8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Hmuda
    #2276
    Ferro: ebben az esetben nagyon szívesen elfogadom az ajánlatod. Az Email cimem a prfilomban benne van. Csak persze ne felejts el jelszót váltani. Nem mintha én olyan nagyon kódlopós emberke lennék, de a gyakorlatot be kell tartani, mert kiesünk a ritmusból. :-)
  • Hmuda
    #2275
    Nagyon köszi, így működik. :-)
  • Kaleb222
    #2274
    tessék:
    ftp://coh:[email protected]/Coh.zip
  • Kaleb222
    #2273
    le tudod tölteni a játékot, az nem jó? ha jól emlékszem
    6-800 mega.
  • Hmuda
    #2272
    Jól hangzik de ahhoz kéne a game, és én személy szerint nem bíznék rá a postára egy ilyen küldeményt mert sajna rengeteget lopnak. Tesómnak is két csomagja tünt el full PS2 gamékal, kipróbálásra. Hát a tulaj nem volt kimondottan boldog. Köszi a lehetőséget de én nem kockáztatok mert csak megszívnánk.
  • Ferro_TwL
    #2271
    Hmuda:
    Ha erdekel a game en a jovo het vegen nem leszek oda tudom adni a az acco-m hogy kiprobald, ha erdekel irj es jovo szombaton elkuldom neked mail-ban egy hetvege is tobb a semminel (meg kiprobalhatsz par magasabb szintu karit is ha akarsz:D).
  • chefshift
    #2270
    BUCSER ! De igen van ! FREEDOM FORCE
  • Hmuda
    #2269
    Volt annó a Freedom Force vagy mi. Jó kis game volt.
  • Kaleb222
    #2268
    olyan még nem készült ami igazából ennyi
    lehetőséget tartogatna mint a CoH. Ezért
    is lett ilyen sikeres.

  • Bucser
    #2267
    Nincs valami offline szuperhősös gamma??? És nem a mozik alapján készült cuccra gondolok...
  • Hmuda
    #2266
    Az előző oldalról a CoH-os képek:
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7. (ez az amelyik volt már)
    8.
    9.
    10. (nem CoH de poén :-) )
    11.
  • Kaleb222
    #2265
    na ezt ne kezzd el
  • Hmuda
    #2264
    Tulajdonképpen nem is tudom minek kéne hagynom hogy egy kis noob kitessékeljen a topicból... :PPP
  • Gyemi Szilvi
    #2263
    http://www.somethingawful.com/articles.php?a=1508&p=4

    na ez a lol!
  • Kaleb222
    #2262
    ha egy kurva nagyot akartok röhögni:

    http://www.somethingawful.com/articles.php?a=1508

    (a lap alján mindig NEXT PAGE!)
  • Gyemi Szilvi
    #2261
    http://www.superlaugh.com/1/boogy.htm
  • Hmuda
    #2260
    Ja és még ti sírtok hogy nem megy a topic. Kis életet vittem bele. Na mentem csao.
  • Hmuda
    #2259
    De van fóruma...
    Se szart, se semmiylen más végterméket nem fogok pár videó kedvéért kiadni. Csak az győzne meg ha lenne trial.

    Ha nem tetszik a pofám akkor sory, ez van. Nem fikázom a játékot, nem kezdtem el flémelni úgyhogy nemtom mire fel ez a hangvétel.
  • Serphen
    #2258
    http://www.somethingawful.com/articles.php?a=2237&p=8
    legjobb a Willy elcseszett helyzete:))
  • chefshift
    #2257
    vázze Kaleb te mindig megtalálod az állatságokat.
  • Kaleb222
    #2256
    Hahhahaaa

    http://www.somethingawful.com/articles.php?a=2237
  • Serphen
    #2255
    SWG nek nincs fórumja? Szarér, hugyér vehetsz most accountot Coh-ba és akkor tudni fogod miről beszéltünk mi...legalábbis miről szeretnénk.
  • Hmuda
    #2254
    Vannak oldalak amik nem szeretik hogy ha az oldalon tárolt képeket máshova belinkelik, és ekkor szoktak megjelenni az ilyen képek mint pl a lenti. Ezek beszólnak hogy "nelinkejjébazzeg" és kénytelen vagy a teljes oldalt megnézni hogy lásd a képet. Na ezt nemértem miért szükséges.
  • Gyemi Szilvi
    #2253
    én azt se értem most mi is volta gond 8)
  • Hmuda
    #2252
    Jobb későn mint soha. :-)

