408
Olyan játékokról sírjál ide, amit nem méltán értékelt az akkori világ!
  • Sadun Tryst
    #368
    én végig angolul néztem meg... :(
    de az animevilag.hu-n biztosan fent van...
    egyedül az End of Eva-t láttam magyarul... :( sorry, hogy nem tudtam segíteni...
  • PiszkosFred
    #367
    OFF
    Lehet kicsit furcsa a keresem, de emailben nem tudnad elkuldeni az NGE sorozat subjait? ;] Mert magyarul asszem 6ik reszig van meg. A nikked alapjan remeltem hogy tudsz segiteni ez ugyben.
    ON
  • Evangelion
    #366
    annál jobb! :)
  • Valen
    #365
    és mennyire szegényes még :)))

    de állítólag bővülni fog :))
  • Evangelion
    #364
    kira! :) mennyi sok jó játék! :)
  • marsu
    #363
    Ez kell nekünk

    http://www.oldies.hq.hu/
  • PiszkosFred
    #362
    Sot, az elobbi linken is fennvannak
  • PiszkosFred
    #361
    rod, nem road

    egyebkent itt a 3ik resz, toltsd le azt. http://www.streetrod3.com/

    Ha a regi 1-2 resz kell, keress ra a neten abandonware oldalakon fennvan, parszaz kilo az egesz.
  • Valen
    #360
    van> Monster Garage, Street Legal I-II,
  • Sadun Tryst
    #359
    hú vazz! az nekem is kell! C64-en vagy 20x végigvittem! nagyön pöpec lenne ha 1 ilyen játékot csinálnának, nem csak ilyen ratyi tunningolos UG játékokat!
  • marsu
    #358
    Street road nevű játékot keresek, ami eredetileg commondor 64-re írtak, de állítólag megvan pc-re is.

    Segítsetek
  • Valen
    #357
    jaja, az, eszembejutott még régen a CD GURU első számaiban feltették a CD mellékletre a demot :))

    ja Rise of the Robots :))
  • Valen
    #356
    lehet, nem emlékszem a nevére :((
  • PiszkosFred
    #355
    Dragon Lore?
  • Valen
    #354
    az király gém :)

    Viszont volt egy RPG/Kaland még 1995-ben, az első CD-s gamék egyike, mely egy előre renderelt FPS világban játszódott és a nagyobb terek között egy anim vitt végig.
    az elején egy öreg csókával kellett beszélni, majd elmenni a tehenészhez, ahol vmi farkast kellett leölni :))

    vkinek rémlik valami?


    a másik gém meg a Creature Shock, egy szkifi, szintén előre renderelt FPS szemszögből.
  • Valen
    #353
    za kiráky gém .)
  • Gregorius
    #352
    Big Red Racing?
  • Sadun Tryst
    #351
    UP!
    nehogymá az elfeledett játékokból, elfeledett topik legyen no! :)
  • Vajákos Mimóza
    #350
    Hmmm. Nálam jól megy, IE 6.0-tal, sőt, Operával is, elvileg 5 kis kép látható, ezek kissé nagyithatóak, szokás szerint.

    De << kattints ide >>, itt van még 6 screenshot.

    A két rész grafikai megvalósitása eléggé hasonló, pedig 3 év volt köztük, időben.



    << Itt van még egy pár oldalas cikk, néhány kis képpel mellékelve >>
  • SG
    #349
    Amiga ! Én emlékszem a Divine Divinity-re, de azt miért írtad be? Végül is nem egy régi játék. Interplay ügyben meg nem olyan egyszerű a dolog, hogy mindent a Black Isle nyakába lehetne varni. Ha jól emlékszem volt ott az IP részéről egy jó kis zsarolás a Bioware felé, melynek következtében a cég megpattant, hátrahagyva az engine licenc jogokat. Amit aztán fel is használhatott a BI a további játékokhoz. Meg az akkori szaksajtóban is arról írtak, hogy az IP egyre balfaszabb módon kezeli a pénzügyeit, illetve az egész vezetőgárda bénábbnál bénább döntéseket hoz. Ezektől elvonatkoztatva a Black Isle-re örökké emlékezni fogok, mert ők készítették a két Falloutot, ami szerintem a mai napig a legjobb rpg a pc-s játékok között. Pedig végignyomtam az össze szóba jöhetőt, amit azóta kiadtak.
  • Borg
    #348
    Hát itt nekem nem működik a screenshot rész...

