118
Gunbound - Online INGYENES Worms klón ! http://gunbound.net/
  • iko
    #78
    na lehet hogy innen rakott bele vki az Buddyba de véletlenül elutasítottam. Szóval ha igen akkor kérem küldje el újra.
  • iko
    #77
    értem :) zippofcy merre jár mostanában?
  • iko
    #76
    nem mi?
  • tigeroo
    #75
    nem
  • iko
    #74
    akkor semmit sem jelet az itemek mellett a szám? a nickem iko88 de mostanában vizsgáim vannak szal 1 het mulva majd megtalálsz ;)
  • tigeroo
    #73
    jó neked, én csak 23:)
    mondd már meg a nevedet!:) nekem: tigerfx
  • tigeroo
    #72
    nem vezs le semmit! de ha a shot mode 1-el lősz, lehet kimaracc! tegyük fel: ellen lő egy dualt, te utána 2x lősz! de ha pölö ő lő egy 2-s móddal, te utána egyessel, te előtte jössz köv. körben
  • sanyiiiii
    #71
    ha ez is lesz olyan jo mint a worms akkor is csak napi 25 orat jaccok vele
  • iko
    #70
    Kosz de egy a kérdés számomra megválaszolatlan maradt: Mielott elkezdodik a játék és lehet töltényeket berakni honnan veszil el az összegeket?(dupla töltény 600 stb...)?
  • tigeroo
    #69
    igen. a régebbi velzióknál kiírta: avatar function on/off...mostmár nem, csak a 3-4, és a 11-11-s szerver offos.a koporsó olyan mint a többi: csak egy item
  • iko
    #68
    izé lenne pár kérdésem: az avatar csak akkor használ (plusz sebzés, pajzs...) ha avatar on serveren vagyunk? Mi az amikor 1x egy gyereknek egy full tápos sárkánya volt(vmi 200-300 dmg)? Mielott elkezdodik a játék és lehet itemeket berakni honnan veszil el az összegeket?(dupla töltény 600 stb...) És mit jelent a koporsó?
  • tigeroo
    #67
    jah
  • iko
    #66
    hehe ezjó =)!
  • NRG4u
    #65
    Tigerfx nem tudlak betenni a buddy-ba itt nem tudnánk megbeszélni valahogy?
  • NRG4u
    #64
    help pls az avatart nem tudom használni mert szarakodik az email cimemmel pedig már stone axe vagyok miért? Ha tud valaki segítsen PLS
  • tigeroo
    #63
    GUNBOUND FOREVA!
  • tigeroo
    #62
    Bazz, nem tok bejelentkezni! Előtte azt írta ki, hogy old verzsön, blablabla! Most a honlapon sincs semmi!!!!!
  • zippofcy
    #61
    Gyűjtök ezerrel a petre.
  • zippofcy
    #60
    Megvan a Silver Axe meg a klánom is
  • zippofcy
    #59
    Ahhoz minimum Silver Axe rang és 20k gold kell.
  • tigeroo
    #58
    majd csinálok egy HUNGS klánt!
  • tigeroo
    #57
    Ezek a magyarok akit ismerek: Alex81, geforceLMNT, és zippofcy
  • tigeroo
    #56
    hi! Huhh, megvan a Metal Axe is....
  • zippofcy
    #55
    Megvan a Double Metal Axe is. Hamarosan Silver Axe leszek, csinálhatok saját klánt is. Bár lehet nem éri meg a 20k goldot
  • zippofcy
    #54
    Tegnap megvettem a macét. 65k gold volt, mi az nekem
    Most petre gyűjtök, 125k gold körülbe kerülnek.
  • nemvarok
    #53
    Aha.... Elég lesz a gold is :-)

    Szintet mikor lépek ? Ez a csibe már unalmas a nevem mellett.....

    Petet hogyan lehet vásárolni ? A ruha, szemuveg , zászló még megvan....
  • zippofcy
    #52
    A cash a gold HELYETTESÍTŐJE, mivel goldot a lejátszott meccsek után kap az ember, ezért gondoltak azokra is akiknek nincs idejük erre vagy túl bénák. Ezek befizethetnek 5-10-15$-árt, és kapnak érte 5000-10000 stb. casht. Aki tud játszani annak felesleges, mert a legjobb cuccokat csak goldért lehet megvenni. Pl. petek, stb.
  • nemvarok
    #51
    1 kérdés : a játékban cash-t hogyan lehet szerezni ? sokezer goldom van, de cash nincs egy csepp se.....
  • zippofcy
    #50
    Ma megvolt az első double killem . Így 420 játszma után ideje is volt
  • zippofcy
    #49
    2798 GPm van. 2800tól Double Metal Axe leszek, és akkor már nem mehetek be a noob szerverekre. Úgyhogy mára ennyi, holnap meg beloggolok és nyomom egyfolytában amíg bírom. Mert utána már csak a profik között játszhatok
    És még 22k gold hiányzik a gold macémhoz. 18as dmg addot ad majd, oh yeah
  • zippofcy
    #48
    Nem mindegy ha úgyis ingyenes?
  • OPM
    #47
    csak online? vagy lehet hálóban is?
  • zippofcy
    #46
    Naponta 1x van rankfrissítés.
  • tigeroo
    #45
    nagy baj van!!! van már 1610 GP-m, de nem változtam át Stone Axe-re!!! Pedig a weboldalon valami 1500Gp-t ír!!!
  • tigeroo
    #44
    jah, és akniek nem kell Robin hood vagy indiana gönc azt elfogadnám, cserélném
  • tigeroo
    #43
    nem csak mi:) van egy Alex81 nevezetű ember! vele összehaverkodtam:) a nicked benne? belöklek "ismerősnek"
    most: voltam csibe, majd sima fakalapács, most dupla kalapács most ilyen dupla nyelű jelenleg van:
    egy iskolai uniformisom 10.000-ért,
    egy kék szemüveg 16.000-ért,
    egy ilyen fejkötő 5.000-ért
    + 3000készpénzben
  • zippofcy
    #42
    Szerintem összesen mi ketten nyomjuk magyarok. A Marine suitot megkaptad már? Asszem Stone Axe rangnál jár. Magyar szerver meg nincs, összesen az a 8 db van amit bejelentkezéskor látsz. Pénzt meg nem olyan nehéz keresni, pl. a Jewel játékmód direkt arra van. Mi a rangod?
  • tigeroo
    #41
    gyertek embereeeeeek
  • tigeroo
    #40
    tudom, hogy most ingyenélőnek néztek, de gondoljatok bele, mennyire nehéz volt felküzdeni magatokat edáig! inkább eladjátok feláron?
  • tigeroo
    #39
    nah, nincs?