44078

ibogldrc.jpg


  • Rockynhooo
    #43958
    Ma este vegre valami izgalmas ujra
  • Count Adyn
    #43957
    első hely egyértelmü volt mondjuk:)
  • Lacee86
    #43956
    Én úgy vagyok vele, hogy jobban féltem volna a Spurstől még 1 hónapja. De most azért az látszik, hogy a PL-ben pl. nem megy nekik annyira. Ettől függetlenül egyáltalán nem ígérkeznek könnyű ellenfélnek. Küzdelmes 2 meccsre számítok, de bízom a csapatban.
  • Rockynhooo
    #43955
    Tottenham. Kellemetlen de nem teljesithetetlen. Elso gondolatom az volt, hogy meg jo hogy nem holnap jatszak a meccseket, mert jelenleg nekik adnam. De 2 honap alatt sok minden tortenik meg.
  • Lacee86
    #43954
    Teljesen le voltam törve tegnap, igazából még ma is... Egy ekkora legendának hogy érthet így véget a válogatott karrierje?? :(
  • Rockynhooo
    #43953
    Úgy képzeltem, hogy Buffon majd a VB-n fejezi be a karrierjét
    Muszáj lenne valami szépet alkotni klub szinten a szezon végére...
    Utoljára szerkesztette: Rockynhooo, 2017.11.13. 22:48:11
  • Lacee86
    #43952
    Az, de azért kicsit rám hozta a frászt az 1. félidő. :)
  • Count Adyn
    #43951
    Nah ez tökéletes forduló volt:D
  • Lacee86
    #43950
    Most megmutatta a csapat, hogy mit tud. Szorongatott helyzetben, nem éppen kipihent állapotban képesek voltak így játszani. Khedirának pedig talán élete meccse volt. :)
  • Lacee86
    #43949
    Szerintem nem a 11-est nem tudja jól rúgni Dybala, hanem az ilyen nagy nyomást nem tudja (MÉG) kellően kezelni. Majd megtanulja idővel, de persze ettől még rúghatja más is a tizit. Nem érdemeltünk ma vereséget, de hát ez van. A Lazio 11-ese meg azért maradjunk annyiban, hogy könnyű síppal volt befújva.
  • Trunks
    #43948
    Ezt a meccset hogy sikerült elveszteni, azt még mindig nem értem. Ha már a múltkor szídtuk a VAR-t, akkor most említsük meg, hogy ezt a 11-est (ami szerintem egyértelmű volt) nem kaptuk volna meg a technológia nélkül. Viszont Dybala megint pocsékul rúgta. Én azért elgondolkoznék azon, hogy a következő büntetőt kaphatná Higuain. Idén a VAR miatt több a 11-es, még fontosabb lenne berúgni őket. Nem mondom, el lehet rontani, de nem zsinórban kettőt ilyen gyengén, helyezés nélkül. Ráadásul jó eséllyel 4 pont ment el ezen a két rontáson.
  • Lacee86
    #43947
    Ahogy mondod, kb amikor a bíró, vagy valamelyik asszisztense úgy gondolja. De ez szerintem egy hülyeség. Pont a VAR-nak/VAR-oknak kellene szólnia a bírónak az arra alkalmazható szituknál (gól, les, piros lap, 11-es), ha az ő véleményük ellentétes a video alapján, és ekkor kellene visszanéznie a bírónak is. Nincs kitalálva az egész még sajnos.
  • Trunks
    #43946
    Jaja, szerintem is kb. ez van. Egy gondolat csak: Lichtsteiner azért nem kapott pirosat, mert nem direkt megütötte Paput, hanem csak eltartotta magától. Szerintem nem ért pirosat a dolog, de egyértelműen szabálytalan volt. Azt én se értem, mikor néznek vissza dolgokat. Amikor a bíró úgy gondolja?
  • Trunks
    #43945
    Ez a VAR se működik rendesen. Az alapötlet ígéretes, de nem sikerült jól megvalósítani. Szerintem jó, hogy nem adták meg Mandzukic gólját, de érdekes, hogy 15 másodperccel a gól előtt elkövetett szabálytalanság miatt nem adják meg a találatot. Közben meg a Genoa úgy kapott 11-est ellenünk, hogy lesről lépett vissza a szabálytalanság előtt a csatár. Hektikus az egész.
  • 9csöves9
    #43944
    Fasz se gondolta volna ilyen kezdés után, hogy ebből ez a komédia lesz. A var-ellenesek most kaptak rendesen muníciót. Én teljesen a technika bevezetése mellett vagyok, de ez így ebben a formában egy kész vicc, évek óta sokkal több Mikiegér-Kupán kellett volna tesztelniük.
    Ezzel 2 dolgot érnek el, egyrészt teljesen megzavarják vele a játékosokat, amivel már tönkrebasszák a meccset, másrészt mégjobban hitelét veszti a játékvezetés. Eddig lehetett azzal takarózniuk, hogy gyors a játék, pillanatok alatt kell dönteni, csak egy szögből látja stb. de ha így visszanézegetve is baromságot ítél akkor azzal csak ország-világ előtt bizonyítja, hogy vak, segghülye, csal akármi. Nincs semmi konkrétan meghatározva, hogy ki, honnan, mennyit néz vissza, ki dönti el, hogy egy adott esetet vissza kell nézni vagy sem stb. Visszafújja Lichtsteinert, szándékos ütésért, legyen úgy. Miért nem piros? Befújja a 11-est, látja, hogy nem kéz, de azért meghagyja az ítéletet. Közben az Atalanta szépítés előtti szabadrúgást nem nézik vissza, vagy azt, hogy éppen, hogy takarítják el Higuaint a 16-oson belül. Idén viszonylag sok meccset elkaptam a Serie A-ban, össze-vissza alkalmazzák a videót, csak az Internél háromszor láttam olyat ami megért volna egy visszanézést, de eszébe nem jutott senkinek. Biztos nem dobta be a zászlócskát az ellenfél edzője...
    Utoljára szerkesztette: 9csöves9, 2017.10.01. 23:01:39
  • Lacee86
    #43943
    Hát csak az a baj, a védelmi gépezetünkhöz akkor is kellett Bonu, ha pont a védekezésben ő is volt a leggyengébb. Eléggé szívjuk még a hiányát, valljuk be. :/ Höwedest várom, hogy mikor épül végre már fel.
  • Trunks
    #43942
    Még nem vonnék le nagyobb következtetést, nagyon a szezon eleje. Jó esetben fel fog javulni, rosszabb esetben kiderül, hogy kellett Chiellini és Barzagli hozzá, hogy ennyire jónak tűnjön. A vicces a dologban, hogy eddig úgy tűnik a Milanban kijön, hogy nem a védekezés a legnagyobb erőssége, nálunk meg jelentkezik a hiánya a labdakihozatalban.
  • Lacee86
    #43941
    Csak egy Bonucci kinézetű klónt. Az eredeti még mindig nálunk van.
  • Count Adyn
    #43940
    :DD
  • szucsy89
    #43939
    Kit adtatok ti el nekünk? Bonucci eddig katasztrófa.
  • Lacee86
    #43938
    Jókat védett Sirigu a 2. félidőben, ezek nélkül 7-0 vagy 8-0 is lehetett volna simán. :D
  • Count Adyn
    #43937
    Dybala csak 2őt rugott tegnap, kezd lustulni:) Szegény toro csoda hogy csak 4 et kaptak :))
  • Trunks
    #43936
    Egyetértek, Matuidi rögtön felvette a fonalat, ez a Bentancur gyerek pedig sok jóval kecsegtet. Mandzukic megint remek volt, és szerintem Cuadrado se játszott rosszul, egy az egyekben időnként tarthatatlan. Még Asamoah volt kellemes meglepetés, ezen kívül a többiek elég visszafogott teljesítményt nyújtottak, főleg a támadószekció. Ettől függetlenül Szcsezzghtnynek (asszem sikerült jól írni) nem volt védenivalója. Akármilyen elcsépelt is, nem lehet minden meccsen brillírozni és hármat rúgni, kellenek a szorosan behúzott meccsek.