    Amúgy az 1ben pl bikafejű ember, meg pók, meg hasonló képződmények ellen kellett menni, és már 3D-s volt:) Igaz, asszem nem gyorsítva, vagy max glide? nemtom. Egy ilyen zombi faluban játszódott.
  • Vajákos Mimóza
    #347
    Na, beugrott valami róla! (Miután segitségképpen megnéztem pár screenshot-ot az elsö részröl ).
    Az elején kellett kiválasztani, hogy férfi-, avagy nöi főhőssel kivánunk küzdeni, meg valami pókos "eksön" is volt.

    << Itt van pár kép a második részből >>
  • Borg
    #346
    Nem is tudtam, hogy van 2. része :D

    De az első nagyon király volt, a maga idejében.
  • Vajákos Mimóza
    #345
    Én emlékszek rá, söt, kerestem is sokáig a második részt CD-s változatban, a vége az lett, hogy megvettem.
    Mai szemmel nézve nem egy nagy horderejü játék (1997-ben jelent meg), de azért a kiadó belecsempészett egy kis térképet, meg egy 34 oldalas kézikönyvet, hátha szükség lesz rá...

    Persze lehet, hogy Te az elsö részre gondoltál, arról viszont csak halvány emlékeim vannak.
  • CarajoEsp
    #344
    Nekem is megvan a Bg2.
  • PiszkosFred
    #343
    Ennek ellenere valahogy mifelenk nem volt akkora nagy felhajtas korulotte mint a BG es infinity+dnd tsai korul.
  • PiszkosFred
    #342
    Most jon a folytatas. Diablo utan picit furcsa volt - a karakter mozgasa meg aztan valami bunrossz - de a sztori jo lett volna. Mai napig elo akarom venni ujra es ujra, de valahogy nem nagyon tudom ravenni magam ;]
  • PiszkosFred
    #341
    Helikopter a tornyház tetején, és egy 3-4 fős bandával probáltal életbenmaradni? Ha erre gondolsz, akkor imádtam azt a játékot ;]
  • Borg
    #340
    Ecstatica-ra ki emlékszik?:)
  • Sadun Tryst
    #339
    én úgy az 5. pályán elvesztettem a toleranciám a játékkal szemben... túl arcade volt...
  • Amiga
    #338
    Sin is úgy elveszett a nagy dömpingben, alulértékelt játék volt. Én végignyomtam, és majdnem HL szinten volt a játékmenet.
  • Sadun Tryst
    #337
    OFF
    én is vagyok vele. ha lesz saját keresetem, inkább veszek 1-1 átékot meg, amik jók, minthogy 23 warezom legyen. én az eredeti játék mellett vagyok,dde hát nincs még rá pénz...
    ON

    A Sin most, hogy jön ide? egyébként nekem nagyon nem tetszett (lehet azért mert 2 éve játszottam vele elöször...)
  • Amiga
    #336
    OFF
    Ja, amíg nem rendelkeztem önálló keresettel, én is cserélgettem a játékokat, de mióta keresőképes vagyok, inkább kigyűjtök 1 jó játékra, mint hogy letöltsek 10-et.
    ON

    Sin szenzációs fps volt.
  • robotnyk
    #335
    tudtommal ez nem egészen így van, pontosan a BG húzta ki a szarból az Interplayt annak idején...
  • Vlala #334
    ...elfelejtettem.
  • Sadun Tryst
    #333
    hát ez van... magyar vagyok, esztergályos fia, és még csak 18 éves... fizetésem nincs, eredeti játékokat nem engedhetek meg maganak, de játszani akarok... de reméljük ez hamarosan megszünik (a warezolásom)...
  • Methylisocloro
    #332
    Sajnos elfelejtettem melyik játékot akartam beirni ide :(
  • Amiga
    #331
    Jah, nekem is :-).

    Viszont ki emlékszik még a Divine Divinity-re?
  • Davidus
    #330
    Nekem van orig BG2-m úgyhogy tiszta a lelkiismeretem:)
  • Amiga
    #329
    Sajnos többek között a Black Isle játékok ölték meg az InterPlayt, ezek kezdetben óriási költségvetéssel készült programok voltak. A BG és a BG II. bármelyik kiadót a csillagokba röpíthette volna (mint egy StarCraft), ehhez képest a warez sikeresen keresztülhúzta a számításokat. Az IP nem tudott kikecmeregni adósságaiból.

    Tudtommal az Infinity motoros játékok közül a Planescape egyértelmű és óriási anyagi bukás volt. A szaksajtó és a játékosok pozitív kritikái ellenére már a BG II sem váltotta be a hozzá fűzött (anyagi) reményeket.

    Szóval mondhatjuk-e, hogy warez rulez?