644
Az-az, hogy netezek chipes ps2-vel?!?!
  • Banyapapa
    #204
    Ja chip nuku a ps2be csak ez a topic vot közelben.
  • Banyapapa
    #203
    1 kérdés.
    PC-röl át lehet lökni a netet LAN card-on PS2-be?
    Ha igen milyen beállitásokat kell nézni?:P
  • THomas007
    #202
    Este voltak vagy 71-en ,reggel kb 20-an...:)
  • mohus
    #201
    és milyen a 2005 online?
    lag?

    sokan tolják?
  • mohus
    #200
    "erkó lemez backupjával"

    sztem az erkó lemezt nem lehet csak úgy átírni...ezért is törik fel:)

    egyébként nem próbáltam és valószínű nem is fogom....nehogy valmi ilyesmi miatt bannoljon a SONY
  • THomas007
    #199
    Már működik csak a netes regisztrációt nem csináltam meg...Eredeti a game de sajna csak kölcsönbe.Olvastam,hogy állitolag erkó lemez backupjával lehet online játszani,ez igaz? H igen mivel érdemes átírni?Nero?dvd decrypter?
    Előre is köszi!
  • mohus
    #198
    eredeti a gamma?
    chippeletlen a géped?

    más netes gém megy?
  • THomas007
    #197
    SZiasztok!
    F1 2005-tel próbáok játszani online ,de állandóan hibaüzit ir ki csatlakozáskor...607-es hiba! Mi lehet a gond?
  • killer135
    #196
    Nekem Mátrix Chipem van....az yoooooooooo???
    véleményt várok....viszi a GT4et?
  • mohus
    #195
    PS2 ONLINE








    Killzone Online Video 1 - 20MB - MPG
    Killzone Online Video 2 - 20MB - MPG

    ja a gépem régi szériás neo 2.2 chippel (tehát a doa cserélgetős trükk van a másolt játékoknál) de a játékok eredetik kellenek hogy legyenek
  • Todd
    #194
    Hello.

    Valaki meg tudná adni Aquatom elérhetőségét? PS2-őt szeretnék chip-eltetni.
    Thx.
  • Montim
    #193
    Sziasztok!

    Ha van vki aki kitudna chipezni egy PS2-őt (SCPH-50004),aminek lényegében a másolt játékokat kellene vinnie,akkor az please küldjön egy mailt!!
    [email protected]

    Kössz
  • Netrat
    #192
    Szevasztok.

    Szomszéd gyereke kapott Amerikából egy PlayStation2-t, persze NTSC. Kérdésem: lehet-e, és ha igen hol és mennyiért cserélni a chipet(?), és ettől PAL-ban fog-e működni?
  • MGorbacsov
    #191
    Sziasztok,

    Meg tudja valaki adni Aquatom elérhetőségét(telefon v. e-mail)?
    A PS2-met vinném hozzá gyógyítani.

