408
Olyan játékokról sírjál ide, amit nem méltán értékelt az akkori világ!
  • Chaos Mad
    #88
    az elsö c&cröl beszélek. az volt a cool! nem a renegade meg a generals!
  • Valen
    #87
    Reunion ??
  • robotnyk
    #86
    c&c-ről nem hallottál pl tavaly? melyik bolygón élsz? :D
  • robotnyk
    #85
    próbáld ki a Silent Stormot, tetszni fog :)
  • Valen
    #84
    SID
  • Valen
    #83
    Buck Rogers
  • Valen
    #82
    régi old cool games
  • Valen
    #81
    Attack of the Mutant Camels - mekkora GÉM volt még C64-en :))
  • szatyor
    #80
    nem annyira olckúl de most raktam fel a Jagged Alliance 2-őt, hát nagy flash újra nyomni 5 év után
  • Valen
    #79
    lehet, de mindenki ismeri :))

    Dune 1
  • Valen
    #78
    LHX :))
  • Chaos Mad
    #77
    de már senki sem beszél roluk! legalábbis c&c-röl.
  • Valen
    #76
    Alcatraz ??
  • Valen
    #75
    a C&C + a HL mind sikerjáték volt :))
  • robotnyk
    #74
    igen, sokan itt kevereik a szezont a fazonnal :)
  • KG21
    #73
    Postal 1! Amikor megjelent a 2 szinte senki sem tudta milyen volt az első rész, pedig óriási hangulata volt... azt nem tom anno bukott e vagy sem, ilyeneket nem követek nyomon, de az tény hogy ma már alig emlékszik valaki rá.
  • RangeR
    #72
    Na jó, de a Half Life az nem is ment a süllyesztőbe, pont ezért mert eléggé tuti game még most is!
  • robotnyk
    #71
    hát igen, elégge leszedték róla a keresztvizet
  • Chaos Mad
    #70
    command & conquer?!
  • janos666 #69
    Eddig a legfaszább FPS az akkor is a HLf life! Engem nem izgatnak a shaderXIFG-ek meg lötyő-fényefektek. De most komolyan: Próbáljátok ki hogy felteszitek a Half life 1-et és nyomtok rajta pár pályát, meglepően jóleső érzés a mai FPS-ekhez képest!
  • antijedi
    #68
    a the entente szeritnem egszerüen szar, nekem nagyon nem teccet :)
  • Valen
    #67
    za maire = az amire :))
  • Sadun Tryst
    #66
    a Cossaks-al játszik nekem pedig minde RTS fan haverom LAN-on! ök csak arra esküsznek! azt mondják nagyon király a game! :)
  • Valen
    #65
    ha za maire gondolok, akkor ez ilyen elvont lebegő fantasy világban játszódott
  • Valen
    #64
    kicsi katonákat (amcsikat) 4 db-t kellett felülről irányítva vezetni végig a pályán, kiírtva az ellent :)) volt 1.-2. rész

    scorch
  • RangeR
    #63
    Pl: The Entente -soha nem halottam vagy nem vettem észre sehol, de az érdekelne így a leírásod alapján!
  • Sadun Tryst
    #62
    bazze de ismerös a név! de nem tudom felidézni a játékot... :(
  • Valen
    #61
    TA tényleg jó volt, csak az akkori gépeken egy kicsit szaggatott :))
  • Valen
    #60
    cannon fodder
  • Sadun Tryst
    #59
    nem olyan rég játszottam vele, de majdnem kisült a szemem! de szerencsére a simítás és a különfélle beállítható szürök miatt egész pofásan nézett most ki! :)
  • RangeR
    #58
    Van itt pár játék, aminek még a címét sem hallottam, pedig minden nap megnézem a gamekat minden lehetséges helyen.Tehát, sokszor tényleg a reklám gyenge, gondolom olyan kicsi cikket nyomnak róla, hogy észre sem veszem, vagy elfelejtem és fű alatt kiadják közben.
  • Sadun Tryst
    #57
    az a játék a StarCraft miatt lett "elfeledve", pedig akik játszottak vele, nagyon szeretik általában (bár én majdnem agybajt kaptam töle...)
  • Sadun Tryst
    #56
    Threat? valakinek rémlik? ici-pici kis faszikkal kellett menni (akár 1szerre 4en 1 billentyüzeten!) és úgy kellett írtanai a monsztákat felülnézetben! na annak a DEMO-jával 3 hónapig elvoltunk, pedig csak 6 pici pálya volt! :)
  • grebber
    #55
    Total Annihilation!!!! :-)
    Jó volt és hallottam a gamestaron hogy készül a folytatása!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Valen
    #54
    Destruction Derby 1-2
  • Valen
    #53
    MM, MM2, MM3 mind klasszikus ugyhogy ez nem nyert :))
  • pluhi
    #52
    Az Outcast még ma is ütős lehetne, ha nem cseszik el a cuccot a fix (alacsony) felbontással. Akkor persze megizzasztotta a procikat igy is, ma már tolhatnánk feljebb a csúszkát simán.
  • antijedi
    #51
    ja tényleg: micromaschines, bár ez nem anynira "elfeledett" :P
  • Lacc
    #50
    Tyrian shareware-al iszonyat sokat játszottunk haverokkal. Meg a Death Rally-val is :)

    Meg volt egy olyan game hogy X-Decatlon vagy mi a túró. Annak is csak a demoja volt meg baromi régen, haverral az is nagy sláger volt. Ilyen idióta karakterekkel kellett mindenféle hülyeséget csinálni mint kenguru meg boxos manus, majom stb. :))
  • Valen
    #49
    jaja.

    Corridor 7
    Tekwar (TJ Húkerrel afőszerepbenv. Kirk admirális :))