74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • bardocz
    #71835
    Persze, értem én, poénból raktam be azt a csodát.
  • VRSDM
    #71834
    ezzel nem lehetne ívet ásni.
    nekem szar.

    amúgy mókás a társaság, mikor beszabadulunk mondjuk egy bricostore-ba és nézegetjük az ásókat, súlyelosztás, a fejrész felülete és kialakítása, a nyél hossza, lakkozása stb. és csak kiabálunk hogy mennyire zsír lenne a trélszre.

    talicska dettó.

    ilyenkor azért furán néznek ránk :D

    amúgy ez nem sznobság, de vannak szép ívek és sima felületek kialakításához jó ásók, meg szarok. aztán jön a súly stb.

    neked is fontos lenne, ha napi 6-7 órát ásol. heteken át, hogy jó legyen a pálya ... :/ :)
  • bardocz
    #71833
    Ha nem ilyen, akkor biza lófasz!
  • csuszi
    #71832
    vr-nek még a kibaszott ásója is pózer fiskars. nem valami gagyi vágod a parasztbótból:)
  • tigeroo
    #71831
    ej faszom, jöhetnétek falura is ásni
  • VRSDM
    #71830
    lehet hogy furcsa, de amelyik trélszre ki van írva hogy " no dig, no ride " azt bizony tiszteletben is tartják. fura hogy nem kell erőszakhoz folyamodni.

    egyszerűen nem jön, mert tudja hogy kitudódna hogy ott járt, azzal meg önnön magát járatja le.

    mondjuk volt egy problémás eset. de hidd el, nem kellett megvernünk.
    elég volt mellkasig elásni. amikor már érezte hogy nem vicc. akkor kiástuk :)
    amúgy meg tökjó egy fiskars alu ásó tök jó könnyű, ellenben elég jól lehet vele okítani :D
  • F1re
    #71829
    "nem is jöhet senki csak úgy oda ugratni."
    mit csináltok ha mennek ?
  • tigeroo
    #71828
  • VRSDM
    #71827
    októberben feljelentett valaki
    gödöllői erdészettől jöttek
    100.000 - 3.000.000 :]

    hála a jó kapcsolatnak. engedélyezve lett minden nemű büntetés nélkül.
    szóval most már full legál : )
  • tigeroo
    #71826
    csoda hogy a (köz)terület tulajdonosa még nem baszott meg titeket :D
  • bardocz
    #71825
    Vagy ELHINNI, hogy ugratsz :P
  • Ic3 m4n
    #71824
    tudom miről beszélsz, mi is csináltunk már nem 1 pályát.
  • VRSDM
    #71823
    vagy egy cigi után ugratni
  • VRSDM
    #71822
    nem is tudja senki hogy hol is van ez.
    nem is jöhet senki csak úgy oda ugratni.
    nem is jön.
    az jön aki előre szól.
    és mi előre megengedjük.

    nem azért ásunk heteket napi sok órában meghalva, hogy más lehasználja... :)
  • Ic3 m4n
    #71821
    hétvége pestdh, lehet kinézek :D bár azt hittem eddig fóton csak a cora van :DDD
  • bardocz
    #71820
    Repülésfless...minek ahhoz százezres bicikli, meg ugrató, amikor vannak drogok
  • VRSDM
    #71819
    fótcity madafak.
    épp most jöttem.
    3éve van meg a trélsz és most a legjobb iszonyat jókat dob. ááh.
    repülésfless!
  • Ic3 m4n
    #71818
    nice, főleg az első, merre van?
    elnéznék a specivel
  • OrioN the S
    #71817
    az a no is gondolom a mutterod :D
  • VRSDM
    #71816
    kinnt a levegőn benntart :D
  • VRSDM
    #71815
    épp most mondtam hogy " végtelenül nyugodt " ...
    én nem stresszelek, nem vagyok ideges, a nők néha felbasznak de aztán lese..., gondolod hogy egy poston fogom szívni a fogam? :D
  • OrioN the S
    #71814
    mar megint a szivas
  • csuszi
    #71813
    bók volt, nem mellre szívni:)
  • VRSDM
    #71812
    ha az pózer hogy a végtelenül nyugodt, és egyedi életstílusomra büszke vagyok, büszkén mutatom másoknak mint lehetséges alternatíva. akkor ja. pózer vagyok :D
  • csuszi
    #71811
    "Csak a thc emellett rákgyógyszer," - lásd #71799.
    hol write only vagy hol nem. ezt adjam össze.

    persze részemről végeztem, mehet tovább a havi 10hsz.:)
    vrsdm ezek mellett egy kibaszott nagy pózer, de legalább stílusosan.;)
  • VRSDM
    #71810
    az utcán volt. korlátonárkon keresztbe át. végül félig az árokban kikötve.

    trélszen nem lehet akkorát esni, jó meredek érkezők. kb. egy csúszda az egész :) jó hát a bőr az lejön na. meg évi 1 csonttörés belefér ha azt nézzük hogy 4ünké a pálya. nem olyan sok az :D
  • OrioN the S
    #71809
    itt sikerult leszakitani a fel fejed? :D gondolom ezen a szep ugralos reszen
  • VRSDM
    #71808
    ez a mi trélszünk... a trélsz olyan mint a dirt, csak nem annyira trükközős, inkább meredek szúrós stílusos technikás.

