195
Minden ami a filmmel kapcsolatos...
  • Alien
    #115
    Ok:)
  • wizy
    #114
    jo, nem ANNYIRA, de ha a tesom "parázos" állapotban jött haza, akkor én inkább nem nézem meg:-))
  • Alien
    #113
    "biztos jo, meg minden, csak nagyon parázós"

    Nem annyira parázós.
  • wizy
    #112
    én nem láttam a filmet, ami azt illeti, nem is szeretném megnézni:-)) biztos jo, meg minden, csak nagyon parázós, nem birom az ilyen filmeket:-) a tesom viszont megnézte a moziba egy haverjával, és mikor kijöttek, leültek beszélgetni egy padra. tök elhagyatott hely, az idő éjfél körül lehet, beszélgetnek a filmről, mikor mögöttük a bokorból berregés hallatszott. mindketten hátrafordultak, nagyon be voltak ijedve, aztán mégegyszer olyan hang, mikor a láncfűrészt berregtetik, de most közelebbről és a bokor elkezdett mozogni, meg minden. Erre felpattantak, és lefuottak olyan egy kilométert :-))) vki biztos erre várt, hogy a film végén mindig láncűrésszel parába hozzon mindenkit:-))) aztűna tesom mikor hazaért, bezárta az összes zárható ajtó, és még be is riasztozott:-))
  • Matthewpamer
    #111
    ha?
  • Matthewpamer
    #110
    ez egy kibaszott jó film,de paráztatós mert igazából is így volt.lehet hogy még él a bőrpofa.igazából hogy hívták azt a nőt aki túl élte 1edül?
  • Csaba
    #109
    leszímátva=leszámítva.
  • Csaba
    #108
    Én tegnap néztem meg, és szerintem jó film. Hogy miért? Mert tök parás az egész film hangulata végig. Eleve ha beleképzelem magam a fiatalok helyzetébe, az nagyon rémisztő. Csak ott rontották el, hogy tudjátok, mikor törődne az ember azzal, hogy azt a marha seriffet előkerítse ott az Isten háta mögött. Ha nem jön, hát nem jön, tövig a gázpedált, és kész. Még be is mentek a házba a marhák segíteni annak a marha öregnek. Persze, ha elmentek volna, nem lett volna film.:-) De egyébként ezt leszímátva jól meg volt csinálva, nem kell fikázni.
  • Alien
    #107
    Igaz... :)
  • PResident Evil
    #106
    énse dehát ki hogy bírja...
  • mochee
    #105
    szerintem jó film volt a 13 kísértet, és a csávót is nagyon birom, aki a Sikoly 1 ben is volt a gyilkos, Matthew Lillard. Egyszer volt egy film az hbo-n, amiben az volt a végjáték, hogy ráfogtak egy pisztolyt,(vagy ő fog rá valakire egyet) és minden kiderül ami addig nem volt világos, lényeg az hogy ilyen gyilkosság után nyomozós film volt, és csak erre, meg arra emlékszem, hogy izgalmas volt, csak nem tudom mi volt a címe. Ha valaki tud segíteni, azt megköszönném. Nem horror volt, hanem asszem valami krimi, csak a Matthew Lillard biztos szerepelt benne.
  • mochee
    #104
    Túlságosan is
  • Ramza
    #103
    Át lett az beszélve rendesen :DDD
  • Alien
    #102
    No igen egy kicsit elkalandoztunk a témától:)
  • Bandew
    #101
    Hát az a jelenet teljesen röhejes volt.


