44078

ibogldrc.jpg


  • Lacee86
    #43918
    Ti vágjátok, hogy ezeket az idióta Galata képeket milyen apropóból trollkodja a sok f*szkalap mostanában a Juve képei alá? Kezd kurva idegesítő lenni...
  • Grove4
    #43917
    Dybala nagyon elkapta a fonalat, remélem ez hosszabb távon is kitart.
  • Lacee86
    #43916
    Mandzué az év gólja az UEFA szavazáson! :) link

  • 9csöves9
    #43915
    Höwedes szerintem is tökéletes választás, igazi Marottás igazolás. Ha elő lesz véve a 3 védős szisztéma, oda is bátran be lehet tenni.
  • Trunks
    #43914
    Ha Dybala hasonlóan folytatja, akkor tényleg jó volt odaadni neki a 10-est.

    Höwedes érkezik a védelembe. Szükség esetén a hátvédsor bármely pontján bevethető (a világbajnok német válogatottban is balhátvédet játszott). 2 milliós kölcsön+8 millióért kötelező megvenni bizonyos feltételek teljesülése esetén. Szerintem remek igazolás, 29 évesen pont a legjobb korban van egy védőhöz képest, potom áron mozdítható volt, a németek pedig valahogy be szoktak válni. Nyilván nem tudja ugyanazt, mint Bonucci, de egy az egyben úgyse lehetett őt pótolni. Asamoah így távozhat is, még egy szélsőhátvédet kéne szerezni, és akkor mehetne Lichti is.

    Schick pedig a Romába megy végül. Marotta nem akarta rögtön megvenni, hanem egy évig a Sampban hagyta volna kölcsönben, aztán meglátjuk. Remélem azért egészséges marad a srác, adott esetben még később is meg lehet venni.

    Ha így marad én elégedett leszek a mercatóval.
  • Lacee86
    #43913
    Izgalmas volt. :)
  • Count Adyn
    #43912
    uristen ez a meccs:DD
  • limperatore
    #43911
    majdnem eltalaltad
  • Rockynhooo
    #43910
    Komolyan egy vicc ez a sorsolás, de az évek alatt eljutottam oda, hogy már nem idegel csak mosolygok rajta. Megint lett pár EL szintű csoport, meg olyan is ahonnan Chelsea, Roma, Atletiből egy tuti nem lesz már 16 között sem...

    Otthon verni kell am mindenkit.
  • Trunks
    #43909
    Vicc az egész mióta az első kalapba 8 bajnok kerül. A második kalap jóval erősebb, meg is szívtuk. Kemény csoport, de azért nyilván tovább kell jutni.
  • Lacee86
    #43908
    Csoport tipp? Szerintem Porto, Spurs, Maribor.
  • 9csöves9
    #43907
    Erről van szó. Nem tudom, hogy ez lesz-e a módi, de egy rövid összefoglaló alapján a fordulóban mindegyik 11-esnél megnézték, talán ez levesz egy kis lelki terhet is a folyamatos stresszben lévő gyökér sporikról.

    Kezdésnek jó volt, örömteli, hogy mindhárom csatárunk betalált, Dybala kapufájáért kár. Korai még, de úgy érzem ő erre a szezonra fog igazán beérni.
  • Trunks
    #43906
    Remek ez a VAR, már vagy 10 éve ezt mondom, hogy be kéne vezetni. Még mindig nem az igazi, mert a játékosok még nem kérhetik, de kezdetnek jó. A sok baromnak, akik állandóan azzal jöttek, hogy "fúúú nem jó, mert mennyit állna miatta a játék", üzenem, hogy 40 mp. alatt megvolt az ítélet. Két bedobással több időt húznak a játékosok a második félidőben.

