44078

ibogldrc.jpg


  • Tibre
    #43998
    a végére azért csak beröfögtük, de 3:2 után megint visszavett a csapat az intenzitásból 10 ember ellen...dybalát meg padoztasd tovább békakép, megint 2 asziszt.
  • Tibre
    #43997
    a mai után még védi vki allegrit? egész évben nézhetetlen célfutball, vezetés megszerzése után 20%-os teljesítmény leadás, meg is van az eredménye. és akkor most is kit cserél be? egy juvéban eddig semmit nem mutató bernardeschit, dybala is csak csereként kezd, miközben higuain hozza a higuain színvonalat. az öltözőt már tavaly elvesztette, hiába küldött el pár játékost, idén ez csak folytatódott. nem tud hatni már a csapatra.
    Utoljára szerkesztette: Tibre, 2018.04.28. 22:26:34
  • Rockynhooo
    #43996
    Meggyozodesem, hogy innentol csak ugy fog sikerulni ha 4 meccsbol 4 win szuletik. Mivel a juve-t utalja szinte mindenki, duplan fognak hajtani az ellenfelek. Foleg, hogy 2 meccs az idegenben Roma es Inter ellen. Ha a gyulolet nem lenne eleg szempont akkor ott van az, hogy mindketto a BL helyekert hajt... Napolinak jo a sorsolasa, talan firenzeben izzadhatnak de Fionak sem fontos mar az a meccs. Remelem Allegri ugy feltuzeli oket mint ha 4 bl donto kovetkezne.
  • Lacee86
    #43995
    Hát, jó nagy fos volt ez a mai teljesítményünk és a hozzáállásunk. Megérdemelten nyert a Napoli. Innentől pokoli nehéz lesz a hajrá.
  • Lacee86
    #43994
    Utólag azt olvastam, hogy megsérült. Bár akkor tényleg nem látszott semmi ilyesmi. Az biztos, hogy Lichtsteiner sokkal többet hozzá tudott adni a játékhoz, mint ez a srác.
  • Rockynhooo
    #43993
    Engem az egyik legjelentektelenebb dolog erdekel, hogy Allegri, hogy hogy olyan hamar lehozta De Scigliot? Angol kommentarral neztem es ott nem birtak megfejteni. Latszolag serulest nem szedett ossze es nem vetette szet az orom mikor leballagott a 15. percben. Ez kiderult a magyar kozvetitesben esetleg mai cikkekbol?
    Sokszor azzal van ekezve az oreg, hogy nem jol cserel es nem valtoztat idoben. Meglepodtem (jo ertelemben), hogy olyan koran valtoztatott.

