8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • dave199316
    #7856
    Hali all én azt szeretném kérni hogy nem tud valaki egy linket adni hol lehet letölteni a gamét me én má 2 napja keresek oldalt de nem találok és 1 linket kérhetek hol tok Trial accot inditani ha lehet egyáltalán azt lehet megtecik a game azt hoszab ideig maradok még nem tom . Elöre is thx all.
  • atiati
    #7855
    Én Okt. 15-től bizonytalan ideig szünetelni fogok, az idétlen munkarendem miatt (egyszerűen nem éri meg előfizetnem, mert alig tudok játszani, kb. havi 5-10 órát durván).
    Ez talán jövő év elején fog változni, remélem, pozitív irányba :-)

    US szerveren vagyok amúgy, viszonylag gyakran játszom, kivéve az utóbbi heteket a fent említett okok miatt. EU szerverre nem megyek át, nagyon jól érzem magam itt, a hősös képregények szülőhazájának szerverén :-)

    Vagyunk itt páran, Szeipusz mindig aktív, már vagy idétlen idők óta, látom Apa és Unipsycho nevét is, sőt, néha Bled is bejelentkezik. No, kb. ennyi játékosról tudok, akikkel főleg a US Guardian és Freedom szerveren játszunk.
    Persze biztos vannak olyanok, akiket nem ismerek, és nem vettem fel a friends-be :-)

    Én is örülnék egy nagyobb magyar csapatnak, de sajnos emiatt a béna szerver megosztottság miatt úgy gondolom, nem sok esély van erre. Aki csak egyszerűen bemegy a boltba és megveszi a játékot az EU-sat kap, aki meg letölti és keyt rendel mondjuk a direct2drive-ról, az meg US-est...
    Ez így elég gáz, és emiatt szerintem soha sem tudunk rendesen összegyűlni egy szerverre.

    Más CoX fórumról én nem tudok, nem valami népszerű ez a játék kis hazánkban, sajnos. Pedig megérdemelt volna egy kis reklámot, mert kegyetlen jó!
  • herczeg
    #7854
    Tisztelt Hölgyek és Urak!

    Tegnap jót beszélgettünk Hamilton kollégával és többek között kitárgyaltuk a magyar community helyzetét is a CoXban. Jól egyet is értettünk abban hogy nem létezik és hogy ezen sürgősen változtatni kell. Mert hogy milyen jó is lenne az. Ehhez pedig az kellene hogy a magyarokat összezárjuk egy szerverre. JegesH is próbálkozik régóta kitartóan de nem túl hangosan, meg mások is, sőt nekem is volt már egy ilyen partizán mozgalmam tavaly decemberben de hamar megfulladt. Akkor a legnagyobb problémát nem a jelentkezők hiánya, hanem a klasszikus EU/US szerver dilemma jelentette. Büszkén jelenthetem ki, hogy tíz hónap alatt egyetlen lépéssel sem vagyunk közelebb a megoldáshoz... Pár éve még ott volt az US accountok Eu-ra való transzportálása de azt már rég beszüntették. Az egyetlen mentsvár a teljes újrakezdés maradt. Ehhez viszont jó lenne tudni hányan játszanak, ebből hányan lennének benne a dologban, hol játszanak és hogy hajlandóak lennének-e feladni accountjukat ha úgy alakul?
    És az UsA-sok ne feledjék hogy az EU-n is akad még PvP azért (és talán a multi-build majd tényleg feléleszti) sőt az Union minden este összegyűlnek az szerepejátékosok Galaxy Girl szobra alatt meg Pocket D-ben, az EU-sok meg tegyék félre fél percre a 'minden yenki bunkó' sztereotípiát mert az USA-n se olyan borzasztó a community.

    Én személy szerint teljesen nyitott vagyok, momentán EU-n játszom, de amelyik oldalra több magyart lehet besűríteni oda megyek.

    Még azt jó lenne tudni hogy hány olyan ember van aki momentán nem játszik, de ha összegyűlne egy értelmes közösségboldogan csatlakozna hozzánk.

    Továbbá ha esetleg ismertek más aktív magyar CoX fórumokat/találkahelyeket akkor fel tudnátok hívni a figyelmüket arra hogy én mit próbálok itt, erőlködéstől vörös fejjel elérni? Vagy legalább bepostolni hol találom őket?

