50
Asobo Studio - www.asobostudio.com/English/GRO Description.htm
  • M@TriX
    #10
  • Carlos
    #9
    OFF:
    Észrevettétek, hogyha egy új autós játéknak nyitnak topicot (állt. Matrix v. Zaki), akkor ugyanazok az emberek csődülnek be?
    Matrix, Zaki, Alexease, Antijedi, Én...
    Fura...Olyan vagyunk, mint egy nagy család... :))

    ON
  • Carlos
    #8
    Jólhangzik!
  • M@TriX
    #7
    Elméletileg Xbox-ra és PCre jelenik meg, de a képek PS2-esek. ;) Amúgy meg majd meglátjuk, hátha nagyot akarnak alkotni, nem pedig tucatjátékot. ;)
  • FREAK
    #6
    hangulatos!
  • grebber
    #5
    Szép lesz tetszik!!
    Csak a megjelenési info ismeretlen!
  • Alexease
    #4
    Sajnos, ha PS2 akkor se belsonezet, se egy hasznalhato fizika nem varhato:((( Az eddigi tapasztalatok alapjan:(
  • zaki
    #3
    megjelenésről vmi hír? (én utálom, ha ezt kérdezik tőlem, de nem baj :P)
  • antijedi
    #2
    hát ha tényleg ekkora bejárható terep lesz és nem lesz semmi megkötés és még valahogy sikerül feltölteni a tájat "életel" is hogy ne tul statikus legyen tarolni fog szvsz...
  • M@TriX
    #1
    Na egy újabb ígéretesnek tűnő autós játéknak nyithatom meg a topicját. ;)
    Persze még korai akármit is mondani, de lássuk a tényeket

    "Az Asobo Studio bejelentette, hogy már javában fejleszt egy OFF-Road szimulátort, a Grand Raid Offroad-ot. A 30 választható autó valamelyikével 10 000 km²-en barangolhatunk majd változatos terepviszonyok között (erdők, hegyek, folyók...). Több mint 20.000 km út áll rendelkezésre egy pályán. 6 kidolgozott terepvilág 40 pályáján autókázhatunk majd különféle módokban (Raid of course, but also race, specials, Freerun, Stunt, Catch the Flag Keep, the Flag, Baja). A játékról képeket emitt nézhettek."
    Játékok.hu

    Képek (PS2 képek így csak tájékoztató jellegűek) ;):






    Szerintem ígéretes a cucc, de majd meglátjuk. Még korai akármit mondani.