    En a tavalyi bl donto utan nem neztem minden egyes merkozest... az tuti, hogy ez a tegnapi visszahozta a tuzet es megnezem az osszes maradek meccset a szezonbol :)
  • Lacee86
    #43992
    A kétes játékvezetői ítéleteknek semmi közük ahhoz, hogy a Juve vagy a Real hogy játszott, vagy mennyi gólt lőhettek volna, vagy taktikailag mit kellett volna másképp csinálniuk. Nehogy már a Juve legyen az oka, hogy kiestek, mert nem álltak neki szemrebbenés nélkül időt húzni.
  • 6unn3r
    #43991
    Ez szerintem gyenge érv mellette. Én sajnálom Buffont, a Realra meg mérhetetlenül mérges vagyok, amiért megadták annak lehetőségét, hogy a Juve előtt felcsillanjon a remény, pláne a Barca leszereplése után. Azt gondoltam, hogy Zidane is és a játékosok is vannak annyira tapasztaltak, hogy nem engedik ezt meg, pláne nem saját közönség előtt.
    A Juve teher nélkül játszott, nem voltak görcsösek, ezzel látszólag a Madrid nem tudott mit kezdeni. Ronaldo hisztijeit pedig elítélem és egyenesen megvetem. De továbbra is úgy tartom, hogy Benatia ostobaságot csinált (habár már lehetősége nem volt, mert különben Lucas ziccerben fejel), az eset pedig bőven megadható volt.
    Más különben meg a Juve magára húzta a Realt, mert amilyen zűrzavar volt a 3. gól után a Madridnál, a Juve kihasználhatta volna, hogy lezárja a meccset és a továbbjutást. Ehhez képest 20 perccel a vége előtt beálltak védekezni, látszólag hosszabbításra/tizenegyesekre várva. Allegri is ezért nem cserélte be Bentancurt, pedig mióta ott toporgott a vonalnál, várták a 2x15-öt. Ez meg részükről volt hülyeség, mert tudhatták volna, hogy a Madrid ellen ilyenkor mindig történik valami. Történt is.
  • Lacee86
    #43990
    Ja és még egy, bár emocionális érv, de szerintem ebben is van valami. Buffon, akinél nagyobb sportembert a mai futballban nem igen ismerek, tisztán látta, mi történt, és ezek ellenére, tényleg tőle szokatlan módon, magából kikelve próbálta megmagyarázni a Juve igazát. Megtette volna ezt, ha nincs alapos oka rá? (És most nem arról van szó, hogy Juve játékos, nyilvánvalóan reklamál az ítélet ellen.)
  • 6unn3r
    #43989
    Lucas nem dől el előtte. A bíró pedig látszik, hogy kicsit kivár, mielőtt rámutat a pontra. De lényegtelen, nem változtat semmin.
  • Lacee86
    #43988
    Persze, persze. Ne egy képet rakj ide. A videón látszik, hogy a csávó már azelőtt kezd előre dőlni, hogy még csak a közelében lenne is Benatia. Plusz a háta mögül hogy tudott volna így odarúgni a mellkasának, hogy elessen. Akkor, ha van még egy ízület az alsó lábszárában, amit behajlít... Végül a bíró egyből 11-est mutat
    úgy, hogy eleve nem is láthatott az állítólagos rúgásból semmit, már pedig ekkor a többi játékvezetőnek kellett volna segíteni neki, és úgy meghozni a döntést, ami nyilvánvalóan nem történt meg...
  • 6unn3r
    #43987
    Általános helyzetben 10-ből 1-szer. Értem.
    6 másodpercnél gyönyörűen látszik a rúgás is.

    Teljesen szabályos mozdulat. Még mindjárt Lucas volt az, aki alászaladt.
    Benatianak nem kellett volna 100%-os helyzetben így rárobbannia Lucasra, mert minden adott volt ahhoz, hogy ezt a spori nyugodt szívvel befújja. Tiszta gólhelyzet, álló játékost lendületből sodort el, ráadásul hasba is rúgta. Nem csak tizi, de piros is.
    Nem baj. 2 napig még folyik az emberek szájából a nyál meg csaló reáloznak, azt utána ez is a feledés homályába merül.
  • Lacee86
    #43986
    Általános helyzetben ezt 10-ből egyszer fújják be. Ilyen szituációban, ilyen döntő pillanatban a bíró sorsdöntően befolyásolta a továbbjutást. A kiállításról már inkább ne is beszéljünk. Ilyenek egyszerűen megengedhetetlenek ezen a szinten! Ja, és persze, mikor itt a videóbíró, és egyre több helyen alkalmazzák, a BL-ben azért sem...
    Nagyon büszke vagyok a csapatra egyébként. Bevallom, magam sem adtam volna egy lyukas garast sem arra, hogy lehet még esélyünk, inkább egy tisztes helytállásban reménykedtem. De amit a srácok tegnap véghez vittek, az előtt le a kalappal!
    Utoljára szerkesztette: Lacee86, 2018.04.12. 10:22:50
  • Csacsi
    #43985
    Az első meccsen Cuadrado ellen teljesen ilyen szituban nem volt tizi. Dybala első "kamu" eséséért egyből sárgát kapott. Tegnap Ronaldo csak dobálta magát...egy sárgát nem kapott érte.

    Érdekes hogy reklamálásért egyből pirosat ad egy ilyen szituban, de a Reál játékosok végig magyarázhatnak lap nélkül.

    Persze hogy nem a bíró hibája az egész, de jócskán belenyúltak mindkét meccsbe.

