159
  • Duddits
    #79
    Jön a kiegészítő!!

  • Duddits
    #78
    Kaput? Az már alapból van benne.
  • Liluska
    #77
    Szaisztok! egy kis segitségre lenne szükségem mert akárhogy próbálkozom nem tudok kapukat(főbejáratot) tenni légyszi valaki aki tud az írjon az e-mailomrae-mailom

    [email protected]
  • bmffm856
    #76
    helló. az lenne a kérdésem, hogy hol van a játékban a research, ahol új állatfajokat lehet szerezni? hiába keresem sehol nem találom...előre is köszi a segítséget:) helló. bmffm.
  • Gregorius
    #75
    Requires DirectX9.
  • Duddits
    #74
    G-Portal-ról nem tudsz linkelni...
  • Milka
    #73
    feltettem a ZooTycoon2-őt,és amikor elindítom bejön az intró ,továbblépek,és gondolom ez akar lenni a manü.nem?de miért így adja be?
  • Snuki
    #72
    Ha valakit érdekel a magyarítás, akkor már készülget:

    http://www.magyaritasok.hu/index.php?func=letoltes&betu=Z

    Elvileg néhány hét, és kész lesz a (Zoopedia nélkül).
    :-))
  • Gregorius
    #71
    Oké, az a lényeg
  • Adri
    #70
    megvan
  • Gregorius
    #69
    Lehet, hogy vak vagy. Játékok -> és aztán le kell görgetni a legaljára, merthogy szegény Zoo Tycoon 2 Z-vel kezdődik.
    Ha lenne még valami probléma, szólj nyugodtan!
  • Adri
    #68
    és hol? lehet vak vagyok de az oldaladon én nem találom :(
  • Gregorius
    #67
    Közzé tettem egy alfa változatot. Ez gyakorlatilag még semmire nem jó, de meg lehet kukucskálni, ha érdekel valakit.
  • Adri
    #66
    szuper:)
  • Gregorius
    #65
    Jól haladok a játék fordításával, remélhetőleg hamarosan lesz majd egy béta verzió, amivel már egész jól lehet majd játszani. Ezt majd a honlapomon megtalálhatjátok, de egyelőre ez még a jövő zenéje. Nem a nagyon közeli jövőben lesz majd. De ide is írok, ha kész a béta.
  • Gregorius
    #64
    Duddits nem vagy elég kemény!
    Először is Boldog Karácsonyt és Kellemes Ünnepeket mindenkinek!
    Másodszor pedig idén biztosan nem, de inkább még pár hónap. Lehet, hogy lesz majd béta verzió, ami nem abból fog állni, hogy tele hibákkal de készen lesz, hanem max abból, hogy nem lesz minden lefordítva, de ami le lesz, az rendben lesz. Sajnos olyan fordító vagyok, aki a minőségi munkát szereti, és ezért tökölök vele.
  • Duddits
    #63
    Hátöööö, izé. Azt még nem tudjuk!
  • Hentes Bill #62
    sok duma van, mikorra várható a cucc?
  • Duddits
    #61
    A magyarítást már elkezdtük Gregorius kollegával.
  • joe14
    #60
    de már igen
  • Adri
    #59
    ugy tudom még nem kezdték el
  • joe14
    #58
    a magyarítása mikorra készül el?
  • joe14
    #57
    kösssssz
  • joe14
    #56
    zhx
  • Adri
    #55
    klikkelj az állatra, jobbalsó sarokban a kis ablakba meg klikkelj az emberfejre na ott megtudod miket szeret/-ne!!
  • joe14
    #54
    akkor ez így jó ahogy most?
    vagy még kell venni valamit?
  • CS@
    #53
    Mivel ezek gepárdok sztem tegyél be nekik néhány gazellát :)
    Na de komolyan ,hogy ,hogy mit tegyél be ?
    Mindent amit a nagymacskák szeretnek.
    Free gameban nem számít a pénz.
  • joe14
    #52
    lécci segítsetek
  • joe14
    #51
    na
    megvan a zoo tycoon 2
    az lenne a kérdésem hogy ezeknek az állatoknak mit tegyek be(milyen cuccokat)?

  • joe14
    #50
    kössz
    most már töltöm le
    olyan fél 10-re meg is lesz
    aztán én is nyomulok vele
  • CS@
    #49
    Nekem teccik a graf(főleg maxra rakva).
    Nagyon jó lett a terület editálás és így nagyon szép területeket lehet csinálni az állatoknak(kissebb nagyobb dombok,hegyek ,vízesésekSTB).
    Mondjuk az én gépemen egy 3csillagos állatkert már szinte játszhatatlan annyira akadozik.
    wanadoo -n biztos fent van.
  • TDK
    #48
    jó a játék grafikája?
  • TDK
    #47
    honnan tudom letölteni?
  • spatz
    #46
    Nem tudja valaki, hogy ehhez is készül-e magyarositás, mint az elsö részhez?
  • CS@
    #45
    Senki nem ír róla semmit úgyhogy egy kis magánvélemény :
    Bár én nem szeretem a tycoon típusú játékokat ,de ez egész jó lett.
    Aranyosak az állatok és egész élőnek hatnak, jő a guest mód, frankó tutorial, fenemód egyszerű és könnyen megtanulható az egész.
    Bár az már most látszik rajta ,hogy hamar unalmassá válik azért most még szórakoztató.

    Tisztában vagyok a Vid karim(5600XT) képességeivel ,de ekkora hátast dobni mint ez alatt a játék alatt még sosem láttam.
    800x600 ablakban futattásnál nemhogy akadozik hanem egész darabok hiányoznak belőle, egy menü kivélasztásától a megjelenéséig hosszú másodpecek telek el. 1024x768FullScreen -ben már sokkal jobb a helyzet.
  • TLD Robi
    #44
    KÖSZ!!!!!!!!!
  • CéZé
    #43
    olvass
  • TLD Robi
    #42
    Hi mindenki!
    Elmagyarázná nekem valaki,hogy a torrentével,hogy kell letölteni a ZOO Tycoon 2-őt?Én torrentével még soha nem töltöttem.És ez ingyenes?
    Előre is kösz!
  • Duddits
    #41
    Na visszaszívom! Hogy lehet egy rejtett könyvtárba tölteni? Nem értem meg. Most csomagolom.
  • Duddits
    #40
    Honnét a rákbóül szedted! én leszedtem valami szar torrentről, egész nap csak tölti most hazajvök és most meglátom hogy egész nap csak egy szar fájlt szedett aminek még a kiterjesztését se tudom, és az egész nincs 1 MB!!!!