359
  • grebber
    #239
    Valaki megmondaná hogy a 20.pályán hogy a rákba kell átmenni abban a termben a másik oldalra ahol alul láva van??
  • grebber
    #238
    én a 19 pályán vagyok amikor egy kör teremben jön rám két faszkalap az egyik fején két piros toll van na azon még nem jutottam tul.
    De ha megjövök megy után vége lesz mint a botnak. :)

    Jó game ez nagyon tetszik csak túl rövid.
  • Rusy
    #237
    Na végignyomtam, nagyon király játék, az itt olvasott instrukciók alapján nem is volt olyan nehéz a vége...
  • Sir IvanHoe
    #236
    Nyiladal kilovod a masik oldalon a botot amivel kitamasztottad,hogy lemenjen a viz!
  • grebber
    #235
    Bazzeg megint megakadtam!Itt hogyan jutok át?
  • Rusy
    #234
    #203
  • Rusy
    #233
    Én is itt akadtam el...
  • grebber
    #232
    Valaki megmondaná hogy itt hogyan kell állitani ezt a valamit??Esetleg képe szúrjon be!!!!
  • troc
    #231
    hehe, végignyomtam bár a végén majd megbolondultam. amikor már kettesével jöttek, elbújtam a tűzkör mögé és lenyilaztam ez egyikat, a maradék meg már nem nehéz. ja és minden "kör" végén nyilat kapott tőlem a the bishop". de vagy 20x nekifutottam :).
    szerintem ez volt a legjobb a ROTK, a Conan és a Zsandark felhozatalból.
  • Light
    #230
    Jajah, nagyon kéne már vmi...
  • steweee
    #229
    trainer?
  • ewuk
    #228
    hmm..nekem nem működik
  • zaki
    #227
    Knights of the Temple magyarítás
  • steweee
    #226
    nem játékállás kell hanem trainer!én is az érseknél vagyok.a lávaemberekig baltával könnyű, de azokat nem bírom sehogy sem legyakni
  • steweee
    #225
    dehogy rövid.pont jó.már a végét így is elnyújtották!
  • grebber
    #224
    Ez jó game lenne csak rövid!
  • MerlinW
    #223
    dlh.net
  • steweee
    #222
    trainerje van vkinek?
  • sanyiiiii
    #221
    nekem is volt ilyen probléma a radeon 9500 pro-mal de a legújabb driver telepitése nálam segített
  • steweee
    #220
    driver.kellene próbálgatni hogy melyikkel megy.jó játék, de azért annyira szerintem nem.de te tudod
  • stereohype
    #219
    Sziasztok, nekem a játék elindítása után, ahogy elkezdenék játszani kifagy az egész.
    Azt hittem a videókártya miatt van (Gforce2)de azt írta a txt-be hogy Gforce1-től futnia kell.
    Mi lehet a gond SEGÍTSETEK!
    Köszi
  • Valen
    #218
    24 pálya van.

    Az odáig rendben lenne hogy easy szinten eljutok 4 óra alatt a végére. de hogy EASY szinten sem lehet azt a -t leőlni az már több a soknál . Vgay 100x próbáltam meg a lentebb leírt módszerekkel, de mindhiába , úgyhogy részemről törlésre került. Pedig olyan jónak indult
  • steweee
    #217
    van vhol hozzá cheat vagy trainer? nem tudom megcsinálni a végét! jópár helyen néztem(gameguru, cheat code central, meg a googleval jópár oldal)de sehol semmi.
  • steweee
    #216
    huhh, azért a végefelé a pokol kapujától már elég nehéz
  • CarajoEsp
    #215
    #155!!
  • zaki
    #214
    huszonakárhány
  • steweee
    #213
    köccike
  • grebber
    #212
    kb milyen hosszú a geme hány pályás???
  • 3P
    #211
    BBking!

