359
  • ulrik
    #279
    nah szopok itt az utsó pályán, a lávaemberek megfingatnak:)
    nem tom mi jön még de bishop még csak félig sebződött, de
    a többieket már kiismertem, hogy kell öldökölni, hát kicsit nehézkes már a vége
  • ulrik
    #278
    28-as pálya kezd izgi lenni:)
  • ulrik
    #277
    nah 19-es pálya egyelőre ennyi mára:)
  • ulrik
    #276
    Jók ezek a szaracénok:)
  • ulrik
    #275
    4. pályán hullottam ki előszőr, véletlenül "knight" módban kezdtem, nah mondom mindegy majd meglátjuk milyen nehéz, a tüzes billogos faszi ölt meg a baltás haverja, de leginkább a billogos volt a döntő, mert jó gyors, állandóan abortálta az ütéseimet:)
    Nah túlmentem rajta, akkor meg megtaláltam lekötözve egy fickót, majd jött egy állat, hamar meghaltam, a bárdjával rámvert párszor azt elreppültem:)
  • ulrik
    #274
    Sziasztok!

    Most kezdtem a game-t kurva jó szerintem hangulatban meg minden, jó kis kardozások vannak benne meg jó kis ellenségek:)
  • Johnyy
    #273
    Üdv, Asszem a 8. pályán azoknál a zsilipeknél a karhuzogatásnak van valami szabálya mert meguntam a szerencsétlenkedést,, Irtani akarok!!!
  • Jagi
    #272
    Értem, mert ha onnan szeded le nem csinálja!
    www.warezcenter.cjb.hu (sms warez)
  • Rage47
    #271
    Nem tudom honnan lett letölteve, haveromtol kaptam régebben.
  • Johnny23
    #270
    ok sikerült megoldani a problémát............sztetek melyik játszhatóbb,szebb grafikájú a KOTT vagy a Conan ????
  • Johnny23
    #269
    Sziasztok !!
    Kérdés : fölraktam a Patch 1-et és utána nem tudtam a vért bekapcsolni,tudnátok ebben segíteni???

    PLZ HELP !!!!!!
  • Jagi
    #268
    warezcenter.cjb.hu -ról szedtétek le?
  • Aborg
    #267
    Nekem is pont ez tortenik! Ha esetleg valaki lenne szives elkuldneni nekunk a 21-edik palyarol a mentest az segithetne a gondunkon :)
  • Rage47
    #266
    Sziasztok!
    A 20. pályán tartok, nagyban harcolok, erre kilép a játék és ezt írja a windows egy ablakban:

    MOS Exception report.
    0000
    0001
    0002
    0003
    0004
    0005
    0006
    0007
    0008
    0009
    000A
    000B
    000C
    000D
    000E
    000F
    0010
    0011
    0012
    0013

    Mit jelent???
    /Pedig ugy tetszett ez a játék:((/
  • Bandew
    #265
    Íjászkodni nem lehet egérrel? Idegesít ez a lassúság a billentyűvel.
  • DrGreen
    #264
    Némi segítség a full játékhoz...

    Knights Of The Temple [cheats] hogy többet gyógyulj, sebezz, stb. a Divine Power által:

    Nyisd meg az RpgSkills_DivinePowers.xrg fájlt a \Starbreeze Studios\Knights Of The Temple\Sbz1\Registry\Rpg könyvtárból, pl. a Jegyzettömbbel: (Előtte készíts másolatot a fájlról!)

    -SKILL_DIVINEPOWER_HEALING
    -SKILL_DIVINEPOWER_AURA
    -SKILL_DIVINEPOWER_SHOCKWAVE

    Csökkentsd "Mana"-t és növeld a "Range"-t, "Damage" -t és "Force" -t, pl.:

    *Mana 1
    *Range 700
    *Damage 700
    *Force 700

    Majd mentsd el az egészet.
    ---------------------------------------------
    Hogy megnöveld a fegyvereid sebzését nyisd meg az RpgSkills_Attacks.xrg fájlt ugyanott, majd növeld meg a "Damage" -t:

    -*ATTACK_MEDIUM
    -*ATTACK_Heavy
    i.e:
    *ATTACK_MEDIUM
    {
    *damage 9.0
    *init 0.0

    A spec. támadások módosításához írd át a staminát (meg még amihez kedved van), pl. így:

    *SKILL_SPECIALATTACK1
    {
    *Level 1
    {
    *damage 10.0
    *stamina 5
    }
    }

    Tedd mindezt a köv. elemeknél:
    -*SKILL_SPECIALATTACK1
    -*SKILL_SPECIALATTACK2
    -*SKILL_SPECIALATTACK3
    -*SKILL_SPECIALATTACK4

    Mentsd el a módosított fájlt, és voila!

