583
Motor vásárlás
  • CLINT EASTWOOD9
    #303
    Részletesen leírnád hogyan csesztél kivelük?
  • CLINT EASTWOOD9
    #302
    hát igen egy robogó csak nem bírja úgy mint egy cross.
    de ha terepes a robogó?
  • JGTC
    #301
    Ha erdőben mentek akkor oda elég egy öreg cross ami lehet szakadt is de azok bírják a kiképzést, és nem csesződnek szét. Papír sem fontos (bokorugrónak tökéletes)
  • CLINT EASTWOOD9
    #300
    ?
  • CLINT EASTWOOD9
    #299
    akkor tropára zúza
    Mennyi ideig bírhatja ki egy robogó egy ösvényen
  • LiPTON
    #298
    haverommal erdőben nyomtuk 1 darabig(én simoval, ő dioval), de nem nagyon tesz jót a gépeknek.. pedig van benne érzés, csak hát nem lehet minden héten új cuccokat venni a gépre, mert lezúztuk a terepen
  • Roger6
    #297
    Félre ne értsük egymást. Nem a robogósokat utálom, hanem a robogókat. Nem mindegy, nagy külöbség van a kettő között... :D
  • CLINT EASTWOOD9
    #296
    hm
  • Roger6
    #295
    Hát én még nem láttam ilyet, de biztos vannak ilyen állatok... :D

    Én utálom a robogókat, egy Simsonost többre becsülök! Azzal már voltam erdőben, az ám a királyság!
  • CLINT EASTWOOD9
    #294
    Szokott valaki erdőben motorozni robogóval?
  • JGTC
    #293
    én most néztem egy német oldalon az árakat és valószínű hogy a kövi motorom onnan lesz mert vannank igen jó vételek. Olyan áron vannak hogy behozni + reg adóval együtt még mindíg megéri

    Ha kell a cím szólj és priviben elmondom mi merre!
  • LiPTON
    #292
    még csak "leskelődök" a piacon, ehhez nem volt kép
  • JGTC
    #291


    abból elég kevés van nem?
  • JGTC
    #290
    nem rossz, jól is mehet már egy 125-öshöz képest bár én nem tudnám elviselni a hangját

    kép???
  • blackmetal
    #289
    én jawa mustangot fogok venni jövő héten
  • LiPTON
    #288
    mondjuk egy 125ös NSR-ről mi a véleményetek?? 90es évjárat, papíron 125ös, 36lovas, stb.. valakinek volt már dolga ilyennel?
  • Cvd
    #287
    Valszeg ezt raktam be az autómánia topicba is, mert lusta vagyok és csak ebből csináltam kisebb méretet.:) A galériámban van még pár nagyobb kép róla.
  • MBugi
    #286
    Van egy eladó Suzuki RM 250 esem 90 es évjárat szép állapotban télen lett felújítva, de alig használtam nem kell valakinek?
  • JGTC
    #285
    Így van! Nem azért van az a motor, hogy mindenki aki akarja annak megállj vele.
  • JGTC
    #284
    Jó kis gép valahol már láttam is ezt a képet...
  • LiPTON
    #283
    pedig párszor már rámhívták a police-t

    de jól k*b*szt*m velük
  • LiPTON
    #282
    én most jogsinélkül vgyok mindenfelé, de úgy fogom fel, mint TE: leszarom
  • Cvd
    #281
    Én is ma hoztam haza a szépséget:

