644
Az-az, hogy netezek chipes ps2-vel?!?!
  • tukko
    #164
    Hy all!
    Lenne egy pár kérdésem.
    1.érdemes venni egy új slim ps2, ha meg akarom chippelni vagy inkább egy régit szerezzek be?
    2.ha érdemes melyik a legjobb chip ami viszi a dual layer-es Gran Turismo 4-et is és mennyi az ára és honnan lehet beszerezni?
    3.Az igaz hogy a Jó minőségű DVD-től nem megy tönkre a fej?
    4.Az Arita 8x az jó minőségű, mert én erre esküszöm?
    A választ előre is köszönöm!
  • snoop dog
    #163
    hello aquatom megnéztem a oldalon az árlistátokat téleg nem éri meg!!!!!!!! Jo van igazad volt vegyük azt hogy kichippelem, te mennyiért chippelnéd ki és hogy kéne hozzád eljutatni ennyi csákány ja és mennyi időre vállalnád
  • aquatom
    #162
    snoop dog: miért nem olvasol mielőtt kérdezel??? Nem kötekedni akarok, de olyan kérdéseket tettél fel ami kivan vesézve már elég rendesen. Ha normális minőségű lemezeket paokolsz majd bele, és nem lesznek hülyére karistolva mint a térkép akkor nem lesz semmi különbség az élettartamban minthe nem lenne chip-elve. Persze ehhez tartozik , hogy normális chip kell bele. Olyan DVD-t meg mi ami chip nélkül is megy? :))) Vagy mosmivan? De tudok olyat szerezni természetesen. Van egy árlista nézd meg. www.konzolstudio.hu . Az itt kaható játékok mennek chip nélkül is. Csak drága mulatság. :)Chippeld ki és éljen a gép csak 10%-al kevesebbet mintha nem lenne benne chip. Akkor is megéri. Pláne ha ez nem ettől függ.
  • snoop dog
    #161
    hello mindenkinek! lenne hozzátok 2 kérdésem: 1. az hogy az én gépem nincs kichippelve és nem is akarom nem tudnátok olyan dvd-t szerezni amit az én gépem lejátszana. 2.ha nem tudtok akkor ha kichippelem a gépem meddig lesz működő képes előre is kösz mindent. UI: én debreceni vagyok e-mail címem pedig [email protected] ha valaki tud szerezni az írjon köszi szépen előre is csá mindenkinek
  • aquatom
    #160
    balcoo amugy sajna meg semmi johirrel nemtok szolgalni. Rendelj egyet smith-től és berakjuk. Feladja postán, 1-2-3 nap és megjön.
  • aquatom
    #159
    ezt jómagyarul megírtam de müxenek azok is. Igaz még sehá nem láttam de biztos :O
  • aquatom
    #158
    Matrix chip Support DVD-9 formátum :)
  • balcooo
    #157
    Azt csiripelik by the way a verebek a gran turismo 4 forumba, hogy az valami dual layeres DVD-n jött ki ezért eleg nehéz lesz lekoppintani és megetetni másoltan a PS2-vel, ezek az újabb chipek már meggyürkőznek az efféle csalafinta megoldásokkal is ?
  • balcooo
    #156
    Hoppá, oda kell figyelni, miket dumal az ember a forumon, muhaha
  • aquatom
    #155
    A magic-ről meg annyit, hogy e-bay -en most néztem van már 800 HUF körül ha 3-at veszel :)))) komoly. Mondjuk így olcsóbb ha veszel mellé rögtön egy fejet is.
  • aquatom
    #154
