408
Olyan játékokról sírjál ide, amit nem méltán értékelt az akkori világ!
  • kék
    #408
    Az oldal linkje
  • tzsoltika
    #407
    Roadrash =) apum még mindig játsza! 45 éves, és csak ezt tudja játszani =)
  • kék
    #406
    A Crusader sorozat tényleg nagy volt! Egyébként innen leszedhető.
    http://free-game-downloads.mosw.com/d.php?52571
  • PiszkosFred
    #405
    Nomeg akkoriban a commandos elvitte az osszes dicseretet, es ezzel ki is pukkantak a mediumok dicsero sorai hasonlo stilus kapcsan.
  • Sadun Tryst
    #404
    sajtóvisszhangban azér nem kapott nagyot, mert full közepesre értékelte mindenki. ami meg nem kiemelkedően jó/szar, azzal soha nem foglalkoznak annyit...
  • spR
    #403
    Okés, igaz. De anno nekem úgy tűnt, nem kap túl nagy sajtóvisszhangot
  • Sadun Tryst
    #402
    azért a desperadost nem mondanám elfeledett gémnek, mert azért a játékosok 80% azért tudja, hogy melyik játékról van szó. főleg, hogy készül a 2. rész :)
  • Sadun Tryst
    #401
    :) akkor sietni bepótolni mert nagyon jó mind a 2 gém! a HL-t rekord idő szerint 4 és fél óra alatt nyomtam végig... (valami 12x vittem eddig végig a kiegekkel együtt) a deus ex meg még csak 2x volt meg... az sokkal nehezebb és bonyolultabb :)
  • spR
    #400
    Szinte égő, de ez a két gamma nekem totál kimaradt. Pedig tudom, hogy a Half Life szinte alapmű...
  • spR
    #399
    Meg még ebbe a topicba sorolnám a Desperados-t. Király Commandos stílusú gamma, sajnos a megjelenésekor mindenki a Commandos 2-re figyelt ezerrel, pedig ez a gamma fényévekkel veri a C2-őt. Jó sztori, szép grafika, megfelelő nehézség, hosszú játékidő. Vmi 50-60 órát szórakoztam vele, mire végigvittem. Asszem ez manapság ritka.
  • Sadun Tryst
    #398
    azokat én se szertem. de az se jó, ha 1 játékban a gépek már a pálya másik végén tudják, hogy hol vagy... :)

    ezért nekem nehézségre eddig a legjobban a Deus Ex és a Half-Life jött be a legjobban. ott tökéletes! :)
  • spR
    #397
    Az a jó benne. Nem szeretem az olyan játékokat, amiken 5 óra alatt végig lehet szaladni.
  • Sadun Tryst
    #396
    én azt hallottam róla, hogy jó kis játék, de sajnos az AI túl gépi lett. azaz túl jók voltak az ellenségek még easy-n is. pedig mondták, hogy a hangulat nagyon jó volt, meg a fegyverek is, csak hát a gép már idegesítően jó volt még legkönnyebb fokozaton is néhol...
  • spR
    #395
    Iron Storm

    Nekem nagyon bejött a hangulata, és megfelelően nehéz is volt.
  • KM
    #394
    Up!
  • MrTressy
    #393
    más = már
  • MrTressy
    #392
    Nekem is van egy tonna rom de a beholderröl nem tudtam de más sikerült beszerzni :)
  • PiszkosFred
    #391
    Jaok, igy mar ertem. ;]
  • Seth
    #390
    Van ám...meg ezer másik szupi progi
  • MrTressy
    #389
    hm van snesen beholder?Az igen
  • galenius
    #388
    Nálam a mindenkori etalon: Eye of Beholder II. Most játszom újra snes emulátoron mert ott jobb a hangja.

    YP alatt használjátok a DosBox emulátort,tuti...
  • davos80
    #387
    Csak te mondtad, hogy rossz helyen van.Hát most ki lett javítva, meg felkerült pár új dolog, gondoltam, jó ha tudod...
  • davos80
    #386
    Helyet cserélt a Maniac Mansion, és a Golden Axe, + új domain.=> Old Game hívek.Old game hívek
  • PiszkosFred
    #385
    igen latom, de miert nekem cimezted?
  • davos80
    #384
    www.oldgamesforu.tk
  • CalebJoe
    #383
    Jó én is ismerem már régóta de ,hogy a francba kell letölteni az oldalról.
  • PiszkosFred
    #382
    Ez az alap mar evek ota ;]
  • a
    #381
    asszem az egyik legnagyobb régi-játék fellelőhely, bár ami még nem abandonware azt nem lehet letölteni tőlük
  • a
    #380
    ezt ismeritek?
  • Sadun Tryst
    #379
    jaaaa! emléleztess ám sokat, mert elfelejtem! de még sajan semmi hír arról az íroról... :( pedig már én is kiakarom írni.. :)
  • Seth
    #378
    Ehh...már el is felejtetted...hüp..hüp
  • Seth
    #377
    Tudod, hogy kiírod nekem az NGE-t DVD-re
  • Sadun Tryst
    #376
    mit? :D
  • PiszkosFred
    #375
    Thx. A nagytobbseg animet megvan mar az evek alatt gyulik, de valahogy a nge subokat sehol sem talaltam. Koszonom mindkettotoknek.
  • Seth
    #374
    ittenvane
    Ezen belül FTP--->Anime--->NeonGenesisEvangelion ( meg millio másik anime,hentai,mp3,amv...)
  • Bucser
    #373
    ftp://usteam.uw.hu

    Rengeteg cucc van fennt el ne tévedj több száz giga:)

    Ja account és pass anonymus ha nem tudsz 100Kbyte/sec felett tölteni más nem is kell:)))
  • Bucser
    #372
    OFF:

    NGE esetében a remastered azt jelenti, hogy újrascannelték és digitális technikával feljavítottáék a rajzokat mint anno a Star Wars spec edition esetén. Nem olyan fakó a film asszem. Vagy másik tippem az End Of Evangelionban látható pár jelenetet visszaillesztettek a sorozatba ami ki volt vágva eredetileg a cenzor miatt vagy más megfontolásból (pl. Sinji a legelején a pályaudvaron nem csak Rei Ayanami-t látja hanem a Karou-t is az utolsó előtti angyalt (legalább is End of eva szerinti utolsó előtti:)))

    A Másfajta befejezés az a Death And Rebirth. Death az az első 24 rész összefoglalása a Rebirth pedig egy alternatív befejezés Mikor Nervet megtámadja a Seele. És a legalternatívabb eredeti befejezés amit eredwetileg akartak a GAinax-nál az az End of Eva. Első fele az szinte a Rebirth teljes egészében a második fele pedig a legalternatívabb (legsokkolóbb) befejezés. ezért sokszor mondják, hogy Death and rebirth kihagyható ha láttad a sorozatot és megvan az end of eva. Bár deathben van néhány új jelenet....

    ON:
  • PiszkosFred
    #371
    usteam vagymi linkjet megtudod adni?
  • Seth
    #370
    Ja és ON
  • Seth
    #369
    Nekem nem számít ha angol,csak majd el ne felejtsd a tudodmit!
    egyébként az animevilagon csak az első 6 rész van fent asszem. De a usteam-en fent van a remastered verzióhoz mind
    Egyébként mi a különbség a régi meg a remastered között? Úgy olvastam hogy másfajta befejezést csináltak meg egy-két rész máshogy van..igaz ez?