2218
  • Maxi
    #1009
    Bocs nem lett jó a kép.
  • Breki33
    #1008
    A cordless vagy a sima?
  • Maxi
    #1007
    De én gamepaddal nyomom, Logitech Rumblepad.
  • Breki33
    #1006
    ja hát énis 1-1-et játszottam semi-n úgy hogy a sprint és a csel se működött

    de tényleg senki más nem játszik gamepaddal?
  • Maxi
    #1005
    Hi ! Én még Ten 155 - nek írnám, hogy alig tud amatörön gólt löni az a bénasága, mert én se vagyok egy nagy játékos, de Magyarokkal amatörön 4-0, 5-0 ilyen eredmények születnek. Azon kivül a játéktól kicsit többet vártam,de most kezdek bele jönni és nem rossz. Cselek mg nem mennek annyira, de nem rossz a game.
  • Breki33
    #1004
    Ilyenre szeretném beállítani

  • Rudee
    #1003
    Windowsba kutakodj, nekem régebben volt hasonló "élményem" de megjavult miután kikapcsoltam vmi figyelmeztető akármit.
  • Rudee
    #1002
    Practise mód csodákra képes. Kéccer próbáltam ki, és World Classon csoportmásodik lettem magyarokkal.
  • Rudee
    #1001
    IRC.
  • Breki33
    #1000
    Na kiprószáltam
    Inkább most nem írnék véleményt

    Egyenlőre bekonfigurálni se tudtam rendesen a gamepad-ot mert egyszerűen nem engedi lenyomni a 4-es gombot az íveléshez, csak a 3-ast

    úgyhogy most nekiállhatok manuálisan, de érdekelne valakinek sikerült eg Logitech Cordlessre rendesen beüzemelnie.
    Azért ez nonszensz

    És ez a konzolos menü...
  • Breki33
    #999
    ne ott, belinkeltem

    gamecopyworld-os NoCD
  • gercse
    #998
    Itt nézd meg,hátha
  • gercse
    #997
    crack fix kell
  • Matthewpamer
    #996
    hali,van egy kis gondom.lejátszottam az első csoport meccsemet,és a meccs végén rámentem hogy exit match,erre kilép a windowsba.ez miért van?
  • Taranov
    #995
    Thx
  • Breki33
    #994
    Van saját fóruma
    Amúgy a Braimsteren van egy visszaszámláló
  • Taranov
    #993
    Az mikor jön?
  • fm
    #992
    én mos játszottam a magyarokkal és pro-n idegenben a románokkal nagyon küzdős meccsen 1-1 lett,de idegenben vertem a svédeket 2-1re. sztem nagyon jó kis küzdős game.

    olyan mint az életben,ki kell várni amíg hibázik az ellenfél védelme és azt kihasználni. ha sokkal jobb vagy akkor viszont átszaladsz rajtuk,mint én a magyarokkal San-Marino-n,ami 3-0 lett ide.

    és le a kalappal,hogy benne vagyunk,van 1 játékosunknak arca és jó(Lisztes) ráadásul 1 fénykép is van a magyar válogatottról,meg egy rövid részlet a himnuszból. nem tudom mivel érdemeltük ki,de utólag talán majd igazoljuk,hogy ott a helyünk a legjobbak között :)
  • I.C.ram
    #991
    Najó még próbálgatom kicsit :)
  • I.C.ram
    #990
    Én is 97 óta nyomom a fifakát,és most képtelen vagyok nyerni. Hiába futok 2* gyorsabban mint az ellenfél, ő mindig lefut. Meg hasonló dolgok. Én asszem törölni fogom, hisz még a billem se jó hozzá :( Fifa 2005 remélem jobb lesz.
  • ten155
    #989
    Elhiheted nem most kezdtem jatszani a fifa sorozattal. '97 ota mind megvan. De ha a legalacsonyabb szinten sincs eselyem nyerni, akkor nem fogok feljebb menni.
  • I.C.ram
    #988
    Nem tudom, hogy a biosban lehet-e ezt állítani, de a Hardware fórumon azt mondták, hogy ez bill függő, és nincs köze a bioshoz.
  • I.C.ram
    #987
    Nem olyan régi a bill. Samsung árkájú, párezer forintos. Nem nagyon tudok úgy lőni, hogy egyszerre nyomom a fel,jobbra,D gombokat, mert nem csinál semmit, csak fut tovább. :(
  • fm
    #986
    miért blokkol? nem vmi bios beállításbeli probléme? vagy régi bill? ?
  • I.C.ram
    #985
    Nincs más!

