8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Ferro_TwL
    #2236
    Na szoval a Coh-rol akkor nehany szo:

    Jopofa jatek, eleg gyors es a MMORPG kozul az egyik legjobban eltalalt, legporgosebb harcrendszere van (talan a legjobb harcrendszer a mostani MMORPG kozul).

    Ami viszont hianyzik belole, hogy a harcon kivul nincs semmi mas. Csinalhastz missionket persze, csakhogy az is mind harc (olj meg X mobot, szbaditsd ki ezt azt ugy hogy mindenkit megolsz stb), arrol nem beszelve hogy level 20-30 utan a missionok iszonyu gyenge exp-ek es nagyon konnyuek.
    A jatekban meg "loot" sincs, az egyetlen dolog amit gyujthesz az influence(=arany mas MMORPG-ban), de lv 30 utan mar nem tema mert annyi osszejon, hogy mindent boven megvehetsz.

    Szoval nincs economy, loot, craft, nincs semmi amit a harcon kivul csinalni lehet (na jo dance partyk a metroallomasokon meg lehet ruhat cserelni).

    Es ezt lehet fokozni. Nincs Pvp se ez a legnagyobb gaz az egesz jatekban.

    Persze majd lesz sok minden benne igergetnek fut-fat, jovore jon a City of Villian kiegeszito, ahol lehetsz gonosz szuperhos, lesz Pvp.
    Csakhogy szerintem addigra keso lesz. Eleg sok uj MMORPG fog kijonni koztuk jonehany "nagy" nev es a Coh el fog tunni a sulyeszoben.
    Ha figyeltetek mar honapok ota ott szerepel az eladasi listak elen, sokan megveszik, de a forumot olvasva kiderul, hogy 1-2 honap utan rengetegen abbahagyjak es ez mar most meg is latszik a servereken.
    Szerintem az NCSOFT-nak (o adja ki a Coh-t meg L2-ot is) jo huzasa volt, hogy nyar elott piacra dobta ezt a ket jatekot, mig nem jonnek az ujabb MMORPG-k addig kihuzzak valahogy meg nyereseget is termelnek, de aztan vege lesz szvsz.
  • Hmuda
    #2235
    Ez az empathy mit csinál?

    Tánc akkoris béna. ;-)))
    A film alapján ami ide ki volt rakva van benne három gagyi seggrázás azt annyi. Hát azért pl az SWG kb 7-8 tökéletesen kidolgozott (darabonként 9 különböző mozdulattal ellátott) táncot gondolom nem múlja felül. Ami az Ice-man videóban voltak táncok nagyon kis hányadát képezik a teljes repertoárnak.

    Trialrol csak annyit hogy majd írok levelet nekik hogy meggondolják magukat. Elvégre minden MMO játéknak csak jót tett eddig egy trial. Az SWG magyar népessége is vagy háromszorosára nőtt a trial kezdete óta (ebbe nem tartoznak bele a még trialos karik, csak a full gamée tulajok, a trialosok csak szimplán rengetegen vannak).

    (a táncosat nem kötekedésnek irtam csak a tények közlése céljából ;-))) )
  • Kaleb222
    #2234
    a coh-ban van "békés szakma" mégpedig empathy néven fut.

    és a tánc nem béna hanem egyszerűen jó

    mivel an ncsoft nem a trialjairól híres ezért
    kétlem hogy idő előtt lenne kipróbálható verzió,
    de azért ne add fel :)

    üdv
  • Hmuda
    #2233
    SWG: senkisem tökéletes csak én. ;-)))

    (Még csak annyit hogy nekem nagyon ritkán jönnek be az olyan MMORPG-k amiknek a 75%-ában csak a mobokat kell hentelni (a Planetside más tészta). Mostis az SWG-ben csak olyan szakmáim vannak amikkel az embereket segítem, semmilyen harci cuccom nincs. Zenélek a kantinban, gyógyítok a med-centerben és mégis élvezem. Sokkal inkább szocializálódok ezekkel a szakmákkal. Rengeteg barátot szereztem így. Folyton együtt zenélünk, táncolunk a kantinban, röhögünk egymás hülyeségein (lásd a kis teszthalott esetemet a screenshotok topicban, szegény ID fél órára leblokkolt a röhögéstöl :D). Voltam már harcos karival is, de abszolút nem hiányoznak azok az idők, mikor csak a lázadókat henteltem halomra.)

    Planetside: hónapokig lehetett az acc bugot kihasználva játszani, és szerencsére egy oltári jó társaság jött össze az azonos oldalon úgyhogy játékos pályafutásom egyik legszebb időszakát töltöttem azzal a játékkal. :-)

    City of Heroes: Visszatérve az SWG-nél megkezdett eszmefuttatásomra, a CoH is csak azért tetszett meg mert bár ránézésre ez is 75% hent, mégis első látásra egy nagyon jól kivitelezett hent. Bár a tánc ultragagyi (lásd iceman videó :DDD) mégis már nagyon várom hogy legyen trial verzió. Bár nincs benne egyáltalán békés, csak a többiek kiszolgálását szolgáló szakma benne, úgyérzem érdemes lesz kipróbálni egy kis hent erejéig.

    Bocsi a féligmeddig OFF-ért, de gondoltam ezt most elmondom. :-)
  • Kaleb222
    #2232
    chef az is lehet hogy nem birja a kártyádat.
    ez otp-s webkártya?

