44078

ibogldrc.jpg


  • Batman15
    #44078
    15 pont levonva. :S
  • Count Adyn
    #44077
    es megint:D
  • Count Adyn
    #44076
    Huh a dagi :D
  • Lacee86
    #44075
    Alig várom komolyan... Itt aztán Guardiolától kezdve Contén át Pinyőig mindenki fel lesz sorolva naponta 3x... Viccet félretéve, nem igazán tudom, ki lehetne valóban jó opció.
    Utoljára szerkesztette: Lacee86, 2019.05.17. 20:49:22
  • Count Adyn
    #44074
    AllegriOut. Johetnek apletykák most naponta ki lesz az edző jovore:D
  • Lacee86
    #44073
    Jah, de hát nem lehet hibáztatni, fiatal és tapasztalatlan. Pár év múlva simán belövi ezeket. CR-t meg én se szerettem, de elképesztő, amit tud, és mivel immár a kedvenc csapatom javára csinálja, hát egy kicsit megkedveltem, na. :)
  • IXEMGabeo
    #44072
    ez a Moise Kean nagyon tud:D
  • Count Adyn
    #44071
    Hát én se kedveltem de már nem tudom utálni annyira profi :D
  • szucsy89
    #44070
    amikor leigazoltátok ment a fröcsögés, hogy ő nem kell ide, most meg szopkodja minden juvés :D
  • Count Adyn
    #44069
    Csak azt sajnálom hogy Kean lába megremegett és nem ő lett a hős:) CR meg basszus egy állat, annyi idos mint én és még mindig igy tolja, embertelen...
  • Count Adyn
    #44068
    :DD

  • Lacee86
    #44067
    Juve-Young Boys: 3-0
    PSV-Inter: 1-2
    Napoli-Pool: 1-0
    Roma-Viktoria Plzen: 5-0

    Serie A! :)
  • bakkerman
    #44066
    Meg nem tudom tudjátok-e,de a Juve elnökségének jelenleg már tagja amúgy :)
  • Count Adyn
    #44065
    Amugy nem is akkor hülyeség lenne mint ahogy hangzik:D A Ferrarinál is rendet rakott, nagyon érzi a megfelelő embereket a megfelelő pozicóba helyezését meg a globális menedzselést, van egy keresztapa-aurája:)
  • IXEMGabeo
    #44064
    volt egy szezon talan a 2005-06-os szezon amikor 9-bol 9 bajnokit megnyert a Juve...
  • Lacee86
    #44063
    Hát, a Vajna tv nem segít abban, hogy tudjam nézni a BL meccseket... Szerencsére most volt normális stream, illetve a román Digi HD-ben adta online a meccset, csak a kommentárt kellett elviselni. :)
    Btw örülök Dybala mesterhármasának, ez most biztos plusz önbizalmat ad neki. Ez a 9/9 pedig több, mint figyelemre méltó. Utoljára amúgy kb. 90 éve kezdtük ilyen jól a szezont.
    Utoljára szerkesztette: Lacee86, 2018.10.02. 21:15:47
  • Rockynhooo
    #44062
    9/9 Legjobb, hogy lattam is mind a 9et, probalok iden rekordot donteni
  • IXEMGabeo
    #44061
    Maurizio Arrivabene a Ferrari csapatfonoke jon:D
  • Lacee86
    #44060
    Valószínűleg igen. Igazából nekem mindegy, ki jön a helyére, csak végezze jól a munkáját. Az is jó lenne, ha a korábbi évek elveihez sikerülne valamelyest hű maradni, még akkor is, ha közben megváltoztak a viszonyok, és a Juve gazdaságilag és tudásilag is ismét odaért a szűk európai elitbe.
  • Tibre
    #44059
    marotta off, és azt írják nem önszántából kellett távoznia. kiváncsi vagyok közrejátszik-e a dologban, hogy bár kurva jó játékosokat igazolt az esetek nagy részében, viszont eladáskor már szinte semmi nem jött vissza, leszámítva pogbánál, meg vidálnál ahol azért nem ajándékoztunk szerencsére.
    Utoljára szerkesztette: Tibre, 2018.10.01. 11:18:21
  • IXEMGabeo
    #44058
    2-1 az kipattano volt...

    viszont a kiallitas vegleg megpecsetelte a Napoli sorsat
  • Count Adyn
    #44057
    Ronaldo 3 gólpassz hmm:D Lassan összeáll a gépezet:)
  • Lacee86
    #44056
    Nevetséges. Egyre szarabb a bíráskodás a BL-ben, de mégis foggal körömmel kapálóznak a VAR ellen...
  • Count Adyn
    #44055
    Biroi kézikonyvbe tuti bekerül igy:D

    piros lap:

    sárga lap:
  • Rockynhooo
    #44054
    Azert remelhetoleg ezt a pirosat megfellebezi a klub... Valami nagyon fura is volt az eletemben, mar-mar hianyerzetem volt, aztan ma rajottem, hogy majus ota nem basztam fel magam focin. VB lement frankon VAR-ral, azota meg csak olasz bajnokikat neztem es ott is hasznaljak szerencsere. Ugye Costat is nagyon helyesen igy vagtak ki a meccs vegen. Komolyan szivesebben fogok megnezni egy Frosinone meccset mint MU ellenit, mert ez egy vicc!
  • IXEMGabeo
    #44053
    na jo mondjuk most adott golpasszt a Parmanak:D igy 1-2
  • IXEMGabeo
    #44052
    CR-nek nem megy az olasz bajnoksag egyelore:D szamitottam erre, nem az o stilusa
  • Lacee86
    #44051
    Mindenkinek lesz helye szerintem. A szezon hosszú, reméljük a BL idényünk is sokáig tart majd, úgyhogy kelleni fog a rotáció, és kelleni fognak az igazi minőségi cserék. Baromi jó a keretünk, meg kell, hogy mondjam. :) Szóval ezen nem fog múlni.
  • Rockynhooo
    #44050
    Nekem tetszett ez elso meccsnek. Nagyon jo ez a keret, Cancelo aggaszt csak kicsit. De nem azert mert nem jo, hanem mert tulsagosan jo elore jatekban es felo, hogy vedekezesben majd elmarad. CR-tol szerintem teljesen jo volt elso meccsnek, probalkozott csak a kapus a helyen volt. D.Costa meg mindig baromi gyors. Sandro meg mindig az egyik kedvencem, ahogy bejatsza az egesz oldalt es vedekezesben is teljesen ott van. Amit remelek, hogy Mandzunak is marad hely ebben a csapatban. Ot kuldenem elore eknek , CR meg ki szelre. Latszott is, hogy jobban erezte magat ott. Mandzu meg nagyon kell mert a palyan mindenhol megtalalhato.
  • Lacee86
    #44049
    A fenéket, maximum az agyatlan drukkereknek illetve a Juvét/olasz bajnokságot/Ronaldot utálóknak lett volna az. Mi volt a Chievo 2 gólja: egy 11-es meg egy kommunikációs hiba a Juve védelemnél, épkézláb támadásuk nem is volt. Juvénak is meg lehetett volna adni egy 11-est, plusz a gól meg nem adását sem igazán éreztem indokoltnak. Volt több helyzet, a Chievo kapusa jól védett, plusz Ronaldo kissé görcsös volt az első meccsén, mert mindenáron gólt akart szerezni. Pár meccs múlva ezeknek a nagy részét belövi. Vannak új emberek, ezeknek a teljes beilleszkedése nyilván még idő, mint mindig. Persze jobban esett az én lelkemnek is, hogy nyertünk, de a világon semmi nem lett volna, ha marad döntetlen.
  • Count Adyn
    #44048
    ezmeg kemeny volt:)
  • Count Adyn
    #44047
    Majdnem beégtünk első meccsen:D
  • Lacee86
    #44046
    Jaja, cool. Vajna bekaphatja!
  • Tibre
    #44045
    maradnak a közvetítési jogok még 3 évig a diginél, ez legalább jó hír.
  • Tibre
    #44044
    megint egy játékos akit a juve elajándékoz vki másnak, semmi új...
  • Lacee86
    #44043
    Ez a nézés Dybalától. :D


    Marchisio-hoz mit szóltok?
  • Rockynhooo
    #44042
    Hulyet csinalt magabol a csapat... Elengedik Bonuccit mert nem erezte jol magat es felthetoleg az edzovel nem jottek ki, erre egy ev mulva visszajon ugyanabba a stabba. Ja es a goljat ugy unnepelte tavaly a juve ellen mint ha gyulolne a csapatot.
    E melle ha jol tudom ugy volt Caldara a jovo egyik legnagyobb olasz vedoje?! ja akkor meg sem... Illetve a penz engem soha sem erdekelt mer nem az enyem, de 90 millioert venni egy csatart majd 2 evvel utana 18 millaert kolcson adni :D
    Ezt mind egybeveve eleg nagy bohocot csinalt magabol a Juve... Egyetlen pozitivum amit alattam irtak, hogy 2-3 evig stabilabb lesz a vedelem.
  • Tibre
    #44041
    persze ha azt nézem, idén bonucci-val a védelemben valószínüleg előrébb leszünk már csak a rutin miatt is. viszont jó lett volna pár évre előre is gondolkodni, és a jövő védelmének letenni az alapjait, mert rugani ilyen szempontból leves sztem.
  • Tibre
    #44040
    nevetséges. caldara fiatal, övé a jövő. bonucci meg jó spíler, de előtte már csak pár év van aztán nyúgdíj. higuain meg ahogy várható volt teljes áron kutyának nem kell, pedig reméltem hogy sikerül rásózni a chelsea-re. így most szépen megerősítettünk egy rivális milánt úgy, hogy még a pénztárcájukba se kellett különösebben nyúlniuk. ha rugani is itt marad akkor marottáék azért elgondolkodhatnak eladások terén, hogy mi folyik. egy róma 60+ milliót kap egy kapusért mi meg adakozunk minden csapattal szemben...
  • szucsy89
    #44039
    évtized üzlete... nekünk :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD