159
  • xboy1024x
    #119
    Haho, valaki
  • xboy1024x
    #118
    Helloka. Nem tudná valaki elküldeni a Zoo Tycoon 2 magyar szövegfájlait, vagy esetleg nem tudja valaki, hogy honnan tölthetek le egy magyar verziót??? Előre is kösz.
  • mafia fiúcska
    #117
    Áh,úgy szaggat a játék,hogy néha má kilépni sem tudok!Mit csináljak!?De gondolom ezzel nem vagyok egyedül.Ugye!?Hahó!
  • Wasse 1
    #116
    Hi all!!!Van kód a Zoo Tycoon 2-höz?Ha igen elküldené vki msnnen:[email protected]|Előre is köcce
  • Duddits
    #115
    aZinternetről.
  • gerusz1994
    #114
    csá all ! NEM TUDJÁTOK HONNAN LEHET LE SZEDNI A TELJES VERSIOT ! HA IGEN AKKO LÉCCI VEGYETEK FEL MSNRE !!!! [email protected] !!!!!!!!!!!!!!!!kösz
  • Reyes
    #113
    Vegyél memóriát...
  • 17
    #112
    csá. mit csináljak hogyha szagat a játék? már mindent minimumra állitottam, a gépem jó hozzá. segitsetek, de csak akkor szagat ha már sok minden van felépitve.
  • Reyes
    #111
  • Magnumrolcsi
    #110
    Köszi :)
  • Duddits
    #109
    Na mégis melyiket?! Nem a Zoo Tycoon: Dinosaur Digs-et... Az alap Zoo Tycoon 2 játékot kell felrakni az összes kiegészítőhöz.
  • Magnumrolcsi
    #108
    Melyik Tycoont kell felrakni, hogy fellehessen telepíteni ezt a kiegészítőt?
    Nekem is ezt írja ki mint a #99 hsz-ban.
  • Reyes
    #107
    Már megvan...:SS
  • Reyes
    #106
    A lényeg, hogy angol marad, na:D
  • Reyes
    #105
    Total Commanderben belépsz az egyik ilyen fájlba... Ott van egy .bin kiterjesztésű fájl... Na azt kicsomagolod, ahova akarod, majd a Daemon Tools-ba bemountolod... A Daemon nem fogja látni, ezért a keresőjében állítsd be, hogy minden fájlt mutasson (All files *.*). Ezután elindul az autorun, és tadaammm, már csak crackelni kell...

    Nekem annyi lenne a kérdésem, hogy a magyarítást hova kel másolni? Mert leszedtem a magyaritasok.hu-ról a játék magyarítását, de ha elindítom, akkor elindul a jűáték, ha viszont csak simábn bemásolom a játék főkönyvtárába, akkor sem történik semmi:-/

    PLS HELP!
  • Duddits
    #104
    És minek nevezted át? Nem kellett volna.
  • nesto
    #103
    leszettem egy 503MB-os Zoo Tycoon 2-t, amiben találtam 36db 14,3MB-os fájlt +.nfo +.sfv-t. A gondom az lenne hogy a daemon-ba nemtudom berakni így, mert a fájloknak nincs kiterjesztésük. ha pedig átnevezem őket .rar-ra, és elkezdem kicsomagolni akkor megáll a második másodpercben azzal a hibaüzenettel, hogy a folytatláshoz szükség van a "ztycoon2.001.r00"-ra. Mit kell tennem?
  • nesto
    #102
    utánaolvastam de honnan todnám a teljes játékot leszedni? lehetőleg torrentről és ingyen? please help
  • CS@
    #101
    Igen ez is kiegészítő.
    A #99 –ben nem látok semmi különöset , nincs feltelepítve a játék és kész.
  • nesto
    #100
    Zoo.Tycoon.2.Endangered.Species-RELOADED
    Most ez is kiegészítő vagy ez a játék?
  • nesto
    #99
  • Duddits
    #98
    Kész a Zoo Tycoon 2: AA | 2006.05.04. 12:55

