44078

ibogldrc.jpg


  • Lacee86
    #44038
    Bonucci visszajön, Higuan+Caldera megy. Vélemények?
  • Lacee86
    #44037
    Mert aztán sokat számítanak ezek az edzőmeccsek.
  • m0tTh0w
    #44036
    Buffon három gólt kapott délután az Arsenáltól. 5-1-re égtek.
  • LasCar16
    #44035
    1:1 Caldara lesz ebből remélem.. :D
  • Lacee86
    #44034
    Én nem utálom. A Juve amúgy is fontosabb, mint az, hogy most pár szurkoló esetleg duzzog vagy játssza a sértettet. Ha tudja hozni azt a szintet, mint az itt létekor, akkor welcome. Persze ésszerű árért. 50-60 misit nem ér meg az üzlet.
    Utoljára szerkesztette: Lacee86, 2018.07.26. 11:07:40
  • szucsy89
    #44033
    Bonucci közölte a vezetőséggel, hogy vissza akar menni hozzátok. Mi engednénk is, tárgyalás épp folyik. Nektek mi a véleményetek róla? Így most mindkét tábor utálja jelenleg sztem, nem lennék a helyében...
  • Count Adyn
    #44032

  • Lacee86
    #44031
    Vasárnap mindenképp lesz egy Juve játékos, aki világbajnoknak mondhatja majd magát. :)
  • Lacee86
    #44030
  • Count Adyn
    #44029
    :D
  • Tibre
    #44028
    az egész seria a-nak jót fog tenni egy ekkora név. kiváncsi vagyok kik jönnek még, mert van mit erősíteni a védelmen plusz a középpályán is.
  • Lacee86
    #44027
    Igen, láttam. Valakinek muszáj mennie így, és akkor én is Higuain-ra szavaznék. Egyébként nem nagyon csípem Ronaldot, de be kell látni, nagy szó, hogy hozzánk jön.
  • Tibre
    #44026
    ronaldo jött, hivatalos. remélem ez egyben az is jelenti, hogy higuain megy. ronaldo árát figyelve, külön vicces a higuainért kifizetett 90 millió euró.
  • Lacee86
    #44025
  • Rockynhooo
    #44024
    CR7!!!! Ja nem... :'(
    Utoljára szerkesztette: Rockynhooo, 2018.07.06. 23:04:53
  • Voyager5
    #44023
    Ebben a helyzetben egyet tudok erteni a klub (Perez) allaspontjaval.
    Eloszor is, Ronaldonak szerzodese van a klubbal 2021-ig, 1 milliardos kivasarlasi arral, ehhez kepest a 120-130 millio elegge jo arnak szamit.
    Masodsorban pont o maga mondta (allitolag), hogyha elengedik 100-ert akkor nem is szeretik ot igazan Madridban.
    Harmadsorban a 30M-s fizut a klub is felajanlotta neki (+ bonuszok), csak o ennel tobbet szeretett volna valoszinuleg.
    Aztgondolom, h Perez megunta ezt a 2evente felbukkano hisztit a reszerol (teljesen jogosan) a fizetesevel kapcsolatban.
    O mindig probalt taktikazni de lehet, hogy ezuttal nem marad mas valasztasa es mennie kell.
    Ha pedig Higuainra kifizettek 90 euro milliot akkor talan egy tobbszoros aranylabdas, klasszisokkal jobb jatekosert igazan nemsok a 120-130.

  • Lacee86
    #44022
    Azért a szappanopera folytatódik. Ki más, mint Perez a főszereplő. Ronaldonak kell sajtótájékoztatót tartani, amiben bejelenti, hogy ő szeretne menni, de ez a kisebb dolog. A nagyobb, hogy már nem elég persze a 100 misi, mert az csak szóbeli megállapodás volt, ami már érvényét vesztette bla bla. Már 120-130 kell... Mondjuk nem mint ha ebben a helyzetben szerintem ne adná meg a Juve már azt a plusz 20-30 misit, de akkor is. Miért kell ez??
  • smith09 #44021
    Nem tudom mi a jó irány de remélem, a Seria A régi fényében ragyog pár év múlva.
  • bakkerman
    #44020
    Szombaton mutatják be Torinoban. Stilusosan,07.07.-én :D Szerintem Olaszországban le is áll az internet amekkora sajtóhisztéria lesz egész nap :D
  • Lacee86
    #44019
    Hát én nem tudom, de ömlenek a hírek Ronaldoról, és ezek alapján én már adnék a dolognak 80%-ot legalább...
  • Rockynhooo
    #44018
    Ha nem szimpla kitalacio az egesz, akkor szvsz arra megy ki a jatek, hogy a Realnal eszbe kapjanak es megadjak neki a kert fizut..
  • Lacee86
    #44017
    Meg egyébként a pénz is sok, amit fizetni kellene érte, nem beszélve az évi laza 30 misis fizetéséről. Vannak kétségeim... De ahogy olvasom, nem kacsa a hír, hanem egy valós opció a Juve részéről.
  • Count Adyn
    #44016
    Hááát egyrészt nehéz elhinni, másrészt nemtudom hogy örüljek e neki:D Bármennyire jó játékos, megboríthatja a csapategységet egy ilyen egoista farok:D
  • szucsy89
    #44015
    nem is szóltok semmit Ronaldohoz?
  • 6unn3r
    #44014
    Cancelo-t elvileg akarta az Inter, de az FFP-vel volt valami baszakodás. A Valenciának június 30ig kellett volna pénz, az Inter július 1 után tudott volna fizetni vagy valami ilyesmi.
  • Rockynhooo
    #44013
    A nagy VB lazban elegge lemaradtam a dolgokrol.

