74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • tigeroo
    #71795
    főleg hogy ez egy pózer topik :D

    bár, itt mindenki emo, atléta, modell, professzor
  • tigeroo
    #71794
    miért van az hogy alkohol és dohányzás miatt 7,5 millióan halnak meg a világon évente, fűtől meg senki sem? valamint hogy ugyan olyan számban válnak a használói függővé mint az alkoholnál.

    én egyik "szert" sem védem...
    ellenérvként, tudom hogy a fűtől beáll az ember életkedve egy bizonyos sztenderre, és anélkül lehangoltabb lesz alapjáraton..de ez minden dologgal így van a világon, kulcsszó: mértékkel.

    mondom. lehet tényekkel dobálózni, de felesleges és képmutató.
  • csuszi
    #71793
    semmi baj, nem vettem magamra:)
  • csuszi
    #71792
    #71778
    majd ha nem csak write only leszel válaszolok. addig próbáld meg értelmezni azt amit írtam. sok sikert.:)
  • tigeroo
    #71791
    poénkodtak előttünk páran a drogosokon, erre jösz a lekezelő dumáddal, amit mondtam abban van igazság, ha az a bajod hogy az utcán drogosok vannak arra írtam azt amit, ismétlen senki sem írta hogy itt ki mit szed mit szív mit lő, a gyilkosságos párhuzamhoz inkább nem fűzök semmit, kár sarkítani a dolgot, de írtad hogy teis szoktál inni, csak te gondolom nem huligánkodol az utcán, na ugye lehet ezt kultúráltan is csak sokan ezt nem vágják, ez alapján nem kellene általánosítani, mert kurva képmutató SZVSZ, otthon meg azt csinál ugye az ember amit akar, és lehet hogy az én szövegem is képmutató de én legalább nem általánosítok és nem osztom az észt az X generáció újabb hippijeinek
  • immovable
    #71790
    :D
  • OrioN the S
    #71789
    van nalad elado? azert van neked akkora folded vazze :ASD
  • immovable
    #71788
    ...stresszes hetkoznapok...

    Egy kis fű megnyugtat.
  • OrioN the S
    #71787
    hat valami ilyesmi.

    es megegyszer elnezest Csuszi! csak ezek a stresszes hetkoznapok... :D am igazad volt amit lentebb irtal a dolgokrol, h milyen karos hatasai vannak csak bazeg... kellemetlen, h berakok egy videot amin 4 masodpercre megjelenik a hulye fejem es itt lyukadunk ki :D kozbe egy artatlan lelek vagyok
  • GregSB
    #71786
    "a végén kiderül hogy a drog az kibebaszott jó."

    Persze hogy kibebaszott jó, szerinted miért használnak ilyen szereket oly sokan? :D Azért mert rosszul érzik magukat tőle?

    Pont hogy ez a legnagyobb baj a broggal, hogy kibebaszott jó és közben tönkretesz.

    De tényleg nem kéne felvilágosító topikká avanzsálni ezt a helyet, szerintem van több topic itt az ezsgén ami ezzel foglalkozik.
  • OrioN the S
    #71785
    miattad van -.- kereked ki lesz szurva!
  • OrioN the S
    #71784
    oks, sajnalom. ne haragudj. csak felidegelt, hogy egybol megint felvilagosito orat tartanak a forumon, mert valaki kiejtette azt a szot, hogy fu vagy drog vagy egyeb... kozbe sztem itt a nagyresz alkoholizal, ha ugy adodik.

    pusziszia
  • csuszi
    #71783
    "Idezd legyszi azt a reszt ahol valaki azt irta, hogy" - térítés megy, "IDEZD LEGYSZI!"
    " elmondta a velemenyet aztan annyi" - én is elmondtam és annyi. különbség?

    de igazad van, szegény topic most marhára szét van baszva. nem is tudom hogy hozzuk helyre.:(

    "de magyarazz csak, bar nem tudom, hogy minek..." - és Te?

    "szep napot. "
  • OrioN the S
    #71782
    hat, ha valaki ettol kedvet kap hozza akkor meg is erdemli. elmondta a velemenyet aztan annyi es nem kert senkit nem teritett senkit semmilyen tudatmodosito szer fogyasztasara. am basszuk szet a topikot (Y) gondolom nem lehetett volna kibirni... de magyarazz csak, bar nem tudom, hogy minek...