    Szép volt a két gól, a kontraszt viszont nagy volt. Elsőnél Pjanic rossz passza, utána Lichtsteiner rossz beadása, szép befejezéssel. A másodiknál viszont hatalmas zsugát adott a bosnyák.
  • Rockynhooo
    #43905
    tess. csak adblockert ki kell kapcsolnod hozzá :\

    Egy újonc sincs a kezdőben, viszont Rugani ott van
    Van egy olyan érzésem, hogy Padoin bekotor egyet :D
    Utoljára szerkesztette: Rockynhooo, 2017.08.19. 18:07:33
  • Csacsi
    #43904
    Valaki tud linket adni? Mert a banok oldal nem jön be...pedig mindig onnan vadásztam :(
  • Trunks
    #43903
    Ez jól hangzik. Egy kategóriával szerintem mindenképp jobb, mint N'Zonzi, aki eleve dupla ennyi lett volna, Maticért meg mi értelemszerűen nem adnánk 50 milliót. Persze megint sok a fanyalgó, de azért ha megnézzük mások kit vettek erre a posztra, illetve ki volt most mozdítható, Matuidi ott van a legjobb megoldások között. Remélem beválik.

    A kérdés csak az, jöhet így a 4-3-3? Ha igen, akkor ki lesz a két szélső? Mandzukic megy vissza középre cserecsatárnak? Több kérdést vet fel, mint amennyit megválaszol. Hihetetlen mennyi variáció áll Allegri rendelkezésére. Gyakorlatilag mindent játszhatunk: 3-5-2, 4-4-2, 4-2-3-1, 4-3-3 és ezek variációi.
    Utoljára szerkesztette: Trunks, 2017.08.17. 17:33:06
  • 9csöves9
    #43902



    #43901: Megnéztem róla pár videót, a kapu előtt sem elveszett, jó bal lába van. Ráadásul az elmúlt 4 szezonban 90% felett passzolt Franciaországban, persze ott a PSG általában cicázott az elmúlt években. Pozitív vagyok vele kapcsolatban.

    Cuadradot sajnálnám, de tavasszal nála (és Allegrinél?) eléggé megtört valami, nagyon úgy tűnik, hogy távozik.
  • Trunks
    #43901
    Összehasonlításként a Barca pár napja vette meg Paulinhót Kínából 40 millióért, ő 1 évvel fiatalabb Matuidinél. Ehhez képest pláne jó az ár. Mondjuk nem tudom a PSG-nél ki fog védekezni, de túlzottan nem is zavar. Ezzel azért meglesz az "izom" a középpályára, lassan egész jónak tűnik a mercato. Keitát még nagyon rebesgetik, de akkor valszeg el kell adni Cuadradót. Plusz egy középhátvédet is szeretnének Marottáék, de nem látom ki lenne az, aki erősítést jelentene. Dobjuk be Ruganit a mélyvízbe, jövőre meg jön még Caldara, Benatia+az öregek pedig megoldják a maradékot.
  • Rockynhooo
    #43900
    Jogos. Egy Mandzukic kaliber a csillagokat is lehozhatá az égről akkor se kerülne be :D
  • Trunks
    #43899
    Megérdemelte a Lazio, jobbak voltak. A szezon első meccsétől meg nem kell megijedni, Bonuccival se lett volna ez sokkal jobb.

    #43897: Kár ezzel foglalkozni, egy szimpátiaszavazás az egész, teljesen független a nyújtott teljesítménytől. Buffon is a neve miatt van ott, még a Juvén belül se raknám a top 3-ba, nemhogy az egész mezőnyben. Ha Dybala nem tavaly robbant volna be a köztudatba, akkor ő lenne ott Gigi helyén. Ugyanígy vicc, hogy emberek azzal érvelnek, hogy Cristianónak kell ezt nyernie, mert a döntőben mennyire jó volt. Akkor is kapott aranylabdát meg minden egyebet, amikor hamarabb kiestek és semmit se csinált az egyeneskieséses szakaszban. Logikát kár az egészben keresni, a legjobban eladható nevek vannak ott, ennyi.
  • 9csöves9
    #43898
    Úgy néz ki Matuidi röpke 2 év után megérkezik. 18+2 millió, lejár jövőre a szerződése, de a mai árak mellett szerintem teljesen korrekt ennyiért.
  • Rockynhooo
    #43897
    Nem nyerheti meg nyilván, de legalább top3 jelölt között van :)
  • 9csöves9
    #43896
    Ez oszt igen volt...megérdemelte a Lazio, lesz itt bőven meló. Mindenesetre ha Dybala párban lövöldözi majd a 11-es meg a szabadrúgás gólokat akkor jó helyre került az a mez.