    (bár mai napig nem értem miért gond az ha más oldalról linkelnek be képeket)
  • Gyemi Szilvi
    #2251
    megy ez =)
  • Hmuda
    #2250
    Na mostmár télleg:
    link
  • Hmuda
    #2249
    Hát a f*szom kivan.
  • Hmuda
    #2248
    Nincs karim mivel várom hogy legyen valami trial szerűség. Sajna hiába láttam videókat, még mindig az SWG a nyerő nálam.

    Amúgy a kép helyesen:
    link
  • Serphen
    #2247
    Ghost tetszettek a képeid
  • Serphen
    #2246
    Hmuda mi is a karid neve a cohban?
  • Kaleb222
    #2245
    ezzel a képpel van egy kis gond :)
  • Hmuda
    #2244
    Ja, hamár topicfenttartásnál vagyunk:



    (több képsor itt, nemcsak CoH, de minden féle MMO game)
  • Hmuda
    #2243
    Ti akartátok feldobni a topicot, csak segítek. :-)
  • Kaleb222
    #2242
    hát, már kezd más topicba tartozni
  • Hmuda
    #2241
    Mondjuk amiket lertál mindegyike igaz az SWG-re is. Ha van egy használható fegyvered akkor azzal nagyon jól elvagy amíg tönkre nem megy véglegesen (például az igazi karim csakis és kizárólag egy Tusken puskával jár és még nem volt ingerenciám lecserélni, a lootok meg nagyrészt semmit nem érnek). Pénzügyileg sincs senki problémában, amire szüksége van, arra mindig futja. Hangulat, meg... csak annyi hogy SW. :-)

    Ezt is folyamatosan updatelik, finomítgatják, de persze még mindig rengeteg hiányosság-bug van benne, de miben nincs?

    (ha unjátok az SWG-s szövegem, csak szóljatok :-))) )
  • Hmuda
    #2240
    Egyetlen MMO gaméban se lehet csalni mivel folyamatosan szűrik a trainer-csit progikat és ha találnak akkor alapbol ban. Legalábbis azokban amelyikkel foglalkoznak a fejlesztők.
  • chefshift
    #2239
    No meg a CoH-ban nemkell halomra grebbelni a varázstártyakat és az aranyért se kell kapkodni, folyamatosan updatelik és a hangulata elég jó. Nincs benne értelme csalni, ami más MMORPG-oknál ídővel befog következni (ez WOW-ra nagyon kifog hatni). Nekem bejön a COh. :)

    U.I.: a kártyámra még nemraktam lét akkor remélem csak ez a probléma ^^
  • Gyemi Szilvi
    #2238
    Na srácok....ki hanyas szinten áll?
  • Hmuda
    #2237
    "legporgosebb harcrendszere van (talan a legjobb harcrendszer a mostani MMORPG kozul)."
    Hát igen, a harcrendszer az SWG legnagyobb gyengéje. Sajna elég gyengére sikeredett.

    Az L2-vel csak annyi gondom volt hogy a PvP rendszer az alapoknál el lett cseszve (a béta alatt a fele időmet azzal töltöttem hogy mérgelődtem a noobkiller játékosok pofátlanságán). Meghát gyökérség is hogy a játékot nagyrészben az adja el hogy az elf kisasszonyon miniszoknya van.

    Amúgy gondoltam hogy jó a game (láttam a videókban hogy tényleges bűntényeket kell megakadályozni).