    Szóval most hirtelen ez jutott eszembe... Hungarian Avengers [hatásszünet] Assemble!

    igen.. izé.. az magyar közösségnek magyar sg jár... ez lenen a hungarian avengers. de persze ez csak egy ötlet. még ott a moonlight is meg minden
  • herczeg
    #7853
    úgy hívják hogy HUN. szóval rámész hogy join channel és beírod hogy HUN. (vagy használhatod a keresőt) onnantól automatikusan rámegy mindig ha belépsz amíg azt nem mondod neki hogy leave channel
  • Hamilton
    #7852
    Magyar Chat:) Eszembe sem jutott rákeresni. Pedig alap:)
    Akkor, ha feljutok rákeresek:)
    Köszi az Info-t:)
  • herczeg
    #7851
    hi én majdnem mindennap fönn vagyok vagy legalább felnézek egy fél órára. többiekről nem tudok (JegesH-t utoljára pár hete a többieket meg iszonyat régen láttam) de gyanítom, hogy többen is vannak akik nem jönnek fel a magyar chatre (nem tudnak róla?) és így elkerüljük egymást
  • Hamilton
    #7850
    Sziasztok,

    1 hete vettem meg a játékot. A Defiant szerveren játszom Nagymedve néven. Ha esetleg még valaki játszik, keressen meg legyen oly jó:)
  • atiati
    #7849
    Aztaa, ez egyre jobban tetszik!!
  • herczeg
    #7848
    no az Issue 13:Architect olyan nagy lett hogy egyből ketté is szedték, úgyhogy összel lesz nekünk Issue 13: Power and Responsibility-nk és az Issue 14: Architect majd jövőre jön.
    de szerencsére úgy tűnik csak a küldetészerkesztőt vágták ki az I13-ból, szóval megkapjuk, az új Powersetteket (Shields powerset megerősítve), az új TF jutalmazási rendszert, sőt lesz levelling packt meg multiple builds amikről eddig nem hallhattunk (előbbi annyit tesz hogy ha két karakter megköti ezt a szerződést, mindig xp-re megegyezik majd a szinjük. szóval tökmindegy lesz hogy haver nyócszor annyit átszik mint mi, tartani rudjuk majd a lépést. útóbbi meg az hogy a hősünknek két buildje lehet, különböző erőkkel és slotokkal és enhatokkal. pl egy pvpre és egy pvere)
  • Unipsycho
    #7847
    de imadom hogy nemlehet hozzaszolast editalni :D

  • Unipsycho
    #7846
    [IMG]http://www.slide.com/s/gVsqxtt26z-1mrBJ5CNJXDv2CIDuHdcM?referrer=hlnk]

    ^^
  • herczeg
    #7845
    főleg defianton herozunk (én az union is villainkodom egy kicsit...)
  • ROLL30AbandonHo
    #7844
    jóó köszi szépen csak nem nagyon értettem:Dmeg nem mertem meg rendelni de így h most már tuom meg rendelem:Dés meik serveren nyomjátok?:O
  • herczeg
    #7843
    én így vettem most a gamecardom. átualod nekik a pénzt és kapsz egy kódot másnap emailben. ez a combined edition kb ugyanaz mintha csak egy sima gamecardot vennél csak kicsit drágább és kapsz mellé asszem két új kosztümszettet (Sinister és Justice) meg két állandó erőt amit minden karid automatikusan megkap (Pocket-D teleport és Jump-pack). a játékot magát pedig ingyen le lehet tölteni



    @JegesH nemtom jársz e erre, de én legközelebb valószínüleg csak kedden este leszek fenn (ha jól mennek a dolgok. ha nem akkor csk hétvégén)
  • Slayer256
    #7842
    Nem tudom megfigyelted-e, de minden le van írva alá.

    "Ezen Digitális kiadás megvásárlása során dobozos terméket Ön nem kap. Ehelyett egy játékkódot küldünk Önnek, amelyet az interneten aktiválni tud.
    A játék regisztrációjához bankkártya vagy feltöltőkártya szükséges, utána +30 nap játékidő hozzáadódik az account-hoz. A játékkal kapcsolatos technikai segítségnyújtásról közvetlenül az NCSoft gondoskodik, angol nyelven: http://eu.plaync.com/eu/"
  • ROLL30AbandonHo
    #7841
    sziasztokk http://cdgalaxis.hu/termekek/14905/city-of-heroes-es-city-of-villains-combined-edition.html ha innen rendelem meg akkor most nem kapok CD-t lécci olvasátok el meg ienek és mondjátok meg hogy müködik ez a digitalis...elörre is köszönöm:D
  • Unipsycho
    #7840
    egyebkent en meg eccer nem lagoltam csak azer mer USben van a server...
  • Unipsycho
    #7839
    hát en inkabb azer nemmentem EUra mer a nyomi US-> EU transzfer csak 1!!! o_O karit engedett átvinni... mekkora lámaság már... nemis beszelve arrol hogy az SGt se viheted :p
  • atiati
    #7838
    Én jobban kedvelem a US szervereket. Többen vannak, nagyobb a választék, könyebb csapatot találni is és olcsóbb :-))
    Gondolkoztunk annak idején, hogy átmenjünk-e az EU-ra, de csak akkor mentünk volna, ha a többi magyar is jön a US-ről. Mivel többen maradni akartak, így mi is maradtunk.
  • Hmuda
    #7837
    Bocs, a hibás flash miatt töröltem.
  • herczeg
    #7836
    oh közbe törlődött amire ezt írtam...
  • herczeg
    #7835
    hát sztem tökmindegy hogy 500 ember vagy csak 200 van egy szerón ha én úgyis csak max 7-tel játszok. meg eu-n lag is kisebb és az angolokat/íreket/norvégokat is jobban bírom mint az amcsikat, úgyhogy köszi szépen én elvagyok az eu-n
  • Unipsycho
    #7834
    http://www.slide.com/r/qlinJSYs5j9NW1kHr03_N1ZE1Ohj2LCR?previous_view=lt_embedded_url

