44078

ibogldrc.jpg


  • 9csöves9
    #43757
    Ez így volt 2 éve is.
  • Lacee86
    #43756
    De durva. A Coppa Italia döntő új időpontját nem is most találták ki, hanem előre rögzítve volt. :O
    link
  • Lacee86
    #43755
    Amúgy most aztán jönnek ám a kárörvendések a 3-1 után, meg hogy a Madrid majd így meg úgy, meg hogy eközben ők a Sevillát verték 4-1-re stb. És olvastam még ennek a drága Murinnyónak a nyilatkozatát is, hogy őket nem érdekli a PL, mert az Európa Liga a BL indulásért... Vannak csapatok még itt a szezonban, akik a BL-ért játszanak. Csak ugye nem mindegy, hogy az indulásért, vagy a megnyeréséért. :D
  • Lacee86
    #43754
  • Trunks
    #43753
    Itt a nagy BL-re és bajnokságra való koncentrálás miatt mindenki átsiklott két dolog felett: egyrészt éltünk az opciós jogunkkal és véglegesítettük Benatiát 18 millióért, ami egy ilyen kaliberű védőért bakfity jelenleg. Egyedüli hátránya, hogy Rugani jövőre is nehezen fog helyet találni magának, ha Barzagli továbbra is ilyen szintet tud hozni, és nem lesz sok sérülés hátul.

    A másik pedig, hogy mialatt a Juve bejutott a BL döntőjébe, az Inter kirúgta Piolit (is), ezzel beelőzve minket végrehajtották a szezon elején mindig valószínűtlennek tetsző, de kemény munkával és némi szerencsével elérhető triplázást.



    Utoljára szerkesztette: Trunks, 2017.05.15. 17:08:18
  • Rockynhooo
    #43752
    Annyi pénzt képen láttam max :D
  • limperatore
    #43751
    en tudok 2000 eur ert ha erdekel
  • Trunks
    #43750
    A tudaton kívül, hogy nincs meg a bajnoki cím marha nagy gondot nem látok. Meg kell verni otthon a Crotonét, és megvagyunk, vagy akár az utolsó fordulóban a semmiért nem hajtó Bolognát idegenben. Legalább nem csak a BL-döntőre kell felpörögni, hanem előtte is lesz 1-2 élesebb meccs a kupadöntő után.

    Megérdemelte a Roma a második félidő alapján, jobbak voltak és jobban is akarták a győzelmet.
  • Lacee86
    #43749
    Azért eléggé bosszant most, hogy a kupadöntőt pont a Roma elleni meccs után 3 nappal kellett betenni. Nyilván, ha később van, akkor ma nem B csapattal kezdünk, és akkor megvan minimum az X.
  • Rockynhooo
    #43748
    Én el tudnék jutni, de jegyet fix képtelenség szerezni :( Azért meg nem költök, hogy téren nézzem kivetítőn, még ha az is marha nagy élmény lenne.
  • 9csöves9
    #43747
    Cardiffba gyanús, hogy nem jutok el, Pesten viszont szerveződik egy nagyobb volumenű közös esemény a döntőre a jch rendezésében, akit érdekel jelezzen majd.
  • 9csöves9
    #43746
    Kár, hogy a piros lapok nem törlődnek a döntő előtt, egy percig sem haragudtam volna, ha valaki telibe veri azt a férget. Allegri behozhatott volna egy feláldozhatót, aki úgy sem kerülne a döntő közelébe, megért volna annyit.

    Kicsit hiányzott nekem a lefújás utáni, eufórikus "ott van bazdmeg!!" érzés, de annyi baj legyen, jussunk be máskor is ilyen simán :)

