359
  • Light
    #199
    Sziasztok!
    Köszi, eljutottam a végére...
    Most meg halál ideges vagyok - megyek egyet Ut-zni, h leadjam a feszültséget, ami tombol bennem!
    Azért elmehetnek a jó ***** a*****ba a készítők a Bishoppal!!!
    Vmi 5let, télleg, nincs? Én úgy próbáltam, h alig sebeztek meg és az Aura-t nyomtam mindig magamra...egy darabig okés, de a B. alig akar sebződni...hiába a kombós ütések...
    Köszi!
    Pás!
  • vytraas
    #198
    Sziasztok. Lehet, hogy már ezerszer írtátok, de lécci segítsetek. Egy működő stratégia a bishop ellen? Mert igencsak idegesítő. Nem akarokom uninstallálni csak ezért...
  • Chaos Mad
    #197
    ebben fix a kamera, már amennyire. néha megy az emberkéd után is azé:)
  • xavier
    #196
    hello

    most nemrég toltam végig a conant , ami nagyon bejött, ill.most tolom a joan de arc-ot, ami szintén egész jópofa.
    Az a kérdése hogy mennyire hajazik ez a gamma ezekre.
    leginkább kamera kezelés ügyben,mert utálom a fixkamerát, mint pl a return of the kingben, meg a lotr játékokban.

    hát előre is kösz az építő választ.
  • Gabe18
    #195
    Ebben tényleg nincs pályaközi mentés,és ha meghalok mindíg az egész pályát újra kell kezdeni?
    Vannak valami oszlopok,de nekem az nemigen ér semmit.
  • zaki
    #194
    jaja, nagyon jó a zene, amikor már alig van életed, mintha egy filmben lennél, és az utolsókat ütöd már, nagyon jó a zene
  • Gabe18
    #193
    De nekem Saitek gamepad-em van...
    Ahhoz meg szedtem már le uj progit,állitgattam,de ennek is csak az lett az eredménye hogy a Pro Evo Soccer-ben is meghülyült,ahol eddig tök jól működött,ugyhogy állitgathattam vissza.
    Mindegy,nekikezdtem bill-egér megoldással.Egész jó,bár nem értem az ilyen játékoknál miért kell a fix kameranézetet erőltetni,mert igy az irányitás helyenként katasztrófa.Szörnyű,hogy hátrálok két lépést,erre hirtelen teljessen máshonnan mutat.Meg ez az ellenfélkijeklölés.Arra üssön amerre nyomom,azt jólvan,csak megzavar örökké hogy most kit is támadok.
    De amúgy tetszik,jo a környezet,grafika is tetszetős /persze nem hatoson.../.De legjobban az a szomorkás zene tetszett ami akkor indul be amikor már majdnem kifekszik a hős lovag,arra a legjobb apritani!
  • insp
    #192
    Gabe, Zaki: másszatok kicsit bele a Logitech profilok beállításába. Nem olyan nagy ördöngősség.
  • zaki
    #191
    nekem is ugyanez a gondom... :(
  • Gabe18
    #190
    Üdv!
    Valakinek sikerült ezt gamepad-el játszani?Mert én a haladást egyszerűen nem tudom beállitani,csak egy irányba hajlandó menni az emberem.Használatgombok,ütés,ilyenek,azok jók.
  • steweee
    #189
    na jó, megvan az ajtó, nem volt nehéz, csak mikor kiforgattam, elfelejtettem megnyomni az ajtót.
  • Pitya
    #188
    Hali
    ha jó gyertyát fogsz meg, kialszik (és nem gyullad meg újra) a láng. Írd fel a próbálkozásaidat, hamar meglesz
  • G_ArchAngel #187
    kellene egy kis segítség...

    amikor visszatérek a monostorba, és a könyvtárt keresem van egy szoba, ahol egy pentagramma közepén dalol egy nőu hang és ezt visszakellene a gyertyákon játszani - de én botfülü vagyok.
    Ha valaki tudja a sorrendet írja be, köszi előre is!
  • steweee
    #186
    a level 12-ben az ajtónak mi a trükkje?azt látom hogy van hozzá két kar amivel lehet forgatni,és hogy az 1-3, 2-4 tárcsákat fogatják meg, amin vannak bemetszések. már kiforgattam úgy, hogy egy teljes vonal legyen az ilyen bemélyedésekből, de arra nem nyílt ki.vagy vmit kellett volna csinálni még mellé.hogyan nyílik?
  • steweee
    #185
    még az elején a kolostorban?előtte egy elég kemény lovagot kellett kinyírni?ha igen, akkor a konyvben látható jelet kell kiforgatni.a szimbólumok egyértelműek, az irányukra kell figyelni
  • Örm
    #184
    Elakadtam annál a résznél amikor egy könyvtár szerűségben vagyok a falon van egy több kerékből álló forgatható valami amin asztrológiai jelek vannak. Hogy kell beállítani a kereket, hogy jó legyen?
  • raziel.
    #183
    ok köszi kiprobálom
  • 3P
    #182
    Light!
    (Sajnos Operával még mindig nem megy a direkt válasz... :-/)