  • JGTC
    #280
    ilyet már én is láttam, de 250-est 125nek még nem
    hogy mennyire szívóznának nem tudom de kb annyira biztos mint nekem most
    én leszarom mászkálok vele itt a környéken
    egyébként én is azért tettem le az a1-et mert úgy gyorsabban hozzájuthatok a sima A-hoz
  • LiPTON
    #279
    én most A1re teszem, de elb***tam, mert fél év múlva mehettem volna korlátozottra, s nekem is tervben van valami 125ös-250es körüli gép. csak nem tom, mennyire szívóznának a zsaruk, ha A1-es jogsival vezetnék 250est, ugyanis én úgy tanultam, a1-gyel max 125 ccm-es, 11kW-os mocit lehet vezetni. olyan van e, hogy 250es fut 125ös papírokkal(néhány 125ös is 50esként fut)?? -bár lehet, hogy hülyeség..
  • JGTC
    #278
    Nekem nincs A korlátozottam, sem A-m, csak A1-em (azzzal meg nem lehetne) nem tudom egyébként mi a lóerőhatár A korlátozottban úgyhogy passzolok. Ez 36lóerős, 156kilós.
    Az A-t majd elkezdem valamikor mostanában, úgy is csak vezetni kell úgyhogy gyorsan fog menni.
  • LiPTON
    #277
    és A korlátozott jogsival lehet vezetni 1 ilyet?
  • JGTC
    #276
    Fejidom lefog ugrani, hátsó lábtartók is, hátsó kapaszkodó is, meg még ez az. Kicsit lekönnyítem.
  • JGTC
    #275
    Honda VT250 Xelvis
    Japán belpiaci modell
    250ccm, V2-es elrendezésü, 4 vezérműtengelyes
    1995-ös évjáratú, és 2002-ben hozták be.

    Elöszön 400 as motort akartam de azok már nem elérhetők nekem így maradt a 250 és ezzel meg úgy voltam lehet nem olyan erős mint egy soros négyes de nem is kell a halálba pörgetni, meg nem is fog annyit zabálni. Egy kis tuning még rámegy aztán akkor elég elfogadhatóan fog menni.
  • Kaszi46
    #274
    jaigen és mit akarsz még rajta alakítani?
  • Kaszi46
    #273
    típus, ccm, évjárat?
  • JGTC
    #272
    király citrom jobban illik a KTM-hez valamiért. Vagy csak lehet nekem tetszik úgy jobban. De ritka asszem ilyenben.

    Ha már itt tartunk én is vettem egy mocit a hétvégén

    Honda Xelvis


    Még van mit alakítani rajta de nekem most is tetszik így ahogy van.
  • Kaszi46
    #271
    hi!!

    végre megvan a dlágaszágom!!!! 1hete sincs még nálam de már most nagyon imádom:D

    szóval itt van Ő:


    2002es lc4 640 raptor kipuffantóval:)
  • CLINT EASTWOOD9
    #270
    Akár milyen robogóra fellehet tenni ballon kereket?
    Mennyi lehet egy ilyen?
    Hogy rosszabb út viszonyok között is lehessen közlekedni vele.
  • Braveheart
    #269
    Én 250-es banditon tanultam motorozni, nagyon tetszett... csak sajna most nincs semmilyen mocim, hiába van jogsim.
  • CLINT EASTWOOD9
    #268
    Ma vettük meg az 50cm3-tis robogót, Yamaha márka, Mors típus, elöl hátul dobfék, 1500km-t futott, 2 ütemű.
  • Shogun
    #267
    hat nekem egy 250es banditom van igaz az ujabb fajta (97es)
    nekem az elso motorom szal semmi kozom meg a motorozashoz mert kb 3 hete van meg es a kis utcakon kivul meg mashol nem mentem vele mert a jogsim meg keszuloben de sztem naon konnyen kezelheto moci , jol megy a blokkjahoz kepest és sztem jol is nez ki:) jameg a hangja is kira foleg ha van rajta egy jookis nyitott dob;)

  • JGTC
    #266
    Szerintetek melyiket lenne érdemes akár megvenni ezek közűl?? Kiváncsi lennék a véleményekre!

    Honda CBR 250 RR
    Kawasaki ZXR-250
    Suzuki DR 350
    Suzuki Bandit 250

    Tudom, hogy kölönbözőek nagyon!
    Ha valakinek esetleg tapasztalata van bármejikről akkor az is írjon már! THX
  • MarcelinO
    #265
    Töke van a menyasszonynak!
  • Kaszi46
    #264
    Eladó a menyasszony Aprilia Pegaso 125ccm