    Billem folyamatosan blokkol, ha egyszerre 3 gombot nyomok meg, ami ugye kell, ha kapura akarok lőni.
  • fm
    #984
    menüt lehet egérrel is kezelni
  • fm
    #983
    ha béna vagy benne,ne is várd el,hogy szimulációként működjön a játék,élethűen focizzon a csapatod. pláne ne várd el amatőrön,hogy a gép élethű legyen. a játékot meg kell tanulni játszani,megnézném az életben hogy lövöd rá 16ról! eleinte,ha még nem próbáltad biztos nem menne. meccs közben pedig még nehezebb. gyakorlás és menni fog.

    a passzok úgyszintén. én már pro-n nyomom és elég jól megy,ilyen pedig,hogy előre akarom de hátrapasszol sosem fordul elő velem.

    a menüt meg egérrel is kezelni..próbáld meg :)
  • The Hedgehog
    #982
    de inkább gamepad nem!?
  • The Hedgehog
    #981
    joy-al biztos tuti leeht :D
  • Breki33
    #980
    most te komolyan Joy-al akarsz játszani?
    Gamepaddal kéne
  • Breki33
    #979
    gampad

    Holnap megmondom
    persze ha Logi-d van
  • I.C.ram
    #978
    Valaki tudja, hogy miért szarakodik a játék joyjal? Berakom a joyt, erre a játékos magától elkezd cselezgetni jobbra-balra.
  • mekszp
    #977
    Van valakinek egy leírása a gombokról? Hogyan tudom beállítani a gampadot?
  • Breki33
    #976
    Amit én linkeltem az jó :-)
  • megafekusz
    #975
    A Nocd-s már jó tegnap tettem fel én is és műxik!!
  • The Hedgehog
    #974
    huh! Asszem a NoCD-s már a javított crack!
  • Marcell
    #973
    Hello!
    Mindjart lenn van a jatek, csak azt nem tudom melyik cracket erdemes feltenni hozza.
    Van egy erdeti deviance crackem, egy NO-CD-s crackem (amit itt linkelt be valaki) es egy van egy PPF-O-Matic_Version_2_0.zip.
    Valaki leirja melyiket (ha meg tobbet, akkor milyen sorrendben) kell feltenni?
  • fanatifo
    #972
    Kiirtam a játékot cd.re de nem javitottam ki a pff-et akkor az nagy gáz?????
  • ten155
    #971
    Hat nem tudom, szerintem kurva szar lett ez. Alig tudok golt loni benne. Amatoron Luxemburgnak alig tudtam egyet bepaszirozni. A loves erossege egyszeruen kezelhetetlen. Akarmilyen picit erek csak hozza a D gombhoz, mindig vegigfut a csik, es elbikazzak a francba a bogyot. Soha nem all meg a vege elott. A Fifaban lehetett allitani a csik felfutasanak sebesseget, ha jol emlekszem, ebben pedig nem talalom sehol. 15-16 meterrol a kapuval totalisan szembe allva, sehol egy vedo, es ugy elrugja hogy 2 hetig kell keresni a lasztit.
    A passzok is botranyosak. Nyomom neki az iranyt, hogy elore passzolja az ures emberhez, erre fogja es hatra sarkazza a csinbe ahol egy emberemre 2 ellenfel jatekos jut, es nana, hogy elveszitem a labdat. Total idiota. A szimulaciotol olyan messze van hogy az valami eszmeletlen. Ilyen dolgokra egy fillert sem aldoznek. A fejlesztok meg a kiadok meg sirnak, hogy sok a kalozmasolat. Hat az ilyen szarokat nem is fogja normalis ember megvenni.
    A menu is valami szornyu. Melyik idiota faszkalap talalta ki ezt az R-T megy F-G betus mozgast a menuben??
    Komolyan mondom mostanaban ilyen silany minosegu cuccot mar reg nem lattam...
  • The Hedgehog
    #970
    Jah ma én is belövöm gpadra azt megnézem azzal mit tud!