998
  • extramagascsaj
    #878
    ahoi
    holnaptól én is ott leszek
    most megyek először...vmi tanács?
    esetleg infó a pia árakról? :P
  • gordon 24
    #877
    Na jahh:D

    A -1 lement.. Zsir fasza! Sátorhelyük kurva komoly.. Árnyékos stb.. Csak hát a szomszédok:D

    Na mind1..
    Mek vissza jó bulizást mindenkinek!
  • BlackShadow
    #876
    na viszlát mindenkit a szigeten ! sörre fel ! :)
  • Csuhai G
    #875
    Innen jön valaki Ferry Corstenre?
  • BlackShadow
    #874
    Eladó 2 db ottalvós hetijegy, ha érdekel írj pm-et! darabonként is elvihető :P
    - ez nem reklám, csak úgy néz ki! :D -
  • gordon 24
    #873
    Az is jó!!

    Én meg hegyaljára mek:D
  • kalaposkan
    #872
    Na fiúk lányok a szigetre még várhattok, de a balaton sound itt van a nyakunkon:P már csak 2 nap és a balatonban áztathatom a lábam 2 bulizás között:D:D
  • marosiviki
    #871
    én azért szeretem a Soundot, mert jól megfér egymás mellett mindenki, és nincs akkora tömegnyomor mint a szigeten, ráadásul a franciákat se kell itt elviselenm:D
  • vexler
    #870
    Nála még sokkal veszélyesebb alakok is lesznek:D
  • koloncos
    #869
    Uristen ilyen emberek is lesznek a fesztiválpn ! :D Ferike
  • gordon 24
    #868
    Ugy van ahogy Szando irta..

    -1 magyar dal ünnepe (sátram nekem is állni fog ekkor:D)
    0 dik napn jön az Iron Maden.
    És utánna kezdődik igazán a cucc..
  • szando
    #867
    Most valami "Magyar dal ünnepe" lesz a -1., kiöregedett magyar zenészek bohóckodnak a színpadon.. Engem nem izgat, de anyámék megnézik, nekik való.. Viszont a sátram már aznap délután leverem, hogy jó helyem legyen.
    0. nap sem érdekel annyira, elhallgatgatom messziről a maident aztán piálás valszeg meg mokkacuka, ha lesz. Aztán első naptól ereszdelahajamat ezerrel, 5 napig még menni is fog, remélem.
  • Kmarha
    #866
    -1.dik nap? eddig is volt ilyesmi de az csak a beköltözést jelentette. Emlékszem is csajok felizgultak rá hogy -1. nap, oda kellett rohanni, mert nem hitték el nekünk, azt a Szigetnél koppantak egyet, hogy a nap csak pénzköltésre jó, mert pár tucc-tucc sátoron és sörsátoron kivül más nem volt.
  • gordon 24
    #865
    Hát reméljük nem lesz rövidebb.
    Igy mondjuk hogy lesz 0-dik és -1-dik nap is, szinte olyan mintha nem is csorbították volna (hála Az ujpesti szegény nyugdijjasoknak akik nem tudnak aludni, illetve nem bírnak ki egy évből 7napot hogy reklámozzuk az országunk a városunk és jól érezze magát több tzezer ember)

    Szóval kiderül..
  • Kmarha
    #864
    sajnos mindenki csak hivott, de senki nem adott rá pénzt :D

    Egyébbként mit tippeltek, hány év múlva lesz már csak 3 napot "ugyanennyi" árért?
  • gordon 24
    #863
    A csönd nagy!! De nekem megvan már az ottalvós heti jegyem:DDD
  • blackswan
    #862
    40 nap múlva kezdődik a Sziget, és itt meg ekkora a csönd?!
  • Grenzjager
    #861
    itt a témáról egy cikk.
  • Pluskast
    #860
    Na látod ezt még nem tudtam.
  • Grenzjager
    #859
    + Angyalföld is
  • Pluskast
    #858
    Egyébként meg a szigetet már nem csak Óbuda, a főváros, Újpest támadja hanem a Marina-Lakópark is amit ugye jó pénzért eladtak az ottlakóknak. Persze azt a tényt nem tudom, hogy mennyire ismerték az ujdonsűlt tulajok, hogy ott minden évben van egy rendezvény....
  • Pluskast
    #857
    Mondjuk Óbuda részéről ez logikus nem akar közlekedési káoszt.
  • Grenzjager
    #856
    Óbuda kérte, hogy 3 héttel halassza el a főváros az alsó rakpart lezárását, a budai szennyfőgyüjtő csatorna építése miatt, de erről a főváros nem akar hallani. A gond, hogy a Bécsi út le lesz zárva, ezért, mivel a rendezvényre érkezőknek nem lesz parkolási lehetősége, EGYELŐRE az óbudai polgármester nem adta ki az építési engedélyt a sátrakra. Durva káosz. elvileg ma is tárgyalnak a népek.
  • Pluskast
    #855
    A főváros? Merthogy?
  • Grenzjager
    #854
    Na most nem Ódbuda, hanem a főváros fúrja a Szigetet...
  • magus
    #853
    Van, hogy én is tolnám 4 után még, de azért általában elég, meg utána szedelődzködünk haza, ha elkezded 10 körül a partyt (márpedig azért elkezded, mert végülis koncertekre mész, szóval fix az idő) akkor nem nagyon vágysz 4 után túl sok mindenre, ha egyedül vagy akkor örülsz, hogy élsz, ha nem, akkor meg úgysem a tánctéren folytatódik a party : )