    Amúgy fog még valaki beszélni a Láncfűrészes filmről? :-)
  • HoTDoG
    #100
    Úgylátszik érdemes volt megnyitni a topicot, mert
    100
    :)
  • Alien
    #99
    No komment.... :)
  • Darko Ferkó
    #98
    Ott furcsák az emberek.
    Blair witch-től többen hánytak a nézőtéren, sokan rosszullettek.
    Aztán kiderült, hogy nem a film viselte meg őket, hanem a folyamatosan mozgó kamera, attól dobták ki a taccsot.
  • Alien
    #97
    ez kb olyan mint amikor a Hannibal-nál mondogatták, hogy Amerikában többen rosszul lettek a moziban a film miatt. Azt hiszem az "agyevős" jelenetnél... Hát nem tudom, én abszolút nem lettem rosszul:)
  • PResident Evil
    #96
    hát én sem értettem, mert ény harsány nevetésben törtem ki mindig....
  • PResident Evil
    #95
    persze, nekem a Hullajóval semmi gondom sincs, nekem is teccett és halálra röhögtem magam... csak arra akartam utalni hogy eza 2003 film kábé látványban a Hullajóval egyenlő... sőt szarabb is annál !!!!
  • Alien
    #94
    Nekem tetszett a 13 kisértet, de hogy valaki ne egyen egy hétig meg ilyenek???? Nem is volt benne olyan durva jelenet... Nem értem... Amúgy szerintem nem rossz film!
  • Jano
    #93
    Még nem láttam a HotD-et, de a trailerek alapján is bizton állíthatom, hogy az egyik legnagyobb fos, amit valaha vászonra vittek.
    A Hullajóban zseniális trükkök, iszonyú jó látvány, és kurva sok humor van, kategóriájában alapmű. Ráadásul már lassan kamaszkorban van, ez sem mindegy.
    Több szempontból is összehasonlíthatatlan a két film.
  • PResident Evil
    #92
    de a végeredmény ugyanaz... gumizombi hadsereg.
  • RangeR
    #91
    Na, bazz! Nem ettek egy hétig, úgy féltek :)))))
    Most, ha félek akkor nem eszek, vagy, ha nem ettem egy hete, akkor félek? Az utóbbi már inkább, akkor tényleg félni kezdenék, mert 2 napot már próbáltam kaja nélkül, a 3 nap nem ment volna csak nehezen...
  • Darko Ferkó
    #90
    Csöppet se zavarjon, hogy minden idők egyik legjobb horrorpadiáját hasonlítod minden idők egyik legszutyokabb horrorfilmjéhez.
    Gratula.
  • PResident Evil
    #89
    mondom... megvan egy hónapja de kész röhej !!!
  • gazo
    #88
    ...hát nem t'om, elég yól lealázta a fiatal, levágásra ítélt emberállatot...
  • LezLee
    #87
    Na végre megnéztem a láncfűrészest. Elég jó kis remake, nagyon tetszett, de lehet hogy csak azért mert sokkal rosszabbra számítottam. Vannak egész durva, és poénos jelenetek. Például az nagyon tetszett amikor az álrendőr mondja a csákónak hogy mutassa be, hogy mi történt a csajjal, és hogy vegye a szájába a pisztolyt. Azt a pofát. Ááá, az a szitu nagyon poén volt. Szóval teccett, a mostani viszonylag horrormentes uborkaszezonban egész jó kis szórakoztató film volt.
  • Loál János #86
    ????? Akkor biztos kurvajó film!!!
  • Ramza
    #85
    House of the dead Hullajóval egyszintű???
    Mi van???
  • PResident Evil
    #84
    én a 13 kisértettel voltam így... mindenki beállította hogy így úgy milyen horror... meg hogy nem ettek egy hétig utánna úgy féltek... erre én ez film ? semmi értelme... közepes történet... meg a fröcsögések... netmom... nem teccett... de a fűrészest megnézem !
  • PResident Evil
    #83
    egyetértek !!!
  • PResident Evil
    #82
    hát nem sokat vesztettél... a Hullajó-val egyszintű... :)
  • HoTDoG
    #81
    :DD
    De honnan tudod h nincsennek? Lehet h vannak, de még nem voltál, szal nem tudhatod. Rosszul értelmezted :).
  • Bucser
    #80
    Magasfeszültség?????????????? Jó????????????????????????
    Annyira következetlen a történet, a közepétől, hogy borzalmas... Nem jó csak véres... Az utsó fél órát végigröhögtem amikor meg a Körfűrésszel rohantak a csaj után........ hát kész voltam...... Nem csináltam még ilyet de az első félórában be voltam szarva a végén meg röhögtem, hahotáztam a moziban.
  • mochee
    #79
    Na, amit mondani akartam: ugy általában sablonosak a filmek, nem csak ez, de oké, ez a jobbik-féle sablonos filmek közé tartozik. Most nem hiperszupi számittógépes 400 tonna alient akarok egy horrorba, de ne legyen már mindegyik kb ugyanaz, mert az az olcsó, és a sztori már rég ki van találva.
  • Darko Ferkó
    #78
    Sőt, továbbmegyek!
    Nem voltam még Európán kívül, tehát nincsenek is más földrészek! Nincs miről vitatkozni! :D
  • HoTDoG
    #77
    Akkor majd legközelebb tesznek bele F-16-osokat, meg gránátokat, sőt tüzijátékot is, h valahogy nézzen már ki a film. Ja meg egy kazettát amit nem szabad megnézni.

    Ennek a filmnek nem az volt a lényege h jól ráijesszen az emberekre, aztán 2 hétig ne tudjanak aludni.
    Hanem az együttérzés. Az, h hasonló dolgokat csinálnak meg az életben, és emberek ilyeneket élnek át.

    Hogy igaz történet vagy sem, sztem inkább ne vitassuk, mert ha meg is történt azt már senki nem fogja elmesélni, ha pedig nem, akkor nem. Ez olyan mintha arról vitatkoznánk h van e víz a Marson. Voltunk már ott? Nem. Nincs miről vitatkozni.
  • mochee
    #76
    Persze a költséghatékonyság alapjában véve nem zárná ki a jó minőséget, csak hát ha ezt helyezik előtérbe...