    Kemény lesz ez a római kirándulás, nagyon pihentetni nem tudunk a kupadöntőre, Marchisio és Khedira kidőlt, hátul lehet kicsit variálni, elől meg a gála-négyesnek játszania kell holnap is. A Lazio pihenteti a fél kezdőt.
  • Lacee86
    #43745
    Tudom, hogy ez udvariaskodásnak tűnhet csak, de azért akkor is szimpatikus, ahogy Zidane nyilatkozott:
    link
  • Lacee86
    #43744
    Most tudatosult bennem basszus, hogy 3 napon belül 2 meccset játszunk a Stadio Olimpicoban... Reméljük, szép lesz mindkét fellépés. :D
  • Lacee86
    #43743
    Én amúgy sajnálom, h ilyen kurva sokat kell várni a döntőre. Simán lehetne 1 héttel korábban is.
  • Count Adyn
    #43742
    :)
  • Lacee86
    #43740
    Valószínű. Bár Real és Cörö divat drukker iszonyat sok van...
  • bakkerman
    #43739
    Buffon nagyon megérdemelné a BL trófeát,egy legenda pályán,és pályán kivül is,akik semlegesként fogják nézni a döntőt a nagyrészük a Juvenak fog szurkolni,ez tuti
  • Trunks
    #43738
    Tükörsima volt, ahogy kellett. Glik pedig egy rohadt tahó, de ezt tudtuk eddig is. Be kell húzni a döntőt, nincs mese.
  • argo001
    #43737
    Meg kell nyernetek a BL-t.
  • Lacee86
    #43736
    De selejtezős hely, mivel a kupadöntő mindkét résztvevője (Juve és Lazio) helyezés alapján már kvalifikélta magát európai kupaszereplésre. Ilyenkor a 6. helyezett is játszhat EL selejtezőt.
    link
    Utoljára szerkesztette: Lacee86, 2017.05.09. 18:12:04
  • Trunks
    #43735
    De még az Intert megelőzhetitek, az azért siker!!! Amúgy meg az EL-indulásnak semmi értelme, ha csapatot akarnátok végre építeni, akkor nem venné el az energiát a bajnokság elől. Én is jobban örülnék, ha lenne 1-2 erősebb rivális, feltéve ha nem az Inter az. Mondjuk ők a megszokott megérdemelt helyükön vannak jelenleg.
  • szucsy89
    #43734
    :?SD_M_SAD:?SADMSAD:?
  • Count Adyn
    #43733
    Basszus és szücsynek igaza van valamiben, eszem megáll
  • szucsy89
    #43732
    tévedsz, az már nem selejtezős hely
  • Lacee86
    #43731
    Balfaszok vagytok, az igaz, de EL az lehet. Most is 6.-ak vagytok, az még EL selejtező.
  • szucsy89
    #43730
    sajnos balfaszok vagyunk. ennyi. jövőre nem lesz EL sem, pedig nagyon kéne nektek is 1-2 igazi rivális a bajnokságba
  • Lacee86
    #43729
    Ennyit arról, hogy én azt hittem, a Róma esetleg botolhat a Milan ellen...
  • Lacee86
    #43728
    Amúgy a Róma szívhatja a fogát. Ha ma nem nyernek, akkor már a Napoli is előttük marad.
  • Count Adyn
    #43727

  • Count Adyn
    #43726
    Ha igy visszagondolok gyakorlatilag a egész meccsen egyik lapot se kellett volna kiosztani kb:)
  • Lacee86
    #43725
    Szerintem a 2.-ért adható volt a sárga, az 1. viszont nem volt az.
  • Trunks
    #43724
    Hihetetlen Mihajlovics hogy kiakadt. Még ha igaza is volt, akkor se lehet így hisztizni, mint egy kislány. Én se adnék ezért sárgát, de éppenséggel a szabály szerint a veszélyes becsúszás büntethető, még ha a védekező játékos a labdát rúgja is el.

    Tipikusan az a meccs volt, amit általában megnyerünk 3-1-re/2-0-ra, csak nem lettek berúgva a helyzetek. Kedden más csapattal, más ellenfél ellen, más tétre, más mérkőzés lesz. Jó volt ez így, hogy a végén összejött az x.
  • Count Adyn
    #43723
    Hát kb:) de a bíró az tényleg valami másik dimenzióban élhetett vagy nemtudom semmi korrelációt nem mutatott a valósággal egyik csapat felé se:D
  • Lacee86
    #43722
    Szerintem ma az a "tipikusannemjönösszesemmi" nap volt. Kivéve az 1 Pipita lövés. :)
  • Count Adyn
    #43721
    Hát ezen a meccsen egy idényre való balfaszkodást összehoztak a srácok:) Azt hittem már kiszopunk emberelonybn ugy hogy az ellenfélnek 1 kaput eltaláló lövése volt lel
  • Lacee86
    #43720
    Én csak azt sajnálom, h ilyen véleményes pirossal jutottunk emberelőnybe, mert majd jön megint a bundázás. Pedig az igazság az, h a spori össze vissza fújt, hol ide, hol oda. Borzasztó gyenge játékvezető...
  • Rockynhooo
    #43719
    Legalább döntetlenre mentette a csapat derbit.
    "Szegény" Torino :D Higany góljánál azonnal az utolsó mp-s Pirlo gól ugrott be, hasonló szitu volt.
  • Lacee86
    #43718
    Bocsi, egy tesztautomatizáló cuccot próbálgattam. :)
  • Lacee86
    #43717
    Ez egy teszt szöveg.