    -----------------------------------------------------
    Dr. Green // Némi orvosi segítség? ;)
  • HuAn82
    #263
    Ez nagyon szuper játék. Előszőr csak ki akartam próbálni, de azóta sem tudom abbahagyni. Enni azért kellene már!:-) #232-esnél én is eltököltem egy ideig de azért jó, hogy vannak ilyen részek is benne. A zene, főleg amikor már az életerő a végéhez közeledik nagyon meghozza a hangulatot. Szóval kellemeset csalódtam! Éljenek a vödörfejű lovagok! Amen...
  • mukika
    #262
    Most tartok a pokolban a 2. pályán!!! Itt is jó a game!
  • Rusy
    #261
    Jaja zsándárk fos semmi köze ehhez, a blade of darkness harcrendszere sokkal de sokkal nehezebb, ez ahhoz képest üdülés, én végigvittem a bladet minden karakterrel...
  • Rusy
    #260
    Ami ilyen stílusba még nagyon jó az a conan ha azt ismerd és tetszett ez is tetszeni fog, csak ott azért a fejlődés jobb volt, itt tulajdonképpen ahogy haladsz előre kapsz egy új kombót, és tudod magad gyógyítani, meg egy két mágia...
  • FREAK
    #259
    köszi még1x!
  • Chaos Mad
    #258
    1 láttad a képeket nem? a helyszinhez fix :)
    2 ismerem a blade of darkness-t. nem sokat jáccottam a blade-el, ebben is fasza a harc. :) a zsándárk meg ety szar :)))
  • Rusy
    #257
    Hát a blade of darkness nekem is etalon, de azért ez sem rossz, itt kombókat kell nyomogatni nem az egeret, pl TAB+Q TAB+r stb és közbe védekezni, a fix kamera az az hogy mindig telibe látod a karaktert, viszont az idegesítő hogy pl mész előre és egy következő kameraállásban az előréhez már a bal gombot kell nyomni, és nemtudod merre hol mi hány méter
  • FREAK
    #256
    neked is thx!
  • FREAK
    #255
    köszi!

    2 kérdés:

    1. fix kamera mit jelent? mihez képest fix? a karakterhez vagy a helyszínhez?
    2. megyek-ölök játék idéz valamit a Blade Of Darknessből? (csak mert nálam az az etalon ilyen téren, reális sebességű, átlátható harcrendszer volt benne, és tényleg harcolni kellett, nem csak Diablo stílusban nyomkodni a gombot, mint a Joan Of Arc-ban, amit 5 perc után meguntam)
  • Rusy
    #254
    szedd le az irányítás csak billentyűs de meg lehet könnyen szokni, nagyon jó az rpg/action arány 2/8, van benne egy két jó puzzle, de inkább akció a kameranézet néha idegesítő, de mindent összevetve nagyon jó game, biztos nem töltenéd le feleslegesn...
  • Chaos Mad
    #253
    nah, a kamera fix, néha megy az emberkéd után:)
  • Chaos Mad
    #252
    action játékmenet, semmi fejlödés,csak kombokat kapsz végig.
    mész és hentelsz, néha felszedsz egy két uj fegyvert, ijjat. elég látványos a harc, sztem eddig ebben a játékban a legjobb! (az a legjobb amikor leszurja a faszit :) a kamer fix, néha megy az emberkéd ztán.
  • FREAK
    #251
    valaki? senki? :)
  • FREAK
    #250
    hali

    a képek alapján nagyon tetszik a game, de fölöslegesen nem akarok nekifutni 3CD-nek

    valaki mondjon róla pár szót, olyanok érdekelnek, hogy milyen az irányítás (Blade of Darkness, Joan of ARc, Hitman vagy valami egyébre hasonlít vagy egyik sem), milyen a játékmenet (rpg/action arány), meg egyáltalán mire számítsak, ha leszedem?

