50
Asobo Studio - www.asobostudio.com/English/GRO Description.htm
  • Bullitt
    #50
    Ezt már én akkor sejtettem, amint meghallottam, hogy Fuel, Asobo és Codemasters. Éreztem, hogy a GRO-nak annyi...
  • zvaragabor
    #49
    Ezen fórum szerint a GRO átalakult FUEL-lé. :((((
  • zvaragabor
    #48
    2 éves topik, a játék még mindíg sehol (nem lepődnék meg, ha ez is egy abandonware lenne). De azért még hátha...
    Amúgy ITT egy demó videó, annak ellenére, hogy csak egy animáció, marha jól néz ki, ahogy több tucat kocsi szaladgál a dűnék között, mint a mérgezett egerek. :)
  • David8
    #47
    Igen-Igen nekem se ártott volna ez a game így Dakar tájékán hogy teljesen legyen a feeling
    Remélem már hamarosan kiadják
  • Bullitt
    #46
    Én igazság szerint nagyon várom a Game-t, mivel épp megy a Dakar és ilyenkor kívánnám az ilyet és túl kevés ilyen jellegű játék van. Dakarból is ami van az elég gagyi XD. Szal nagyon várom de mégis mikor akarják már kiadni? :S
  • pajti
    #45
    Már vagy 2 éve várom...

    Abban reménykedem hogy normálisan össze lesz "rakva".
    Jó lenne ha normális fizikát kapna. legalább egy RBR félét /de azt nem fog :(/
    Kiváncsi vok hogy fogják megoldani a több száz kilométeres szakaszokat. Megáll majd tölteni? /Bebaszna!:D/
  • Béla9248
    #44
    Nagyon jónak igérkezik!!! Végre egy igazi off-road game! Má nagyon vártam vmi ilyesmit! Remélem jó pár 1000kmt lehet majd beautózni!
  • pajti
    #43
    Remélem év elején jelenik meg
  • malter
    #42
    hát ez az:(
  • zolo
    #41
    A játékot 2007-re csúsztatják,mert közben más játékra kaptak munkát.

    Nem ennek a fordítása,de a hsw olvastam ma.

    Sajnos ez rossz hír.
  • malter
    #40
    ez mit is akar jelenteni?
  • grebber
    #39
    'Grand Raid Offroad' (X360/PC) Development Put on Hold
    Posted by Rainier on Saturday, June 17 @ 15:22:53 PDT

    French studio Asobo announced that it is halting, not cancelling, develpment of its Grand Raid Offroad racing game in favor of a new adventure/platform title for a well known US publisher. Since Grand Raid Offroad is their internal title, it was put on ice in favor of the new product which will allow them to secure finances to complete the project, according to Asobo's production director David Dedeine. No details on the new game were disclosed but David said it shouldn't be much longer.

  • malter
    #38
    pedig jöhetne már valami,kiváncsi vagyok milyen lesz
  • grebber
    #37
    Nincsen sajnos! :(
  • malter
    #36
    nincs semmi infomorzsa?:)
  • grebber
    #35
    SG cikk ha még nem olvasta volna valaki.
  • grebber
    #34
    Állítólag új képek
  • grebber
    #33
    5 új kép
  • malter
    #32
    na ez már igenmint 1 hangyaboly:D
    bár az auto még mindig nem koszolodik stb de azért haladnak a srácok
  • grebber
    #31
    Új trailer
  • malter
    #30
    jah,nem tudtam hogy még ilyen távoli a megjelenés akkor megnyugodtam régen adtak már ki igazán jo offroad játékot ebben reménykedek:)
  • M@TriX
    #29
    nem lenne akkora szégyen ebbe a mai játékvilágba :)
    de nálam akkor veszne a gém az tuti.
  • grebber
    #28
    Van benne valami ekkora bakikkal szégyen lenne kiadni.
  • M@TriX
    #27
    "Persze azért pár zavaró tényezőn is megakadt a szemem: igazi offroad játéknak ígérik, de a videó alatt az autók egy szemernyit sem lettek piszkosabbak, a tereptárgyakon pedig egyszerűen átsuhantak. De itt azonnal meg is jegyzem, hogy csak jövőre kerül boltokba a játék, és mivel kihagyják a karácsonyi szezont, várhatóan bőven fejlesztenek még a játékon."
  • malter
    #26
    az nekem is szemet szurt,és ami még:nem koszoldik az auto teljesen csili vili bárhol bármikor megy,nem törik stb,elég gyengének néz ki pedig kiváncsi voltam rá
  • M@TriX
    #25
    a videó mellett képek is megjelentek

    Cikk
  • grebber
    #24
    Ház au nagyon lol ahogy a kerítésen átmennek és az változatlanul ugymarad :D
  • pcguru
    #23
    Ez olyan mint az Xpand Rally??
  • csuhi
    #22
    Kijött egy új videó
  • grebber
    #21
    Gyűhetne má!
  • Chaos Mad
    #20
    ezzel mi van?
  • Chaos Mad
    #19
    UPP
  • Chaos Mad
    #18
    kötc?
  • traXion
    #17
    mét!
  • Chaos Mad
    #16
    ápp
  • M@TriX
    #15
    Megjelenési dátum még nincs, ellenben PC-s képek már igen:

    http://www.asobostudio.com/English/GRO%20SCREENS.htm
  • Chaos Mad
    #14
    nem tudja valaki mikor jön ki? :)
  • Chaos Mad
    #13
    mikor fog megjelenni?
  • Carlos
    #12
  • Chaos Mad
    #11
    végre egy offroad-os játék!