    A Microsoft hírül adta, elkészült a Zoo Tycoon 2: African Adventure, a legfrissebb kiegészítő lemez a Zoo Tycoon 2-höz. Az expanzió már ebben a hónapban a boltok polcaira fog kerülni, így minden Zoo Tycoon 2 tulajdonos újabb 20 afrikai állattal tud majd kedveskedni állatkertje látogatóinak!
  • Keti
    #97
    Ez az alapjátékra vonatkozik, vagy már a kiegészítőjére?
  • Duddits
    #96
    Király! :-) Köszi!
  • CS@
    #95
    Egy kicsit nekiálltam átírogatni néhány nekem nem tetsző dolgot ezek használatához az Endangered Species kiegészítő telepítése szükséges!

    Hack alapok :
    A játék könyvtárában található egy "x100_000.z2f" fájl, először is erről készíts egy biztonsági másolatot.
    Ez a fájl egy közönséges ZIP fájl, tehát nevezd át "zip" -re és már is buherálhatóvá válik. Ezután vagy kitömöríted vagy ebben az állapotában változtathatsz rajta. Az innen letölthető dolgokat értelemszerűen a helyükre kell másolni az eredetit felülírva. Majd a kiterjesztést visszanevezni "z2f" -re(ha kitömörítetted akkor előtte természetes újra betömöríteni).

    A "*" -al jelölteket nem ide kell rakni, hanem a "All Users/Application Data/Microsoft Games/Zoo Tycoon 2/downloads/zootycoon_com_zt2_1033" -ba az eredetieket felülírva(biztonsági mentés itt is ajánlott), Ez az útvonal OPrendszertől függően változhat, de általában azon a wincsin van, ahol maga az OPrendszered is(ha nem találod egyszerűen keress rá).

    AllMoveHack
    Az összes épület, "állatlak", szobor, szökőkút meg minden egyéb dolog felépítés után is mozdítható lesz.

    Foliage&RockWater&FameHack
    Az összes növényzet és kő elérhető már fél csillagnál is és ezek vízbe is elhelyezhetőek.

    KeyConfig
    A GuestMod elérhető lesz az "F" billentyűvel is.
    A Pause elérhető lesz a "Q" billentyűvel is.
    A terület módosításnál a "+" és a "-" elérhető a "M" és az "N" billentyűkkel.

    ReproduceHack
    Megszűnteti az Endangered Species által bevezetett beltenyészet korlátozást.
    A FamilyTree megmarad, de a továbbiakban nem korlátoz semmit így bárki szaporodhat bárkivel.
    Ez csak az alap+ES játékban megtalálható állatokra vonatkozik az egyéb letöltött jószágokra nem !

    *Egyébb ReproduceHacks (a letölthető hivatalos kiegészítő állatokhoz)
    BlackLeopard
    MuskOx
    AsianElephant
    AsianElephantRainforest (Az élettér Scrubról Rainforestre változtatva!)
    A két AsianElephantból csak az egyik használható ízlés szerint!

    Ha netről letöltesz egy "rajongó" által készített állatot/állatokat akkor ha a készítő úgy írta meg(ES után készülteket így szokták) nem fog szaporodni családon belül.
    Ha te mégis ezt szeretnéd akkor csináld végig ezt .

    A Grind hack -eléssel szándékosan nem foglalkoztam.
    Mert több problémát okozott mint hasznot.
    Az állatok és emberek állandóan beleragadtak vagy egyszerűen nem tudták használni az ily módon lerakott tárgyakat
  • Duddits
    #94
    Én régen sokat játszottam vele, de az újjal még nem. Majd kipróbálom.
  • CS@
    #93
    Bár tudom nem sokakat érdekel, de mivel nagy unalmamban nekiültem az EndangeredSpecies –nek gondoltam felhozom ezt a fórumot egy hozzászólás erejéig.

    Az új állatkák jók lettek. A SkyTrain és a „megemelt utak” is jól használhatóak és nekem nagyon tetszenek. A Jeep –el akadtak kisebb problémáim : Ment a négy járgányom a nekik kijelölt úton, mígnem egy oroszlán állta útjukat ekkor elkezdtek dudálni mire az oroszlán visszamosolyog ezek csak dudálnak az meg csak vigyorog és ez így ment hosszú perceken keresztül. Ezalatt persze jó hosszú sor kígyózott a jeepekre várva.