    Eleklt már a vas. Köszi az érdeklődést. Ha van valami érdemleges azt meg bekarcolom majd.
  • aquatom
    #153
    balcoo: :))) Sokallod??? :))))))))) Jah 6-7-ért adja a vaterán a smith de csak a chip-et. Be kell építeni és utána flash-elni és már müxik is. Kell egy 15W körüli tűhegyes páka, stabil kéz, némi elektronikai tapasztalat és forrasztási gyakorlat. :) Ez kerül 15-be 1 év garanciával. Mindebbe benne van a coil-ok bevizsgálása és ha xar már a fej vagyis öregecske és gyengécske akkor be sem építem. Szóval megveheted a chip-et 6-7 -ért de 6 alatt nem rakom be mert van némi nemű kockázati tényező is. Ami szvsz nem elhanyagolható mert akármiből kifolyólag meg is dögölhet benne bármi amit igen igen azonnal pótolni kell. Aztán van a másik amikor emberünk 5 éves gépével idejött, hogy kell mx4. Eddig csak cd-ket használt eksönripléjjel. DVD nem is volt a gépben. Most azonban orba szájba elkezdte használni a szomszédtól kapott rityek meg princo lemezeket a xarabbakról nem is beszélve és betojt a fej 3 nap alatt. Persze rögtön csörög mint marha, hogy a chip miatt van. Átvitt értelemben amiatt, de technikailag rohadtul nem ám. Egysezrűen ennyi volt a fej. Egy 4-5 éves gépnél még ez is csoda volt. Szóal ezeket fel kell mérni nagyon és felkészülni arra,hogy a hisztizős asztaldördelős vevőnek néha néha be kell nyalni egy fejet ingyen hogy hagyja már abba. Remélem kimerítő voltam. Amúgy gondolom veled beszéltem telefonon :)) Nah hát gondold végig és megérted, hogy miért nem rakom be a Blaha Lujza chipet 6-ért és miért rakom az mx4-et 15-ért a dms4-et meg 20 -ért. mindemellett ha valaki ezek után hozzám jön fejcserére akármi miatt akkor igencsak majdnem beszer áron kapja a fejet.
  • balcooo
    #152
    Necsesszé ki velem? :O És kiaza vaterá? A pazulja az azt jelenti hogy már a szerelés is bennevan a 6-7ezerben? mer azt nem eszem má' meg :)
  • ka87
    #151
    kül nem azért mondom de a vaterá egy srác 6-7 ezerért pazulja:)
    nem reklám:)
  • ka87
    #150
    köszi:) kell egy faq-t csinálni:)
  • kiskami
    #149
    Mármint a disc? Ingyen. Az online játékot támogató játékokkal tudsz játszani (ingyen). Adsl kapcsolat erősen ajánlott.
  • crx
    #148
    Menyi pénzért?
  • kiskami
    #147
    Nekem legalább 1 hónappal a levél megérkezése után jött meg a disc. (Lassan faq-ba lehetne tenni a kérdést - ha lenne.)
  • balcooo
    #146
    Aham, hat jo, csak 15ezret kicsit sokallok érte.. (hasznalt 50004esem van, szal network access discrol meg nem is hallottam sajna)
  • ka87
    #145
    nekem matrix mx4 van a gépemben, meg vagyok elégedve vele.
    válaszoljatok pls a #143-as hszemre.
  • balcooo
    #144
    Uraim, körülszimatoltam a neten, a sokat emlegetett matrix mx4 tünik a legpalyabb chipnek - csak hát elcseszett draga.

