8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Gyemi Szilvi
    #1876
    najóvan srácok leszálni ezen a fórumon a Ryl-ről, csak semmmi duma bármiféle konkurenciáról. Nyissatok akkor Ryl fórumot!!! ti hűtlenek!
  • Tyson
    #1875
    Van msn d ghost?
  • Tyson
    #1874
    És mi a neved?
  • Tyson
    #1873
    Még sehogy . a héten jön ki a pach abban leeht változtatni, emg könnyitenek az xpzésen. (végre 1 game amiben belátták, hogy ez csak vonza a játékosokat, és a pvp re akarnak nagyon koncentrálni)Hol kezdtél?
  • Ferro_TwL
    #1872
    Hogy lehet 1024-be rakni?)
  • Tyson
    #1871
    1-2 tudnivaló.
    Mint az embereknél mint az orkoknal a varazslo kastok a elgerősebbek (sorci, rune off) De iszonyatosan erősek.. kb 1 óra aaltt feltudnánk huzni a mi szintunkre (lvl 19 nél tartunk az orkoknál) szoval...

    Jah és a akrik , hát nagyon sok féle akri van én se igazán értem még mindegyiket de megprobalom vázolni (előre is bocs a nem CoH z tartozo dolgokért:P )
    emberek:
    assasin : hidebol (rejtőzésből) tud támadni.. elég jol és GYORSAN sebez de nagyon sérülékeny
    Archer: adja magat)ő is tud hidebol lőni)
    Sorci: a legerősebb akri az embereknél, tüzladba , villam , ilyen nyalanságok:P

    deffender: kb coh tanker
    warrior: passz
    healer kasztok: nah van price és még v mi nah ezeket nem vágom:P
    Orkok
    Gunner: hát szvsz az egyik legfurcsabb akrakter:P a kezére szerelt agyuval lő iylen lézersugar szerüséget nagyon jol néz ki, meg fun vele gamelni:P
    Attacker: warrior megfelelője kb...
    rune off: majdnem ua. mint sorc csak van eptje is:P
    shadow off: assis kb... csak iylen specko akrommal hadonászik:p
    life off: healer..
    ennyi kb.. de ha v mi nem világos (ami előfurdulhat az én hülyeségaimből:) ) akkor az oldalon találsz infot
  • Tyson
    #1870
    Hát több kari nevünk is van ... az embereknél
    point: Shoots
    rasti: rasti
    qkac: Qkac
    Én : Kymera
    Orkok:
    Point : skinner
    qkac: Qkac
    én: Eclips3
    sendelni igy tudsz /s név (vigyaz nagy betü fontos !!!!!)
    és replayozni a messagéra az M betüvel lehet
  • Tyson
    #1869
    Ö 2 szerver van összesen..... a felső serveren az emberekkel vagyunk az alsón az orkokkal!
    Miutan letöltötted a gamet és elinditottad ott van alul 1 olyan hogy new account. ott tudsz ujj accot csinalni és ott az oldalrol a dowenloads /game ban van hogy ryl PACH 480-490... kb 4 mg. ezt töltsd le aktivald és utana tudsz servert választani...
    Persze ez utan kicsit upgradel
  • Kaleb222
    #1868
    van akinek bejön a ryl? wow
  • Ferro_TwL
    #1867
    Talaltam Linket mar toltom, milyen neven vagytok fenn es melyik serveren (ha tobb server van)?
  • Ferro_TwL
    #1866
    EGy linket adhatnal mert nehezen talalok egyet sok huje kinai oldal jon be:D
  • Tyson
    #1865
    Jah és a jegyzőkönyves stori Kurva jó
  • Tyson
    #1864
    Sziasztok lányok!
    Kicsit eltüntünk (egész family + point), mivel a RyL( risk your lifet) probalgatjuk éppen.Nagyon jó kis game és mivel ingyenes béta ajánlom aki teheti és van kedve, nah emg nem aakr 1 kurva jó gaméból kimaradni az töltse le!!
    Googlebe beirod Ryl és rákeres 400mb kb. utana az oldalon 1 4mb os filet kell letölteni és mehetsz játszani. Az account crealas kb 1 perc mig beirod az adataidat.

    Nah szoval én csak ajánlani tudom.Persze van 1 nagy problémája agamének, hogy kibaszott messzíról jön és nagyon lagos... de este 8 utan már nem
    Ha v kit érdekell írjatok nyugottan
  • Kaleb222
    #1863
    Advanced:
  • Kaleb222
    #1862
    Mhaha, mit szóltok ehhez a pólóhoz?