  • Ferro_TwL
    #2231
    Ja nekem se jott be az SWG, planetside-rol meg nem tudok nyilatkozni FPS=megfajdul tole a fejem:D
  • Unipsycho
    #2230
    chefshift rakj pénzt a számlára... :D
    (ha webkártyád van át kell a webkártyás számlára utalnod a oénzt)
  • Hmuda
    #2229
    Főleg a Planetside jött be annó (mármint a játékosoknak nem a SOE-nak :DDD).
  • Ferro_TwL
    #2228
    Eq 30 napos ingyenes trial akit erdekel klikk IDE (nagyon bejott a SOE-nak ez a free trial az SWG-nel ugy latszik:)
  • chefshift
    #2227
    Ezt az okóldalt mindenkinek ajánlom :
    http://www.cohcomics.com/main.htm

  • chefshift
    #2226
    Szevasztok!

    valaki tudna segíteni? Az a problémám, hogy az accomban megakartam változtatni a kártyaszám adatait arra amit kaptam. Deaktiváltam és újra akartam aktiválni, be is írtam a webkártyám számát (16számjegy + a 3)és ezt írta ki:

    Your card was rejected. The reason given was:

    The credit card number you entered could not be approved. Please try a different card.

    Ez mi a ráktól lehet?? Ha valaki tud segítsen légyszives.
  • Tyson
    #2225
    Hát ezeka képek elég ütősek:)
    De gondolom nem lvl 1 es karinak találták ki:(((
    tegnap vizí parkba voltam (mogyoródon) aki teheti látogasson el mert kurva jó hely:))
  • Gyemi Szilvi
    #2224
    Mindenki takarodjon dolgozni! énis azt teszem. ha már nem írtok. bár tegnap a 0-hoz képest egész sokatirtatok....egyszer talán megint régi fényében tündököl majd a fórum. reméljük.
  • Kaleb222
    #2223
    2 órája jön 10k-val flashgettel és még 48 van hátra

    több szervert próbáltam mind szar
  • pityogo2
    #2222
    prónáld meg flashgettel.
    én azzal letöltöttem átlag 52,71 Kb-al.
    haver flashget nélkul 10K-val tudta tölteni, flashgettel pedig 50-el.
  • Kaleb222
    #2221
    ez poénul néz ki ezt kipróbálom,
    de nem tudom letölteni mert 5k-val jön!
    mit tanácsolsz?
  • pityogo2
    #2220
    nézzétek ide, és játszatok má:PP
  • pityogo2
    #2219
    pff:P
  • Kaleb222
    #2218
    úgy látom tényleg kihalt a fórum.

    egy százasért fenntartom naponta
  • Kaleb222
    #2217
    én jobban örülök a "Jó estét"-nek mint a be sem írásnak.
  • Hmuda
    #2216
    Legalább kerestél volna kisebb képeket. Na mindegy. Végülis ritkán nézek be ide. :-)
  • Ferro_TwL
    #2215
    Mashonnan linkeltem be a kepeket.

    A topic utobbi hetek szinvonalat tekintve szerintem jobb ekkora kepeket nezegetni mint a "jo reggelt", "jo estet","mi a palya" hozzaszolasokat.

    Abszolut nem az ilyen kepek barmolnak szet egy topicot.

  • Kaleb222
    #2214
    nembaj!
    de ilyeneket is csak képen fogok látni az biztos:)
    Elég nevetséges ahogy a "huge" tanker áll egy ilyen
    mech gép lábujjánál és hatalmas csapásokat mér az
    egyik csavarra :P - sok esélye van
  • Hmuda
    #2213
    És ehhez a bejelentéshez minek kell 12 darab 1280X960-as képet beszúrni? Csak szétbarmolod a fórumot. :P
  • Ferro_TwL
    #2212
    Na ilyennel akarok en is kuzdeni:):























  • Hmuda
    #2211
    Remélem majd lesz valamikor.
  • Kaleb222
    #2210
    nincs semmiféle ingyenes kipróbálási lehetőség!

  • Hmuda
    #2209
    Nincs még valami trial szerűség? Kipróbálnám (bár a tánc még mindig gagyi :D).
  • Kaleb222
    #2208
    aztamindenit...
  • Gyemi Szilvi
    #2207
    ja a jó ecet korán savanyodik az nem szomál...vmi kabaréban volt....de über..naggyon bölcs
  • Gyemi Szilvi
    #2206
    Nem azért de szégyenletes módon nagy a pangás...hogyis mondjam....és itt ehhez szorosan kapcsolódóan hozzáfűzném, hogy...
    - Ki-ki maga tudja legjobban, hol viszket.
    - Egy ujjal nem lehet arcot mosni.
    - Jó ecet korán savanyodik.
    - Két adag forró víz nem hűti le egymást.
    ezek nagyon hmm lagymatag ksi szomál bölcsességek :)))

  • Gyemi Szilvi
    #2205
    Tényleg nagyon jól összhangban van a videó a zeével, jól összeállitott kis cucc.
  • Kaleb222
    #2204
    nem elég neki a géped. vagy töltsd le a divxet
    www.divx.com/divx
  • pityogo2
    #2203
    en csak azon idegesedtem fel, hogy szarrasazggatta magat. folyton ujragkellett inditani bizonyos helyeken
  • pityogo2
    #2202
    sztem sok szep otlet, emg renegtek ido+turelem csak. ilyet ti is tudnatok csinalni
  • Kaleb222
    #2201
    élő szerepjáték:
    http://www.truedungeon.com
  • Kaleb222
    #2200
    Tehetséges srácok.
  • Ferro_TwL
    #2199
    Talatam egy allati jo Coh videot, naygon zsir nezzetek meg:D

    Video
  • chefshift
    #2198
    Én még szerintem egy jó ideig maradok mert egy csomó karit még ki se próbáltam, no meg agusztusban jön az új update !
  • Serphen
    #2197
    Holnap megkapom a True Crime :streets of L.A.-t! Fogalmam sincs hogy mien de amig nincs accountunk biztos eee-lleszek vele. A képek tetszettek róla...Akinek megvan privizzen érdemes e 1 cd-t rááldoznom.