    mint látod a 2. ugrató mellett van egy ilyen " gát " az egy kanyar, ami egy pumpasor része, pumpasor ilyen huplis hullámos kanyargós gyors baszatós dolog, amibe ha pumpálsz (az íveknek megfelelően terheled / mozgatod a kerékpárt) akkor tudsz csak akadás nélkül szépen, és gyorsan végigmenni...

    ittvan pl. a váci pálya pumpasoráról egy kép ( ez egy 3méter magas érkezőről készült. szóval ez körülbelül 10nm2 :)


    na, és mivel ugratsz, de egyenesen unalmas, ezért van ilyen is, ahol lehet bohóckodni és élvezni amit a kerékpározás ad :)
  • VRSDM
    #71807
    a rákgyógyszer kifejezés elég szar. nem is csoda hogy szúrja a szíved, főleg ha ebben tanulsz.

    legyen inkább leszaromgyógyszer.
    bajod van betépsz. leszarod. legalábbis ezt látni mindenhol.
    rákos vagy? betépsz. leszarod...

    amúgy ha már ennyire beleástuk magunkat a témába akkor nesztek gémerek :D
    /halkan közlöm, a lakásban nincs olyan pc-laptop-mac amin a gyári játékokon kívül bármilyen szórakoztató alkalmazás is telepítve lenne.

    [center]Két óra játék hasonló hatással van, mint napi egy adag kokain, állítja egy nemrég megjelent nyilatkozat.

    folytatás...
  • Ic3 m4n
    #71806
    Erdő, jössz lefele.. magamból kiindulva azt hittem dh :D
    Felvilágosítasz?
  • OrioN the S
    #71805
    nana! a teknosok jo emberek! :D neha a szekusok is.

    am, ha jol tudom 10bol 4 ember kiprobalt mar minden foldi jot.
  • tigeroo
    #71804
    úristen mert mi beszéltünk ilyesmiről?

    jólvan megyek fél órát kukoricán térdepelni....
  • tigeroo
    #71803
    a teknósnál a szekusnál a hekusnál :D
  • csuszi
    #71802
    nem vagyok antidrugger, szívtam is már, fogok is. de nem keverem a szezont a fazonnal, és tudtam/tudom hogy mi merre amikor füvezek, minek ártok. rákgyógyszer meg apám fasza.
  • VRSDM
    #71801
    jó kis vitát csaptatok basszátok meg :D

    amúgy fölösleges ezen vitatkozni.
    a buzinak is csodaszép egy férfi fenék
    még sem tudna a világért sem meggyőzni hogy nincs azzal semmi probléma...

    vannak akik szerint belefér az életükbe a tudatmódosítás, van akiknek nem.

    visszatérve a kezdő gondolathoz.
    azért megnézném néhány antidrugger arcát, amikor mondjuk megkérdez 100 embert a városban az utcán hogy, ki, mit és milyen gyakran. és mondjuk ez csodaország szóval mindenki igazat mondana.

    azthiszem leinná magát kínjában :D
  • csuszi
    #71800
    és az alkoholról szintén mondhatunk ilyet, erősíti a szívet, segíti a vérképzést, stb stb. unhatod, de attól még káros mindkettő. és ja biokémia, én tanultam/tanulom. te?
    10 oldalt írhatnék tele a káros hatásokról, de a pszichológiáját is leírhatom miért nehéz ezt beleverni a többségbe, aki életében csak egyszer is füvezett.

    ja, nem vagyok fűellenes, szarok bele. tőlem legális is lehet, az se izgat. csak ne állítsuk be rákgyógyszernek, meg ártatlan báránykának kedves fiatalság. tudjuk hogy amit szívunk, iszunk, az káros és hogyan káros, mire káros.
  • Fbn Lx
    #71799
    Csak a thc emellett rákgyógyszer, súlyos betegeknél meghozza az étvágyat, epilepsziás rohamok számát töredékére csökkenti, izmokat lazít - izombetegségeket enyhíti, magas vérnyomást leviszi, idegi alapú betegésgeket, parkinson kórt, ocd-t, tourette-et stb. sokkal elviselhetőbbé teszi.
    Szal ja, biokémia. A témának két éle van, úgyhogy ne vitázzunk. Unok már erről vitatkozni.
    ja, nem vagyok füves.
  • Fbn Lx
    #71798
    ez mítosz egyébként, hogy fűtől még senki nem halt meg.
    valójában évente 2-3 ember szívrohamot kap füvezés közben.
    ez már dúrvaság, ugye
  • csuszi
    #71797
    "1. attól hogy az alkohol rosszabb (nem rosszabb, mindkettő rossz) nem mentesíti a drogokat. lopni szabad, mert a gyilkosság rosszabb? érdekes érvelés."

    amúgy a károsságot csak halálban lehet mérni igaz?:)
    ha mindkettőt évi 12szer csinálod, akkor az alkohol lényegesen kevésbé káros. inkább baszok oda a májamnak, elég jól tud regenerálódni, míg az örömközpontodnak egy füvezés is odatesz - ez biokémia, nem liberális maszlag.
    én mindkettőt károsnak tartom, de tény, hogy ha mindkettőt mértékkel tolod, a fű sokkal károsabb és additívabb.
  • OrioN the S
    #71796
    :DDD igy van!