    Mindenki megszenvedett a végével, tényleg elb@szták, de nem adtuk fel... :)

    Én úgy nyírtam hogy ki szinte az összes ellenfelet TAB+E kombóval írottam ki, arra ügyelve, hogy amikor meghalt volna az épp aktuális idézet mocsadék a kék csíkom maximuon legyen és Bishop közelében is legyek. Miután legyaktam a lényt, Bishopot is minimum 1x meg tudtam körönként ütni mielőt új mocsadékot idézett volna, talán 1-2 alkalommal 2x is megcsaptam. Így kb. 5 kör után kifektettem. A legtöbb ellenfél elég egyszerű, de a láva szörnyek iszonyatosan brutálisak. Csak azt tudom javasolni, hogy válaszd ketté őket (pl. Bishop mögötti részen) és úgy küzdj meg velük. A fehér csíkból csak gyógyulni szoktam más mágiára nem "pocsékoltam".

    Sok sikert, és még több kitartást, ha belejösz, akkor már simán menni fog, úgy mint a biciklizés! :D
  • ewuk
    #210
    csak bug volt másodjára máe ott volt a kulcs:)
    azért kösz
  • BBking
    #209
    Utánna lehet hogy vége lett volna csak meguntam.Ott már nehéz megütni,mikor eltünik a tüz,mivel alig van talaj,meg hamar visszamegy a tűz is.
  • BBking
    #208
    Én letöröltem a picsába.A 2. nehézségi szinten játszottam,abszolut nem volt nehéz,de a vége...Addig eljutottam,hogy a két tüzes ellenfél utáni két tüzkö ellenfelet is legyaktam,aztán vagy nem voltam túl gyors,vagy.....De a Bishop életének még tuti megvolt a fele.azt észrevettem ha jol megüti az ember,akkor csak mindig egyfajta ellenfelet kreál.
  • Light
    #207
    Ewuk:
    Kulcsot mindig az őröknél találsz, miután legyilkolod őket, szal vkinél leesett tuti...(ritkábban szét vannak szórva, de azokat sem nehéz megtalálni)...

    Steweee:
    Ott a lényeg, h miután átjutottál, a pecket lődd ki a nyiladdal - újra felemelkedik a víz és ott át tudsz menni a hordókon...

    Please, vki meg mondjon vmi cheatet, mert már f*szom kivan a te*ves Bishoppal!:)
  • steweee
    #206
    ott akadtam el, hogy a bishopot kell üldözni jeruzsálem csatornáiban.találtam egy vaspecket, amivel egy másik teremben ki lehetett támasztani egy másik vaspecket, ami lehúzva leeresztette a vizet a szobában.csak így lehetett átmenni a terem túlsó oldalába.továbbmenve egy hasadék túloldalán két íjász(volt), de nem tudok továbbmenni, mert azt írja, hogy a hasadék aljában vannak úszkáló ládák, de meg kellene növelni a vízszintet ahhoz, hogy felemelkedjenek.mit kellene csinálni, mert ahol az előbb kitámasztottam, azzal már nem lehet mit kezdeni
  • ewuk
    #205
    hajajj...nekem is kéne segítdég. van az a pálya(asszem az első:p)ahhol kell egy kulcs ahhoz ,hogy betudjak menni a konyhába de nem tudom ,hogy hol a kulcs:)
    légyszi segítsetek
  • Titan
    #204
    TNX! Sikerűlt...
  • Light
    #203
    Dr Hentes:
    Annál a résznél a megoldás...: a skorpiót szimbolizáló jelet -, ami a külső gyűrűn található - kell a legtetejére tekerni, és a jobb oldali csillagtérképen:) megnézve, annak megfelelően kell eltolni a többi jelet...és ha minden jól áll, egy videó fog tanúskodni arról, h ügyi voltál:).
  • Light
    #202
    Hi!
    Köszi a segítséget, de nem megy...én általában nyugodt ember vagyok, de miután 2x nem sikerül leölni a Bishopot, ki kell lépjek a játékból, mert akkor a közelemben lévő tárgyak sínylik meg a dolgot...:)
    Szal nincs vmi cheat? Ami működik is?:)
    Hella!
  • Titan
    #201
    A fakk kivan, vazzeg már 1/2 órája szopok a könyvtárban, ahol a csillagjegyeket kell állítani...:(
    Miután beállítottam, utána még valamit csinálni kell, vagy van valami intró?? Nem tőrténik semmi...:(((
  • CarajoEsp
    #200
    #155