    Volton nagy név, pl Offspring. Tizenéves korom (igazából mindenki aki volt tizenéves) kedvenc zenekara. aztán ott van pl a Nouvelle Vague, bár láttam már tavaly Soundon, megnézném mégegyszer, hihetetlen tündéri az énekesnőjük ahogy ordítja 10 percen át, hogy "Im too drunk to fuck". Aztán High Contrast, lehet mondani, hogy szar az új album, sztem akkorse olyan rossz, és hát az idei Essential mixe egyszerűen überalles. Marky & Stamina és Roni Size, szinte visszatérő vendég. És amiért amúgy nagyjából lementem tavaly Soundra, a Kruder & Dorfmeister, az számomra hatalmas csalódás volt, mert vmi deep house mocskot játszottak a kellemes kis chillout helyett, de Voltra jön Tosca, ami ha jól tudom kb ugyanaz, de tuti azt a chilloutot játsza, amire vágyom. Dreadzonet is meghallgatnám
  • szando
    #852
    Még szerencse hogy másik pártízezer embernek nem annyi
    BS meg azért más kategória.. Ha voltál tavaj, tudod, hogy kevesebb a program jóval.. Persze kárpótol a Balaton, de akkor is.. Ja és 4kor minden zene lekapcs van.. nincs mokkacuka 0-24.. Pedig kurvára buliztam volna még néha :D
    Egyébként hozzáteszem, hogy szívem szerint én is soundra mennék inkább végig, szigetre meg csak mondjuk 3 napot, de BSre idén nem tudok.. Úgyhogy marad a sziget full-time.

    Egyébként Volton neked ki a nagy név? Mert kb az Offspringen kívül én már mindegyiket láttam...
  • magus
    #851
    persze, jogos, tényleg ízlés kérdése, csak számomra évek óta annyi a sziget, hogy van max 2 nagy előadó, aki tényleg híres, csak lecsúsztak pár évvel, viszont ez a kettő nagyon telibetalált, pont azon gondolkoztam, hogy ha kérhetnék egy dnb és egy breakbeat dj-t, ki lenne az, és hát nem elhozzák.
  • GregSB
    #850
    De ezen kár is vitatkozni, mert ez ízlés kérdése.
  • GregSB
    #849
    Megnéztem a BS és Volt programját, és nem vagyok lenyűgözve. Nem látom hol jobb annyival ott a felhozatal mint a Szigeten.
  • magus
    #848
    vegyük ugye az alaphelyzetet, hogy nem tudom hónapokkal előre a programot, mert senki sem tudja, 37 500 Ft.

    napijegy 8.000 (megeszem a kalapom ha nem 10 lesz ott a helyszínen). Balaton Sound 6.000 volt tavaly.

    kombinált Balaton Sound és Volt 30.000 Ft. És azt hiszem nem kell ecsetelnem, hogy hova jönnek nagyobb/jobb előadók.

    Az a baj a szigettel, hogy azt hiszi, hogy elhoz pár nagyobb kiöregedett nevet, x évvel azután, hogy kellett volna és már meg is van oldva a nagy név probléma, jönnek az idősebbek, a 30y kispál quimby és tudjatököm milyen tehetségtelen magyar banda van még azok úgyis jönnek, akkor már jönnek a kis tinik is, mi kell még, a metálosok elhörögnek akármire.

    amúgy ez az oxegen tényleg nem túl jó, de attól még, hogy van szarabb a sziget nem lesz jó
  • GregSB
    #847
    Pl itt ez a 3 napos ír fest: Nem sokban különbözik a lineup, 1-2 extra név van (pl Aphex Twin, Verve, Stereophonics).

    A jegyek pedig: Napijegy €100 (25 ezer), 3 napos nemottalvós: €200 (50ezer). Az ottavlósok meg még drágábbak, és a camp site messze van a színpadoktól.

    Szóval asszem nincs okunk panaszkodni.
  • GregSB
    #846
    Jaja, európai szinten még mindíg a legjobb ár/érték arányú fesztivál. Nem hiába jön ilyen sok külföldi.
  • Kmarha
    #845
    az idejéhez képest.. 5 nap, 30 ezer forint. mutass fesztivált ami drágább :)
  • szando
    #844
    legdrágább jegyár? mihez képest?
  • Kmarha
    #843
    azt vágod hogy izlés kérdése? az elmúlt évek legjobb felhozatala várható számomra a Szigeten.
  • magus
    #842
    szokás szerint idén is a szigeté a legrosszabb felhozatal és a legdrágább jegyár, kár érte
  • szando
    #841
    BSre is nagyon mennék.. de nem leszek itthon :(
  • szando
    #840
    nincs már tesco, egy évben volt csak..
  • nyami
    #839
    balaton sound se (:

    és így megvan az összes jelentősebb szigetes produkció :)