    .
  • bardocz
    #71781
    Nekem is ez a bajom pár füvessel, hogy hirdetik a faszságot, okosabb lesz tőle az ember, meg ilyenek, mert látták egy filmben, aztán lófaszt. Olyan szinten elbutulnak, hogy hihetetlen:D Természetesen most nem a fórumra gondolok.
  • csuszi
    #71780
    "Jaa. Mocskos druggerek mindenhol ottvannak es nem locsolnak le sorrel es nek esnek el bennem es nem masznak ra a csajomra es nem verekednek es nem ordibalnak a villamoson es nem hanyjak ossze a varost es nem . . . Pfuj."

    "cannabis sativától max. röhögő fiatalokat látsz a villamoson..."

    egyéb kérdés? remélem az első ironikus hsz.t nem kell lefordítanom.
  • OrioN the S
    #71779
    Idezd legyszi azt a reszt ahol valaki azt irta, hogy fogyasszatok, mert O is fogyaszto es kurvajo! IDEZD LEGYSZI!

    faszer kell allandoan flemet inditani ilyen faszsagokbol...

    nem drogozik senki.. kepeket rakunk be... nekem volt egy videom is amit gondoltam beteszek es kesz.

    szep napot.
  • csuszi
    #71778
    1. attól hogy az alkohol rosszabb (nem rosszabb, mindkettő rossz) nem mentesíti a drogokat. lopni szabad, mert a gyilkosság rosszabb? érdekes érvelés.
    2. az élettani hatásaiba a fűnek ne menjünk már bele, bírom amikor fiatalok angyalkává teszik a cannabist. dopaminközpontról hallottunk-e már? kannabinoid-rendszerről? mert inkább iszom le magam évente párszor, mint a belső örömforrásom cseszegessem visszafordíthatatlanul. nem véletlen röhögnek azok a fiatalok a villamoson. de tőlem nyomjátok, de közben ne hirdessétek hogy ez mekkora királyság, én se ordibálom se részegen, se józanon, hogy az alkohol kurva király cucc.
  • OrioN the S
    #71777
    jah :D durva arcok :D otthon a 2 gyerek+asszony, az meg tinisunakat molesztal matt reszegen.
  • OrioN the S
    #71776
    sztem ne menjunk bele. "a masiniszta megmagyarazza, hogy milyen a vizibalett" szindroma. folosleges flame.
  • tigeroo
    #71775
    hát nemtom, az alkohol jobb? cannabis sativától max. röhögő fiatalokat látsz a villamoson...
  • GregSB
    #71774
    Ott beviszkizett bajszos apukákat látsz. Azok se jobbak :D
  • csuszi
    #71773
    a végén kiderül hogy a drog az kibebaszott jó.
  • VRSDM
    #71772
    Jaa. Mocskos druggerek mindenhol ottvannak es nem locsolnak le sorrel es nek esnek el bennem es nem masznak ra a csajomra es nem verekednek es nem ordibalnak a villamoson es nem hanyjak ossze a varost es nem . . . Pfuj.
  • OrioN the S
    #71771
    nem akarlak elkeseriteni, de sztem talan a slager teraszon nem latsz olyanokat :D
  • VRSDM
    #71770
    Ha... bölcs maradtál volna...
  • GregSB
    #71769
    Nem is rád gondoltam konkrétan, de azért ilyen partikon látni érdekes arcokat :D
  • OrioN the S
    #71768
  • Ic3 m4n
    #71767
    bmxdh?
  • VRSDM
    #71766
    Mindig is tudtam hogy szép emberek vagyunk mi elektronikus zene hívek :)
  • OrioN the S
    #71765
    no drugs
  • GregSB
    #71764
    Umm, drugs are bad, ummmkay?
  • OrioN the S
    #71763
    akko' ezzel en ubersuparaj leszek? :D 0:47-nel egy szekszifiju :D
  • tigeroo
    #71762
    there's a thin line between love and hate
  • LoDMaSt
    #71761
    htxvm!
  • Fbn Lx
    #71760
    ha tandemmel hajtaná, és olcsó lenne a napszemüveg, akkor már nem is lenne menő :(
    ez mitől van??
  • SötétBarom
    #71759
    this picture = WIN

    Az ilyen túláradó kúlság minden "lesser" arcnak fáj ;DDDD
  • VRSDM
    #71758
  • LoDMaSt
    #71757
    Honnan van a napszemcsid?
  • bardocz
    #71756
    Fú de szekszi vaty!