    Póló
  • Kaleb222
    #1861
    mehetsz
  • Serphen
    #1860
    Akkor mehetek?:)))
  • Kaleb222
    #1859
    lost connection to mapserver?
  • Serphen
    #1858
    Én is most kelltem.
  • Kaleb222
    #1857
    na ma játszok egy kicsit igy kora reggel
  • Gyemi Szilvi
    #1856
    jóreggeltet mindenkinek!
  • chefshift
    #1855
    GUD NÁJT OLL
  • chefshift
    #1854
    Jah tényleg ti ketten Gemi+kaleb tartjátok a forumot ^^
  • Gyemi Szilvi
    #1853
    jó8!
  • Kaleb222
    #1852
    azért még egy privit nézz meg
  • Gyemi Szilvi
    #1851
    tudom hogy az dehát...ugyse olvassa senki akkor kinek tűnne fel. na mára felmondtam a szolgálatot...átengedem ősmuternek a gépet...thx kaleb hogy ugytettél mintha te figyelnéd a fórumot
  • Kaleb222
    #1850
    ez oldszkúl, de kurva nagy :D
  • Kaleb222
    #1849
    tartsd fenn a fórumot te vagy az utolsó reménysége!!
  • Gyemi Szilvi
    #1848
    1.
    "Tisztelt Uram,
    A baleseti jegyzőkönyv 3. rovatába írott válaszommal ("A baleset oka: átgondolatlan tervezés") kapcsolatos, a részletek iránt érdeklődő levelére válaszul, az alábbi -- remélem kielégítő -- leírást áll módomban közölni.
    Kőművesként dolgozom. A baleset napján egyedül dolgoztam egy hatemeletes épület tetején. Amikor munkámat befejeztem, láttam, hogy valamennyi (utólag lemérve mintegy 110 kg-nyi) tégla megmaradt. Úgy döntöttem, hogy a téglákat nem fogom kis részletekben kézben lehordani, hanem a 6. emelet magasságában az epület oldalára szerelt (teherszállításra szolgaló) csigával eresztem le. A csiga kötelet a földszinten kikötöttem, felmentem a tetőre, a kötél végén levő ládát oldalra húztam és megraktam téglával. Ezután ismét lementem a földszintre, eloldoztam a kötelet és erősen szorítottam, hogy lassan le- eresszem a 110 kg-nyi téglát.
    A baleseti jegyzőkönyvből megállapíthatta, hogy az én testsúlyom 84 kg. Meglepetésemben -- amelyet az okozott, hogy hirtelen elemelkedtem a földről -- elveszitettem lélekjelenlétemet és elmulasztottam elengedni a kötelet. Így aztán, nem is kell mondanom, nagy sebességgel emelkedni kezdtem az epület oldala mentén.
    Körülbelül a 3. emelet magasságában találkoztam a téglákkal megrakott ládával, amely jelentős sebességgel tartott lefelé. Ez a magyarázata a koponyatörésnek, kisebb zuzódásoknak és a törött kulccsontnak, amit a baleseti jegyzőkönyvben már leírtam.
    Alig lassulva folytattam emelkedésemet, egészen addig, amig jobbkezem ujjai két izület melységben megakadtak a 2. bekezdésben említett csigában. Szerencsére ekkorra már visszanyertem lélekjelelétemet, és a belémhasító fájdalmak ellenére erősen tartottam a kötelet.
    Körülbelül ezzel egyidőben a téglákkal megrakott láda a földbe csapódott és az utődés erejétől a láda alja kiszakadt. Ekkor, megszabadulva a téglák súlyától a láda már mindössze 23 kg-ot nyomott.. Hagy emlékeztessem ismét testsúlyomra (2. bekezdés).
    Ahogy bizonyára elképzeli, gyorsan zuhanni kezdtem az epület fala mentén. Korülbelül a 3. emelet magasságában találkoztam a felfelé tartó ládával. Ennek számlájára írható a két törött bokám és néhány fogam, valamint a lábaim és altestem súlyos hasított sérülései.
    Szerencse a szerencsétlenségben, hogy a ládával való találkozás annyit fékezett zuhanásomon, hogy amikor végül a téglahalomra estem, mindössze három gerinccsigolyám roppant össze. Azonban ahogy a téglahalom tetején, iszonyú fájdalmak közepette, mozgásképtelenül feküdtem és láttam a felettem hat emelet magasságban himbálódzó ládaroncsot, ismét elveszítettem józan íteloképességemet és elengedtem a kötelet. Azok a falécek és szálkák tehát, melyeket utólag a tüdombol és a gyomromból operáltak ki, tulajdonkeppen a rám zuhanó láda maradványai voltak.
    Tisztelettel: Malter Elemér, kőműves
  • Gyemi Szilvi
    #1847
    istenem még él vki!!!
  • Kaleb222
    #1846
    haho
  • Gyemi Szilvi
    #1845
    vííípoén
  • Gyemi Szilvi
    #1844
    hahó ó ó ó
  • Gyemi Szilvi
    #1843
    hazajöttem!!!!!!!!!!!! 8D bár jáccani nem jáccok...8)

    comming soon...relativ ez kb annyit ér mintha én azt mondanám ősöknek hogy coming soon kitakarítok, lemegyek a boltba kivsalok és kiviszem a szemetet...
  • Kaleb222
    #1842
    alt+shift? hogy én erre nem gondoltam.... :PP
  • Kaleb222
    #1841
    na ez a fórum is meghalt ha én vagy az arany tigris nem szólunk be :P
  • chefshift
    #1840
    hát azt jó lenne ha kijavítanák. Az a megoldás rá, hogy ALT+SHIFT, és utána megint ATL+SHIFT.
  • Kaleb222
    #1839
    azt a játékon belüli "v" gombot beillesztő akciót meg
    kijavíthatnák már, vagy ez direkt van igy? semmi értelme.

  • Kaleb222
    #1838
    ha az ncsoft-ot veszed figyelembe, akik egy konkrét
    dátumot is hónapokig tologatnak, gondolj bele mit
    jelent az hogy "coming soon" pfff

  • Gyemi Szilvi
    #1837
    mi wan az updat-tel már???? NCSOFT