998
  • ba32107
    #918
    Mit tudtok a munkavállalásról a szigeten? Minden infó érdekel.
  • LedFoot
    #917
    sziasztok! Sziget jegyek akár féláron nálam! Akit érdekel keressen a [email protected] címen. Teljesen hivatalos a dolog!
  • BlackShadow
    #916
    na megjöttek az első nevek
    prodigy, ska-p, fatboy slim, pendulum, bloc party, hogy csak azokat említsem ami engem kifejezetten érdekel :D
  • BlackShadow
    #915
    na mi a helyzet a cikkel? :D
  • bcrics
    #914
    csecs...volbeaten volt vki..az első napon volt..a hammerben...kibasszotkurvajűvolt..az aznapi program egyébként is faj volt..road,,rómeó vérzik..bírtuk...
  • extramagascsaj
    #913
    oks
  • BlackShadow
    #912
    áldásom rá :D csak majd kérek linket :p
  • gordon 24
    #911
    Huhh az tényleg kemény lehetett! Oda elég faszán elhallatszik!

    Mi a Nagyszinpad (ha szembe állsz vele) bal oldalánál bent az erdőben..
    Nekünk is már 2 éves hagyománnyá vált a hely..

    De jövőre feladjuk! Valószinüleg bemegyünk a nyag kempingbe előre! Ha minden jól megy valahogy összehozunk egy vw transporter addigra!
  • extramagascsaj
    #910
    idézhetem a hsz-edet egy cikkben?
  • BlackShadow
    #909
    arany ászok sátor mögött az állatvédő sátornál -legalábbis régen az volt ott :D- az a jó kis törzshelyünk :)
    duma színház tényleg jó volt :) f6ra mentünk helyetfoglalni .. voltak egy páran :D
  • gordon 24
    #908
    Én nem... Én kemény zuzásos helyeken voltam:D Egy egy nagyszinpaddal füszerezve..

    Jahh meg Duma szinázzal.. Tegnap Kiss Ádámon meg Beliczai Balázson behaltam:DDD
  • Narusco
    #907
    voltatok Kovbojokon? :)
  • ecneb
    #906
    Sztem nemvolt gáz a hang igaz én csak nagyszinpadot figyeltem inkább meg partyaréna ... justice n1 micsoda party micsoda party :D
  • gordon 24
    #905
    A hangósitás elég szar volt jahh!

    Én Messugahh-n (hamerworldbe) A csávó olyan ideges lett waz, bedobta a mikrofont a nézők közé..
    Kifele jól szólt de neki vagy gerjedt vagy nem volt elég hangos neki..

    Superbutt-nál (hamerworld) az első számba semmi ének nem volt utánna meg csak csörmpölt..


    Ahol viszont fasza volt zuzda hátul, meg a nagyszinpaddal sem volt igazán baj...

    És wazz én is mindennap arra keltem hogy hangoltak:D Az a kemény.. Nagy csönd egyszercsak bámm:D

    Mondjuk lehet nem kellett volna ilyen közel lenni a nagy szinpadhoz!

    Te hol voltál??
  • Narusco
    #904
    engem is felbaszott hogy az Aces High-ból semmit nem hallottam... utána valahogy ráálltam vagy megoldották, nemtom nem figyeltem, de a kedvenc maiden számom... =(
  • BlackShadow
    #903
    ah ennek is vége :( sikerült por-aurát növesztenem magam köré mire hazaértem :D sziget kft kereshetne új hangosítókat.. 1 koncerten volt élvezhető a hangosítás -számomra- azt szevasz.
    na meg ezúton üzenem a kedves hangpróbásoknak akik hajnal 10 órakor tesztelik a nagyszínpadot csutka hangerővel h elmehetnek a sunyiba :D
    ja és akkor már megemlíteném a rohadék kincsvadászó csöveseket akik bebúrták a székemet mire felébredtem :P
  • gordon 24
    #902
    Nekem nagyon tetszett! Igaz ugye nem System of a Down. És a Stilus sem annyira kemény. De nagyon jó volt! Irtó jól énekel a faszi.. Igaz nagy volt a szél ésa hangositás nem volt 100-as


    Hát sajna vége.. Kiköltözés mevolt! Most sátrat mosok mert ugy néz ki hogy kegyetlen..
    Elvileg kék:D

    Na majd beszélünk irjon mindenki aki kint volt!!
  • Grenzjager
    #901
    nem igazán...

    mi volt?
  • extramagascsaj
    #900
    901-es busz élménye mindenkinek megvolt hajnalban?
  • Kmarha
    #899
  • Grenzjager
    #898
    hergeldd magad, még !!!
  • Csuhai G
    #897
    Most értem haza..egész éjjel a Party Arénában.. huhh! Fantasztikus volt! Ferry Corsten, aztán pedig Observer zúzása.. jövőre is menni kell! :)
  • Ron Ragm
    #896
    Ne aggódj, te 23 évesen is retardált leszel.
  • Speedway
    #895
    18 vagyok :)
    barmok
  • Speedway
    #894
    ti gyökerek
    ki mondta hogy 17 éves vagyok???
    bevagytok rúgva??
    mit képzelődtök
    drogosok vagytok biztos és már elsorvadtak az agysejtjeitek
  • Kmarha
    #893
    majd irj Serjről.. Maiden és az Iced Earth mellett, ő az aki miatt még kimentem volna szigetre :D
  • gordon 24
    #892
    Na már csak 2 nap!!