    A masik jelentkezö egy PRODIGY markaju. arrol hallottatok egysmást? Még senki nem emlitette itt a forumon.

    Azt hallottam tovabba hoyg a MAGIC és a DUO az gagyi.


  • ka87
    #143
    regisztáltam a ps-em (új 70004-es) kaptam egy regisztrációs levelet a sonytól postán, de a network access disk még nem jött meg. Azt írták hogy külön küldik. Sztetek mikorra fog megérkezni?
  • balcooo
    #142
    Tudtok mondani helyet, ahol modchipeltetést lehet csinaltatni?
    Tegnap kaptam egy fülest hogy a Jókai-Podmaniczky környékén van egy hely, de 1 óra bojongás után sem találtam mást csak kocsmákat meg szarkupacokat, namindegy, szóval ha tud valaki megbízható kipróbált helyet, plz, ne fukarkodjon a reklámmal
  • petyka2
    #141
    Azé'a lemezekre is figyelni kéne-nem frizbizni vele-Lehet benne bármilyen DMS chip a gagyi lemeztől is megpusztul...
  • kaos
    #140
    kérdés mikor és hol nézhetném meg? seria számát meg tudod mondani?
  • kaos
    #139
    Szia!
    Engem érdekel ne a gép!

  • aquatom
    #138
    Ha valakit érdekel, van egy eladó ps2, 1db dualshock2 kontrollerrel, 2db memkari (8MB) 1db ps1-es (ps1 játékokhoz) 1db ps2-es, uj lézer fejjel, 3 hónap garanciával. AV-kábel ésatöbbi. 34.000.- Alkuképes :)))
  • goamen
    #137
    akko ha jól értelmezem te okosítasz gépeket akkor nálad mennyi aza elviselhető ár 5000x széria meg aza mátrix mx4
    mondhatná privibe árakat
  • aquatom
    #136
    5000x -es sorozat ajánlott szvsz, és mondom dms3-4 vagy matrix mx4 chip. Én ez utóbbit szoktam alkalmazni. Árban még elviselhető és egész okos.
  • aquatom
    #135
    jó használjuk :) csak hulla kuka voltam már agyilag.
  • goamen
    #134
    köszi
    látom ti akkó értetek ehez a témához én nem igazán csak játszani tok
    akorr vona 1 kérdésem mert nekem már 2 ps2-m meg pusztult a 3.kat elattam mielőtt +atta vona magát és nem akarok megint ugy járni hogy 3 hónap után fejcsere
    melyik szériát érdemes megvenni és milyen chippet tetessek bele?

    válaszotokat előre is köszi
  • Adi
    #133
    Ezt meghasználjuk már ha van! :)
  • Adi
    #132
    DMS 4 a chip!
  • aquatom
    #131
    Egyelőre egy link. Reggel leírom a többit.

    http://www.dms3.com/cgi-bin/dms4/site.pl?page=specs-dms4_professional
  • goamen
    #130
    "DMS4 -et meg nem is kell magyarázni :)"

    de nekem igen mert gözöm sincs miaz milyen DMS4? maijaz
    ja és ha modosítani szeretném milyen csippet tetessek bele mert ahoz se értek. melyik a legjobb?
  • aquatom
    #129
    A melegedés végülis igaz mindegyikre csak nagyobb kuckóban több a hely a szelllőztetésre. Hát kapni szvsz már nagyon ritka a régi tokozás. DMS4 -et meg nem is kell magyarázni :) Csak azért szoktam említeni mert amikor kérdezik, hogy mennyiért szerzek és megmondom akkor meg hátrálnak, hogy a blahalujza téri izé 6-ér mondta :))) Persze csak 6 ezer meg uj fej meg a sok pöcsölés a gaygi chip-el.
  • stinkydiver73
    #128
    nem tudom lehet-e nagyot kapni még. Nekem semmi bajom a pstwo-val, ha nem kell vinyo, akkor jó. De majd lesz hozzá nagyobb ház és akkor vinyot is lehet bele tenni. Szerintem nem egyformán melegszik mind1egyik. A problémájára van fix. jah és szerintem is dms4.
  • aquatom
    #127
    Jah problémás :) Melegedősebb (szerintem) és nehézkesebb a szervizelése is. HDD kihúzva mert nincs expansion bay. Fejcsere 4 ezerrel olcsóbb :) De ha chippelni is fogod akkor matrix mx4 es tarsa vagy dms3-4 -nel gagyibbat semmikeppen sem ajanlok.
  • goamen
    #126
    hali
    elattam a ps2-m és most szeretnék venni 1 újat van eza vékony ps2 kérdésem az télleg problémás gép elég sokan azt monják valakinek van ilyen gépe véleményére kivánsi vaok
    köszi
  • aquatom
    #125
    Sziasztok, ha esetleg valakit érdekel akkor van egy ps2 (50004-es alaplap GH-023) alapgépem 23-ért. Ezüt szinű sajna a tetején karcos. Azért ennyi az ára. Fej 3 hónapos modchip nincs. Ha valakit érdekel akkor [email protected] vagy +36303251056.

    Köszi.