    Kíváncsi vagyok Ramost eltiltják-e azzal...hogy lement a padhoz pedig szabályok szerint nem mehetett volna.
  • 6unn3r
    #43984
    Miért volt vicc a vége? Nem volt tizi? De az volt. Miért kéne a bírót eltiltani? Mert befújt a 93. percben egy sima tizit? Miért nem állíthatja ki Buffont? Hallottad mit mondott Buffon? Vagy csak azért ne állítsa ki, mert ő Gigi Buffon?
    Mindkét meccsen normálisan fújt a bíró. Dybala kiállítása is jogos volt (nem beszélve arról, hogy a Real akkor már 2-vel ment), jogos volt a tizi is, Buffon kiállítása meg sokat már nem számított azon a feltételezésen kívül, hogy ő lehet megfogta volna. De lehet, hogy nem.
    Szimpatikus csapat a Juve és a Real szégyellheti magát, hogy végignézték a Barca öngyilkosságát, ugyanígy mentek ki a pályára.
    De valljuk be, a Juve se tolt valami csúcsfocit. 3 kósza beadásból született gól, kétszer Carvajalt verte meg Mandzu, egy meg óriási potya. Jelzem, ha a Juve nem áll le 0-3-nál, akkor meglehetett volna szerintem a 4. gól is. De várható volt, hogy ennyire visszaállva, ekkora presszingnél valami történni fog. Az meg, hogy megint hosszabbításban és megint a Real...már más tészta, de ezt a gólt nem vehetik el tőlük, mert minden szempontból szabályos volt.
  • Csacsi
    #43983
    Szép volt fiúk. Sajnos van ami ellen nem lehet tenni. Vicc volt a vége. Eredménye nem lesz, de a bírót remélem eltiltják, mert az ilyen nem való ide, sőt focipályára sem. Még ha be is fújja a tizit.....akkor sem állíthatja ki Buffont.

    Emelt fővel búcsúztunk. Sajnos két meccsen 12 ember ellen nehéz volt, de mindent megtettünk. Büszke vagyok a srácokra.
  • Lacee86
    #43982
    Allegri marad, ezt Marrotta is megerősítette. Nem Allgrivel van a gond, hanem a kerettel. Nincs már betonvédelem sajnos, ami akkora fegyvere volt a csapatnak, és sok az "öreg" játékos. Komoly, minőségi erősítések kellenek a nyáron.
  • Rockynhooo
    #43981
    Igen Real ellen volt par erdekes huzas, mint mondjuk Sandro szelso kozeppalyaskent jatszatasa?! Fajo egyebkent kimondani, de a jovore valo tekintettel szezon vegen ki kellene cserelni az egesz hatso alakzatot es szepen felepiteni egy uj beton vedelmet fiatalokbol. Van egy erzesem, hogy Allegri mester is elkoszon szezon vegen.
  • Lacee86
    #43980
    Egy érdekesség: a mai győzelemmel matematikailag biztossá vált a jövő évi BL indulás (4. helynél hátrébb nem végezhetünk). Amúgy nem volt egy jó meccs, de a 3 pont megvan. Azért az idegesített kissé, hogy sokkal jobb kezdőcsapattal játszottunk, mint a Real ellen...
  • Lacee86
    #43979
    Sajnos volt egy max teljesítményt nyújtó CR7-jük, mi pedig sok sebből véreztünk, kezdve a Juve legendás védelmét meg sem közelítő védekezésünkkel. :( A minimális célt teljesítettük, bejutottunk idén is a legjobb 8 közé. Nyáron a mercatot nagyon meg kell nyomni. Gyakorlatilag a védelembe, középpályára és előre is kellene 1-2 megbízható, tapasztalt játékos.
  • Rockynhooo
    #43978
    Ket perc alatt le is rendeztek a parharcot a sracok. Jovore tali
  • Rockynhooo
    #43977
    Ez gyors volt
  • Lacee86
    #43976
    Na igen, főleg ha idegenben lőtt gólja se lenne a Realnak. Egy 1-0-lal kiegyeznék én személy szerint.
  • Rockynhooo
    #43975
    Remelem nezitek este! Ket meccses parharcokbol altalaban Juve jon ki jobban, viszont Realnak mar csak a bl maradt idenre es PSG ellen is eleg nagyot mentek meg idegenben is. Juveben dolgozhat meg a tavalyi donto osszeomlasanak a feledtetese.
    Muszaj lenne gol elonnyel utazni Madridba majd ott egy jo vedekezest lehozni.
  • szucsy89
    #43974
    nem érted a lényeget, én a saját csapatomat fikázom, valamint intelek titeket hogy annak ne örüljetek hogy gyenge a bajnokság, mert az nektek sem jó :)
  • Count Adyn
    #43973
    annyira nem volt gáz azért az a meccs, véletlen épp néztem, a Bonuccin megpattanó lövésből bekapott első gólig igen jól ment minden. Csak az eddigi eredmények szvsz főleg azért jöttek mert jó motivátor Gattuso, mint Conte, ám ettől még a csapat fiatal és nem teljesen összeszokott, persze hogy szétestek:) Ennél sokkar ártalmsabb az olasz focira a Napoli hozzállása hogy beleszarnak a nemzetközi szereplésbe a scudettóért, és igyis beszopják mert padra már nem költenek, a Juve meg BL miatt mindig tavaszra időzíti a csucsformát mire ők kimerülnek:)
  • Lacee86
    #43972
    És hol a Milanod az elköltött euró milliók után? :) A Napolinak se lett volna kötelező kipukkadni, mint a lufi.
  • szucsy89
    #43971
    Az Arsenal ellen látszott, hogy a Serie A mennyire el van maradva a PL-hez képest. Sokáig az ellenkezőjét mondtam, de be kell vallani hogy idővel leépült az olasz bajnokság, és egy PL-ben szenvedő, egy Serie A-ban pedig 12 meccse veretlen csapat között is mekkora különbség van az angol javára.
  • Rockynhooo
    #43970
    Fu nagyon kellett vissza Dybala ebbe a csapatba! A BL-t is o dontotte el meg a hetvegi meccset is, remeljuk nem serul le. BL-ben innen mar csak bivaly eros csapat johet.