    Ma lesz a lehető leg zsir faszább Koncert (legalábbis reméálem) Serj Tankian.. Jahh meg Superbutt! ááá kurva jó!!!

    Holnap sajna vége de sebaj lesz jövőre!!!

    A vitát meg hülyeség folytatni!
    17 éves.. Elfog menni koncertekre elfog menni olyan helyekre ahova mi.. Meg kedvel egy zenekart "stárt" jön a szigetre, ott lesz ő is..

    Azon kivűl sok embertől hallom ezt. Talán a sziget 1x éves történetének, az első két évéről beszélnek.. Akkor valóban volt egy ilyen fenhangja a dolognak.. Azóta európa majdnem legjobb fesztiválja..

    Azért irtam neki 2 napja, "hogy te hülye vagy" hiszen
    1 nem ismerheti
    2 nem arról szól amit innen onnan hall

    de az se baj ha nem jön:D Legalább kevesebben vagyunk!

    Üdv.
  • Narusco
    #891
    ennek csak az első része szólt nekem ugye ? ^.-
  • ecneb
    #890
    Jó ez nem a megmentem az életed topik.

    /ON

    hát én egy kicsit fosok a vihar miat vinnikell majd esőkabátot hétvégén :S nemtom milesz..meg partyarénába állítólag alig lehet beférni :S
  • ecneb
    #889
    Gépzenét nembántani. :)

    Majd rájössz kisfiam...amikor felnősz és rájössz h ezzel a gondolkodásoddal kimaradtál minden buliból az életedben és soha többet nemleszel 17-18 hogy bepótold ezeket.
    " És a 18 éves lányokért már fizetned kell majd." :D
    Mehehehhehehe...amúgymeg kimondta, hogy a drog rossz? ( relatív itt ki mire gondol ):D Azon kívül, hogy a "rokkerek" sztem 80% nem drogozik, hanem iszik :D ... mehehehehe....

  • Narusco
    #888
    milyen sok drogos részeg rokker közé hülyegyerek? attól hogy valaki ilyen zenét hallgat még nem lesz drogos, mellesleg a legigényesebb zenék közé tartozik pl a maiden.. .de hallgasd csak az egygombos szar gépzenédet és maradj otthon
  • Vaxi
    #887
    na jól van, nyilván tisztában vagy vele, hogy én mennyit tanulok (veled ellentétben nem középiskolában) és dolgozom, így biztos igazad van.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak egy valamit nem értek. 17 éves létedre, miért van az adatlapodon az, hogy 18-25 között...

    Szomorú továbbá az, hogy szerinted az, aki a Szigetre kimegy, az drogos részeg állat. Nem is gond, hogy te véletlenül sem teszed ki oda a lábad.
    Na majd ha betöltöd a 18-at, és beengednek egy ilyen rendezvényre, akkor talán más lesz a véleményed.
    szükségtelen tovább folytatni a vitát
  • Speedway
    #886
    kemény vagy hülyegyerek
    napi 1 órát ülök a gép előtt
    én is suliba járok , dolgozok is /1000 % hogy többet mint te/
    mégse megyek a szigetre /sok drogos részeg rokker közé/
  • ecneb
    #885
    ámen.

    vasárnap ---> justice ---> ottlevés :)
  • Vaxi
    #884
    igen, a sok hülye ember, aki nem ül egész nap a gép előtt, és van élete.
    Arra gondolni sem tudsz, hogy vannak olyanok is akik suliba járnak, nyáron dolgoznak, aztán 1 hétre elmennek bulizni?
    Nem gond, ülj csak a gép előtt, és hidd el magadról, hogy milyen nagyszerű vagy.
  • noti83
    #883
    a sátorból ellopják a műa.merevítőcsövet mer lehet vele sört inni
  • gordon 24
    #882
    Igazából nincs sok:D Gyere! Hozz sátrat! Vigyázz hogy ne hagy benne semmit.. Aztán bulira fel!!
  • gordon 24
    #881
    Hát te hülye vagy:D
  • Speedway
    #880
    a szigetre csak sok nyomorék rokkerek, drogosok járnak meg akinek nincs semmi dolga
    sok munkanélküli
  • noti83
    #879
    az Iron miatt bánom h. dem vagyok ott