408
Olyan játékokról sírjál ide, amit nem méltán értékelt az akkori világ!
  • Neme.
    #128
    FFVII egyáltalán nincs elfeledve (nem úgy mint a Chrono Cross), ma is nagyon sokan játsszák, és pletykák szerint remake-et is terveznek róla.
  • Aquli
    #127
    Total Annihilation, mind a mai napig a legeslegjobb real-time stratégiai játék.
    A másik elfeledett játék, az egyik legjobb mászkálós kalandjáték, a Little Big Adventure első, és második része,
    Amiben pedig Sadun Tryst-nek igaza van, hogy a Final Fantasy VII-nél NINCS jobb!
  • harcu
    #126
    Day of the Tentacle? Mi az, hogy alap? Kötelező best of forever.
  • Voltan
    #125
    Ismeri valaki a UFOs-t? Ez egy iszonyú kretén kalandjáték volt, szerintem minden idők egyik legjobbja. Bugyuta, rajzfilmszerű grafika, idióta játékmenet. Egy lila, padlizsánszerű földönkivülit kellet benne irányitani. Rögtön az elején beleszeret egy kacsacsőrű emlősbe, azután ő is velünk jön. Alig ismeri valaki, pedig alap.
  • Amiga
    #124
    Nekem a Dune 1 megvan a CD-s változatban, 300 megás.

    Elfeledett játék az Elvira is, pedig Elvira III-at szívesen látnék.
  • Deajka
    #123
    Tachyon: The Fringe. (Űrhajós lövöldözősös)
    Épp most tolom és nagyon (na,jó kicsit) király. .Jó a story vezetése és szerintem nem egy nehéz game de élvezetes. Grafika: hát az nem szép. Hangok: na, az igen. A szinkron az igen jó. Összességében olyan 85%. Jó vásár volt. (1490.-)

    Ui: A freelancer igen - igen hasonlít ehhez, de itt van belsőnézet is.
  • Sadun Tryst
    #122
    Final Fantasy VII - tudom a játék sehogy sem lett csöd, de mégis elfelejtették a játékot az utóbbi idöben! személy szerint én ennél a játéknál jobbat eddig nem is láttam!
    ennek a játéknak olyan hangulata és érzésvilága van, mint semmilyen más játéknak! 5 centiröl figyeltem a monitort, mikor átvezetö videó ment! ekkora rajongást még semmilyen más játék nem tudott elérni nálam!
  • Valen
    #121
    Maniac Manson, láttam egy videót, hogy 12 perc 57 másodperc végig vitték
  • robotnyk
    #120
    nyertél :D
  • robotnyk
    #119
    ez ismerős, egy kalandjáték, ha jól tévedek :)
  • Lacc
    #118
    A The Dig-et most vettem meg nemrég az MM-ben :)) Nagyon hangulatos kalandjáték az is. De szerintem nem elfeledett.
  • Valen
    #117
    the DIG
  • antijedi
    #116
    bazz az mekkora volt, xving, tie fighter, akkor amit te irtál, x wing alliance, szeritnem mind kurvanagy game volt és valahogy mégse lettek szerintem oylan igazán hiresek...
  • Valen
    #115
    X-wing vs Tie Fighter ??? lehúzták, de mi soakt nyomtuk multiban :)) együtt 10-en egy SSD ellen :))
  • Valen
    #114
    antijedi: ezen nincs is vita :))
  • Chaos Mad
    #113
    az elsö 486-os gépemen toltam (kb 1997).cd-n van törtben (20 mb tömöritve). még tesom iratatta nekem! :)
  • antijedi
    #112
    lehet de még midnig nem erről volt szó..., mérföldkőnek mérföldkő nem is lenne nélkülik stratégia (bár azért ez nem valószinű) de attól még anyagilag akkor se voltak akkora sikerek mint utodaik...
    amugy tudtommal a dune 2000 megint nem votl akkora anyagi siker, mint a vele párhuzamosan létező hasonszőrü rtsek
  • Valen
    #111
    még régen anyám 386-os laptopján annyit nyomtam vele hogy az nem semmi :)) oldalnézetes menekülős progi volt gyk. a Prisoner Escape elődje :))