    Akit ez a duplanulla Lukaku így megver egy az egyben ilyen kiélezett szituációban az akassza szögre a stoplist szerintem...
  • 9csöves9
    #43895
    Szerintem az, hogy ilyen későn és váratlanul lett ez bejelentve, az azt mutatja, hogy egyáltalán nem volt ez egy tervezett lépés (eladtak már egy csomót az új 21-es Dybala mezekből), nincs köze hozzá az előző szezonnak és Bernardeschinél se lehetett ez még képben. Egyszerűen az adidas rághatta a vezetés fülét, hogy azért valakit illene belebújtatni, másrészt mostanra tűnhettek el a Barcelona/Real Madrid hangok a kicsi fejében. Legalábbis erre a szezonra...

    Este szuperkupa, megint lehet gürizni egy kupáért amit papíron már megnyertünk májusban. Mondjuk a Lazio elleni mérlegünk alapján illene behúzni. Nálunk a kezdőbe szóbajöhetők közül szinte mindenki egészséges, Cuadradonak van kisebb sérülése. A Lazionál Felipe Anderson és Keita hiányzik majd, utóbbinak semmi baja, de nem nevezték, mert nem tetszik Lotitoéknak, hogy teljesen meghülyült a Juventusba igazolás lehetőségétől. Én jó játékosnak tartom, de ha összejön, hova a francba teszi Allegri?
  • Trunks
    #43894
    Csak nekem volt ez váratlan? A tavalyi szezonja szerintem kifejezetten közepesre sikeredett, ezt értem a mutatott játékra és a gólokra is (bajnokság 11 gól/31 meccs, BL 4/11). Persze, akik 3 meccset láttak a szezonból, azok el vannak ájulva, mert a Barcának két szép gólt lőtt. De ezen kívül néhány jó meccs, ritkán sorsdöntő, plusz pár szép megmozdulás. Konkrétan az első juvés szezonja jobb volt, mint a mostani. De hát nyilván jórészt marketing döntés ez. Így Bernardeschi gondolom meg se kapta a lehetőséget, hogy övé legyen a 10-es.
  • Lacee86
    #43893
    Szavazzatok Mandzura! link
  • 9csöves9
    #43892
    Biztos, hogy elég nagy jövés-menés lesz még. Lemina elment Angliába, Rincon megy a Toroba, Asamoah, Lichtsteiner és Cuadrado is benne van a pakliban, hogy távozik. A középpályára így minimum 2 ember is jön szerintem és nem a Sturaro féle lelkes keretember fajtából. Az említett Can mellett szó van egy Lazios pakkról ( Keita, de Vrij, Milinkovic-Savic), a Matuidi-N'Zonzi vonal is él és újabban bedobták a Juve-Romákon roppant szimpatikusan viselkedő Strootmant is. Ha minden igaz Lemina távozásával szinte 0-ás a mercato, meg lennék lepve, ha ez nem közelítene a -100-hoz augusztus végére...
  • Gabor77
    #43891
    Can...kiegyensúlyozott teljesítményt nem tud nyújtani. Nem egyszer volt olyan, hogy meccsekre eltűnt. Előző szezonban Henderson,Lallana és Wijnaldum mögött vészmegoldás. Sokat játszik, de nem a tudása, hanem a sok sérült miatt.
  • Lacee86
    #43890
    Mai: link
  • Count Adyn
    #43888
    Emre Can-t olvastam ma 25 millárt de gyanus hogy összejön:)
  • Rockynhooo
    #43887
    Van még tervben valakinek a leigazolása, akár csak pletykák szintjén?
    Attól tartok még beesik a hónap végéig egy Hernanes kaliber aztán csókolom, csak akkor inkább ne jöjjön senki :D
  • 9csöves9
    #43886
    Eddig teljesen pozitív minden megnyilvánulása, pedig amikor megláttam a szerződtetése előtt női ruhában flangálni, egy erős lila múlttal megspékelve, azért voltak fenntartásaim vele kapcsolatban :D
    A képek alapján fizikailag is rendben van, nem egy Dybala típus. Nagy reményeket fűzök hozzá.
  • Lacee86
    #43885
    Szimpatikus megnyilvánulás, pedig tényleg ott volt a lehetőség előtte.
  • Trunks
    #43884
    A 33-ast választotta végül, mondván a 10-est még ki kell érdemelnie.