    na mind1... ha rajon vki ezt hogy lehet embedelni szoljon... :D
  • herczeg
    #7829
    elvileg az enyémmel lehet, de a gyakorlatban nem engedte. mindegy, rendeltem gamecardot, holnaptól elvileg már vagyok EU-n...
  • Slayer256
    #7828
    Ez bizony így van. Online csak dombornyomott kártyákkal lehet fizetni.
  • atiati
    #7827
    Én úgy tudom, hogy dombornyomott kártyákkal lehet fizetni. Ha ilyened van, akkor jó lesz, az, ha nem, akkor egy próbát megér...
  • herczeg
    #7826
    jah ha esetleg egy email is kellene hozzá [email protected]
  • herczeg
    #7825
    nah régóta mondogatom már hogy ősszel visszajönnék szóval két kérdésem lenne:

    1, otp juniorral lehet fizetni a plaync-n?

    2, valaki Eu-s visszahívna (bőven túl vagyok már a 90 napon...)
  • JegesH
    #7824
    EU-n holnap délelőtt kb 11-ig fennt leszek, ha segítség kell és ott játszol keress meg. A Defiant szerveren Angelica Green néven megtalálsz.
  • herczeg
    #7823
    a http://cityofheroes.wikia.com/wiki/Main_Page oldalt ajánlom. szó szerint minden rajta van.
    vagy ha nem tudsz angolul (akkor épp itt az ideje megtanulni) akkor konkrét kérdésekben kicsit jobban tudunk segítnei, mert az egész játékot kicsit elmagyarázni sok (vagy ha EU-n vagy és vársz pár hetet, akkor megint leszek és tudok ingame segíteni)
  • MasterPeter
    #7822
    Hello!

    kb. egy fél évvvel ezelött, elkezdte én is játszani! Aztan, kicsit leáltam, és smot emgint elszeretnék kezdeni. De akkor se, és smost se nagyon értettem, a mechanizmusát. MMO-ni már rég MMozok, szoval alapokat nagyábol értem, de a Kaszt rendszert, térképen valo eltájolást, és iylemsi dolgkoat, valaki eltudná magyarázni? Esetleg valakitol elkérhetném az MSN vagy Skype cimét?
  • atiati
    #7821
    Na, visszatértem, rettegjetek gonoszok!! Látom, azért a US szerveren mindig akad 2-3 magyar játékos, szóval toljuk ezerrel!
  • JegesH
    #7820
    Akkor most meg én leszek fennt egyedül magyar :( Legközelebb szombaton este fogok játszani, ha valaki véletlenül szintén játszik keressen a globálon.
  • SgDenver
    #7819
    Én játszotam de meguntam h egyedül vok fent magyar!:S:S
  • JegesH
    #7818
    Valaki játszik mostanában az EU szervereken?
  • herczeg
    #7817
    ISSUE 13 - Architect bejelentve

    feature list

    Positron az I13-ról
  • MarkBlade
    #7816
    Nah erre várok én is! nexushero
  • Bad Girl
    #7815
    valaki hívjon vissza!!!!
    ha esetleg nem tudná vki , akkor itt van h kell
    http://www.cityofheroes.com/community/reactivation_referral.html
  • Slayer256
    #7814
    Ha a PlayNC-ről igénylek serial-t, akkor is USA szerverekre mehetek? Csak mert itt 19 dollár, a Direct2Drive-on meg 29-ért árulják.

    INNEN
  • atiati
    #7813
    Ja, a megvásárolt játékkal asszem 30 napos ingyenes játékot is kapsz!