    Kapus: Amit lattam Szczesnytol ( 2 teljes meccs a vb-n) az katasztrofa volt. Kolumbia ellen ha jol emlekszem mindegyik golban csunyan benne volt. De ahogy latom Mattia Perin erkezett a posztra Genovabol, sajnos nem ismerem szoval velemenyem nincs.

    Mas: Caldara visszatert kolcsonbol. A csapat leigazolta Emra Can-t. Illetve leigazoltak Joao Cancelot a Valanciatol tobb mint 40 millioert. Ot se igazan ismerem, de erdekes, hogy tavaly az Internel volt kolcsonben es ha 40 milkas vedo miert nem eltek az opcios joggal?

    Ja es a legujabb agymenes, hogy C.Ronaldo a Juventusba igazol :D
  • Lacee86
    #44012
    Jó, hát de ő nem a mi játékosunk. :D Szczesny 1-2 hibája vagy bizonytalansága amúgy lepkefing ehhez képest. :)
  • Count Adyn
    #44011
    és ez?:D
  • szucsy89
    #44010
    engem megnyugtat.


    :DDDDdd
  • Lacee86
    #44009
    Mit gondoltok Szczesny-ről? Aggasztónak találjátok a vb-n nyújtott teljesítményét, vagy nem tulajdonítotok ennek akkora jelentőséget?
  • Count Adyn
    #44008
    idényösszefoglaló:) epic utolsó perccel :D
  • Lacee86
    #44007
    Nem Juventus szint (még), ez világosan látszott a kupadöntőben is. Nem a tudása nincs meg, hanem fejben nem tudott felnőni még a feladathoz, nyomás alatt sokat hibázik.
    Egyébként meg Szczesny személyében megvan az első számú kapusunk, úgyhogy egyáltalán nincs szükségünk most sok tízmilliót kiadni erre a posztra.
  • Count Adyn
    #44006
    amekkorákat lepkézik mostanában... :D meg nem hiányzik még egy Raiola-fiu $.$
  • Lacee86
    #44005
    Nem fogunk. Minek?
  • szucsy89
    #44004
    Buffonnak szombaton lesz az utolsó meccse Juve mezben.

    Kíváncsi vagyok, rárepültök-e Donnarummára.
  • Lacee86
    #44003
    A Róma is rendesen beszopta a bírói ítéletekkel tegnap. Jó, nem kérdés, hogy jobb csapat a Pool, de a focit gólokra játsszák, és tegnap a Róma is rászolgált volna legalább a hosszabbításra... De nagyot küzdöttek, ezért kijár nekik a respect. Most már amúgy remélem, megnyeri a Pool, nem kellene, hogy a Madrid 3 BL-t behúzzon egymás után...
  • Rockynhooo
    #44002
    Csori Napoli csunyan elszallt tegnap. Igy akar ki is lehet kapni Romaban, otthon pedig hozni a meccseket Bologna es Verona ellen. Ezen felul meg kupadonto a Milan ellen. Jo lenne ha Gigi ket trofeaval tavozhatna.

    Dybala temahoz meg annyit, hogy baromi jo jatekos de fejben meg ernie kell, h igazan klasszis lehessen. Technikailag nagyon jo es mar eldont meccseket folyamatosan, de pl Real ellen a sajat butasaga miatt kellett elhagynia a palyat hamarabb. Felo, hogy ha valakire ra fognak repulni a nagy loves klubok az o lesz...
  • Lacee86
    #44001
    El vagy te tévedve. Dybala még egyáltalán nem klasszis. Egy rendkívül jó képességű játékos, de ahhoz, hogy klasszis legyen, folyamatosan, egyenletesen kiemelkedő teljesítményt kell nyújtania, és néhány villanással meccseket eldöntenie. Utóbbi persze megtörtént már többször is, de a formája még rendkívül ingadozó tud lenni, és úgy érzem, a gyors taktikai változtatások ritmusát nem tudja mindig kellőképpen felvenni. Egyébként meg nincs igazad, mert nem padozott a szezon első két harmadában egyáltalán. Később pedig honnan tudod, hogy nem ő jelezte-e, hogy pihenésre van szüksége? Honnan tudod, hogy mi zajlik a játékosok és az edző között? Vagy te is mindenféle jöttment firkálmányokból tájékozódsz? Soha nem fog 100%-ig kiderülni, hogy mi zajlik az öltözőben, innentől kezdve pedig minden csak üres spekuláció, ami káros a csapatra nézve.
  • Tibre
    #44000
    szóval dybala aki klasszis, azért ül annyiszor a padon mert szimplán rotál az edző...értem :D
    az az igazság, hogy a világ egyik "legjobb" edzője nem tud mit kezdeni dybalával sokszor. az meg, hogy előny megszerzése után mennyire visszaveszünk, még a capello féle célfutball is alul múlja néha.

    Utoljára szerkesztette: Tibre, 2018.04.29. 20:23:08
  • Lacee86
    #43999
    Ezt hívják rotációnak. Ezenkívül szezon vége van, rengeteg meccsel a hátunk mögött, a fáradtság csak kijön majdnem mindenkin most már. Allegri mindig tudja, mit miért csinál. Persze, sok millió ember kurva okosnak érzi magát, de az az igazság, hogy nem véletlenül Allegri ül ott, és nem közülünk valaki. A világ egyik legjobb edzőjeként tartják nagyon sokan számon, és ez nem véletlen. Sajnos az átlag szurkoló nem lát tovább a szemétől, de a profi edzőséghez pont hozzátartozik az is, hogy ezekkel cseppet sem foglalkozik, és teljesen jól teszi.