  • 9csöves9
    #43883
    Na igen, ez egy nagy meló lesz. Rebesgetik már, hogy inkább 4-3-3 lesz ebből, egyrészt egy egészséges Marchisionak azért csak helyet kéne szorítani a kezdőben, másrészt igazolni is fogunk még oda egy drágább arcot. Mandzukic nálam simán mvp lett, szóval nagyon sajnálnám, ha nem kapna elég lehetőséget, de úgy érzem idén inkább egy Higuain csere lesz mint balszélső.
  • Trunks
    #43882
    Ez így van, jól hangzik, de ki fog védekezni? Mandzukic védőmunkája tette többek közt lehetővé, hogy működjön ez az új rendszer a középpályáról a szokásoshoz képest hiányzó "izom" ellenére is. Ha felállunk egy ilyen négyessel elöl, emellett Pjanicnak muszáj játszania a labda elosztogatása+Bonucci hiánya miatt, akkor már gyakorlatilag ott tartunk mint a Barca, mármint ami a játékosok stílusát illeti (leszámítva a nálunk jóval védekezőbb felfogású hátvédsort). Ráadásul ha összességében nézem az elmúlt szezont, akkor szerintem Mandzukic volt a legjobban teljesítő játékosunk (mondjuk Alex Sandro és Higuian mellett). Szóval fel van adva Allegrinek a lecke.
  • 9csöves9
    #43881
    Olyan sokat én sem, de valami egyértelműen mocorog a srácban, én nagyon bírom az ilyen típusú játékosokat. Szerintem, ha van fasza és kifejezetten kéri a 10-est én is odaadnám.

    Nem tudom, hogy Mandzut ki meri-e rakni Allegri a kezdőből egy ilyen szezon után, de azért elég jól hangzik elől egy Costa,Dybala,Bernardeschi-Higuain támadószekció.
  • Trunks
    #43880
    Bernardeschiről mit gondolsz? Túl sokat nem láttam játszani, de nagy ígéretnek tartják. Másrészről 40 millát Dybaláért se adtunk, bár mondjuk az már két éve volt.

    A másik kérdés, hogy megkapja-e a 10-es mezt. Én azt mondanám, hogy odaadják neki, már régóta nem hordja senki.
    Utoljára szerkesztette: Trunks, 2017.07.22. 16:37:01
  • 9csöves9
    #43879
    Persze, nem úgy értettem, hogy ez a két opció létezik csak mindkettő benne van a pakliban.

    Közben befutott Bernardeschi 40 millióért.
  • Trunks
    #43878
    Morata 80 millióért a Chelseaé. Ezek után szerintem kár arról beszélni, hogy valakit túl drágán vettünk. Bírom én a srácot, voltak nálunk is szép pillanatai, ügyes is, fiatal is; de azért kicsit elgondolkodtató, hogy kerülhet ennyibe egy olyan csatár, aki gyakorlatilag végigpadozta az elmúlt két évet nálunk és a Realnál. 20 gól felett egyik szezonjában se termelt (persze, ebben közrejátszik, hogy nem sokat kezdett az utolsó két szezonban). 80 millió, hagyjuk már... Ennyi erővel Zaza is vígan megér 40-et.

    Sajnálom a Schick gyereket, de valószínüleg a klubnak így jobb. Azért mondom, hogy valószínüleg, mert a részleteket a srác érdekében nem hozzák nyilvánosságra. Kicsit túlzás Csöves kijelentése, hogy vagy klasszis lesz vagy összeesik a pályán, a kettő között azért még sok szívprobléma lehet. A részletek pedig nem ismertek. Azon se lepődnék meg, ha a nyáron nem venné meg senki, elég nagy kockázat lenne ezek után egy másik klub számára is.