volt, mint igazán jó film, bár abszolut nem ugyanazon kategória a Holnaputánnal. Ha az Utolsó Szamurájt is korrektül jelölik a GYU mellé az Oscaron, meglepődtem volna, ha a GYU kapja a többet.

    A Holnaputánban amúgy a mexikói kormány amerikai menekülteket visszaszorító intézkedései voltak a legirónikusabbak.

    Amúgy RE megint belevitte a politikát a filmjeibe. Az a kezdő amerikai zászló a jégen ... Arról nem csinál véletlenül egy filmet, hogy Clintonék miért nem nyírták ki Usamat akkor, amikor még tudták a pontos pozícióját? Pl. "A gyors döntések hiánya" címmel? Vagy inkább "Farkamat sem tudom megvakarni anélkül, hogy ne a választásokra gondoljak minden cselekedetemmel, így inkább halogatok" címmel jó kampány film lett volna Clintonékról és a "séró király" Goreról ...
  • Bandew
    #104
    Meg nem lesznek szuperhideg levegőt ventilláló hurrikánok, meg megfagyó helikopterek, meg sziklaszilárdan álló épületek, amik a legnagyobb hullámnak is ellenállnak. :-D
  • Bandew
    #103
    Az 1000%, hogy komoly problámáink lesznek, de az is biztos, hogy a folyamat hosszú évek alatt fog végigmenni, nem pedig napok alatt.
  • Alien!
    #102
    nekem is sikerült legyűrnöm a filmet...igazából azt nyújtotta amit vártam...k*rvajó trükkök,nagyonkomoly látvány,kis érzelgés,Emmerich féle baromság,stb....Mondjuk az teccett,hogy jól odab*sz az amerikai elnöknek a kyotoi egyezmény kapcsán....

    Viszont elgondolkodtató(mivel az elmélet valós),hogy mi vár ránk,mer valszeg 50 éven belül nagyon komoly problémáink lesznek,hamár csak arra gondolok,hogy huszonpár évem alatt mennyire megváltozott itthon is az időjárás....
  • Davidus
    #101
    Nem azon akadtak ki a tudósok hogy mekkora tronádó vagy árvíz volt. Az baszta a csőrüket hogy egyik pillanatról a másikra jött a jégkorszak:) De faszom ez film! Tudós ne nézzen fantasztikus filmet:)
  • Solya
    #100
    Szerintem egész jó elképzelést alkottak meg a jégkorszak bekövetkeztére....
    Bizti h van valami valóság alapja
  • HoTDoG
    #99
    Dejó, hogy egyik warez oldalra sem bírták kiírni, hogy a film amit lehet tőlük tölteni, azt moziban vették fel...
    Olyan édes amikor a csávó feje benne van a képben....
  • Bandew
    #98
    Egyáltalán nem! Vannak olyan látványos dolgok, melyek valós fizikán alapszanak, akkor miért nem úgy csinálta meg a rendező? Ha egyszer ebben a témában csinál filmet, akkor kicsit nézzen utána jobban a dolgoknak, mert csak saját magát égeti le.
  • Davidus
    #97
    Miért mi a faszt vártak? Ha az ő igényeikhez szabják a filmet akkor 2 óra tömény unalom lett volna.
  • Cat #96
    nembaj, ha a buta amerikaiakat ráébreszti hogy ők a világ legnagyobb energiafogyasztói, és aláirják a kyotoi egyezményt, akkor már simán megérte
  • Bandew
    #95
    Hát EZ egész biztosan nem fog bekövetkezni. :-)
  • KeKKSZike
    #94
    Én is megnéztem a filmet, vasárnap! Az eleje jónak indult, de utána már nem tetszett! Nem azt mondom, hogy rossz volt, de olyan jó se! Egyszer megnézhető, fogalmaznék így! Érdekes, látványos film volt! Mozi után pont azon gondolkoztam, hogy lehet, hogy ez be fog következni? Dúúrva lenne! :D
  • Cat #93
    megnéztem moziba
    tegyük hozzá, hogy évente cirka 2x megyek el, és csakis látványfilmekre - ugy ültem be hogy tudtam hogy nulla sztori, sok faszság van benne, amerikai film amerikaiknak
    sztm nem volt rossz, egyszer nézhető, habár sok hülyeség van benne, az tény
  • Punker
    #92
    nem volt rossz film, rengeteg ökörség volt benne de 1x érdemes megnézzni
  • Sephi
    #91
    Ohh ma' ne veszkedjetek ilyeneken. Elvezni kell a filmet oszt kesz. Nezzel baromnak de nekem a Fuggetlensek Napja nagy kedvencem majig is es nem csak a latvanytol hanem a benne rejlo humortol is. En mar nagyon varom a Holnapotan-t hogy lassam mert erdekel. A Trailer alapjan tatva marad majd a szam a moziban. Ez is azok kozott a keves filmek koze tatrozik amit soha nem neznek meg otthoni DVD-en. Igy van ez peldaul a Gyuruk Ura harmadik reszevel! Haverok othhon akartak megnezni szamitogepen de en csakazert is a moziba neztem meg es tuti hogy jobban elveztem :)
  • GregSB
    #90
    Csak nem te is klimatológus vagy? :DDDD