    Hétvégén városi derbi, rég volt ilyen jó a Torino, és tavaly is szoros meccseket játszottunk velük. Aztán pedig jön az Olympiakos.
  • 9csöves9
    #43935
    Szenvedős egy csörte volt ez a tegnapi, de egy hétközi rangadón nem is várok soha brillírozást. Sok gyenge teljesítmény volt, hagyjuk is, de akiket mindenképp ki lehet emelni az a Matuidi-Bentancur páros. A francia 100%-kal passzolt, nyerte a párharcai nagy részét és rengeteget futott. Allegri pont a meccs előtt emelte ki, hogy ilyen játékos kell neki aki nem pofázik, csak melózik csendben. Bentancur pedig úgy játszott mint aki évek óta a Serie A-ban tolja, nagyon pozitív meglepetés eddig a srác, lehet még a végén valami jó sül ki Tevez elajándékozásából.
  • Rockynhooo
    #43934
    Nekem is fura érzésem van az idei átigazolásokkal kapcsolatban. Ha egyenként megnézem a neveket akkor örülök, de egyelőre csapat szinten nem látom, hogy működhetne a dolog. Persze időre van szükség, de az eddigi szűk egy hónap azt mutatja, hogy akkor játszanak a legjobban, ha a tavalyi kezdő van a pályán (Bonut leszámítva). Matuidi befér középre darálni de a támadókkal / szélsőkkel nem tudom mi lesz...
  • 9csöves9
    #43933
    Elképesztő a gyerek. Én most már nem is azért aggódok, hogy a közeljövőben elviszi valaki, hanem attól, hogy elkezdik módszeresen aprítani és hosszabb időre megsérül, mert egyszerűen tarthatatlan.