    előre is thx!
  • mukika
    #249
    jee!!! naon fasza game!!!!! istenkirály, ilyenre vártam már rég!!! :))
  • Rage47
    #248
    Szasztok!
    1.A vért miért nem lehet beállítani?
    2.Miért áll meg a játék egy csomó időre, mikor kiír egy tippet? Az elején még csak fél percig áll le, de aztán a következő tippnél már nem bírtam kivárni, hogy továbblépjen. Gondoltam biztos meg kell nyomni vmit, pl ütés, de akkor sem volt jó. Kell valami patch?
  • Realist
    #247
    senki?
  • Realist
    #246
    én erre még a #203-as alapján sem jöttem rá beszurna valaki egy képet?

    kösz...
  • Rusy
    #245
    jaja bishop tovább él benne...
  • steweee
    #244
    köszi a tippet, így már tényleg nem volt nehéz. egyébként mi a vége? mert nem értettem. sajnos a felirat nem működött egész játék során, ki tudja miért. a játék menüjében nincs ilyen opció, kint az ini fájlban men hiába írtam át 0-ról 1-re.szal a végső párbeszédet nem értettem, de sztem a csajt végül megszállta a sátán, mert elfeketedett a szeme.
  • Rusy
    #243
    Nem volt nehéz kinyírni sőt könnyű, nekem 25 perc alatt sikerült, amikor leesett csodálkoztam is hogy ennyi?...
    Kövessétek a #155 és még hamarabb ki lehet nyírni
  • Light
    #242


    AKI ELAKADT A JÁTÉK VÉGÉN ÉS NEM TUDJA KINYÍRNI A BISHOPOT!!!...

    Szerencse, h baszta az agyam, h nem tudom megcsinálni a játék végét... + , h a C-hez is értek egy cseppet:).

    Teendők (részletesen írom):
    WinCommander-rel, annak a Szerkesztés (F4) funkciójával nyissátok meg a .../Knight of the Temple/Sbz1/Registry/Ai/ menüjét és az alábbi .xrg fájlokba lépjetek be F4-gyel:

    AiActions_BlackDemon, _BlackKnight, _DemonElite, _DemonFighter, _Torturer, _Knight (tehát azok, akik a végén spawnolnak elénk)

    A jegyzettömbben, ahol szám van írva az utasítás után(teszem azt: *Offensive 1), írjátok át 0-ra - MINDENHOL 0 legyen helyette!!! - és ezt meg kell tenni a fentebb említett fájlok mindegyikével...
    Így nézzen ki mindenhol! (ez pl a BlackDemon első eljárása az átírás után):
    {
    *classname MeleeAdvance
    *Offensive 0
    *OptimalRange 0
    *UnderAttackMod 0.0
    *Angle 0
    *MinExpiration 0.0
    *MaxExpiration 0.0
    *Flags CheckTargetPath MoveEst
    *ActionState 0
    }

    Az eredmény: Az összes ellenfél, akit a Bishop küld, nem fog támadni és védekezni!!! Simán le lehet gyakni őket, a Bishopot meg bekúrhatjátok végre a tűzbe!:)

    Nem 1xű megoldás, de hatásos!:)
    Most vittem végig

    Ha van kérdés, akkor írjátok meg, segítek...
    Hali!
    Sok szerencsét!:)
  • Light
    #241
    Hi!

    Arsenal: Ha még nem jutottál volna tovább...kicsit pontosíts, mert így én nem emléxem...:)

    Raziel.: Igen, az a game vége, amivel többnyire mindenki szopik...
    Én hagyom a ****ba, fent van a gépen, ha lesz hozzá életkód vagy vmi, akkor megcsinálom...nincs szándékomban még jobban felidegelni magam ezen a szaron, és az idegosztályon végezni...:))
    Mellesleg nagyon jó játék, csak a vége nem kellett volna - mondjuk nálam még mindig a Rune a király, és utána szorosan az Enclave...:)

    Pápá!
  • raziel.
    #240
    Csa.

    Ott tartok hogy van egy k...a nagy szörny és tüzet okád, mögötte meg egy tüzkörbe egy pap. na, megölöm a tüzetokádot és utána pap szorja rám a csicskáit sorba....de nem tom megölni őket...
    amugy ez a gamma vége?