    Szóval a falon látsz ugyaolyan szimbólumokat, mint amiyleneket a kerekeket tekerve ki tudsz rakni. Magyarul, másold le őket!

    ps. Vigyáz minden tekerővel 2 gyűrű is fordulni fog de eltérő szögsebességgel (kb 1 fordulat aránylik az 1/4 fordulathoz arányban, ezt vedd figyelembe!)
  • pedro870
    #181
    kilövöd a vasdarabot
  • raziel.
    #180
    Na elakadtam:(

    Van egy olyan rész, amugy aszem a level16os mentésnél van hogy van egy viz. Na azt leengedem, beteszek egy vasdarabot és továbbmegyekk majd jön egy szakdék....
    na ott mit kell csinálni?
    pls valaki
  • Light
    #179
    Megnéztem, volt róla szó, szal megye...:) Sorry.
  • Light
    #178
    Ez megvan...
    Viszont a ku*va, Jeruzsálemben, a kereket hogy állítsam be??
  • Light
    #177
    Please, segítsetek:

    174

    Köszi!
  • steweee
    #176
    a kamerabeállítás nem mindig a legjobb, de ezen kívül nincs negatívuma a játéknak.úgy látszik ez már az ilyen játékoknál mindig így lesz, nem tudják tökéletesre megírni.de ne legyünk telhetetlenek!jó ez így is
  • steweee
    #175
    nem mondon hogy jobb mint a conan, nem tudok különbséget tenni.jó mind a kettő.egyszer érdemes végigjátszani mindegyiket.még a prince of...-ot tolom mellettük harmadiknak.fél óra ebből, fél óra abból, éppen mennyi időm van.így sokáig kitart egy játék, és nem lesz unalmas
  • Light
    #174
    Sziasztok!

    Örm írta:
    "Jeruzsálemben van egy ajtó, amin valami fogó izé van, mellette van két kar azzal kell tekerni csak azt nemtudom, hogy milyen állásba. Tudna valaki segíteni?"...

    Én is itt tartok, és hiába forgatom el úgy, h a falon lévővel legyen azonos, baszik továbbengedni...
    Heelp!

    Koszi!:)
  • zaki
    #173
    esetleg van olyan, aki Logitech Dual Action gamepaddal tolta a játékot?
  • zaki
    #172
    mi az, hogy temples szar? viszlát
  • Örm
    #171
    Annaál a résznél amikor egy ajtón kell forgatni két kereket mit kell csinálni?
  • Sephi
    #170
    2004-et irunk a jo eg aldja meg oket.

    Az utobbi par honapban 3 ilyen stilusu jatek jelent meg! Ezek hulyek?

    Ez a Temples xszar mitolb jobb mint a Conan vagy az a masik barosmak a Joan Arc ?
  • zaki
    #169
    holnap jön meg a gamepadom, tv-n fogom én is tolni már a gamepaddal, jó lesz :)
  • steweee
    #168
    szerintem állati klassz játék, pont így képzeltem el.nagyon hasonlít a vampires the masquarade-ra, csak jobb attól
  • CarajoEsp
    #167
    Akkor ajánlom tölts vissza ,mert így nem fogod tudni megölni.:(
  • Gear
    #166
    ". az a Tűzszörny meg mikor tüzet fúj simán sebzi a blokkoló emberemet :(("

    Hát persze:P hisz a tüzet csak Samurai Jack képes karddal hárítani
  • Valen
    #165
    Na én is eljutottam a főmuffig, de:

    1. mire odaérek a fehér csik csak félig van tele, mert mindig gyógyítani kellett :((
    2. az a Tűzszörny meg mikor tüzet fúj simán sebzi a blokkoló emberemet :((
  • 3P
    #164
    Ó dehogynem! :)

    Csak eddig net közelben sem voltam, a játéktól meg még mindig túl távol vagyok... :)

    Na amint lehetőségem lesz igyekszem ezzel a módszerrel leőlni őket.
    Többnyire a láva szörnyek szoktak csúnyán kipicsázni...
  • CarajoEsp
    #163
    Senki nem dicséri meg a leírásom?:DD
  • Valen
    #162
    tudja a bánat, mikor 2x találkozom azzal a szellem csajjal és a leölt kislány van az utcán, az után :))
  • zaki
    #161
    közel? hanyadik páláynál vagy?
  • Valen
    #160
    na túljutotam rajta, most vagyok a Szet Városban :)) érzem már hogy közel a vége, de már csak holnap fogom befejezni :))