    Az újakkal mindig várni szokott Allegri és be is vált eddig szépen, de valahogy tényleg nem sikerült megtalálni most az egyensúlyt az igazolásoknál, nagyon orrnehéz lett a csapat,teljes teltház van elől. Higuaint se lehet kivenni, mert már most látszik, hogy elég frusztrált és Pjaca is lassan felépül, őt se kéne hagyni hogy 2 évet elvesztegessen itt a karrierje elején.
  • Trunks
    #43932
    Nem volt gyenge ez a mesterhármas ma Dybalától. Mintha kicserélték volna nyáron. Már csak 3 gól hiányzik a tavalyi termeléshez, ez októberre meglehet.

    Mandzukic ma is nagyot játszott, egyszerűen nem látom hogy lehet kihagyni ha egészséges. Viszont akkor hova fér Cuadrado, Costa és Bernardeschi? Persze még nagyon a szezon eleje, de mintha Allegri se tudná, hogy hova rakja őket.
  • Count Adyn
    #43931
    Ja és sokba fog még nektek kerülni bonucci, raiola máris vergődik hogy donnarummának igértek a kapitányságot :D
  • Rockynhooo
    #43930
    Azért cserének semmiképp sem nevezném mivel az egyik 40 millióba a másik 12be fájt.
  • Count Adyn
    #43929
    38 milla különbség nem véletlen azért:) amugy meg bonucci is szépen végignézte ahogy a lazio 4 et gurit nektek, immobile szénnészopatta kb :D szal azért csak csendesen örüljél :DDASD
  • szucsy89
    #43928
    Jó üzlet volt a De Sciglio - Bonucci csere :D :D :D
  • Lacee86
    #43927
    Azért Messi megint jól vitte a hátán a csapatát. Ami minket illet, nyilván más a meccs, ha Mandzu, Chiellini, Marchisio, Khedira és Höwedes nem sérültek, Cuadrado meg nem eltiltott. Emellett a helyzetkihasználás is gyatra volt sajnos, mert azért helyzetünk -főként az első félidőben- volt jócskán.
    Utoljára szerkesztette: Lacee86, 2017.09.12. 22:58:01
  • Tibre
    #43926
    én sem örülök elhiheted és ez elsősorban nem is a védelem hibája csak a 3:0, a középpálya kibaszott átjáróház.
  • Lacee86
    #43925
    De Sciglo a pályán sincs már, de az összes gólt végigmozizzák a védők, szóval miről beszélünk... 3-0, ez már a gyalázat kategória, elsősorban a 2. félidő. Megint teljes összeomlás... :(
  • Tibre
    #43924
    mert? mondjál vmi ellenérvet ha tudsz. de scigliot már a lazio ellen is megfutották a győztes gólnál, az meg kurvára nem érdekel, hogy ki sérült vagy eltiltott vagy nincs nevezve. ebbe a juvéba egyedül szélen van megfelelő mennyiségű ember, de ott 3 csapatnyi kb, békaképű még variálgathatott is volna.
  • Lacee86
    #43923
    Barom...
  • Tibre
    #43922
    egy ilyen de sciglio, hogy húzhat fel egy juve mezt de most tényleg? ássák el a határon jó mélyre. és itt jön be a dupla szopás ha hülye az edző, mert az egy dolog, hogy nem jön ki bonuccival vagy alvessel, de a saját kis fostos kedvencével pótolni a klasszisokat égbe kiáltó bűn sztem egy ekkora csapatnál.
    Utoljára szerkesztette: Tibre, 2017.09.12. 21:35:04
  • Rockynhooo
    #43921
    De Sciglio, Benatia, Bentancur, Matuidi, Costa is a kezdőben Kíváncsi vagyok ebből mi fog kisülni?! Rég láttunk ennyi nem megszokott arcot egyszerre a pályán :)
  • Count Adyn
    #43920
    hát a csoportelsőség az olyan dolog, amikor nem jött össze megszoptuk, amikor összejött megszoptuk :D
  • 9csöves9
    #43919
    Törökök, betegek ennyi. Én nem is szoktam ezeket olvasni, amúgy is idegesítő a sok indonéz meg faszomtudja milyen népség akik általában kommentelnek. Mondjuk a hétvégi meccs kapcsán pont láttam egy jót kb így szólt: "Dybala akkorát játszott a becserélése után, hogy azon gondolkoztam kifizetem mégegyszer a belépőt" :D

    Elég gyászosan utazott a csapat Barcelonába, Cuadrado Ramos miatt eltiltott, Lichtsteiner kapitány ugye alapból nincs nevezve, Chiellini, Marchisio, Khedira, Mandzukic és Höwedes sem utazott a csapattal. Egy erős kezdőt így is fel lehet pakolni, de azért nem jó így nekimenni rögtön annak a meccsnek ami kb. dönt a csoportelsőségről.