    Megalkották még a „családfát” is, így minden állat tudja, hogy kivel áll rokonságban és vele már nem szaporodik, ezáltal most már nem jöhet létre beltenyészet. Ez alapból nagyon jó elgondolás, de így ebben a formában rohadt nehéz és idegesítő lett a játék. Merthogy: veszek valamelyik jószágból egy párat ezek (remélhetőleg) nekiállnak szaporodni és sokasodni, csakhogy a létrejött kis jószágokat akár agyon is csaphatná a gondozó egy lapáttal, mert ők már nem fognak szaporodni, mindaddig míg nem veszek egy újabb példányt. Ha netán a két szülőből az egyik végelgyengülésben kimúlik(elég sűrűn bekövetkezik) akkor ismét vásárolni kell, mert különben kipusztulnak. Így egy komolyabb állatkert idővel alig vagy akár egyáltalán nem képes bizonyos nagyobb értékű fajokat fenntartani.
    Ettől erősen játszhatatlan lett a játék pedig tök egyszerű megoldásokkal áthidalható lett volna ez a probléma, Pl.: Más állatkertekkel való cserélgetés, 3azonos állat visszavadítása után egy ingyen példánySTB.
  • Duddits
    #92
    Kereső?
  • skeagen
    #91
    Tud valaki hozzá nmagyarosítást???
  • feira
    #90
    tök jó játék .főleg annak aki szereti az állatokat,és szeret építeni
  • Duddits
    #89
    Zoo.Tycoon.2.Endangered.Species-RELOADED
  • Duddits
    #88
    Microsoft Game Studios bejelentette, hogy a Zoo Tycoon 2: Endangered Species kiegészítő lemez arany stádiumba ért, és már a sorozatgyártását megkezdték, a bolti megjelenését pedig október 18-ra tervezik. Az állatkert menedzser játék 2. részének első kiegészítője új küldetésekkel és 20 új állatfajjal lesz megpakolva. A 20 állatfaj között lesz egzotikus is, és a látogatóknak, pedig jeeptúrákat is szervezhetünk majd, hogy még közelebbről megnézhessék az állatokat a vadas parkban.
  • skeagen
    #87
    Nagyon jó a játék
  • Duddits
    #86
    Éljenéljen!!


    Zoo Tycoon 2: ES infok

    SirKhan - 2005.08.20. 00:42 - 4 hozzászólás

    Ugyan nem egy világot megrázó hír, de gondoltam ennek a műfajnak a kedvelőinek is kedveskedünk valamivel. A Blue Fang Games bejelentette, hogy a készülő játékukban, amely kiegészítő lemezként jelenik meg s Zoo Tycoon 2: Endangered Species címre hallgat, a néhány új állatfajon kívül még ún. "elevated paths" megoldás is bekerül a rendszerbe, ami nagyjából talán a felüljáró szónak felel meg. Ez annyit takar, hogy például a vizilovak medencéje fölött ezentúl átívelhetünk egy csodás kis sétálóhidat, hogy a látogatók még jobb kilátásban részesülhessenek.
  • Duddits
    #85
    Ilyet kérni?
  • Peti03
    #84
    Üdv!
    Ha valaki eladná a zoo tyconn 2-t, vagy lemásolná nekem kérem írjon! címem: [email protected]
    Minden formában érdekel, eredetibe ill. másoltan is!!!
  • Duddits
    #83
    Szerintem is.
  • McGrady
    #82
    személyes véleményem szerint a ram újítás elég lenne, nem?
  • Since
    #81
    nem :) szar a géped vegyél újjat :D
  • McGrady
    #80
    sziasztok!
    Pentium IV 2,4 giga, 256 ram, ATI Radeon 9600XT a gépen configja
    a zoo tycoon mégis min. 10 percig tölt és szaggat is 800*600-as felbontásban medgium detailsel....nem tudja vki mi lehet a probléma? ilyen teljesítményű gépnek el kéne vinnie rendesen nem?