2218
  • Breki33
    #969
    gondolom jobb analóg
    de én ma visszem csak haza, demoban meg kezelhetetlen volt
  • The Hedgehog
    #968
    Azzal még nem próbáltam... Breki?!
  • mekszp
    #967
    Gamepadon hogyan lehet cselezni?
  • The Hedgehog
    #966
    nincs mit! és szégyeld magad, hogy még nem jártál az oldalamon! :D
  • megafekusz
    #965
    Köszi, az nagyon ötös lesz!

    Meg is nézem az oldalt.
  • The Hedgehog
    #964
    dolgozom rajta... még letesztelem és kidobom! észre fogod venni ha kijött... majd itt: www.fifahungary.com
  • megafekusz
    #963
    Lehet hogy én vagyok kicsit lassú de nekem nem tetszik, túl szögletes.
    Aztán majd úgyis megszokom.
    A magyarítás mikor érkezik?
  • The Hedgehog
    #962
    Mi a baj a menüvel?!

    PS2... passz!
  • megafekusz
    #961
    Sziasztok!
    Végre sikerült beregisztrálni, és enged is írni:) 1 bajom van a programmal: a menüt szerintem nagyon elcseszték.
    Nem tudja vki hogy PS2-re vhonnan le lehet tölteni?
  • Breki33
    #960
    Néha vissza kéne olvasni
    vedd le a hardveres gyorsítást sztem
  • superseva7
    #959
    kb 5 perc után elkezd recsegni a hangszóróm és utána elmegy a hang a játékban. mitől lehet ez?
    már a demoban is előjött!
  • The Hedgehog
    #958
    Ezen a fake-shoton még tényleg dolgozniuk kell! körülményes és túl nagyot tol a lasztin a játékos, az meg rosszabb, hogy valamiért nem lehet egyből a testcsel után ellőni!
  • fm
    #957
    vki tudta már értelmesen használni a fake shotot? én nem,de az átemelést is csak nyögvenyelősen trainigben.

    más: mi lett az euro topic-al? nekem a kedvencek közt nem jelzi az új üziket!
  • Breki33
    #956
    gamepaddal inkább
  • fm
    #955
    mik? sztem te paranoiás vagy. a fifában évezredek óta van 2*d,csak az utóbbi időben kimaradt belőlük,csukafejes úgyszintén. mostmár tutod honnan ismerős? P

    és sztem nem az a lényeg ki mit honnan vett,hanem élvezetes és élethű legyen. tegyük fel,hogy a 94es fifa előbb jelent meg,mint bármelyik pes. akkor a pesben a kapuralövést is a fifából vették? sztem inkább az életből merítenek.
  • I.C.ram
    #954
    Nyomnám Joy-jal, de azzal is lehetetlen, mert magátol cselez összevissza, pedig semmit nem nyomok, de ez másnál is előfordult már. Err van valami orvoslás?
  • I.C.ram
    #953
    Nekem az a bajom a játékkal, hogy olyan billel, ami már 3 egyszerre lenyomott gombnál blokkol, lehetetlen játszani!
  • Breki33
    #952
    hm nemis tudom honnan ismerősek ezek P
  • fm
    #951
    csukafejes megfelelően játékos elé/laposan beívelt laszti esetén d-vel,ollózás szintén a megfelelő hyelre érkezett beadás esetén 2*d,mint a kapáslövés.
  • :)
    #950
    hogy kell ollózni? És a csukafejes ?
  • gercse
    #949
    beírná valaki a magyar válogatott keretét(fentröl lefelé ahogy a játékban),amit a lehjobbnak tart,én is nézegettem a játékosokat de nem tudom mi lenne az ideális keret.A felállással nincs bajom de haváltoztatattok azt is írjátok le,légyszi
  • Takigabi
    #948
    lol ez a bandi gyerek megérdemel egy topicot a Gumiban :)
  • mosley
    #947
    az a poén ezzel a save-vel ,hogy akkor ment,kilépsz menű +vissza load és nincs semmmi.
  • antijedi
    #946
    mert nem is anyi hanem egy 10 éves kis suttyo aki csak rácsaott a bilre amikor a születési dátumot irta be... :)
  • fm
    #945
    ezért bannolni fognak. mert megérdemled. hiába írod,hogy tudod mi a fórum és mi a cset,a tetteiden nem látszik. kicsit csodálkozom rajta,hogy 35-40 közötti vagy. ez sem látszik.
  • gercse
    #944
    Egyre többet játszom és egyre jobban megy,nekem nagyon bejön a game,mezek nem annyira,de összességében elég jónak mondható(azért nem panaszkodom a lövések miatt mert régebben psx-en is ilyen volt a fifa 2001 és nem esik nehezemre hogy csak éppen meg kell nyomni a gombot és jó a lövés)ja,még 1 hiba:nem lehet 2perces félidöket játszani.
  • Imremagdi
    #943
    a magyaritás mikor lesz kész ?
  • bandika23
    #936
    na figyelj a máltát megvertem 2-0-ra de úgy hogy egy félidő és egy 10 perc alat (fifás idő) lefárasztottam és se köptek se nyeltek és elpasszolták a végén nekem
  • Breki33
    #935
    Ez fórum, nem chat
    Próbálj meg egész mondatokban írni a magyar helyesírás szabályai szerint
  • Breki33
    #933
    mert senkit se érdekel
    úgyhogyd kapd össze magad
  • Breki33
    #929
    Bandika unom ám már, hogy utánnad takarítok
  • Breki33
    #927
    És hogy ááááááádtad bö? P
  • Breki33
    #921
    Kicsit le vagy maradva
    Van fóruma
  • bandika23
    #920
    nekm most a franiákkal henry ollózott a beádásnál
  • LezLee
    #919
    Amúgy elég halovány a game. Az előbb majdnem uninstall lett a sorsa, de erőt vettem magamon, és legyűrtem mégegy meccset, és kezdek belejönni, épp most vertem 2-0-ra a románokat a magyarokkal semi-pron. Lisztessel lőttem egy gyönyörűszép szabadrúgásgólt a pipába :))
  • FH ToMmY
    #918
    olyan mint a fifa04...
    k*k* :D
  • LezLee
    #917
    Hát egy EB játékban vajon mi a francot keresnének a klubcsapatok!?
  • gercse
    #916
    2gk-mezek vannak már valahol,mert kicsit gagyiak ezek az alap mezek,amúgy jó a játék nekem megy (amatörön)
  • fm
    #915
    ez nem cset..
  • fm
    #914
    az elmentett fileokat a winyón látod? nem lehet külön állítani a betöltésnél,hogy mit töltsön be? replay,euro,profil stb...hátha