    Előre is köszi,

    MGorbacsov
  • GoaGeorge
    #190
    Sziasztok! Keresek olyan helyet, ahol 70004- es PS2- t megchippelnének, ''biztonsági másolatos'' játékokhoz! Kizárólag DMS, O2, vagy MATRIX chippek érdekelnek. Számomra a legjobb az lenne, ha a készüléket is Nálad tudnám megvenni újonnan, és elkészítenéd a változtatást. Ha tudnál, vagy tudna nekem segíteni, akkor kérem jelezzen a goageorge@freemail. hu email címen, vagy írjon ide a forumra! Köszönöm, George!
  • ps2gamer
    #189
    sziasztok!
    ki szeretném csipeltetni a ps2 gépemet vagy beszerelni 1 HDD-t és az a kérdésem hogy itt Budapesten( ha lehetne XIII: kerületen vagy a körül) hol találhatok ps2 boltot/üzletek...nagyon kellene some help....előre is thanks
    az emailem: [email protected]
  • kiskami
    #188
    Nem kell csippeltetni, csak akkkor, ha nem európai régiókódos dvd-t akarsz nézni, játszani, saját alkalmazásokat futtatni (mp3, divx player) vagy (biztonsági) másolattal játszani.
  • fr0sty
    #187
    hi szeretném megkérdezni hogyha veszek egy ps2-t, akkor utána miért kell kichipeltetni, vagyis mire jó ez?javít vmit?
    a válaszokat előre is köszönöm:)
    és mennyibe kerül egy ilyen chipeltetés?
  • lhorvi
    #186
    az új chip tényleg hazavághatja a gépet, mert én is most akarom elvinni a konzolvilágba pestre, mert gépen van egy csomó játékom, ami tök király, csak addig nem írom ki, amíg nem tudom, hogy biztonságos-e a chippeltetés? valaki tapasztalt ember segítsen! kösz!
    hello
  • Nexxuss
    #185
    Szevasztok!
    Kellene nekem egy kis help attól akinek van NA-ja és nem automatikus a DNS server beállítása!
    Probléme: beállítok mindent. Indul a test. aztán DNS test fail hibaüzenettel kilép. Felhívtam a szolgáltatóm ésaztmondták, h rossz a DNS1szolgáltató. Ekkor megnyugodtam, hogy semmi gáz akkor, de a notebookom esetében automatán átáll a DNS2re és megy az internet. Szóval az lenne a kérésem, hogy akinek nem automata a DNS beállítása az megnézné nekem, hogy ha az egyik DNS server helyére rosszat ír be akkor lefut a test?
  • Multikiller
    #184
    Üdv mindenkinek! Most tervezem az új ps2 megvásárlását és lenne pár kérdésem vele kapcsolatban. Eddig pc-s voltam, szóval nem nagyon értek hozzá. Előszöris a nálunk kapható gépnek a jelzése SCPH-70000 vagy SCPH-70004, esetleg a 4-es verzió már javított kiadás? Mindenképp kellene bele egy chip, de szeretném ha a a garanciát megmaradna. Én boot lemezre gondoltam, de nem igazán értek hozzá, tudtommal ez 1 lemez és 1 kártya együttes használata, de hogy pontosan hogy működik arról jó lenne egy kis felvilágosítás. Boot lemez használatával minden játék működik vagy csak néhány? Nálunk kapható megfelelő ehez a típushoz? Mert azt olvastam, hogy külföldről kell rendelni. Ha igen mi a pontos neve, ára és hol lehetne megvenni? A netről letöltött és kiírt játékok úgyanúgy futnak mint az orig, vagy esetleg hiányzik belőllük pár dolog, pl átvezető animációk stb.A dvd lejátszó tényleg nagyon gyorsan megadja magát? Nekem csak játékra kellene és jó minőségű dvd-vel meddig élne? Légyszi segítsetek! Előre is köszi!
  • Bispo
    #183
    Szevasztok nem kell valakinek egy alig használt GT4 (eredeti)
    eladás céljából.
    akit érdekel irjon privre!
    köszi elöre is

  • musha
    #182
    nekem veük nincs tapasztalatom (mindössze egy memóriakártyát vettem náluk), de ahol én vettem a gépet ott átb@szták a fejem...egy hónapos sem volt a gépem, ugyanilyen kerregés meg egészségtelen hangok, aztán egy idő után nem indult. tény, hogy próbáltam cd-t is használni (3-4 alkalommal igen rövid ideig), de senki nem mondta előtte, hogy nem szabad. erre kihozták, hogy nem rendeltetésszerűen használtam, bumm 17 ropi ugrott...jófejek...
    visszatérve más helyet sajna nem ismerek :(
  • svanson
    #181
    köszi. de sajna az egyik haveromat pont a konzolstudióban verték át, úgyhogy oda nem szívesen vinném.
  • musha
    #180
    szerintem olvasófej, de nem vagyok szakember...ha jól tudom a Konzol stúdióban szervízelnek is, de ebben sem vagyok 100%-ig biztos.
  • svanson
    #179
    Problémám van! Rosszalkodik a ps2 masinám! bekapcsolom és krákog! néha szaggatottan, de van úgy hogy egyfolytában! a játékok sem akarnak elindulni rajta. eddig csak az volt a baj, hogy sokat töltött. Pl:Fifánál mikor gólt löttem szaladgáltak még a pályán pár mp-ig, meg a San Andreasnal az épületeket nem töltötte be időben. De most már krágok és el sem indul! szóval szerintetek mi lehet a baja? és hol van normális szervíz Budapesten? előre is köszi.
  • Bispo
    #178
    Eladtam 50-ért :)))))))
  • Révész
    #177
    ELADÓ PS2 hagyományos, chipelve, 8MB memóriával 35.000-ért!