    Szucsy: Iden azert nem kellett volna egy csapatosnak lennie. Valljuk be a Milan nagyon jol vasarolt a nyaron meg az Inter kerete is jobb ennel amit mutatnak. Az alapanyag kezd meglenni, de ugy nez ki nem allnak ossze arrafele a dolgok.
  • Count Adyn
    #43969
    mindenki más szégyene:) és a 0-ról lett felépítve ugyhogy jah élvezzük:)
  • szucsy89
    #43968
    élvezitek az 1 csapatos bajnokságot mi? nagy dicsőség...
  • Lacee86
    #43967
    Helyreállt a világ rendje. :)
  • Lacee86
    #43966
    Gólt kell lőni az első 15-20 percben, és utána kontrákra berendezkedni, de nem túlzottan begubózni. A korai szerzett gól kulcsfontosságú lenne.
  • Rockynhooo
    #43965
    Jaja, en is azt neztem, hogy ha nem gol akkor igen csak tizinek kellett volna lennie. A legjobb az, hogy baromi sokan visszatertek a tottenham meccshez kepest, igy idegenbe jobb eselyekkel utaznak szerdan. Bayern ellen is volt idegenben 0:2 felidoben, hatha valami hasonlo jon most is.
  • Count Adyn
    #43964
    Itt a tavasz pukkadnak a lufik :D Dybalanak meg nagy respekt hogy nem elesni akart hanem gólt lőni abból a helyzetből:)
  • Lacee86
    #43963
    Ez egy igen jól alakult hétvége. :)
  • Lacee86
    #43962
    Wow, haverom mondta, hogy hallott erről, és tényleg létezik. :) Meg fogom nézni.
  • Rockynhooo
    #43961
    Uj sorozat Netflixen
  • Lacee86
    #43960
    Na igen, nem kellett volna őt erőltetni. Sajnos sok múlhat még azon a tizin, bár ha a szívemre teszem a kezem, a meccs képe alapján nem érdemeltünk győzelmet. Az is igaz, hogy ilyen kezdővel egy Udinese vagy Genoa ellen állunk ki alapból... Sajnos most nem volt más választás. Meglátjuk a visszavágón. Sok fog múlni azon, hogy felépülnek-e a sérültek, és hogy ne legyenek újak.
  • Rockynhooo
    #43959
    Masodik tizinel elso dolog amit mondtam, hogy csak ne Higany lojje megint, hanem adjak Pjanicnak vagy Costanak...