    Chaos Mad: megvan, honna szedted le ???
  • Chaos Mad
    #110
    ja, 640x480-ban megy.
  • Sadun Tryst
    #109
    ez a játék 1általán megjelent? :P
  • Valen
    #108
    nekem az a lényeg hogy SVGA legyen mint az RA win9x alatt :)) tehát ne 320x200 hanem 640x480 :))
  • PiszkosFred
    #107
    Ez mondjuk igaz. Anyagilag a cnc tenyleg nagysagrendekkel tobbet hozott mint a dune2. A 2000t már nemtom, azt azért vitték sokan. De mondjuk a topik szempontjából lényegtelen, ezek igencsak felkapott játékok voltak ;]
  • Valen
    #106
    lehet, de ha nincs Dune 2 + Warcraft 1 akkor nincs C&C + Warcraft 2 + a többi RTS (TA, Warzone, stb.., Dominion )



    WarGames ??
  • Chaos Mad
    #105
    nekem olyan c&c van, ami megy win 9x alatt, de xp alatt sajna nem. (tört)
  • Valen
    #104
    vki HELP, már 6 éve meg akarom szerezni :))
  • antijedi
    #103
    most nem arról van szo hogy mérföldkő vagy nem, de üzletileg mégsem aratak akorát mint késöbbi utodaik (asszem warcraft 2 is nagyobb üzleti siker volt mint az 1)
  • antijedi
    #102
    már nincs meg de suliban az ment, asszem valami oldgamez (nem abadon ware mert még nem az a cucc...) siteon volt fent
  • Valen
    #101
    azért a DUNE 2 az mérföldkővolt :))

    meg a Warcraft 1 :))
  • antijedi
    #100
    nekem is teccet dune nem arrol van szó de c&c üzletileg nagyságrendekel nagyobb siker volt, márcsak amiatt is hogy dune még nagyon uj müfaj volt, mig amikor c&c kijött már bizonyitott a müfaj...
  • Valen
    #99
    megvan vkinek a CcC Gold (amelyik megy Win9x alatt is SVGA-ban ???)
  • Valen
    #98
    jaja :)), haverral mindig közösen vittük végig a pályákat a C&C-t (én voltam az agy, ő a végrehajtó :))
  • antijedi
    #97
    nehogy azt hiddd, kapásbol ismerek neme gy embert aki még mindig jáccik vele néha..., meg suliban is nyomtuk anno multiban... (máramig be nem tiltották mert nem lehetett számtechorát tartani :P)
  • PiszkosFred
    #96
    Hát mifelén a dune2 és később a dune2000 volt annyira népszerű mint a cnc. De persze mindkettő aratott lanpartykon.
  • Chaos Mad
    #95
    bocs, a cimet néztem (Elfeledett játékok). amugy mindegy, a c&c már nagyon el van feledve. :(
  • antijedi
    #94
    ő volt az első de nem volt olyan nagy aratás mind c&c, gyk akkoriban akinek volt pcje és nem votl meg neki c&c az nem is volt ember... :)
  • Valen
    #93
    Dune 1. részről beszélek, nem a 2.ról !!!

    Dune 1. szerep + kalapnd + stratégia volt, ki lehetet repülni a kastályból, leszállni a dűnékben, s ha nem vigyáztál, akkor kampec volt :))
  • PiszkosFred
    #92
    Dune volt az első nagy aratás.. Illetve a második része természetesen
  • PiszkosFred
    #91
    Na az nagyon bejött. Supremacy után nem hittem hogy lesz még játék amivel játszok annyit mint vele, de a reunion felülmulta ;] Nem beszélve az introjáról, ami akkoriban igencsak a legjobbak közé tartozott. (hosszúságát nézve mindenképpen első volt;])
  • robotnyk
    #90
    de itt nem a régi játékokról szólt a kérdés, hanem olyanokról, amelyek nagyon jók voltak, de mégsem voltak üzletileg sikeresek.
  • antijedi
    #89
    c&c 1 maga idejében nagyon nagy siker volt... (gyk ő volt az első igazán nagy rts befutó...)