    Eladom megunt (másolt) PS2 játékaimat postai utánvéttel 800Ft/db
    áron! Area54, Brother in Arms, Killzone, Predator, Project Snowblind,
    Fifa2005, NFSUG2, Burnout3, Prince of Persia2, Second Sight, RTC-
    Wolfeinstein, Virtual pool 2004, EA games ssx tricky snowboard, Medal
    of Honor rising sun, küldj postacímet! [email protected]
  • Bispo
    #176
    Helpet szeretnék kérni!!
    van egy 3 éves Ps2-őm,buherált,sok játékkal,2joy,dvd irányitó,madcat kormány és pedál,meg memokártya.
    Szerintetek menyit ér mer eladnám?
    Elöre is köszi.
  • kiskami
    #175
    Persze. Ha másképp nem megy, akkor szétszeded, aztán beazonosítod a feliratai vagy kép alapján.
  • wertyx
    #174
    kichippelném 3 éves gépemet...milyen tapasztalataitok vannak??szo milyen gyorsan megy tönkre vagy nektek mióta van és mixen gondok vannak vele
  • et4lon
    #173
    Sziasztok!
    Játszik valaki neten a Fight Night Round 2-val?
    Érdekelne hogy milyen?
  • windrunner
    #172
    megtudom nézni vhogy hogy milyen chip van a ps2-mben?
  • kat69
    #171
    Sziasztok!Egy kérdésem lenne,ha valaki tud segítsen.Előre is köszönöm.Van egy SCPH 30002C PS2 gépem és chippeltetni szeretném.Lehetséges-e és ha igen akkor hol?(Borsod-Abaúj-Zemplén)KÖSZÖNÖM!!!
  • SlickAdam
    #170
    Sziasztok!
    Gondoltam megkérdelek titeket, hogy nem-e tudjátok, hogy mi a fa** baja lehet a Play-emnek. Pár hete van benne chip (nem tudom milyen típus), és a DVD-s játékokat vitte faszául, semmi gond nem volt. CD-kkel szarakodni kellett sokat, de ez nem lényeg, mert azzal nem játszok. Mielőtt még nem volt megbuherálva, az írott DVD-t filmeket is vitte (5000x), és chip után azt is nehezen. Ez engem nem izgat, csak azért írtam le, mert tegnap kapcsolom be a gépet, és nem indul a játék!!! Semmi írott cucc, viszont az írott film meg megy, mint régen. Na most akkor kiesett a chip??? Mi a fa** lehet vele??? Ki lehet vetetni a benne lévő chip-et, és tetetni bele faszát? (pl. DMS4)
  • Gábor
    #169
    Ne is hagyd magad rábeszélni ennyiért!
    Ha tudsz hozd fel Pestre, itt azért könnyebb embert találni jó áron!
  • rollab
    #168
    ja, mert 25-ért akarnak messiást belerakni
    én meg ezt nem nagyon akarom :)
  • rollab
    #167
    debrecenben tud valaki csippelést?
    ár? csipp típusa? mikorra van meg?
  • ka87
    #166
    Vkinek sikerült már ps-en jáccani? én tűzfal mögül vagyok, de folyamatosan DNAS error 611-el leáll.
    Vélemény?
  • petyka2
    #165
    1.érdemes venni egy új slim ps2, ha meg akarom chippelni vagy inkább egy régit szerezzek be?
    Inkább a régit,de az 50004-esekel is sok a probléma,de kevesebb a gond velük mint a pstwo-val...
    2.ha érdemes melyik a legjobb chip ami viszi a dual layer-es Gran Turismo 4-et is és mennyi az ára és honnan lehet beszerezni?
    Matrix,O2,DMS-Neken dms van,és a legujabb upgrade-ban be lehet kapcsolni a DL+ támogatást ha egyébként nem müködne/Hogy müködik-e nem tudtam kipróbálni/
    3.Az igaz hogy a Jó minőségű DVD-től nem megy tönkre a fej?
    Nekem mióta megvan cca.másfél éve eredeti lemezt max a demót látta...semmi baj nem volt vele-50004-es.De csak ritek alapanyugat használok 2x-en írva!!!/Arita is ritek/
    4.Az Arita 8x az jó minőségű, mert én erre esküszöm?
    Jó,jó csak 2x-en írjad...